+420 724 765 765

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME 32 NEMOVITOSTÍ

Reference

VÝBĚR ROKU
VÝBĚR 1993 - 2023
2024
DEVELOPERSKÉ PROJEKTY
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
Dům v historickém centru Jihlavy (2023)

Ve studeném jarním počasí roku 2023 jsme zprostředkovali prodej městského domu se čtyřmi byty a dvěma malými obchody na Palackého třídě v Jihlavě. Objekt stojí v blízkosti centra, v ulici, která historicky patřila mezi oblíbené obchodní lokace města. Kromě tohoto obchodu jsme v roce 2023 dokončili i prodej developerského projektu "Zuběnka" (11 nových řadových domů na periferii Jihlavy) a prodej 42 nových bytů v developerském projektu "Nerudova" (brownfield v Třebíči).

Bytový dům v Třebíči (2022)

Třebíčská pobočka v krásném květnovém počasí roku 2022 dokončila malý developerský projekt na Havlíčkově nábřeží v Třebíči, ve čtvrti zapsané v seznamu památek UNESCO. Naše firma se na projektu podílela jako konzultant v jeho přípravné fázi a následně jsme komplexně řešili oblast právní a obchodní. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí a modernizací a tzv. "prohlášením vlastníka" bylo v domě vymezeno šest bytových jednotek.

Barokní zámek v Litohoři (2021)

V "babím" létě roku 2021 se nám podařilo dokončit prodej, který v historii naší firmy patří k nejdéle trvajícím, ale zároveň k nejzajímavějším, ale i nejkomplikovanějším. Soubor nemovitých věcí tvořící areál barokního zámku jsme s drobnými přestávkami, kdy zámek neúspěšně nabízeli "specialisté" na historické budovy a zámky, prodávali od roku 2012! Vhodný zájemce o koupi se objevil až v letošním roce a pevně věříme, že areál v jeho vlastnictví "rozkvete" a bude přínosem i pro obec Litohoř.

Stavební pozemky v Jihlavě (2020)

V létě 2020 jsme kromě jiného pro našeho významného klienta, celostátně působící stavbení společnost, zprostředkovali prodej pozemků v tzv. "průmyslové zóně" města Jihlavy. Na daném místě bylo vydáno stavební povolení na stavbu sídla firmy a její zázemí, a to dle projektu architekta Vohralíka (viz. vizualizace). Kromě této akce jsme ukončili také malý developerský projekt řadových rodinných domů v Jaroměřicích n. Rok. (viz. reference Developerské projekty).

Historický dům v centru Jihlavy (2019)

V srpnu 2019 naše kancelář také zprostředkovala prodej historického domu s kancelářemi, obchody a bytem v památkové zóně centra krajského města Jihlavy, konkrétně na Palackého ulici. Prodej byl realizován na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Dům je zajímavý svojí polohou, freskami, renesančními stopy, ale i historií. Zejména krovová konstrukce, která je památkově chráněna, patří k historickým tesařským unikátům.

Bankovní dům v centru Jihlavy (2018)

V létě roku 2018 jsme mimo jiné prodali bankovní dům s byty a nebytovými prostorami na mimořádném místě v historickém centru krajského města Jihlavy. Nový majitel provedl celkovou revitalizaci domu, opravu fasády, drobné dispoziční úpravy a byty nově vybavil kuchyňskými linkami. Následně prostory pro bydlení nabídnul zájemcům o nájem a atraktivní přízemní prostory pronajal významné společnosti podnikající v pojišťovnictví.

Stavební pozemky v Jihlavě (2017)

Na podzim roku 2017 jsme kromě jiného zprostředkovali prodej rozlehlých pozemků v krajském městě Jihlavě, které jsou územním plánem určeny pro výstavbu bytových a rodinných domů. Nový vlastník připravuje další stupeň "územně plánovací dokumentace". Vzhledem k tomu, jak byrokratický a komplikovaný je v našem státě proces přípravy území, lze předpokládat, že navazující individuální prodej a výstavba bude možná až po roce 2021, spíše však v letech následujících.

Dům v historickém centru Jihlavy (2016)

V roce 2016 jsme prodali starší bytový dům s obchody v historickém centru Jihlavy. Polyfunkční objekt stojí na mimořádném místě, které vždy bylo „obchodní křižovatkou“ města, ale jeho technický i právní stav a neochota původních majitelů problémy řešit odrazoval dlouhá léta potenciální zájemce o koupi. Nový majitel uvedené překážky překonal, provedl náročnou a zdařilou rekonstrukci a domu vrátil jeho původní „tvář“ i význam.

Nové byty v Jihlavě (2015)

Úspěšný developerský projekt "U Dubu" v Jihlavě  (projekt ateliér PENTA JIHLAVA, spol. s r.o.) pokračoval v roce 2015  III. etapou a naše společnost byla opět výhradním prodejcem třiceti nových bytů a několika nebytových prostorů. Obchod a právní servis jsme zajišťovali pro nového generálního dodavatele stavby, kterým se stala česká stavební firma START Zelený s.r.o. Touto etapou naše angažovanost v daném projektu skončila.

Vila v Třebíči (2014)

V roce 2014 jsme kromě jiného ve městě Třebíči prodali mimořádnou jednogenerační vilu s úžasným výhledem s velkým vnitřním bazénem, saunou a rozlehlým pozemkem, kterou lze užívat i k bydlení dvou rodin. Lokalita, kde dům stojí, byla týdeníkem Ekonom zařazena mezi 20 nejlepších míst pro bydlení v celé České republice. Nedaleko stojící Bazilika sv. Prokopa byla v roce 2003 zapsána do seznamu památek UNESCO.  

Bytový dům s obchody v centru Jihlavy (2013)

V září 2013 jsme také realizovali prodej čtyřpodlažního nárožního domu se sedmi byty a dvěma obchody v centru krajského města Jihlavy. Nemovitost tvoří nároží ulice Znojemské a Masarykova náměstí a kromě jiného je zajímavá i svými památkově chráněnými freskami a vchodem do jihlavských katakomb. První zmínka o domě na tomto místě je dochována z počátku 15. století. I tuto zakázku jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Administrativní budova v Kamenici nad Lipou (2012)

Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme létě 2012 jsme pro významnou českou cestovní kancelář zprostředkovali prodej rozlehlé dvoupodlažní administrativní budovy s velkými sklepy (bývalý okresní soud) v centru města Kamenice nad Lipou. K objektu patří rozsáhlé pozemky o výměře cca 6.000 m2 a užitná plocha nemovitostí je téměř 3.500 m2. Dnes v budově najdete "pohádkovou říši" Fábula s atrakcemi a společenskými hrami pro děti i dospělé.

Mlýn s elektrárnou u Telče (2011)

Na jaře 2011 jsme na základě "exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy" pro našeho významného klienta, obchodní společnost z Třebíče, zprostředkovali prodej starého mlýna s malou vodní elektrárnou u Černíčského rybníka, v malebné krajině vzdálené pouhých 6 km od renesanční Telče. Nový majitel hodlá provést celkovou revitalizaci vlastního mlýna a přilehlých objektů, ale i vodní elektrárny, kterou hodlá nadále provozovat.

Komerční areál v Jihlavě (2010)

V prvním čtvrtletí roku 2010 jsme kromě jiného našemu dlouholetému klientovi zprostředkovali prodej moderního skladového a výrobného areálu v Jihlavě – v části Hruškové Dvory. Soubor budov s rozsáhlými zpevněnými pozemky obsahuje dvoupatrovou temperovanou halu s administrativní částí a starší (původní), ale modernizované sklady a garáže. Obchod jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Luxusní rodinný dům u Jihlavy (2009)

V roce 2009 jsme kromě jiného zajistili i prodej novostavby rodinného domu s nadstandardním vybavením a pozemkem na "předměstí" Jihlavy, v lokalitě Červený Kříž, v blízkosti dálnice D1. Dům byl jedinečný i díky tomu, že interiér i zahrada byly řešeny ve spolupráci se zkušenými architekty. Celý proces byl opět založen na smlouvě o výhradním zastoupení při zprostředkování, což ve finále ocenili všichni účastníci obchodu.

Rekreační středisko v okrese Pelhřimov (2008)

V roce 2008 jsme kromě jiného zprostředkovali prodej rozlehlého rekreačního areálu u obce Kletečná, v blízkosti chráněného území Jankovského potoka (jeden z přítoků Sedlické přehrady), ležícího v samém srdci Českomoravské vysočiny. Zanedbané objekty i jejich neudržované okolí byly následně upraveny a modernizovány a dnes zde lze nalézt kvalitní ubytování a rozsáhlou nabídku "volnočasových" aktivit. Obchod jsme realizovali na základě "exkluzivní" smlouvy pro celostátně působící organizaci.

Mlýn "Valcha" u Třeště (2007)

Na podzim roku 2007 jsme našemu zahraničnímu klientovi prodali mlýn s rozsáhlými pozemky a rybníkem. Stavby i jejich okolí prošly v uplynulých letech zásadní modernizací. Místo je zajímavé i tím, že se zde točil film s Janem Werichem „Až přijde kocour“. V tomto roce se naše kancelář zabydlela v krajském městě a začala být aktivní a na trhu s nemovitostmi v Praze, kde se podílela na na organizaci velkého developerského projektu.

Měšťanský dům v centru Jihlavy (2006)

V roce 2006 jsme také (kromě jiného) zprostředkovali prodej čtyřpodlažní administrativní budovy s obchodem na nejprestižnější adrese jihlvského centra - na severní (horní) straně Masarykova náměstí, kde fronta významných budov přechází do nejfrekventovanější pěší zóny krajského města.  V době prodeje byl původní měšťanský dům po celkové nákladné rekonstrukci a za svoje sídlo si ho vybrala významná obchodní společnost.

Vila ve Velkém Beranově (2005)

Naší nejzajímavější realizaci v tomto roce byl prodej mimořádného přízemního rodinného domu, který projektoval významný místní architekt. Kromě netradičního venkovního výrazu byl dům jedinečný i svou dispozicí, ale hlavně dokonalým provedením individuálně navržených detailů. Vila byla usazena v krásné udržované zahradě. V tomto roce jsme zúročili naše zkušenosti s developerskými projekty a začali jsme být aktivní v této oblasti  i na jihlavském trhu.

Víceúčelová budova s byty v Polné (2004)

V roce 2004 jsme na základě "exkluzivní smlouvy" kromě jiného realizovali převod multifunkčního objektu v blízkosti centra historického města Polná. Architektonicky zajímavá budova plnila funkci administrativní a bytovou a poskytovala zázemí významnému distributorovi elektrické energie. V roce 2004 jsme otevřeli novou pobočku v krajském městě Jihlavě a začali si tak budovat pozici lídra na trhu s nemovitostmi v kraji Vysočina.

Dům na Jungmannově ulici v Třebíči (2003)

K významnějším obchodním akcím v daném roce patřil i prodej rozlehlého podsklepeného dvoupodlažního bytového domu na Jungmannově ulici v Třebíči. Nemovitost se zajímavě řešenou fasádou stojí v blízkosti centra města. Třebíč byla v tomto roce díky nezaměnitelné "Židovské čtvrti", Bazilice sv. Prokopa a židovskému hřbitovu zapsána do seznamu památek UNESCO a stala se tak atraktivnější nejen pro turisty, ale i investory.

Bankovní dům na Karlově náměstí v Třebíči (2002)

V roce 2002 patřil k našim nejzajímavějším obchodům prodej velkého dvoupatrového objektu v centru okresního města Třebíče. Dům tvoří nároží ulice Přerovského a Karlova náměstí v Třebíči. Po úspěšném zprostředkování prodeje této budovy v devadesátých letech jsme byli opět vyzváni k jejímu zařazení do nabídky a znovu se nám podařilo najít zajímavého kupce, který domu "vdechnul nový život". Budovu koupila a zásadním způsobem rekonstruovala rakouská banka.

Bankovní dům na sídlišti "Hájek" v Třebíči (2001)

V roce 2001 jsme v třebíčské rezidenční čtvrti Hájek prodali budovu České spořitelny, a.s. Dvoupodlažní budova byla v uplynulých letech přestavěna a dnes je pronajímána jednotlivým subjektům a stala se součástí rozsáhlé občanské vybavenosti. V daném roce měla naše společnost již několik zaměstnanců a byla aktivní při organizování developerských projektů. Její akční rádius se z třebíčska rozšířil do okolních okresů, zejména do okresu Jihlava.

Komerční areál v Jihlavě (2000)

V roce 2000 jsme kromě jiného realizovali prodej rozlehlého komerčního areálu na ulici Romana Havelky v krajském městě Jihlavě. Původně výrobní areál byl v uplynulých letech revitalizován a přestavěn na kvalitní Business hotel a následně, v roce 2014, pak na Alzeimercentrum, které poskytuje kvalitní sociální a ošetřovatelské služby pro seniory a skupinu lidí s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demencí.

Výrobní areál v Třebíči (1999)

K nejvýznamnějším realizacím roku 1999 patří i prodej nábytkářského výrobního závodu na Pražské ulici v Třebíči. Historickou výrobní budovu s pozemky a velkým administrativním zázemím koupila jedna z nevýznamnějších tiskáren v kraji Vysočina, která budovu částečně využívá pro svoji potřebu a z části nabízí k pronájmu. Tato zakázka, stejně jako převážná většina našich obchodních akcí, byla realizována na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Hotel Opera v Jaroměřicích nad Rokytnou (1998)

V roce 1998 jsme v malebných "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou (okres Třebíč) prodali významnou budovu, a to hotel Opera. Objekt se nachází v centru, v blízkosti barokního zámku a kostela svaté Markéty. Hotel prošel v uplynulých letech rozsáhlou modernizací. Kromě ubytování a restaurací zde naleznete dvě bowlingové dráhy a kvalitní vinotéku nabízející zejména vína ze znojemské vinařské oblasti.

Dům na Bráfově třídě v Třebíči (1997)

Mezi naše významné obchody roku 1997 patří i prodej domu na Bráfově třídě v Třebíči. Původní budova byla zbourána a na jejím místě vyrostl polyfunkční dům s luxusními byty a parkovacími stáními. V přízemí  je nadstandardně řešený obchod a zázemí pro majitele, kterým jemístní úspěšná obchodní firma. Projekt byl realizován podle návrhu architekta Martiška původní starý dům nahradila nenápadná, ale krásná a nadčasová stavba.

Černý dům v Třebíči (1996)

Jeden z nejvýznamnějších historických domů na spodní části Karlova náměstí v Třebíči, tzv. "Černý dům", jsme prodali v roce 1996. Do dnešní podoby ho nechal v roce 1637 přestavět třebíčský měšťan Jan Rábl. Nový majitel v uplynulých letech provedl rekonstrukci střechy, odborně restauroval historickou fasádu a po celkové revitalizaci je i "nehistorická" dvorní část. Dům dnes plní funkci obchodu a služeb a nachází se zde oblíbená třebíčská restaurace.

Hotel Zlatý kříž v Třebíči (1995)

Naší nejúspěšnější obchodní akcí v roce 1995, tedy na začátku našeho podnikání, bylo zprostředkování prodeje podsklepené šestipodlažní budovy v centru města Třebíče. Dům postavený v roce 1939 ve stylu „meziválečné architektury“ sloužil dlouhá léta jako luxusní hotel a v době prodeje byl předmětem rozsáhlé rekonstrukce. Historie tohoto objektu sahá až před rok 1468, kdy v původním domě pobýval Matyáš Korvín.

Dvoupodlažní dům v Třebíči (1994)

V roce 1994 jsme kromě jiného realizovali i prodej staršího řadového dvoupodlažního domu na Zdislavině ulici v Třebíči, v části nazývané „Kočičina“. Objekt byl následně přestavěn a modernizován a dnes slouží jako sídlo a laboratoř sdružení dentálních techniků a prodejna vysokotlakých čistících strojů a vysavačů. Sdružení dvou fyzických osob již personálně nezvládalo narůstající počet zakázek a proto přijalo svého prvního zaměstnance.

Rodinný dům v Mohelně (1993)

Naše kancelář zahájila svoji činnost na podzim roku 1993, tehdy ještě jako sdružení fyzických osob MICHÁLEK & DVOŘÁK, které se kromě obchodu s nemovitostmi věnovalo i projektování menších staveb a stavební inženýrské činnosti. Již během podzimu daného roku zrealizovalo sdružení významný počet zakázek a byl tak učiněn první krok k tomu, aby se kancelář zařadila mezi třebíčské lídry v oboru. Jeden z prvních uskutečněných obchodů byl realizován ve východní části okresu Třebíč.

Rodinný dům v Náměšti nad Oslavou (březen 2024)

V prvním jarním měsíci roku 2024 jsme zprostředkovali prodej zachovalého rodinného domu v Náměšti nad Oslavou, v ulici "Na Křemelkách". Starší přízemní dům s garáží a zahradním domkem v atraktivní rezidenční lokalitě přilákal na prohlídky velké množství zájemců o koupi. Do naší nabídky stále a trvale hledáme obdobné nemovitosti. Máte-li zájem o aktuální informace z realitního trhu, podívejte se na naše realitní zprávy.

Chalupa ve Slavicích (únor 2024)

V únoru 2024 jsme prodali kvalitně rekonstruovanou chalupu se zahradou, stodolou a garáží ve Slavicích u Třebíče. Kvalitně opravený dům se zatepleným podkrovím je vhodný i k celoročnímu bydlení a zájemci o koupi o něj projevovali značný zájem. Meziroční inflace v únoru 2024 poklesla na "magickou úroveň" 2%. První dvě dekády letošního února byly v Česku nejteplejší za víc než 100 let. Pomůžeme Vám s prodejem Vaší nemovitosti, přijedeme k Vám, napište nám.

Chalupa v Horním Smrčném (leden 2024)

Na začátku roku 2024 jsme prodali chalupu na mimořádném místě, v lokalitě s neopakovatelným "geniem loci". V obci ležící na vyvýšeném břehu hlubokého údolí, které zde za tisíce let vyhloubila řeka Jihlava - v místě, kde končí cesta a začíná klid! Více, jak 100 let stará chalupa se zachovalým chlévem, stodolou a přilehlým sadem přilákala mnoho zájemců o koupi. Pokud hledáte podobnou nemovitost, sledujte naši aktuální nabídku.

Bytový dům na Havlíčkově nábřeží v Třebíči (2018 - 2022)

Třebíčská pobočka v krásném květnovém počasí dokončila malý developerský projekt na Havlíčkově nábřeží v Třebíči, ve čtvrti zapsané v seznamu památek UNESCO. Naše firma se na projektu podílela jako konzultant v jeho přípravné fázi a následně jsme komplexně řešili oblast právní a obchodní. Bytový dům prošel celkovou rekonstrukcí a modernizací a tzv. "prohlášením vlastníka" bylo v domě vymezeno šest bytových jednotek.

Bytový dům Nerudova v Třebíči (2017 - 2023)

Tři roky jsme usilovali o vydání stavebního povolení na nový bytový dům v třebíčské  čtvrti Horka - Domky. Na místě zchátralého a nevzhledného skladového areálu, který tvořil nároží ulic Nerudova a Mrštíkova roste nový bytový dům. Neskutečná byrokracie způsobila, že stavební povolení bylo vydáno až po třech letech! Byty jsou prodány a stavba byla po obstrukčním jednání odboru životního prostředí a dvou sousedů zahájena až na jaře 2021. Kdo uhradí "vícenáklady"...

Rodinné dvojdomky v Jaroměřicích nad Rokytnou (2020 - 2022)

Po úspěšné spolupráci při výstavbě řadových rodinných domů realizujeme se stavební firmu Rekonstav HB dva dvojdomky v Jaroměřicích nad Rokytnou. Generálnímu dodavateli opět poskytujeme obchodní a právní servis a poradenství. Výstavba byla již zahájena a v projektu jsou ještě některé poloviny dvojdomků k dispozici. Stavby se tentokrát neprovádí "na klíč, ale domy a jejich okolí budou "navenek" dokončeny a vnitřní dispozice a instalace si majitelé domů mohou v případě zájmu realizovat sami.

Řadové rodinné domy v Jihlavě (2020 - 2022)

Aktuálně probíhá výstavba 10ti nových řadových rodinných domů v Jihlavě, na Trnkové ulici. Projekt je mimořádně zdařilý, nadčasový a do detailu propracovaný. Projektanti vymysleli dům, jehož řešení nemá aktuálně v developerské oblasti v Kraji Vysočina konkurenci. Detaily si můžete prohlédnou na našich stránkách, kde najdete jak projektovou dokumentaci, tak fotografie z průběhu stavby. Příprava projektu trvala dlouhá léta, a to díky některým účastníkům. Podrobnosti najdete ZDE.

Řadové rodinné domy v Jaroměřicích (2018 - 2020)

Pro Jaroměřickou stavební firmu Rekonstav HB jsme kromě poradenství zajišťovali obchodní a právní servis při realizaci 11 řadových rodinných domů v Jaroměřicích nad Rokytnou (okres Třebíč). Projekt navržený architektem Michalem Zlatuškou má kromě zajímavě řešených dispozic a pěkného venkovního vzhledu i zajímavě řešený topný systém, který majitelům umožňuje kombinovat tři zdroje při výrobě tepla (elektřina, slunce, dřevo). Projekt získal v roce 2019 ocenění "Realitní projekt roku" v Kraji Vysočina.

Bytový projekt Modřínová v Třebíči (2017 - 2019)

Ve spolupráci s našim dlouholetým obchodním partnerem, třebíčskou stavební firmou POZEMSTAV, jsme v letech 2017 až 2019 úspěšně realizovali bytový projekt na ulici Modřínová v Třebíči. V pětipodlažním bytovém domě naleznete 23 bytů a garáž s 9 garážovými stáními. Naše společnost kromě obchodního a právního servisu konzultovala projekt již u jeho zrodu a při provádění stavby zajišťovala nezávislý technický dozor.

Bytový projekt U Dubu v Jihlavě - IV. etapa (2015 - 2017)

Naše dlouholeté "angažmá" v projektu "U Dubu" skončilo v jeho IV. etapě. Díky účasti na předchozí etapě naše "know how" postupně přecházelo na nového generálního dodavatele a jeho zaměstnance, kteří již vše zvládli bez naší pomoci a naše společnost se začala věnovat jiným projektům.  Stavební firmě START Zelený s.r.o. jsme ještě pomohli zajistit kupce na 23 nových bytových jednotek a na garáž s dvaceti garážovými stáními a s našimu právníky jsme realizovali veškeré související právní úkony.

Bytový projekt U Dubu v Jihlavě - III. etapa (2014 - 2015)

V roce 2015 byla úspěšně zkolaudována III. etapa bytového projektu U Dubu, ve které jsme prodali 30 bytů, nebytové prostory a rozsáhlý suterénní parking. Vše jsme zajišťovali pro nového generálního dodavatele a nového vlastníka projektu - stavební firmu START Zelený s.r.o. z Brtnice. Kromě poradenství a obchodu jsme pro generálního dodavatele zajistili vypracování  veškerých smluv a "prohlášení vlastníka" dle Nového občanského zákoníku.

Bytový projekt U Dubu v Jihlavě - II. etapa (2009 - 2012)

Po úspěšné realizaci projektu U Dubu I jsme s firmou POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. (generální dodavatel a vlastník prjektu) v uvedených letech realizovali prodej dalších bytů na Vrchlického ulici v Jihlavě. Kromě rozsáhlého parkingu projekt obsahoval 36 bytových jednotek a několik nebytových prostorů. Naše společnost zajišťovala veškerou obchodní a právní činnost, zejména pak vypracování tzv. "prohlášení vlastníka" a "břemen" potřebných pro správné fungování areálu.

Bytový projekt U Dubu v Jihlavě - I. etapa (2006 - 2009)

V době, kdy realitní trh kulminoval, jsme se stavební firmou  POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. postavili a prodali na ulici Dr. Jiřího Procházky v Jihlavě 86 bytů a téměř desítku nebytových jednotek. Aktuální nabídku bytů U DUBU naleznete ZDE. projekt ateliér PENTA JIHLAVA, spol. s r.o.

Byty na ulici Obránců Míru v Třebíči (2005 - 2007)

Nevyužívaná a zanedbaná občanská vybavenost na třebíčském sídlišti "Hájek" byla v letech 2005 až 2007 vyškovskou stavební společností přebudována na atraktivní bytový dům se 13ti bytovými jednotkami. Naše firma poskytla developerovi právní, technický a obchodní servis a všechny jednotky našly v relativně krátkém čase nové majitele. I dnes patří byty na dané adrese  k vyhledávaným investicím.

Půdní byty na Bezručově ulici v Jihlavě (2003 - 2005)

Pro našeho dlouhodobého obchodního partnera jsme zajišťovali veškerý servis spojený s prodejem nově budovaných bytů. Kromě vlastních nových bytových jednotek jsme po zhotovení prohlášení vlastníka prodávali i původní byty a nově vzniklou nebytovou jednotku, kde je dnes v provozu vyhlášená vinotéka s vinárnou.

Bytový projekt "Okrajová" v Třebíči (1996 - 2002)

Na nevzhledném místě, které tvořilo přechod mezi obytnou a průmyslovou částí třebíčské čtvrti "Horka - Domky", vznikl v letech 1996 až 2020 nový bytový dům, a to ve čtyřech etapách výstavby. Naše společnost po celou dobu výstavby organizovala prodej, právní služby a koordinaci nadstandardů a dispozičních změn u 84 bytových jednotek. Generálním dodavatelem byla třebíčská stavební firma POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o. a stavělo se dle projektové dokumentace Atelieru Penta z Jihlavy.

Rekonstrukce bytů na Nádražní ulici v Třebíči (1995 - 1996)

Úplně první zakázkou související se zákonem 72/94 Sb. bylo zhotovení prohlášení vlastníka a následný prodej bytů a garáží v historickém domě v blízkosti centra okresního města Třebíče. Touto relativně malou zakázkou jsme zahájili naši trvalou angažovanost v bytových projektech. Akci jsme uskutečnili ve spolupráci se stavební firmou POZEMSTAV Třebíč, se kterou jsme v následujících letech realizovali výstavbu a prodej více jak 250 (!) bytových jednotek.

Rodinný dům ve Zhoři u Jihlavy (prosinec 2023)

Na konci roku 2023 jsme prodali mimořádně zdařilou realizaci zatepleného přízemního rodinného domu velikosti 4+1 s garáží, velkým pozemkem a samostatně stojícím zahradním "relaxačním" domkem.  Kromě jednoduchého, ale nadčasově řešeného interiéru zájemce zaujalo i klidné místo a přilehlá, vzrostlá a vkusně řešená zahrada poskytující značnou míru soukromí. Rok 2023 byl pro naši společnost úspěšným obchodním rokem a kromě jiného nás potěšily kladné reference od našich klientů.

Nové byty v Třebíči (listopad 2023)

Listopad roku 2023 nás zastihnul v plném pracovním vytížení. Kromě jiného jsme prodali (druhý prodej od kolaudace z jara 2023) a pronajali několik nových bytů v bytovém domě na Mrštíkově ulici v Třebíči. Inflace v tomto měsíci poklesla na hodnotu 7,3 %. Oproti předchozímu měsíci poklesla o 1,2 procentního bodu. Naše firma důstojně, s radostí a nadšením oslavila výročí 17. listopadu 1989. Zavzpomínali jsme na sametovou revoluci, která změnila novodobou českou historii a dovedla nás ke svobodě.

Řadový rodinný dům v Jihlavě (říjen 2023)

V teplém měsíci říjnu jsme zprostředkovali prodej staršího řadového rodinného domu v krajském městě Jihlavě. Říjen 2023 se stal čtvrtým nejteplejším říjnem v historii měření, o 1,30 stupně teplejším, než byl průměr z let 1991 až 2020. V říjnu 2023 vzrostla cenová hladina meziročně o 8,5 %. Inflace tak přechodně výrazně zrychlila. Bylo to ovšem (zcela podle očekávání ČNB i analytické obce) pouze vlivem technického faktoru v podobě snížené srovnávací základny z roku 2022.

Rodinný dům ve Starči (září 2023)

V září jsme prodali kvalitně rekonstruovaný dům s velkým pozemkem ve Starči u Třebíče. O dům na "dobré adrese" byl velký zájem.  Ve slovenských volbách zvítězila strana Směr expremiéra Fica. Veřejnoprávní stanice BBC či americká zpravodajská televize CNN zdůrazňují možný příklon Slovenska ke Kremlu. „Dobré ráno Slovensko,“ napsal na sociální síti X český expremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Za pozdrav připojil usmívající se "emotikon" a pogratuloval  Ficovi k vítězství ve volbách.

Rekonstruovaný byt v Třebíči (srpen 2023)

Ani ve druhém prázdninovém měsíci jsme nezaznamenali snížení zájmu o nemovitosti z naší nabídky. Kromě jiného jsme prodali několik panelových bytů ve městě Třebíči. Ten, který je na fotografii, vynikal mimořádně zdařilou rekonstrukcí, která kromě obnovy všech technických zařízení obsáhla i nápaditou změnu dispozice a realizaci kvalitního interiéru provedeného "na míru".  V den výročí okupace, tedy 21. srpna jsme vzpomněli  na smutnou událost naší historie, kdy Sovětský svaz napadnul Česko.

Rodinný dům v Bransouzích (červenec 2023)

Velmi teplý červenec roku 2023 nás zastihnul v pilné práci, i když jednotliví členové našeho týmu si postupně vybírali zaslouženou dovolenou. Oživení trhu, které jsme zaznamenali v červnu 2023 pokračuje. Kromě jiného jsme prodali velmi pěkný rodinný dům v malé obci ležící v překrásném údolí řeky Jihlavy a do nabídky jsme zařadili několik zajímavých nemovitostí. Odborníci se shodují na tom, že ekonomika bude za celý rok stagnovat. Konflikt mezi Západem a Ruskem kvůli Ukrajině se vyostřuje.

Malý byt v Brtnici (červen 2023)

S červnovým letním počasím došlo k zásadnímu oživení místního realitního trhu. Tato skutečnost se u naší společnosti projevila zvýšeným zájmem klientů kupovat i prodávat. Roční míra inflace přestala být dvouciferná a dosáhla hodnoty 9,7%. Česká národní banka drží úrokové sazby na hodnotě 7%.  Naše kancelář obdržela na realitním portálu Sreality fantastické hodnocení od našich klientů. Moc si toho vážíme, děkujeme a budeme se snažit v daném pozitivním trendu vytrvat.

Bytový dům v centru Jihlavy (květen 2023)

Kromě posledního týdne byl květen roku 2023 velmi studený. Naší kanceláři se však i v tomto měsíci dařilo. Pro našeho významného a dlouhodobého klienta jsme zrealizovali prodej městského domu se čtyřmi byty a dvěma obchody na Palackého ulici v Jihlavě. Kabinet Petra Fialy v tomto měsíci představil takzvaný konsolidační balíček, který má ozdravit státní finance. Části veřejnosti se to nelíbí. Washington se rozhodl, že nebude blokovat dodávky stíhaček F-16, po nichž Ukrajina dlouho volala.

Malý byt v centru Brna (duben 2023)

Kromě Vysočiny je naše společnost aktivní i na trhu v Brně. Pro klienta z našeho regionu jsme zrealizovali prodej malého a technicky zanedbaného bytu na "dobré" adrese v Brně. O bytovou jednotku byl z důvodu jejího umístění mimořádně velký zájem. Realitní trh s nástupem jarních měsíců viditelně "ožil" a meziroční inflace se dostala na hodnotu, kterou téměř nikdo neočekával (12,7 %). Prezident Pavel se slovenskou prezidentkou Čaputovou navštívili Ukrajinu, která se hrdinně brání ruské agresi.

Zemědělská usedlost na Vysočině (březen 2023)

Prodej této nemovitosti nám trval dlouho. Na trh jsme ji "uvedli" na podzim roku 2021, kdy realitní trh začal zásadním způsobem zpomalovat a "střízlivět". Potenciální zájemce odrazovala jak vysoká cena, tak i technický stav budov. Naopak velkým "lákadlem" byla poměrně velká výměra pozemků. I v tomto obchodním případě se však nakonec našel zájemce, jehož cenová představa se "potkala" s cenovým požadavkem prodávajících. Inflace v březnu mírně klesla a dosáhla hodnoty 15%.

Pozemek v Hybrálci u Jihlavy (únor 2023)

V únoru 2023 jsme zprostředkovali prodej komerčního pozemku v Hybrálci u Jihlavy. Parcela se nachází v průmyslové zóně na okraji obce a územním plánem je určena pro výrobu, služby nebo sklady. Její výměra činí 895 m2 a je s ní spojen souhlas s vynětím ze zemědělské půdy a nepodléhá žádné zvláštní ochraně přírody. Inženýrské sítě jsou v dosahu. Spotřebitelské ceny v tomto měsíci zmírnily svůj meziroční růst na 16,7 procenta. 24. února uplynul rok od chvíle, kdy ruský agresor napadnul Ukrajinu.

Mezonetový byt v Jihlavě (leden 2023)

Nový rok jsme zahájili prodejem mezonetového bytu v jižní části krajského města Jihlavy. K bytové jednotce náleží garážové stání v přízemí budovy a podíl na zahradě za domem. Nový majitel kromě jiného ocenil i snadnou dostupnost centra města a blízkost přírody. V lednu proběhly volby prezidenta České republiky a vítězem se stal generál Petr Pavel, který jasně zvítězil nad kandidátem politického hnutí ANO Andrejem Babišem. Spotřebitelské ceny v tomto měsíci meziročně vzrostly o 17,5 procenta!

Byt 2+1 v Brně (prosinec 2022)

Na závěr roku 2022 jsme zrealizovali prodej bytu velikosti 2+1 ve vyhledávané brněnské rezidenční lokalitě, konkrétně v bytovém domě Sfinx na Hrnčířské ulici. Polyfunkční dům z konce "devadesátých" let poskytuje svým obyvatelům kromě rozsáhlého krytého parkování i možnost nakupování a využívání různých druhů služeb přímo v domě. Obchod s realitami se téměř zastavil, válka na Ukrajině pokračuje, inflace v prosinci mírně zpomalila a dosáhla hodnoty 15,8 %. Česko se chystá na volbu prezidenta.

Byt 3+1 v Třebíči (listopad 2022)

V listopadu naše třebíčská pobočka prodala panelový byt velikosti 3+1 v komplexně revitalizovaném bytovém domě na Tolstého ulici v Třebíči. Základní úroková sazba ČNB je od června na hodnotě 7%, což je nejvyšší úroveň od roku 1999. Hospodářská aktivita je utlumena. Rusko nesouhlasí s tím, že ho Evropský parlament označil za stát podporující terorismus. Antisystémové strany demonstrovaly 17. listopadu před ČT v Praze, normální lidé slavili na Národní třídě.

Rodinný dům ve Starči u Třebíče (říjen 2022)

Ve studeném říjnu jsme kromě jiného prodali starší řadový rodinný dům ve Starči u Třebíče. Inflace v měsíci říjnu "klesla" na 15,1 %. Právnické i fyzické osoby řeší ceny energií, které od jara 2022 trvale rostou. Obyvatelé ČR se zásobují dřevem, jehož cena roste. Předseda hnutí ANO Andrej Babiš, bývalý premiér vlády ČR, obžalovaný z dotačního podvodu a podezřelý ze spolupráce s STB  oznámil, že bude kandidovat na prezidenta ČR.

Byt v historickém centru Jihlavy (září 2022)

Měsíc září byl nejstudenějším a nejdeštivějším zářím za posledních dvacet let. I v tomto nepříznivém počasí a společensky vypjaté situaci měla naše kancelář hodně práce. Kromě jiného jsme prodali byt v historickém centru Jihlavy s mimořádně atraktivním interiérem. 8.9.2022 zemřela světová osobnost královna Alžběta II., která vešla do světových dějin jako jeden z nejdéle vládnoucích monarchů historie. Na východě Ukrajiny skončila zmanipulovaná referenda o samostatnosti Doněcké a Luhanské oblasti.

Rodinný dům v Třebíči (srpen 2022)

V příjemném letním srpnovém počasí jsme prodali i vkusně zrekonstruovaný  koncový řadový dům ve vyhledávané třebíčské rezidenční čtvrti Horka  - Domky. Realitní trh "chladne" a "vyčkává". Dochází k ostřelování Záporožské jaderné elektrárny, kterou ruský agresor obsadil již v březnu tohoto roku. Vztahy mezi Čínou a Spojenými státy se vyostřují. Návštěva šéfky amerického parlamentu Nancy Pelosiové na Tchaj-wanu rozčílila Peking natolik, že přestává být neutrální v souvislosti s válkou na Ukrajině.

Byt 2+1 v Třebíči (červenec 2022)

V prvním  "prázdninovém" měsíci roku 2022 naše třebíčská pobočka uskutečnila mimo jiné i prodej standardního panelového bytu na třebíčském sídlišti "Hájek". Obvyklé a tradiční letní utlumení realitního trhu prohloubila opatření ČNB a nejistota, kterou vyvolává válka na Ukrajině a další zdražování. Inflace dosáhla hodnoty 17,5 %! Poslanec ANO Andrej Babiš objíždí ve svém obytném voze Českou republiku a jeho "předvolební kampaň"  vyvolává čím dál tím větší nevraživost jeho odpůrců a jeho příznivců.

Byt na Žižkově ulici v Jihlavě (červen 2022)

V červnu roku 2022 jsme kromě jiného prodali výjimečný mezonetový byt s rozlohou 167 m2 v centru Jihlavy. Bytová jednotka se nachází ve 3. a 4. nadzemním podlaží zděného domu na  ulici blízkosti historického centra, byla dokončena v roce 2019 a vyniká jak velkorysým řešením, volbou nadstandardních materiálů, tak i moderními technologiemi a úsporným provozem. Parkování u domu je možné na vyhrazeném veřejném parkovišti a na vyhrazeném pozemku za domem.

Bytový dům v třebíčském Zámostí (květen 2022)

Třebíčská pobočka v krásném květnovém počasí dokončila malý developerský projekt na Havlíčkově nábřeží v Třebíči, ve čtvrti zapsané v seznamu památek UNESCO. Naše firma se na projektu podílela jako konzultant v jeho přípravné fázi a následně jsme komplexně řešili oblast právní a obchodní. Válka na Ukrajině vyvolaná ruským agresorem pokračuje, realitní trh dále "chladne" a názorově rozdělená společnost je zasažena dvoucifernou inflací.

Dům s byty a obchodem v třebíčském Zámostí (duben 2022)

Studený duben jsme zahájili prodejem atraktivní nemovitosti v třebíčském "Zámostí", ve čtvrti zapsané v seznamu památek UNESCO. Dům v ulici Na Výsluní je jednou z dominantních staveb tzv. Židovské čtvrti. Objekt byl v minulosti rekonstruován a má dvě bytové jednotky a přízemní obchodní prostory. Ruský agresor pokračuje ve svém  válečném tažení a někteří senátoři zvažují ústavní žalobu na prezidenta Miloše Zemana v souvislosti s kontroverzním omilostněním šéfa Lesní správy Lány.

Luxusní byt s terasou v Jihlavě (březen 2022)

V měsíci březnu jsme prodali mimořádně hezký byt s velkou střešní terasou a krásným interiérem. Bohužel,  březen 2022, konkrétně 24. březen 2022, se zapíše jako "černé datum", o kterém se bude psát v učebnicích. Ruský agresor opět a zas překvapil demokratický svět a zcela nepochopitelně napadnul zemi, která patří do civilizovaného světa. Naše kancelář poslala peníze  "Člověku v tísni" a přispěla na koupi sanitky, která (naplněna zdravotnickým materiálem) odjela na Ukrajinu.

Rodinný dům na Vysočině (únor 2022)

Ve "studeném" únoru roku 2022 naše jihlavská pobočka prodala udržovaný rodinný dům v Jersíně. Na Českou republiku, ale i okolní státy útočí nová mutace koronaviru - varianta omikron. Společnost je rozdělená a ke "špatné náladě" (kromě dezinformačních webů) přispívá i narůstající inflace a informace o soustředění vojsk ruského agresora na hranicích Ukrajiny. Věříme však, že "Pravda a láska zvítězí", a že jaro přinese novou naději všem lidem dobré vůle.

Rodinný dům na Pálavě (leden 2022)

S novou nadějí a radostí jsme vstoupili do nového roku 2022. Netypické lednové počasí a pokračující "covidová" opatření však nepřály jak zimním sportům, tak i pozitivním náladám. Rozdělená společnost "zamrzla" :) Ale i v této době se dařilo realitním obchodům. Naše firma kromě jiného prodala malý, částečně zrekonstruovaný rodinný dům s vinným sklípkem v samém "srdci Pálavy". I v této době jsme registrovali velký zájem o "nemovitostní" investice, zejména investice do rezidenčních nemovitých věcí.

Rodinný dům v Třebíči (prosinec 2021)

Rok 2021 jsme zakončili prodejem domu na mimořádném místě, v lokalitě, která byla týdeníkem EKONOM zařazena mezi TOP 20 adres pro bydlení v celé ČR. Obchod jsme zrealizovali v době, kdy ČNB opět navýšila základní úrokovou sazbu a do nového roku tak vstupujeme s vysokou inflací, vysokými sazbami úroků hypotečních úvěrů, vysokými cenami za energie, s pokrčující pandemií, kterou způsobuje virus Covid-19 a s názorově rozdělenou společností. Všem klientům přejeme dobrý nový rok.

Rodinný dům ve Stříteži (listopad 2021)

Zdražování energií, navýšení úroků ČNB, neskutečný nárůst pacientů infikovaných Covid-19 - realitní trh dále "chladne"... "Oteplení" však přináší nově vznikající vláda a narůstající počet proočkovaných obyvatel. Pravda a láska začíná vítězit nad lží a nenávistí... V této složité době  jsme zprostředkovali prodej zachovalého rodinného domu z "osmdesátých" let v obci bezprostředně sousedící s okresním městem Třebíčí.

Městský dům v Jemnici (říjen 2021)

Ve sluncem prozářeném říjnu roku 2021, kdy se na realitním trhu začaly projevovat opatření ČNB a optimismus investorů byl zchlazen nečekaným nárůstem cen stavebních prací, materiálů, pohonných hmot a energií,  jsme kromě jiného prodali i městský dům na náměstí Svobody v Jemnici. Jedná se o historický objekt s okny a vstupem do hlavního náměstí se zahradou orientovanou k jihu, směrem k původním městským hradbám a s krásným výhledem do dalekého okolí.

Barokní zámek v Litohoři (2021)

V "babím" létě roku 2021 se nám podařilo dokončit prodej, který v historii naší firmy patří k nejdéle trvajícím, ale zároveň k nejzajímavějším, ale i nejkomplikovanějším. Soubor nemovitých věcí tvořící areál barokního zámku jsme s drobnými přestávkami, kdy zámek neúspěšně nabízeli "specialisté" na historické budovy a zámky, prodávali od roku 2012! Vhodný zájemce o koupi se objevil až v letošním roce a pevně věříme, že areál v jeho vlastnictví "rozkvete" a bude přínosem i pro obec Litohoř.

Řadový rodinný dům v Třebíči (srpen 2021)

Studené počasí se přesunulo i do druhé poloviny prázdnin. Naše třebíčská pobočka v tomto měsíci zprostředkovala prodej zánovního řadového rodinného domu ve čtvrti "Na Kopcích". I tento měsíc daného roku lze charakterizovat mírným nárůstem cen nemovitostí (zejména pozemků), velkým navýšením cen stavebních materiálu a neutuchajícím zájmem klientů o koupi všech druhů nemovitých věcí určených k bydlení a rekreaci.

Byt 2+1 v Třebíči (červenec 2021)

V deštivém červenci, ale v radostnější atmosféře utlumeného šíření "covidu", zprostředkovala třebíčská pobočka prodej staršího bytu velikostní kategorie 2+1 ve "staré" Borovině, tedy v oblíbené třebíčské rezidenční lokalitě. Bytová jednotka byla "předurčena" pro celkovou modernizaci, ale vlastní bytový dům byl díky aktivní spolupráci SVJ a správce ve velmi dobré "kondici". Lokalita je oblíbená díky dobré dostupnosti centra města a snadné dostupnosti blízkého přírodního parku.

Bytový dům s obchodem v centru Jihlavy (červen 2021)

Jihlavská pobočka poměrně dlouho nabízela starší bytový dům s obchodem v atraktivní části historické Jihlavy, konkrétně na Palackého ulici. Přesto, že se o zprostředkování prodeje  pokoušely i konkurenční realitní kanceláře, naše společnost opět zúročila dlouhá léta praxe a prodej tohoto atraktivního domu nakonec dokončila ke spokojenosti všech účastníků obchodu. Červen roku 2021 byl charakteristický dalším růstem cen nemovitostí, ale i skokovým nárůstem cen stavebních materiálů.

Starší řadový rodinný dům v Třebíči (květen 2021)

Naše třebíčská pobočka "lockdownovém" a studeném květnu "covidového" roku 2021 zprostředkovala prodej staršího řadového rodinného domu se samostatně stojící garáží ve vyhledávané třebíčské rezidenční čtvrti Horka - Domky. Prodej byl zrealizován v době, kdy  růst cen nemovitých věcí (ale i věcí movitých) začal akcelerovat, ale v "předvečer" dražby obecních stavebních pozemků, která následně trend "skokového" růstu cen potvrdila.

Prodej nových bytů v Jihlavě (duben 2021)

Studený a vládními opatřeními "zamrzlý" duben roku 2021 nás zastihnul při přípravě a realizaci budoucích smluv o převodu nových bytů v lokalitě "U Dubu" v Jihlavě. Developerská společnost Start Zelený s.r.o. nás na začátku roku požádala o zprostředkování prodeje dvanácti velkých bytů (3+kk a 4+kk).  Naše jihlavská pobočka jich do konce dubna 10 zarezervovala. Výstavba bytů byla již zahájena - jedná se o poslední bytový dům v daném projektu.

Prodej luxusního bytu v Třebíči (březen 2021)

V "covidovém" březnu roku 2021  jsme mimo jiné prodali luxusní byt velikostní kategorie 3+kk v Třebíči, na ulici Tomáše Bati, v revitalizované části "Staré Boroviny". O bytovou jednotku o výměře 122 m2 (!) se dvěmi velkými lodžiemi a sklepem byl velký zájem. Jedná se o zdařilou rekonstrukci původního výrobního objektu z roku 1970, která byla kolaudována v roce 2017. Noví majitelé ocenili kromě dispozice a lokality i výhled do zeleně v údolí Stařečského potoku.

Rozlehlý areál s pozemky ve Stříteži u Třebíče (únor 2021)

Naše třebíčská pobočka v únoru 2021 kromě jiného dokončila prodej velkého víceúčelového areálu v obci Střítež u Třebíče. Rozlehlé domy a pozemky, které historicky patřily rodu Valdštejnů, jsou orientovány jak do centra obce, která je dnes téměř spojena s okresním městem Třebíčí, tak do přilehlého hospodářského dvora. Nemovitosti plnily hospodářskou, ale i bytovou funkci a novému majiteli poskytují velký potenciál k novému využití.

Mimořádný rodinný dům v Třebíči (leden 2021)

Rok 2021 jsme zahájili prodejem rodinného domu ve vyhledávané třebíčské rezidenční čtvrti Horka - Domky. V téměř třicetileté historii naší kanceláře se objevilo jen několik domů, které stály na tak jedinečném místě a jejich architektonické řešení bylo zároveň moderní a nadčasové. Tento dům k nim bez diskuze patří přesto, že byl projektován a postaven v sedmdesátých letech minulého století. Novému majiteli přejeme šťastnou ruku při výběru architekta, který naváže na dílo svého předchůdce.

Byt 2+1 v Praze 6, Hanspaulce (prosinec 2020)

Naše pražská pobočka prodala na konci roku 2020 bytovou jednotku v na exkluzivní adrese, na klidném a tichém místě pražských Dejvic. Byt je vzdálen cca 8 min. od stanice metra Bořislavka a nachází se v bytovém zděném domě postaveném v roce 1968. V jeho okolí jsou vzrostlé stromy, které dnes již brání výhledu na Pražský hrad. Dům prošel v uplynulých letech částečnou revitalizací  a společně s bytem byly prodány i podíly na okolních nezastavěných pozemcích.

Prodej pozemků pro výstavbu rodinných domů v Jihlavě (listopad 2020)

V měsíci listopadu naše jihlavská pobočka dokončila prodej sedmi stavebních pozemků pro výstavbu nových řadových rodinných domů na Trnkové ulici v Jihlavě. Po dlouhých letech čekání na vydání stavebního povolení byl z hlediska budoucích vlastníků učiněn první velký krok. Stavba byla povolena, následně zahájena a pozemky přešly do vlastnictví konkrétních osob. Jednotlivé domy budou dokončeny na jaře 2020. Podrobnosti o projektu a fotodokumentaci z průběhu stavby naleznete ZDE.

Rodinný dům v Novém městě na Moravě (říjen 2020)

Na konci sychravého měsíce října jihlavská  pobočka dokončila prodej staršího rodinného domu v Novém městě na Moravě.  Dům byl postaven v roce 1934, v 60tých letech byla provedena jeho přístavba a v jihovýchodní části pozemku byla postavena samostatně stojící garáž. Během let prošel dům mnoha technickými úpravami a během jeho existence byly průběžně a kvalitně prováděny údržbové práce a drobné modernizace.

Rodinný dům v Jaroměřicích nad Rokytnou (září 2020)

Naše třebíčská pobočka v září 2020 zprostředkovala prodej rekonstruovaného rodinného domu v Jaroměřicích nad Rokytnou.  Kromě zdařilého řešení dispozice a pěkného venkovního vzhledu je tato nemovitost atraktivní i místem. Dům stojí na tiché a vzrostlé zahradě, do které se dá z domu vstoupit francouzskými okny a dochází tak k pocitu propojení interiéru s exteriérem. Vzrostlé stromy a keře tvoří vizuelní i hlukovou bariéru a umocňují tak pocit jedinečnosti a soukromí daného místa.

Stavební pozemky v Jihlavě (srpen 2020)

V srpnu 2020 jsme kromě jiného pro našeho významného klienta, celostátně působící stavbení společnost, zprostředkovali prodej pozemků v tzv. "průmyslové zóně" města Jihlavy. Na daném místě bylo vydáno stavební povolení na stavbu sídla firmy a její zázemí, a to dle projektu architekta Vohralíka (viz. vizualizace). Kromě této akce jsme ukončili také malý developerský projekt řadových rodinných domů v Jaroměřicích n. Rok. (viz. reference Developerské projekty).

Rekreační chata u vodní nádrže Sedlice (červenec 2020)

Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme v červenci 2020 uskutečnili prodej zařízené chaty na vlastním pozemku na břehu Sedlické přehrady (řeka Želivka) - 7 km jihozápadně od Humpolce. O podsklepený objekt s obytným podlažím o obytným podkrovím byl vzhledem k situací spojenous pandémií způsonou virem covid 19 velký zájem. Nový majitel ocenil, že v roce 2019 byla provedena kompletní rekonstrukce elektrorozvodů 230/400V a na pozemku zřízena vlastní vrtaná studna.

Rodinný dům v Brtnici (červen 2020)

V krásných letních dnech června 2020 zprostředkovala jihlavská pobočka prodej rodinného domu v Brtnici. Nemovitost postavená v roce 1950 byla v průběhu let několikrát zásadním způsobem modernizována a upravována a je napojena na veškeré inženýrské sítě. Atraktivní je i díky pěknému pozemku o celkové výměře 1197 m2. Velký zájem o ni byl i díky lokalitě - historickému městu Brtnice, které je vzdáleno pouhých 13 km od krajského města Jihlavy.

Bytový dům v Jihlavě (květen 2020)

Jihlavská pobočka v květnu 2020 mimo jiné prodala i bytový dům na nároží ulic Seifertova a Svatopluka Čecha v Jihlavě. Nemovitost má jedno podlaží podzemní, dvě nadzemní a velké podkroví. K domu náleží zahrada s okrasnou výsadbou a zpevněnou plochou pro parkování automobilů. Při prodeji se naplnily naše předpoklady a dům byl prodán zájemci, který v něm bude po rekonstrukci a uskutečnění půdní vestavby realizovat projekt nájemního bydlení.

Byt v rezidenčním komplexu U Dubu v Jihlavě (duben 2020)

Naše kancelář, jako součást původního "developerského týmu U Dubu", prodala v daném obytném souboru v uplynulých letech již více jak 100 (!) bytů. Klienti, kteří s námi byli spokojeni při "první vlně" prodejů se na nás často obracejí, abychom jim zajistili i následný druhý převod bytové jednotky, případně její pronájem. I tento obchod, jako většinu v naší historii, jsme ke spokojenosti všech zúčastněných realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Pozemky pro developerskou činnost v Jihlavě (březen 2020)

V březnu roku 2020 jsme uskutečnili prodej rozlehlého stavebního pozemku v Jihlavě, v katastrálním území Horní Kosov. Plocha pozemku činí 3.743 m2, v platném územním plánu je parcela předurčena pro developerskou činnost, zejména k výstavbě rodinných domů. Jeho atraktivita je dána polohou - jednu z posledních příležitostí výstavby bydlení v dané lokalitě, s dobrou dostupností z centra města a dosahem přírody. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v bezprostřední blízkosti pozemku.

Rodinný dům v Pavlově u Stonařova (únor 2020)

Ve studeném únoru roku 2020 prodala jihlavská pobočka starší rodinný dům v obci Pavlov, ležící v krásné krajině na trase mezi Jihlavou a Telčí. Nemovitost se nachází ve středu obce, v klidné části poblíž obecní vodní nádrže. Dům sestává z hlavní obytné části 3+1 a další obytné části 2+0 (obě mají společné sociální zařízení), které spolu s původními hospodářskými budovami tvoří uzavřený dvůr. Stavba pochází z roku 1930 a během let průběžně přistavována a částečně rekonstruována.

Řadový rodinný dům v Třebíči (leden 2020)

Na základě smlouvy o výhradním zastoupení zprostředkovala naše třebíčská pobočka v lednu 2020 prodej menšího posklepeného řadového rodinného domu s obytným podkrovím ve vyhledávané rezidenční čtvrti města. Současně s tím byl zrealizován i prodej zděné garáže stojící nedaleko. Původní dům z poloviny minulého století prošel v roce 1997 velmi zdařilou rekonstrukcí. K domu na jižní straně přiléhá zahrada o výměře 125 m2, která je s interiérem propojena jedoramenným schodištěm.

Rodinný dům v Třebíči (prosinec 2019)

Třebíčská pobočka rok 2019 zakončila prodejem rodinného domu na ul. Račerovická, velikosti 4+1 s garáží a menší zahradou v Třebíči. Rekonstrukcí v roce 2007 byl zdařile zvětšen a modernizován oproti původnímu projektu z roku 1941. Proběhlo zateplení, výměna oken a dveří, podlah, instalace nového kotle, výměna rozvodů, zateplení stropů atd. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

Byt v historickém centru Jihlavy (listopad 2019)

Jihlavská pobočka v měsíci listopad kromě jiného prodala zajímavý byt o výměře 92,5 m2 v secesním domě v Bezručově ulici v Jihlavě. Jedná se o bytovou jednotku větších rozměrů s dispozicí vycházející z doby secese, s dobovými detaily a propojenými místnostmi. Dům leží ve velice pěkné lokalitě širšího centra historické Jihlavy. Byt nabízí potenciál ke zřízení osobitého bydlení v jedinečné lokalitě s duchem místa a doby.

Zemědělská usedlost v Pozďátkách (říjen 2019)

V říjnu 2019 jsme zprostředkovali prodej bývalé zemědělské usedlosti (chalupy) s pozemky v obci Pozďátky. Dům si do dnešních dnů zachoval původní vzhled i charakter. K chalupě přiléhají rozsáhlá hospodářská stavení s možností dalšího využití. Okolní pozemky (včetně zastavěné části) činí cca 5000 m2. Obec Pozďátky se v poslední době stala vyhledávanou lokalitou pro milovníky pohody, klidu a krásné přírody, s výbornou dostupností do okresního města.

Rodinný dům v Třebíči (září 2019)

Měsíc září se nesl ve znamení úspěšných prodejů rodinných domů v Třebíči. Jedním z nich je dům v oblíbené rezidenční čtvrti Horka – Domky. Původní stavba byla přestavěna na dva byty a částečně byla modernizována v uplynulých letech. Nově byla k domu přistavěna garáž s dílnou a malý domek v atriu za domem. Pokud Vás zajímají obdobné nemovitosti v Třebíči, pak Vám doporučujeme si prohlédnout naši aktuální nabídku.

Rekreační chata u řeky Jihlavy (červenec 2019)

V teplém červenci roku 2019 jsme kromě jiného zprostředkovali prodej velké třípodlažní chaty s krásným výhledem na okolní přírodu. Dřevěná zateplená chata s kvalitním zděným suterénem je osazena ve svažitém úbočí vytvořeném korytem řeky Jihlavy. Lokalita, ve které chata stojí je vyhledávaným rekreačním místem sanadno dostupným z krajského města Jihlavy. Pro naše klienty hledáme chaty a chalupy nejen na jihlavsku, ale i v ostatních koutech Vysočiny.

Rodinný dům v Jihlavě (červen 2019)

V měsíci červnu jsme také úspěšně zrealizovali prodej zrekonstruovaného dvougeneračního rodinného domu se zahradou a garážemi na mimořádné adrese v Jihlavě, a to na Telečské ulici. Prodej byl uskutečněn na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Dům je velmi dobře udržován a vybaven zděnou pergolou s krbem, altánem a bazénem. Pro nabyvatele byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich sen o bydlení.

Zahrada s chatou u obce Hosov (květen 2019)

V překrásném květnu roku 2019 jsme také zprostředkovali prodej zahrady s chatou v klidné a vyhledávané zahrádkářské kolonii, v lokalitě ležící mezi obcemi Vysoká a Hosov u Jihlavy. Chata je technicky velmi dobře provedena, vybavena sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a umožňuje kvalitní užívání k rekreaci. Noví majitelé ocenili precizně udržovanou a trvale kultivovanou zahradu s ovocnými stromy i okrasnou zelení.

Byt 1+1 v lokalitě U Dubu v Jihlavě (duben 2019)

Jarní měsíc duben 2019 jsme zahájili prodejem pěkného zděného bytu 1+kk na ulici Dr. Procházky v Jihlavě. Naše kancelář, jako součást původního "developerského týmu U Dubu", prodala v daném obytném souboru v uplynulých letech již více jak 100 (!) bytů. Klienti, kteří s námi byli spokojeni při "první vlně" prodejů se na nás často obracejí, abychom jim zajistili i následný druhý převod bytové jednotky, případně její pronájem.

Komerční dům s restaurací a nájemními byty v Jihlavě (březen 2019)

V březnu 2019 jsme kromě jiného prodali komerční dům se zavedenou fungující restaurací a čtyřmi nájemními byty na ulici Pávovská v Jihlavě. Podkroví nabízí další možnost zbudování půdní vestavby. Nemovitost díky poloze, tradici restaurace a možnosti pronajímání nabízí zajímavé možnosti podnikání. Obchod jsme ke spokojenosti všech zúčastněných stran realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Chalupa v Třeštici (únor 2019)

V měsíci únoru 2019 jsme pro našeho významného klienta realizovali prodej samostatného domu se zahradou v krásné lokalitě nedaleko Telče, městě zapsaném v Seznamu památek UNESCO, nedaleko přírodní rezervace Velkopařezitého rybníka a v relativní blízkosti hradu Roštejn. Stavba "prošla" v roce 2001 celkovou rekonstrukcí a je vhodná pro rodinnou rekreaci a chalupaření, a to i pro náročné. Po menších úpravách může sloužit i k trvalému bydlení.

Obchodní a skladový areál ve Vrchlabí (leden 2019)

Začátkem roku 2019 jihlavská pobočka ve spolupráci s kolegy z Asociace realitních kanceláří České republiky zprostředkovala prodej komerčního objektu v obchodní zóně Vrchlabí, a to pro zahraničního klienta. Vrchlabí je nazývané bránou do Krkonoš a městem prochází hlavní silniční tah z Prahy do Špindlerova Mlýna. Zájemci kromě polohy nemovitosti ocenili i velice dobrý stav a rozmanité možnosti využití.

Rodinný dům v obci Staré Hobzí - Nové dvory (prosinec 2018)

Na základě Smlouvy o výhradním zastoupení jsme na konci roku zrealizovali prodej rodinného domu s hospodářskými budovami a pozemky v obci Nové Dvory na Dačicku. Dům se nachází v řadové zástavbě ve středu klidné obce. Po úpravách je nemovitost vhodná k trvalému bydlení i rodinné rekreaci. Rozlehlý dvůr i zahrada nabízí ideální prostor pro odpočinek, ale i zahrádkářské aktivity. Příležitost k realizaci vlastních představ o bydlení.

Byt 2+1 v Jihlavě (listopad 2018)

Studený podzimní měsíc listopad jsme zahájili prodejem bytu 2+1 v osobním vlastnictví na ulici U Hřbitova. Bytový dům leží v klidné části města Jihlavy, jednotka se nachází v I. patře panelového domu s jižní orientací a výhledem do okolní přírody a zeleně. V domě proběhla v roce 2016 rekonstrukce. Byt je celkově zachovalý a dobře udržovaný. Předností je poloha domu, orientace, výhled a oslunění, dostatečná kapacita veřejného parkování, pěší dostupnost centra města a všech služeb v okolí.

Dům s byty v Jaroměřicích nad Rokytnou (říjen 2018)

Třebíčská pobočka prodala v měsíci říjnu v barokních Jaroměřicích nad rokytnou víceúčelový dům s byty, hospodářskými budovami, dvorem a zahradou, a to v samotném historickém centru města s výhledem na barokní chrám Sv. Markéty. Dům se dvěma byty nabízí možnost vybudování další bytové jednotky či ateliéru v rozlehlém krovu domu. Stavba skýtá případnou možnost obnovy původních přízemních prostorů na obchod nebo další možnosti využití.

Byt1+kk na Kostřínské ulici v Praze (září 2018)

V září 2018 náš pražský makléř zrealizoval prodej bytové jednotky velikosti 1+kk v Bohnicích. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí kvalitně revitalizovaného bytového domu a k jednotce patří nadstandardně velký zděný sklep. Zastávka MHD je v bezprostřední blízkosti (3 min. pěšky), nejbližší metro (trasa C - Kobylisy) je vzdálené cca 15 min. Jedná se o klidné místo nedaleko pražských přírodních parků.

Stavební pozemek v Třebíči (srpen 2018)

Třebíčská pobočka horký srpen roku 2108 zahájila úspěšným prodejem pozemků (cca 1.500 m2) na atraktivním místě v blízkosti centra města Třebíče. Dané území je územním plánem určeno pro stavby k bydlení nebo bydlení spojené s občanskou vybaveností a službami. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v přilehlých komunikacích a pozemek je přístupný z obecních komunikací. Nový vlastník zahájil projektové práce ihned po převodu vlastnictví.

Byt 3+1 po rekonstrukci v Jihlavě (červenec 2018)

V červenci jsme dále zprostředkovali prodej rekonstruovaného bytu velikostní kategorie 3+1 v revitalizovaném domě na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména jeho umístění v rámci obytného souboru, výhled, oslunění a dostatek parkovacích míst. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.

Rodinný dům v Myslibořicích (červen 2018)

Třebíčská pobočka prodala v horkých červnových dnech kromě jiného i starší rodinný dům v Myslibořicích. Obchod se realizoval v době, kdy Česká národní banka oznámila svoje rozhodnutí zpřísnit podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám. Tato omezení měla v následujících měsích pouze vliv na množství prohlídek, ale ne na množství uskutečněných obchodů.

Bankovní dům v centru Jihlavy (2018)

V létě roku 2018 jsme mimo jiné prodali bankovní dům s byty a nebytovými prostorami na mimořádném místě v historickém centru krajského města Jihlavy. Nový majitel provedl celkovou revitalizaci domu, opravu fasády, drobné dispoziční úpravy a byty nově vybavil kuchyňskými linkami. Následně prostory pro bydlení nabídnul zájemcům o nájem a atraktivní přízemní prostory pronajal významné společnosti podnikající v pojišťovnictví.

Dům na Otmarově ulici v Třebíči (květen 2018)

Naše třebíčská pobočka kromě jiného v květnu zprostředkovala prodej staršího, ale rekonstruovaného domu v centru Třebíče. Obchod jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení, a to pro naše významné třebíčské klienty. Město Třebíč je po Jihlavě druhým největším městem v Kraji Vysočina. Žije zde přibližně 35 tisíc obyvatel a jeho památky jsou zapsány v seznamu UNESCO, díky čemuž je Třebíč čím dál tím víc atraktivnější pro investory, ale i místní obyvatele.

Řadový rodinný dům v Čechtíně (duben 2018)

V dubnu 2018 jsme kromě jiného zrealizovali prodej řadového rodinného domu z osmdesátých let s garáží a pěknou zahradou v obci vzdálené pouhých 10 km od okresního města Třebíče. Nemovitost se nachází v klidném místě ve středu obce s dobrou dostupností přírody a je napojena na veškeré inženýrské sítě. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

Řadový rodinný dům v Jihlavě (březen 2018)

Na jaře roku 2018 jsme mimo jiné úspěšně realizovali prodej velice zajímavého modernizovaného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě Na Dolině v krajském městě Jihlavě. Díky poloze, architektonickému řešení a technickým parametrům nemovitost vzbudila značný zájem jak u klientů evidovaných v naší databázi, tak u klientů reagujících na naši inzerci. Obchod jsme realizovali pro našeho význmaného klienta na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Rodinný dům v Jihlavě (únor 2018)

Dům na dobré adrese – v únoru 2018 jsme také prodali zajímavý rodinný dům se zahradou, dvěmi garážemi a stavebním pozemkem v Jihlavě. Důvodem velkého zájmu bylo několik skutečností - dobrá dostupnost centra města, blízkost přírody a velmi dobrá občanská vybavenost v okolí. Pro nabyvatele, odborníky ve stavebnictví, byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich dlouholetý sen o bydlení.

Historický dům v Jemnici (leden 2018)

Začátek roku 2018 jihlavská pobočka mimo jiné zprostředkovala prodej historické budovy centru města Jemnice, které leží v jihovýchodní části Kraje Vysočina, má přibližně 4 000 obyvatel a první zmínky o jeho existenci jsou již z roku 1227. Kupují, kromě vlastního města zaujala zejména zajímavá původní dispozice domu stojícího v památkové zóně, dvoupatrové sklepy tesané ve skále, rozlehlá půda, velký dvůr a navazující zahrada.

Mimořádný byt v Jihlavě (prosinec 2017)

Před Vánocemi 2017 jsme kromě jiného prodali exkluzivní bytovou jednotku velikosti 4+kk s terasou a dvěmi parkovacími místy v bytovém komplexu na Brtnické ulici v Jihlavě. Byt se nachází v uzavřeném rezidenčním areálu se službami (úklid společných prostor, údržba okrasné zahrady) a jeho celkové provedení je nadstandardní. Atraktivnost bytové jednotky je dána i lokalitou navazující na okolní přírodu v území vodní nádrže Stará plovárna.

Pozemky pro bydlení v Jihlavě (listopad 2017)

Prosinec 2017 jsme zahájili prodejem rozlehlých pozemků v krajském městě Jihlavě, které jsou územním plánem určeny pro výstavbu bytových a rodinných domů. Nový vlastník připravuje další stupeň "územně plánovací dokumentace". Vzhledem k tomu, jak byrokratický a komplikovaný je v našem státě proces přípravy území, lze předpokládat, že navazující individuální prodej a výstavba bude možná až po roce 2021, spíše však v letech následujících.

Chata v údolí řeky Rokytné (říjen 2017)

Sychravý měsíc říjen 2017 jsme zahájili prodejem malé, ale mimořádné nemovité věci na třebíčském okrese. Zahraničnímu klientovi jsme zprostředkovali prodej dřevěné rekreační chaty v překrásném údolí řeky Rokytné, v místě, kde je noční obloha plná hvězd, kam lidská noha zabloudí už pouze výjimečně, kde ožívá legenda o dívce Justýnce… „Ty kraji plný lip a bramborových polí, dneska mě srdce bolí, kdysi nám bylo líp…”

Komerční areál v Třebíči (září 2017)

V září 2017 jsme prodali nevyužívaného komerčního areálu v třebíčské čtvrti Horka – Domky. Nový vlastník, úspěšná developerská firma, zde po demolici hodlá postavit moderní bytový dům s garážovými stáními. Podrobnější informace o projektu budou zveřejněny na našich webových stránkách. Vzhledem k tomu, že v žebříčku Světové banky, který porovnává rychlost povolování staveb bezmála ve dvou stovkách zemí, patří Česku 157. místo, lze konkrétní činnost na staveništi předpokládat až za několik let.

Rodinný dům v Modleticích (srpen 2017)

Prázdniny 2017 jsme zakončili prodejem chalupy v obci Modletice (Jihočeský kraj), 8 km od historických Slavonic. Dům se nachází v klidné lokalitě s nedotčenou přírodou, s blízkými lesy a  nedaleko řeky Moravská Dyje, která v daném místě již umožňuje koupání i kvalitní rybaření. Po úpravách je nemovitost vhodná k trvalému bydlení, rodinné rekreaci, ale i k podnikání v agroturistice. Hledáme chaty a chalupy na slavonicku pro konkrétní klienty evidované v naší databázi.

Chata v údolí řeky Oslavy (červenec 2017)

V prvním prázdninovém měsíci roku 2017 jsme prodali starší dřevěnou rekreační chatu se zděným suterénm a vlastní studnou na jedinečném místě – odlehlá a málo navštěvovaná chatová lokalita na řece Oslavě. Noví majitelé tak našli klid a pohodu v údolí řeky Oslavy, která je v daném místě dobře zarybněná a v čisté vodě žije velké množství raků. Naše kancelář zakázku realizovala na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Starší rodinný dům v Běhařovicích (červen 2017)

V červnu naše třebíčská pobočka mimo jiné zprostředkovala prodej staršího rodinného domu se zahradou v Běhařovicích – městysu na okrese Znojmo. Noví majitelé ocenili především lokalitu (18 km od historického Znojma) a dobrou občanskou vybavenost v obci. Zakázku jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci obchodu. Pro naše klienty stále hledáme obdobné nemovitosti v Kraji Vysočina a přilehlém okolí.

Panelový byt 3+1 v Jihlavě (květen 2017)

V květnu jsme dále zprostředkovali prodej bytu velikostní kategorie 3+1 v původním stavu na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména možnost realizace vlastních představ při rekonstrukci. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Praze, Brně, Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás můžete kontaktovat přes jakýkoliv email či telefona v našich kontaktech. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.

Rodinný dům v Jihlavě (duben 2017)

V měsíci dubnu jsme kromě jiného našemu dlouholetému klientovi zprostředkovali prodej staršího rodinného domu „Na Kalvárii“ v Jihlavě. Mimořádný zájem o nemovitou věc byl dán nejen vyhledávanou lokalitou, ale i zdařilou rekonstrukcí. Prodej jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.

Byty v Jaroměřicích nad Rokytnou (březen 2017)

Jarní měsíc březen 2017 jsme zakončili prodejem dvou bytů (převod do osobního vlastnictví) v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Akci jsme zajišťovali pro našeho významného klienta, majitele místní úspěšné stavební firmy. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře naleznete ZDE. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, napište nám, rádi se Vám k ceně vyjádříme či zpracujeme tržní ocenění.

Řadový rodinný dům v Třebíči (únor 2017)

Studený měsíc únor roku 2017 jsme zakončili zprostředkováním prodeje velkého, částečně podsklepeného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v Třebíči. Nemovitost byla v uplynulých letech zásadním způsobem modernizována, a to jak v interiéru, tak i exteriéru. Dům stojí v oblíbené třebíčské rezidenční lokalitě, která má výbornou občanskou vybavenost a nachází se v blízkosti malebného údolí s rybníky.

Bytový dům v historickém centru Jihlavy (leden 2017)

Rok 2017 jsme zahájili prodejem historického bytového domu v centru Jihlavy. Na první pohled malý dům „klame“ kolemjdoucí svou úzkou fasádou, za kterou je však skryta dispozice předurčená pro přestavbu na čtyři malé byty. Obdobný potenciál má i půdní prostor, kde lze vybudovat byt s rozlehlou terasou. Zakázku jsme zprostředkovali našemu zahraničnímu klientovi na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

Kde nás najdete