+420 724 765 765
POMOHU VÁM
S PRODEJEM
VAŠÍ NEMOVITOSTI
V KRAJI VYSOČINA
Realitní makléř II. stupně

s certifikací od Asociace realitních kanceláří České republiky

Moje nabídka nemovitostí

Moje motto: Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme...

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam vitae ligula imperdiet, lacinia nibh ut, efficitur diam. Morbi maximus dapibus bibendum. Curabitur finibus fringilla luctus. Pellentesque facilisis purus eu lorem dignissim, non tincidunt justo rhoncus. Ut a venenatis sapien. Aenean posuere ante at ex lacinia, id tempus augue ultrices. Suspendisse mollis erat vulputate fermentum efficitur.

6 let praxe     3024 prodaných nemovitostí

Fotogalerie

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI!

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

Dispozice
1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
Typ domu
Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
Umístění
SamostatnýŘadový
Typ pozemku
Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
Typ
KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
Typ
GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
Zadat kontaktní údaje

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.