+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 46 nemovitostí)

Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r. o. je právnickou osobou, jejíž jednatel Ing. Petr Michálek na „realitním trhu“ působí již 28 let. Firma se snaží poskytovat takové služby, které klientům zaručují profesionalitu, spolehlivost a rychlost.

O prodej, pronájem, správu nemovitostí a organizaci developerských projektů se stará zkušený tým realitních makléřů a stabilní skupina externích spolupracovníků z oblasti právní, projektové, daňové a specialistů na oceňování nemovitých věcí. Z pohledu uskutečněných prodejů a pronájmů patří Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r. o. k největším realitním firmám v kraji Vysočina.

          

Reality a trh nemovitostí opravdu známe

Společnost je členem Asociace realitních kanceláří České republiky, která je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena již v roce 1991 a Ing. Petr Michálek je v současné době členem dozorčí rady asociace. Jednatel společnosti je také členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Návštěvníkům těchto stránek doporučujeme shlédnout firemní reference.

Zkušený tým realitních makléřů:

Konkrétně nabízíme tyto služby v oblasti nemovitostí a realit:

  1. komplexní servis
  2. dokonalá znalost místního prostředí
  3. široká profesionální prezentace
  4. aktivní využívání internetu
  5. privátní databáze poptávky několika tisíc klientů
  6. zkušenost s prodejem bytových jednotek do osobního vlastnictví
  7. znalost bankovního trhu, financování nemovitostí

 

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

Dispozice
1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
Typ domu
Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
Umístění
SamostatnýŘadový
Typ pozemku
Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
Typ
KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
Typ
GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
Zadat kontaktní údaje

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.