+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 59 nemovitostí)

Reference

POLYFUNKČNÍ DŮM V HISTORICKÉM CENTRU JIHLAVY (2019)

V roce 2019 jsme realizovali prodej domu s kancelářemi, obchody a bytem v památkové zóně centra krajského města Jihlavy – Palackého ul. Dům je zajímavý svými freskami, renesančními stopy i historií. Objekt prošel v uplynulých letech postupnou a nákladnou rekonstrukcí.

BANKOVNÍ DŮM S BYTY V CENTRU JIHLAVY (2018)

Na jaře 2018 jsme prodali bankovní dům s byty v historickém centru Jihlavy. Předpokládá se drobná úprava dispozic a následně budou jednotlivé byty a obchod v přízemí nabídnuty potenciálním zájemcům o nájem. Objekt stojí na mimořádném místě a je ve velmi dobrém technickém stavu.

STAVEBNÍ POZEMKY V JIHLAVĚ (2017)

Na podzim roku 2017 jsme zprostředkovali prodej rozlehlých pozemků v krajském městě Jihlavě, které jsou územním plánem určeny pro výstavbu bytových a rodinných domů. Individuální prodej a výstavba bude možná až po zbudování inženýrských sítí a komunikací.

DŮM V HISTORICKÉM CENTRU JIHLAVY (2016)

V roce 2016 jsme prodali starší bytový dům s obchody v historickém centru Jihlavy. Polyfunkční objekt stojí na mimořádném místě, které vždy bylo „obchodní křižovatkou“ města. Pevně věříme, že po předpokládané náročné rekonstrukci se domu vrátí jeho původní „tvář“ i význam.

U DUBU III - NOVÉ BYTY V JIHLAVĚ (2015)

V roce 2015 byla úspěšně zkolaudována III. etapa bytového projektu U DUBU, ve které bylo zrealizováno 30 bytů, nebytové prostory a rozsáhlý suterénní parking. Generálním dodavatelem a investorem projektu je česká stavební firma START Zelený s.r.o.

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (2014)

V roce 2014 jsme prodali mimořádnou jednogenerační vilu s vnitřním bazénem a saunou, kterou je možno užívat i k bydlení dvou rodin. Lokalita, kde dům stojí byla týdeníkem Ekonom zařazena mezi 20 nejlepších míst pro bydlení v rámci ČR.

BYTOVÝ DŮM S OBCHODY V CENTRU JIHLAVY (2013)

V září 2013 jsme realizovali prodej bytového domu s obchody v centru krajského města Jihlavy. Nemovitost tvoří nároží ulice Znojemské a Masarykova náměstí a kromě jiného je zajímavá i svými freskami a historií. Podrobnosti o ní naleznete ZDE.

ADMINISTR. BUDOVA V KAMENICI NAD LIPOU (2012)

V létě 2012 jsme zprostředkovali prodej rozlehlé administrativní budovy (bývalý okresní soud) v centru města Kamenice nad Lipou. K objektu patří rozsáhlé pozemky o výměře cca 6.000 m2 a užitná plocha nemovitostí je téměř 3.500 m2.

MLÝN S ELEKTRÁRNOU U TELČE (2011)

Na jaře 2011 jsme na základě "exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy" zajistili prodej mlýna s malou vodní elektrárnou u Černíčského rybníka, v malebné krajině vzdálené 6 km od Telče. Mlýn je dobře dostupný a je vhodný pro rekreaci i podnikání.

KOMERČNÍ AREÁL V JIHLAVĚ (2010)

V prvním čtvrtletí roku 2010 jsme prodali moderní skladový a výrobní areál v Jihlavě – Hruškových Dvorech. Soubor budov s rozsáhlými zpevněnými pozemky obsahuje dvoupatrovou temperovanou halu s administrativní částí, starší sklady a garáže.

LUXUSNÍ DŮM U JIHLAVY (2009)

V roce 2009 jsme kromě jiného zajistili i prodej novostavby RD s nadstandardním vybavením a pozemkem na "předměstí" Jihlavy, v lokalitě Červený Kříž. Dům byl jedinečný i díky tomu, že interiér i zahrada byly řešeny ve spolupráci se zkušenými architekty.

REKREAČNÍ STŘEDISKO NA HUMPOLECKU (2008)

V roce 2008 jsme zprostředkovali prodej rozlehlého rekreačního areálu u obce Kletečná, v blízkosti chráněného území Jankovského potoka (jeden z přítoků Sedlické přehrady). Objekty i jejich okolí byly následně upraveny a modernizovány.

MLÝN "VALCHA" U TŘEŠTĚ (2007)

Na podzim roku 2007 jsme našemu zahraničnímu klientovi prodali mlýn s rozsáhlými pozemky a rybníkem. Stavby i jejich okolí prošly v uplynulých letech zásadní modernizací. Místo je zajímavé i tím, že se zde točil film s Janem Werichem „Až přijde kocour“.

DŮM S OBCHODEM V CENTRU JIHLAVY (2006)

V roce 2006 jsme také realizovali prodej administrativní budovy s obchodem v nejvýznamnější části Masarykovo náměstí v Jihlavě. V době prodeje byl dům po celkové rekonstrukci a za svoje sídlo si ho vybrala významná obchodní společnost.

VILA VE VELKÉM BERANOVĚ (2005)

Naší nejzajímavější realizací v tomto roce byl prodej mimořádného domu, který projektoval významný místní architekt. Kromě netradičního venkovního výrazu byl dům jedinečný i svou dispozicí, ale hlavně dokonalým provedením individuálně navržených detailů.

VÍCEÚČELOVÁ BUDOVA S BYTY V POLNÉ (2004)

V roce 2004 jsme realizovali převod multifunkčního objektu v blízkosti centra historického města Polná. Architektonicky zajímavá budova plnila funkci administrativní a bytovou a poskytovala zázemí významnému distributorovi elektrické energie.

DŮM NA JUNGMANNOVĚ UL. V TŘEBÍČI (2003)

K významnějším obchodním akcím v daném roce patřil i prodej rozlehlého podsklepeného dvoupodlažního bytového domu na Jungmannově ulici v Třebíči. Nemovitost se zajímavě řešenou fasádou stojí v blízkosti třebíčského centra.

BANKOVNÍ DŮM NA KARLOVĚ NÁM. V TŘEBÍČI (2002)

Po úspěšném prodeji této budovy v devadesátých letech jsme byli vyzváni k jejímu opětovnému prodeji v roce 2002. Dům koupila a zásadním způsobem rekonstruovala rakouská banka. Podrobnosti o tomto spolehlivém finančním ústavu najdete ZDE.

BANKOVNÍ DŮM V TŘEBÍČI (2001)

V roce 2001 jsme v třebíčské rezidenční čtvrti Hájek prodali budovu České spořitelny, a.s. Dvoupodlažní budova byla v uplynulých letech přestavěna a dnes je pronajímána jednotlivým subjektům a stala se součástí rozsáhlé občanské vybavenosti.

KOMERČNÍ AREÁL V JIHLAVĚ (2000)

V roce 2000 jsme kromě jiného realizovali prodej rozlehlého komerčního areálu na ulici Romana Havelky v Jihlavě. Původně výrobní areál byl v uplynulých letech revitalizován a přestavěn na kvalitní Business hotel.

VÝROBNÍ AREÁL V TŘEBÍČI (1999)

K nejvýznamnějším realizacím roku 1999 patří (kromě jiného) i prodej nábytkářského výrobního závodu na Pražské ulici v Třebíči. Historickou výrobní budovu s administrativním zázemím koupila jedna z nevýznamnějších tiskáren v kraji Vysočina.

HOTEL OPERA V JAROMĚŘICÍCH N. R. (1998)

V roce 1998 jsme v malebných Jaroměřicích nad Rokytnou prodali významnou budovu, a to hotel Opera. Objekt se nachází v centru, v blízkosti barokního zámku a kostela Sv. Markéty. Hotel prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. Informace ZDE.

DŮM NA BRÁFOVĚ TŘÍDĚ V TŘEBÍČI (1997)

Mezi naše významné obchody roku 1997 patří i prodej domu na Bráfově třídě v Třebíči. Původní budova byla zbourána a na jejím místě vyrostl polyfunkční dům, který investovala úspěšná obchodní firma. Projekt byl realizován podle návrhu architekta Martiška.

ČERNÝ DŮM V TŘEBÍČI (1996)

Tento významný historický dům v centru Třebíče jsme prodali v roce 1996. Do dnešní podoby ho nechal v roce 1637 přestavět třebíčský měšťan Jan Rábl. Budova dnes plní funkci obchodu a služeb a virtuální prohlídku jedné z provozoven najdete ZDE.

HOTEL ZLATÝ KŘÍŽ V TŘEBÍČI (1995)

Naší nejúspěšnější akcí v roce 1995 byl prodej šestipodlažní budovy v centru města Třebíče. Dům postavený v roce 1939 ve stylu „meziválečné architektury“ sloužil dlouhá léta jako luxusní hotel a v době prodeje byl předmětem rozsáhlé rekonstrukce.

DVOUPODLAŽNÍ DŮM V TŘEBÍČI (1994)

V roce 1994 jsme kromě jiného realizovali převod staršího domu na Zdislavině ulici v Třebíči, v části nazývané „Kočičina“. Objekt byl následně přestavěn a modernizován a dnes slouží jako sídlo a laboratoř sdružení dentálních techniků.

RODINNÝ DŮM V MOHELNĚ (1993)

Naše kancelář zahájila svoji činnost na podzim roku 1993, tehdy ještě jako sdružení fyzických osob. Již během podzimu daného roku zrealizovala významný počet zakázek. Mezi první však patřil prodej rodinného domu ve východní části okresu Třebíč.

RODINNÝ DŮM S GARÁŽÍ V TŘEBÍČI (prosinec 2019)

Třebíčská pobočka rok 2019 zakončila prodejem rodinného domu na ul. Račerovická, velikosti 4+1 s garáží a menší zahradou v Třebíči. Rekonstrukcí v roce 2007 byl zdařile zvětšen a modernizován oproti původnímu projektu z roku 1941. Proběhlo zateplení, výměna oken a dveří, podlah, instalace nového kotle, výměna rozvodů, zateplení stropů atd. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

BYT 3+1 V BLÍZKOSTI CENTRA JIHLAVY (listopad 2019)

Jihlavská pobočka v měsíci listopad kromě jiného prodala zajímavý byt o výměře 92,5 m2 v secesním domě v Bezručově ulici v Jihlavě. Jedná se o byt větších rozměrů s dispozicí vycházející z doby secese, s dobovými detaily a propojenými místnostmi. Dům leží ve velice pěkné lokalitě širšího centra Jihlavy. Byt nabízí potenciál ke zřízení osobitého bydlení v jedinečné lokalitě s duchem místa a doby.

ZEMĚDĚLSKÁ USEDLOST V POZĎÁTKÁCH (říjen 2019)

V říjnu 2019 jsme zprostředkovali prodej bývalé zemědělské usedlosti (chalupy) s pozemky v obci Pozďátky. Dům si do dnešních dnů zachoval původní vzhled i charakter. K chalupě přiléhají rozsáhlá hospodářská stavení s možností dalšího využití. Okolní pozemky (včetně zastavěné části) čítají cca 5000 m2. Obec Pozďátky se v poslední době stala vyhledávanou lokalitou pro milovníky pohody, klidu a krásné přírody, s výbornou dostupností do okresního města.

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (září 2019)

Měsíc září se nesl ve znamení úspěšných prodejů rodinných domů v Třebíči. Jedním z nich je dům v oblíbené rezidenční čtvrti Horka – Domky. Původní stavba byla přestavěna na dva byty a modernizována v uplynulých letech. Nově byla k domu přistavěna garáž s dílnou a malý domek v atriu za domem. Pokud Vás zajímají obdobné nemovitosti v Třebíči, pak Vám doporučujeme si prohlédnout naši aktuální nabídku ZDE.

POLYFUNKČNÍ DŮM V CENTRU JIHLAVY (srpen 2019)

V srpnu naše kancelář zajistila prodej historického domu s kancelářemi, obchody a bytem v památkové zóně centra krajského města Jihlavy – Palackého ul. Prodej byl realizován na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Dům je zajímavý svojí polohou, freskami, renesančními stopy i historií. Objekt prošel v uplynulých letech postupnou a nákladnou rekonstrukcí. Hledáte-li obdobné atraktivní nemovitosti, můžete se na naši nabídku podívat TADY. Pokud jste nic nenašli, můžete svoji poptávku zadat ZDE – pokusíme se odpovídající nemovitost vyhledat.

REKREAČNÍ CHATA U ŘEKY JIHLAVY (červenec 2019)

V letním měsíci červenci jsme zajistili prodej rozlehlé třípodlažní chaty s krásným výhledem na řeku Jihlavu. Dřevěná zateplená chata se nachází nedaleko Jihlavy a je zasazena do svažitého terénu. Jedná se o lokalitu rekreačních chat ve velmi pěkném prostředí pro odpočinek, zájmové sporty a rybaření. Nabídku „našich“ rekreačních objektů naleznete ZDE. Pro naše klienty hledáme chaty a chalupy nejen na Jihlavsku, ale i v ostatních koutech Vysočiny.

RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (červen 2019)

V měsíci červen jsme kromě jiného úspěšně zprostředkovali prodej zrekonstruovaného dvougeneračního rodinného domu se zahradou a garážemi na mimořádné adrese v Jihlavě – ul. Telečská. Prodej byl uskutečněn na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Dům je velmi dobře udržován a vybaven zděnou pergolou s krbem, altánem a bazénem. Pro nabyvatele byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich sen o bydlení.

ZAHRADA S CHATOU U OBCE HOSOV (květen 2019)

Na jaře 2019 v měsíci květen jsme realizovali prodej zahrady s chatou krásném a klidném území v zahrádkářské kolonii v lokalitě ležící mezi obcemi Vysoká a Hosov u Jihlavy. Chata je technicky velmi dobře provedena, vybavena sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a umožňuje kvalitní využívání k rekreaci. Noví majitelé ocenili precizně udržovanou a trvale kultivovanou zahradu s ovocnými stromy i okrasnou zelení, rovněž také součásti pozemku jako je skleník, studna, terasa s pergolou apod.

BYT 1+kk V LOKALITĚ U DUBU V JIHLAVĚ (duben 2019)

Jarní měsíc duben 2019 jsme na ulici Dr. Jiřího Procházky zahájili prodejem pěkného zděného bytu 1+kk. Jednotka s velmi dobrým dispozičním řešením a komorou na patře domu se nachází v 1. patře s balkonem a výtahem. Dům byl kolaudován v roce 2008 a kromě jiných nadstandardů se v přilehlém areálu nachází rozlehlý, kamerově hlídaný „parking“. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí.

KOMERČNÍ DŮM S RESTAURACÍ A NÁJEMNÍMI BYTY V JIHLAVĚ (březen 2019)

V březnu 2019 jsme kromě jiného prodali na základě smlouvy o výhradním zastoupení komerční dům se zavedenou fungující restaurací a čtyřmi nájemními byty na ulici Pávovská v Jihlavě. Podkroví nabízí další možnost zbudování půdní vestavby. Nemovitost díky poloze, tradici restaurace a možnosti pronajímání nabízí zajímavé možnosti podnikání.

RODINNÝ DŮM V TŘEŠTICI (únor 2019)

V měsíci únor 2019 jsme realizovali prodej samostatného domu se zahradou v krásné lokalitě nedaleko Telče, města zapsaného v Seznamu památek UNESCO, přírodní rezervace Velkopařezitého rybníka a hradu Roštejn. Stavba rekonstruovaná v roce 2001 je ideální pro komfortní rodinnou rekreaci, po úpravách i k trvalému bydlení. Pokud hledáte podobný typ nemovitosti Vaši poptávku můžete zadat ZDE – pokusíme se odpovídající nemovitost vyhledat.

OBCHODNÍ A SKLADOVÝ AREÁL VE VRCHLABÍ (leden 2019)

Začátkem roku 2019 jihlavská pobočka zajistila prodej komerčního objektu v obchodní zóně Vrchlabí. Vrchlabí je nazývané bránou do Krkonoš a městem prochází hlavní silniční tah z Prahy do Špindlerova Mlýna. Zájemci kromě polohy nemovitosti ocenili i velice dobrý stav a rozmanité možnosti využití. Naši aktuální nabídku komerčních a nebytových prostorů naleznete TADY.

RODINNÝ DŮM V OTÍNĚ U STONAŘOVA (prosinec 2018)

V prosinci jsme realizovali prodej rodinného domu s velkou pečlivě udržovanou zahradou s ovocnými stromy i jehličnany v krásné lokalitě na okraji obce Otín u Jihlavy. Dům byl postaven v roce 1931 a v průběhu let byt upravován a rekonstruován. Jednoznačnou předností je klidná lokalita na okraji zástavby s výhledem, osluněním a kontaktem s přírodou a dostupnost Jihlavy 15 km. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.

BYT 3+1 V JIHLAVĚ (prosinec 2018)

V prosinci jsme dále zprostředkovali prodej bytu 3+1 na Okružní ulici v Jihlavě. Jednotka se nachází v 8. podlaží panelového domu, s ideálním osluněním a dalekým výhledem do okolí. Dům je po částečné rekonstrukci a v následujícím půlroce je v plánu dokončení zateplení a výměna balkonů. Byt je v původním stavu a noví majitelé ocenili zejména možnost realizace vlastních představ při rekonstrukci. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči.

RODINNÝ DŮM V OBCI STARÉ HOBZÍ – NOVÉ DVORY (prosinec 2018)

Na základě Smlouvy o výhradním zastoupení jsme na konci roku zrealizovali prodej rodinného domu s hospodářskými budovami a pozemky v obci Nové Dvory na Dačicku. Dům se nachází v řadové zástavbě ve středu klidné obce. Po úpravách je nemovitost vhodná k trvalému bydlení i rodinné rekreaci. Rozlehlý dvůr i zahrada nabízí ideální prostor pro odpočinek, ale i zahrádkářské aktivity. Příležitost k realizaci vlastních představ o bydlení.

BYT 3+1 V TŘEBÍČI, LOKALITA NOVÉ DVORY (listopad 2018)

Naše třebíčská pobočka zprostředkovala prodej bytu velikosti 3+1, který byl přestavěný z původního bytu 2+1 o výměře 56,3 m2. Nachází se na ul. Mládežnická, nedaleko plaveckého bazénu. Krásná lokalita s veškerou občanskou vybaveností v blízkosti domu. Dům byl průběžně modernizován (vč. nového výtahu, oken, zateplení, apod.). Aktuální nabídku našich bytů naleznete ZDE. Přehled našich nejúspěšnějších realizací z let 1993 až po dnešek naleznete TADY.

BYT PO REKONSTRUKCI V HISTORICKÉM JÁDRU JIHLAVY (listopad 2018)

Dále jsme v listopadu mimo jiné realizovali prodej velice pěkného bytu 3+kk po pečlivé rekonstrukci v Brněnské ulici nedaleko zooparku v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází ve zděném domě s celkem 4 byty. Byt prošel v letech 2009 – 2012 postupně rekonstrukcemi vč. vybudování nového balkonu do dvorní části domu. Jedná se o klidnou lokalitu v památkové zóně s blízkostí lesoparku, možné veřejné rezidentské parkování. Aktuální nabídku bytů, které nabízí naše kancelář, naleznete ZDE.  

BYT 2+1 V JIHLAVĚ, UL. U HŘBITOVA (listopad 2018)

Studený podzimní měsíc listopad jsme zahájili prodejem bytu 2+1 v osobním vlastnictví v ulici U Hřbitova. Bytový dům leží v klidné části města, jednotka se nachází v I. patře panelového domu s jižní orientací a výhledem do okolní přírody a zeleně. V domě proběhla v roce 2016 rekonstrukce. Byt je celkově zachovalý a dobře udržovaný. Předností je poloha domu, orientace, výhled a oslunění, dostatečná kapacita veřejného parkování, pěší dostupnost centra města a všech služeb v okolí.

MĚSTSKÝ DŮM SE DVĚMA BYTY V JAROMĚŘICÍCH N./ROK (říjen 2018)

Třebíčská pobočka prodala v měsíci říjnu v „barokních“ Jaroměřicích nad Rokytnou víceúčelový dům se dvěma byty, hospodářskými budovami, dvorem a zahradou, a to v samotném historickém centru města s výhledem na barokní chrám Sv. Markéty. Dům se dvěma byty nabízí možnost vybudování dalšího bytu či ateliéru v rozlehlém krovu domu. Stavba skýtá případnou možnost obnovy původních přízemních prostorů na obchod nebo další možnosti využití.

MEZONETOVÝ BYT 4+kk V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU (říjen 2018)

V říjnu jsme dále zprostředkovali prodej rozlehlého mezonetového bytu 4+kk v moderním domě kolaudovaném v roce 2012. Byt i dům jsou ve vynikajícím technickém stavu. Objekt je obsluhován bezhlučným výtahem, disponuje dostatkem míst na parkovišti, ze kterého podíl byl součástí prodeje. Bytový dům je projektován jako velmi úsporný a má nízké provozní náklady. Pro velké množství klientů z naší databáze hledáme obdobné byty. Napište, přijedeme k Vám.

BYT 1+kk V PRAZE, UL. KOSTŘÍNSKÁ (říjen 2018)

V říjnu jsme zavítali do Hlavního města Prahy a zrealizovali prodej bytu 1+kk v Bohnicích. Byt je umístěn ve zvýšeném přízemí revitalizovaného bytového domu, k jednotce patří nadstandardně velký zděný sklep. Zastávka MHD je v bezprostřední blízkosti (3 min. pěšky), nejbližší metro (trasa C - Kobylisy) je vzdálené cca 15 min. Klidné místo nedaleko přírodních parků. Potřebujete prodat svůj byt – sídla našich kanceláři a konkrétní kontakty na makléře najdete ZDE.

NOVÉ ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (září 2018)

V měsíci září 2018 byla doprodána II. etapa výstavby developerského projektu „V Polích“. Klienti z I. etapy převezmou svoje domy již v prosinci 2018. II. etapa (s dalšími pěti řadovými rodinnými domy) bude kolaudována v létě 2019. Autorem projektu je architekt Michal Zlatuška a stavby provádí místní zkušená stavební firma Rekonstav HB. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely.

BYT 3+1 S LODŽIÍ V JIHLAVĚ (září 2018)

V září jsme dále zprostředkovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení prodej bytu velikostní kategorie 3+1 ve druhém nadzemním podlaží cihelného domu v ulici Nad Plovárnou. Jedná se o lokalitu v blízkosti jihlavské vodní nádrže Stará plovárna. Noví majitelé ocenili zejména jeho umístění v klidné lokalitě se zelení a vlastní vytápění jednotky. Pro konkrétní klienty z naší databáze HLEDÁME obdobné byty nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči.

STAVEBNÍ POZEMEK V TŘEBÍČI (září 2018)

Září jsme zahájili úspěšným prodejem pozemků (cca 1500 m2) v blízkosti centra města Třebíče. Dané území je územním plánem určeno pro výstavbu k bydlení, ev. bydlení spojené s občanskou vybaveností a službami. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v přilehlých komunikacích, přes vlastní parcely žádné inženýrské sítě nevedou. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře, která letos slaví 25 let od svého založení, naleznete ZDE.

DŮM K BYDLENÍ A PODNIKÁNÍ V TŘEBÍČI (srpen 2018)

V srpnu jsme dále realizovali prodej souboru dvou objektů, které se nacházejí na lukrativním místě nedaleko centra města. Jedná se o dům adaptovaný na restauraci a samostatně stojící provozovnu rychlého stravování. Stavby mohou sloužit po adaptaci, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Potřebujete-li prodat nebo poradit, napište nám nebo volejte +420 724 765 765.

PRONÁJEM BYTŮ V RODINNÉM DOMĚ V JIHLAVĚ (srpen 2018)

V srpnu naše jihlavská pobočka zajistila pronájem dvou rekonstruovaných bytů ve dvoupodlažním rodinném domě ze třicátých let v atraktivní klidné lokalitě nedaleko centra města. V obou bytů byla provedena zásadní rekonstrukce vč. instalací, koupelen, kuchyní apod. Na dům navazuje menší zahrada, která je rovněž určena k využití pro nájemce. Pokud Vás zajímají obdobné nemovitosti, pak Vám doporučujeme si prohlédnout naši aktuální nabídku ZDE.

CHATA U SEDLICKÉ VODNÍ NÁDRŽE (srpen 2018)

V dalším prázdninovém měsíci jsme zajistili prodej částečně zařízené chaty na břehu Sedlické přehrady (řeka Želivka) vzdálené pouhých 7 km od Humpolce. Dřevěná rekreační chata na břehu přehrady je ideálním útočištěm pro rybáře a klienty hledající soukromí a klid. Nabídku „našich“ rekreačních objektů naleznete ZDE. Pro naše klienty hledáme chaty a chalupy nejen na Jihlavsku, ale i v ostatních a neméně krásných koutech Vysočiny.

OBCHOD V BLÍZKOSTI CENTRA JIHLAVY (červenec 2018)

V krásném a teplém červenci 2018 naše jihlavská pobočka zprostředkovala nájem obchodních prostor na atraktivním místě v přízemí pěší zóny historického centra Jihlavy. Jedná se o "nebyt" o celkové ploše 74 m2 s přímým vstupem z ulice, umístěným mezi dvěma výlohami. Hledáte-li obdobné prostory, můžete se na naši nabídku podívat TADY. Pokud jste nic nenašli, můžete svoji poptávku zadat ZDE – pokusíme se odpovídající nemovitost vyhledat.

REKREAČNÍ CHATA V OBCI PYŠEL (červenec 2018)

V prvním prázdninovém měsíci jsme kromě jiného zrealizovali prodej chaty s vlastním pozemkem v obci vzdálené cca 17 km Třebíče. Patrový dům se nachází na břehu rybníka Berkules. Jedná se o zdařilou, dlouhodobě velmi pečlivě udržovanou montovanou stavbu s tepelně izolační výplní a dispozičním řešením 3+kk. Stavba je připravena jak k rekreaci, tak i celoročnímu obývání. Nabídku „našich“ domů, chat a chalup na Vysočině naleznete ZDE.

REKONSTRUOVANÝ BYT 3+1 V JIHLAVĚ (červenec 2018)

V červenci jsme dále zprostředkovali prodej rekonstruovaného bytu velikostní kategorie 3+1 v revitalizovaném domě na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména jeho umístění v rámci obytného souboru, výhled, oslunění a dostatek parkovacích míst. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.

RODINNÝ DŮM V MYSLIBOŘICÍCH (červen 2018)

Třebíčská pobočka prodala v horkých červnových dnech kromě jiného i starší rodinný dům v Myslibořicích. Obchod se realizoval v době, kdy Česká národní banka oznámila svoje rozhodnutí zpřísnit podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám. Novinky a trvale aktualizované informace z realitního trhu můžete sledovat i na našich webových stránkách, konkrétně v sekci REALITNÍ ZPRÁVY.

BANKOVNÍ DŮM V CENTRU JIHLAVY (červen 2018)

V červnu 2018 jsme mimo jiné prodali bankovní dům s byty v historickém centru Jihlavy. Předpokládá se drobná úprava dispozic a následně budou jednotlivé byty a obchod (nebo obchodní kancelář) v přízemí nabídnuty potenciálním zájemcům o nájem. Objekt stojí na mimořádném místě a je ve velmi dobrém technickém stavu. V letošním roce oslavíme velké firemní výročí - 25 let na realitním trhu!

ŘADOVÝ RD V JIHLAVĚ (červen 2018)

Jihlavská pobočka v měsíci červnu zprostředkovala ve výhradním zastoupení prodej pěkného řadového rodinného domu se zahradou v žádané lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Dům byl zkolaudován v roce 2009, vyniká velmi dobrým dispozičním řešením a výbornou orientací ke světovým stranám a oslunění. Stavba byla provedena velmi kvalitně, interiér byl navržen designérem, což zejména ocenil nový majitel lukrativní nemovitosti.

CHALUPA V JEŽENÉ (květen 2018)

Měsíc květen jsme zakončili prodejem starší zemědělské usedlosti na krásném klidném místě na okraji obce Ježená. Nemovitost sestává z obytného domu a dvou hospodářských budov. Na dům navazuje dvůr a zahrada s rybníčkem a ovocnými stromy. Dům je ideální k rekreaci, po dílčích úpravách vzhledem k blízkosti krajského města Jihlava je vhodný i k trvalému bydlení. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.

NOVÉ ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (květen 2018)

V květnu se naše společnost plně věnovala prodeji řadových rodinných domů v Jaroměřicích nad Rokytnou. V daném měsíci byla téměř (vyjma jednoho volného domu) doprodána I. etapa výstavby developerského projektu „V Polích“, a to i díky tomu, že si potenciální zájemci o koupi mohli prohlédnout dokončené hrubé stavby a na místě se přesvědčit o kvalitě provedených stavebních prací. Aktuální nabídku domů naleznete ZDE.

DŮM NA OTMAROVĚ ULICI V TŘEBÍČI (květen 2018)

Naše třebíčská pobočka kromě jiného v květnu zprostředkovala prodej staršího, ale rekonstruovaného domu v centru Třebíče. Obchod jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení, a to pro naše významné třebíčské klienty. Potřebujete-li prodat Vaši nemovitost nebo Vás pouze zajímá její tržní hodnota, napište nám. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme domy i byty v kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

MALÝ BYT V JIHLAVĚ (duben 2018)

V závěru měsíce dubna jsme prodali malý byt velikostní kategorie 1+kk v Jihlavě. Znalost místního trhu, práce s velkou databází klientů, kteří prostřednictvím naší kanceláře hledají nemovitosti a rozsáhlá inzerce v krátké době přinesly „ovoce“. Bytová jednotka se nachází v 6. patře komplexně revitalizovaného bytového domu. Nový majitel ocenil bezproblémové parkování a jihozápadní orientaci bytu s dalekým výhledem do okolí a zeleně.

NOVÉ BYTY V TŘEBÍČI (duben 2018)

Měsíc duben byl pro naši společnost dalším měsícem developerského projektu „Modřínová“. Pro projekt, ve kterém jsme čekali na dokončení „hrubé“ stavby jsme připravili technicko – právní dokument „prohlášení vlastníka“. V měsíci dubnu byly zarezervovány všechny byty (23) i všechna garážová stání (9). Přehled developerských projektů, které byly realizovány s naší podporou naleznete TADY.

ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V ČECHTÍNĚ (duben 2018)

V dubnu jsme kromě jiného zrealizovali prodej domu z 80-tých let s garáží v obci vzdálené pouhých 10 km od okresního města Třebíče. Nemovitost se nachází v klidném místě ve středu obce s dobrou dostupností přírody, součástí je osluněná zahrada. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

BYT 2+kk V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (březen 2018)

V březnu 2018 jsme kromě jiného prodali pěkný zděný byt velikosti 2+kk v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Bytová jednotka byla v majetku majitele místní úspěšné stavební firmy, která aktuálně staví nové řadové domy V Polích. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku popsat a zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, můžete nám napsat. Aktuální nabídku bytů, které nabízí naše kancelář naleznete ZDE.

PRONÁJEM NOVÉHO BYTU V JIHLAVĚ (březen 2018)

V měsíci březnu 2018 jsme dále zprostředkovali nájem nového bytu 2+kk s garážovým stáním v rezidenční lokalitě U Dubu na Vrchlického ulici v Jihlavě. Nájemci kromě dispozice a velikosti ocenili i dobrou dostupnost centra města. Kromě jiných nadstandardů se v přilehlém areálu nachází rozlehlý, kamerově hlídaný „parking“. Pro naše firemní zákazníky, ale i pro další fyzické osoby hledáme byty k pronájmu.

ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (březen 2018)

Na jaře letošního roku jsme mimo jiné úspěšně realizovali prodej velice zajímavého modernizovaného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Díky poloze, architektonickému řešení a technickým parametrům nemovitost vzbudila značný zájem mezi našimi klienty. Hledáte-li nové rodinné domy ke koupi v Jihlavě, na našich stránkách je naleznete ZDE.

PRODEJ BYTU 3+1 V JIHLAVĚ (únor 2018)

Ve studeném a mrazivém konci února 2018 jsme realizovali prodej panelového bytu velikostní kategorie 3+1 v Jihlavě. Pro klienty z naší poptávkové databáze hledáme byty všech velikostních kategorií kdekoliv v Kraji Vysočina, ale také v Praze a Brně. Pokud se nevíte rady s cenou, napište nám, rádi Vám zhotovíme cenový posudek. Po předchozí domluvě přijedeme kamkoliv. Volejte +420 724 765 765.

PRONÁJMY BYTŮ V JIHLAVĚ (únor 2018)

Měsíc únor 2018 lze z našeho pohledu nazvat měsícem pronájmů bytů. V tomto období jsme zprostředkovali nájem čtyř nových bytů v krajském městě Jihlavě. Aktuálně poptávka zásadním způsobem převyšuje nabídku, a to i přesto, že v uplynulém roce došlo k velkému nárůstu cen, a to nejen v Kraji Vysočina. Pro naše firemní zákazníky, ale i pro fyzické osoby hledáme byty k pronájmu ve všech velikostních kategoriích.

RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2018)

Dům na dobré adrese – v únoru 2018 jsme kromě jiného prodali zajímavý rodinný dům se zahradou, dvěma garážemi a stavebním pozemkem v Jihlavě. Důvodem velkého zájmu bylo několik skutečností - dobrá dostupnost centra města, blízkost přírody a velmi dobrá občanská vybavenost v okolí. Pro nabyvatele, odborníky ve stavebnictví, byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich sen o bydlení.

BYT S TERASOU V JIHLAVĚ (leden 2018)

Rok 2018 jsme zahájili zprostředkováním prodeje pěkného družstevního bytu s terasou a zahrádkou v přízemí bytového domu na Zátopkově ulici v Jihlavě. Bytovou jednotku jsme prodávali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci obchodu. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře, která letos slaví 25 let od svého založení, naleznete ZDE.

HISTORICKÝ DŮM V JEMNICI (leden 2018)

Začátek roku 2018 jihlavská pobočka zajistila prodej historické budovy centru Jemnice. Kupujícího zaujala zajímavá dispozice domu stojícího v památkové zóně, sklepy tesané ve skále, rozlehlá půda, velký dvůr a navazující zahrada. Pro naše klienty hledáme veškeré druhy nemovitostí v daném regionu, zejména však pole, lesy a rybníky. Aktuální nabídku domů naší kanceláře najdete ZDE.

KOMERČNÍ PROSTORY V BEDŘICHOVĚ (leden 2018)

Měsíc leden 2018 jsme zakončili zprostředkováním pronájmu moderní průmyslové haly v blízkosti dálničního přivaděče D1 (EXIT 112). Zájemci kromě místa ocenili i právě dokončenou rekonstrukci, možnost parkování a bezproblémový příjezd nákladních vozidel. Naši aktuální nabídku komerčních a nebytových prostorů naleznete TADY. Kontakty na jednotlivé makléře pak naleznete ZDE.

MIMOŘÁDNÝ BYT V JIHLAVĚ (prosinec 2017)

Před Vánocemi 2017 jsme prodali exkluzivní bytovou jednotku 4+kk s terasou a dvěma parkovacími místy bytovém komplexu na Brtnické ulici v Jihlavě, byt v uzavřeném areálu se službami (úklid společných prostor, údržba okrasné zahrady) s nadstandardním provedením. Klidná lokalita s návazností na okolní přírodu v území vodní nádrže Stará plovárna.

PRONÁJEM RODINNÉHO DOMU V JIHLAVĚ (prosinec 2017)

Rok 2017 jsme zakončili zprostředkováním pronájmu rodinného domu se zahradou v lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Nájemci kromě dispozice a velikosti ocenili klidnou a žádanou lokalitu, dobrou dostupnost přírody, ale i centra města. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.

POZEMKY V JIHLAVĚ (prosinec 2017)

Prosinec 2017 jsme zahájili úspěšným prodejem rozlehlých pozemků (cca 13 ha) v blízkosti centra krajského města Jihlavy. Dané území je novým územním plánem určeno pro výstavbu bytových a rodinných domů. Individuální prodej a výstavba bude možná až po zhotovení potřebné projektové dokumentace a zbudování inženýrských sítí a komunikací.

BYT V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (listopad 2017)

V listopadu 2017 jsme opět prodali pěkný zděný byt v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Bytová jednotka byla opět v majetku majitele místní úspěšné stavební firmy. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku popsat a zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, můžete nám napsat. Aktuální nabídku bytů, které nabízí naše kancelář naleznete ZDE.

BYT 2+1 V JIHLAVĚ (listopad 2017)

Podzimní měsíc jsme zakončili prodejem bytu 2+1 v osobním vlastnictví na Vrchlického ulici v Jihlavě, bytové jednotky v modernizovaném bytovém domě. Jednoznačnou předností bytu byla jeho adresa, klidné prostředí, ideální oslunění a výhledy. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, nemocnice, do centra města je to pěšky 7 minut…

CHATA NA ŘECE ROKYTNÉ (listopad 2017)

Měsíc listopad 2017 jsme zahájili prodejem malé, ale mimořádné nemovité věci! Zahraničnímu klientovi jsme zprostředkovali prodej rekreační chaty na řece Rokytné, v místě, kde je noční obloha plná hvězd, kam lidská noha zabloudí už pouze výjimečně, kde ožívá legenda o dívce Justýnce… „Ty kraji plný lip a bramborových polí, dneska mě srdce bolí, kdysi nám bylo líp…”

GARÁŽ V TŘEBÍČI (říjen 2017)

I malé zakázky řešíme s plným nasazením! Říjen 2017 jsme zakončili prodejem garáže v Třebíči. Říjen byl pro náš pracovní tým také měsícem, kdy jsme vstoupili do 25 roku existence firmy! Za dané období jsme prodali nebo pronajali několik tisíc nemovitostí a byli u zrodu i realizace mnoha developerských projektů. Naše nejvýznamnější reference najdete ZDE.

RODINNÝ DŮM V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (říjen 2017)

Kromě jiného jsme v říjnu prodali i samostatně stojící rodinný dům se zahradou v Jaroměřicích n. Rok. "Prvorepubliková" stavba se nachází ve vilové čtvrti a předpokládá se celková modernizace domu a úprava zahrady i oplocení. Zahrada se vzrostlými stromy, sklepem na zeleninu a skleníkem nabízí ideální prostor pro odpočinek, ale i zahrádkářské aktivity. Příležitosti k realizaci vlastních představ o bydlení!

KOMERČNÍ AREÁL V TŘEBÍČI (říjen 2017)

Na začátku října 2017 jsme zprostředkovali prodej nevyužívaného komerčního areálu v třebíčské rezidenční čtvrti Horka – Domky. Nový vlastník, úspěšná developerská firma, zde po demolici hodlá postavit moderní bytový dům s garážovými stáními. Podrobnější informace o daném projektu budou zveřejněny na našich webových stránkách.

RODINNÝ DŮM V MODLETICÍCH (září 2017)

Léto 2017 jsme zakončili prodejem chalupy v obci Modletice, 8 km od historických Slavonic. Dům se nachází v klidné lokalitě s nedotčenou přírodou, s blízkými lesy a řekou Dyjí, která v daném místě již umožňuje koupání i kvalitní rybaření. Po úpravách je nemovitost vhodná k trvalému bydlení, rodinné rekreaci, ale i k podnikání v agroturistice.

MEZONETOVÝ BYT V JIHLAVĚ (září 2017)

V září 2017 jsme kromě jiného prodali velmi pěkný mezonetový byt na Kainarově ulici. Bytová jednotka byla nabízena ve velmi dobrém technickém stavu a po celkové kvalitní modernizaci (okna, dveře, podlahy, zasklení lodžie, plynové topení s kotlem, koupelna…). Kupující ocenili velmi dobře řešenou dispozicí a krásný výhled do okolí s celodenním osluněním. Kvalita a adresa!

RODINNÝ DŮM V DUŠEJOVĚ (září 2017)

Září 2017 jsme zahájili prodejem samostatně stojícího rodinného domu se zahradou v obci Dušejov. Nemovitost se nachází klidné části na okraji obce, má ideální oslunění a výhled a je napojena na veškeré inženýrské sítě. Pro klienty z naší velké a pečlivě vedené databáze hledáme chaty, chalupy a rodinné domy kdekoliv na Vysočině. Potřebujete-li poradit s cenou, napište nám.

NOVÝ BYT 2+KK V JIHLAVĚ (srpen 2017)

V měsíci srpnu jsme také zprostředkovali prodej pěkného slunného bytu v zánovním cihlovém bytovém domě. S bytem byla nabízena i kvalitní kuchyňská linka se spotřebiči. Atraktivita nabídky byla umocněna i polohou bytové jednotky - klidná lokalita s kontaktem s přírodou, a dobrou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí (dětské hřiště, sportoviště, škola, nemocnice, obchody...). Skvělé bydlení na dobré adrese.

CHATA NA ŘECE OSLAVĚ (srpen 2017)

V druhém prázdninovém měsíci roku 2017 jsme prodali starší rekreační chatu na jedinečném místě – odlehlá a málo navštěvovaná chatová lokalita na řece Oslavě. Noví majitelé tak našli klid a pohodu v údolí řeky Oslavy, která je v daném místě dobře zarybněná a v čisté vodě žije velké množství raků. Naše kancelář zakázku realizovala na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

CHALUPA VE ZBINOHÁCH (srpen 2017)

Měsíc srpen jsme zahájili prodejem chalupy v obci Zbinohy - staršího rodinného domu s menší stodolou a pozemky o celkové výměře 1.308 m2. Nemovitost se nachází v malé klidné obci, v překrásném koutě Vysočiny, který je snadno dostupný z dálnice D1. Dům byl před zahájením prodeje částečně rekonstruován - byla zřízena koupelna, WC, v podkroví vybudované 2 nové pokoje v podkroví.

BYT 3+1 V TŘEBÍČI (červenec 2017)

V krásném a teplém červenci 2017 naše třebíčská pobočka zprostředkovala převod družstevního bytu se dvěma balkony na Lavického ulici v Třebíči. Moderní a částečně vybavený byt byl postaven v roce 2002 a nové majitele kromě dispozice zaujala i možnost brzkého převodu do osobního vlastnictví. Potřebujete prodat svůj byt - sídla našich kanceláří a konkrétní kontakty na makléře najdete ZDE.

NOVÉ BYTY V TŘEBÍČI (červenec 2017)

Měsíc červenec byl pro naši společnost dalším měsícem developerského projektu „Modřínová“. V projektu, jehož výstavba byla o prázdninách již v „plném proudu“, jsme s našimi klienty uzavřeli dalších 7 rezervačních smluv. Aktuální stav prodeje, fotodokumentaci a další detaily o připravovaném novém bytovém domě v Třebíči naleznete ZDE. Přehled developerských projektů, které byly realizovány s naší podporou naleznete TADY.

BYT 1+1 V JIHLAVĚ (červenec 2017)

O prázdninách jsme v Jihlavě mimo jiné zprostředkovali prodej malého bytu v osobním vlastnictví po rekonstrukci (zděné jádro, nová koupelna a kuchyňská linka, protihlukové opatření a další). Bytová jednotka se prodávala včetně nového moderního interiéru a komory na patře. Byt se nachází v atraktivní lokalitě s dobrou občanskou vybaveností a má optimální orientaci ke světovým stranám. Bonusem je komora na patře.

STAVEBNÍ POZEMEK NA VYSOČINĚ (červen 2017)

V měsíci červen jsme na základě smlouvy o výhradním zastoupení realizovali prodej parcely vhodné k výstavbě trvalého bydlení v obci Chlumek u Měřína. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji vesnice, s unikátním výhledem do krajiny a dobrou dostupností po obecních zpevněných komunikacích. Příležitosti k vybudování zajímavého bydlení na Vysočině a aktuální nabídku „našich“ pozemků naleznete ZDE.

RODINNÝ DŮM V BĚHAŘOVICÍCH (červen 2017)

V červnu naše třebíčská pobočka mimo jiné zprostředkovala prodej staršího rodinného domu se zahradou v Běhařovicích – městysu na okrese Znojmo. Noví majitelé ocenili především lokalitu (18 km od historického Znojma) a dobrou občanskou vybavenost v obci. Zakázku jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci obchodu

KOMERČNÍ PROSTORY V JIHLAVĚ (červen 2017)

V červnu jihlavská pobočka zajistila pronájem moderních komerčních prostorů (výroba a sklady) v blízkosti dálničního přivaděče - v uzavřeném a hlídaném průmyslovém areálu. Vlastní objekt haly byl po celkové rekonstrukci, s novým obvodovým pláštěm, novými okny a automatickými vraty. Zájemci o pronájem vyhovovala i nově realizovaná betonová podlaha a dostatek přilehlých parkovacích míst.

ATYPICKÝ BYT 3+KK V JIHLAVĚ (květen 2017)

Měsíc květen jsme zakončili prodejem zděného bytu 3+kk s netradiční dispozicí a krásným výhledem do zeleně, v bytovém domě nacházejícím se v klidné lokalitě nedaleko centra města. Lokalita byla hlavním lákadlem pro nové majitele. Pokud také hledáte nové bydlení, pak právě vám je určena naše nabídka bytů, kterou naleznete ZDE.

BYT V JIHLAVĚ (květen 2017)

V květnu jsme dále zprostředkovali prodej bytu velikostní kategorie 3+1 v původním stavu na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména možnost realizace vlastních představ při rekonstrukci. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.

CHATA NA TELČSKU (květen 2017)

V květnu 2017 jsme zprostředkovali prodej rekreační chaty u obce Vanov. Jednoznačnou předností dané nemovité věci byla a je lokalita, klidné prostředí, okolní les a blízký „Velkopařezitý“ rybník. Na „dohled“ je rekreační oblast Řásná, kopec Javořice a do renesanční Telče je to pouhých 7 km. Pro naše klienty hledáme chyty a chalupy nejen na Telčsku, ale i v ostatních místech Vysočiny.

BYT V CENTRU JIHLAVY (duben 2017)

Měsíc duben jsme zakončili prodejem osobitého mezonetového bytu 3+kk v cihlovém domě na Náměstí Svobody v Jihlavě. Noví majitelé ocenili především jedinečnou a klidnou lokalitu, orientaci k jihu a nádherný výhled na panorama krajského města. Oslovil je i dostatek zeleně a lesopark v okolí, dostupnost všech běžných služeb a dobrá občanská vybavenost. Byt byl zbudován jako novostavba v roce 2006.

BYT 2+KK V JIHLAVĚ (duben 2017)

V druhém jarním měsíci jsme pro našeho zahraničního klienta zajistili prodej staršího bytu ve vyhledávaném jihlavském rezidenčním komplexu U DUBU. O byt s balkonem v desátém nadzemním podlaží byl mimořádný zájem – výhled a lokalita s dokonalým zázemím pro parkování. Aktuální nabídku našich bytů naleznete ZDE. Přehled našich nejúspěšnějších realizací z let 1993 až po dnešek naleznete TADY.

RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (duben 2017)

V měsíci dubnu jsme kromě jiného našemu dlouholetému klientovi zprostředkovali prodej staršího rodinného domu „Na Kalvárii“. Mimořádný zájem o nemovitou věc byl dán nejen vyhledávanou lokalitou, ale i zdařilou rekonstrukcí. Prodej jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.

BYTY V JAROMĚŘICÍCH N. ROK. (březen 2017)

Březen 2017 jsme zakončili prodejem dvou bytů v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Akci jsme zajišťovali pro našeho významného klienta, majitele místní úspěšné stavební firmy. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře naleznete ZDE. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, napište nám.

RODINNÝ DŮM V PUKLICÍCH (březen 2017)

V březnu jsme kromě jiného prodali starý, ale částečně rekonstruovaný dům v Puklicích, které jsou vzdáleny od krajského města Jihlavy pouhých 8 km. Dům byl atraktivní i tím, že v něm proběhla finančně náročná výměna střechy a nový majitel ocenil umístění v klidné části obce a ničím nerušený výhled na hladinu přilehlého rybníku.

NOVÉ BYTY V TŘEBÍČI (březen 2017)

Měsíc březen byl pro naši společnost měsícem developerského projektu „Modřínová“. V projektu, jehož výstavba byla zahájena v květnu 2017, jsme s našimi klienty uzavřeli 15 rezervačních smluv. Přehled bytových projektů, které se realizovali s naší účastí naleznete TADY a detaily o novém připravovaném bytovém domě naleznete ZDE.

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (únor 2017)

Měsíc únor jsme zakončili zprostředkováním prodeje velkého, částečně podsklepeného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v Třebíči. Nemovitost byla v uplynulých letech zásadním způsobem modernizována, a to v interiéru i exteriéru. Dům stojí v oblíbené třebíčské rezidenční lokalitě, která má výbornou občanskou vybavenost a nachází se v blízkosti malebného údolí s rybníky.

BYTOVÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2017)

Jihlavská pobočka v měsíci únoru kromě jiného prodala zajímavý secesní dům se čtyřmi byty, sklepy a zahradou na Vrchlického ulici v Jihlavě. Atraktivitu domu kromě dobré „adresy“ výborného oslunění a blízkosti zeleně (park) umocňuje i skutečnost, že se nad jeho půdorysnou plochou rozkládá prostorné podkroví, které je předurčeno pro půdní vestavbu minimálně dvou bytů.

BYT V JIHLAVĚ (únor 2017)

V únoru jsme také prodali hezký a slunný byt velikostní kategorie 3+1 na Jarní ulici v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází ve druhém podlaží nově revitalizovaného panelového domu, a vlastní byt je po zásadní zdařilé rekonstrukci z roku 2012 (nová kuchyně, koupelna, plastová okna se žaluziemi, plovoucí podlahy, dveře a zárubně a další). Naši aktuální nabídku bytů naleznete ZDE.

BYTOVÝ DŮM V JIHLAVĚ (leden 2017)

Rok 2017 jsme zahájili prodejem historického bytového domu v centru Jihlavy. Na první pohled malý dům „klame“ kolemjdoucí svou úzkou fasádou, za kterou je však skryta dispozice předurčená pro přestavbu na čtyři malé byty. Obdobný potenciál má i půdní prostor, kde lze vybudovat byt s rozlehlou terasou. Zakázku jsme zprostředkovali našemu zahraničnímu klientovi.

BYT V TŘEBÍČI (leden 2017)

První „bytový“ obchod v roce 2017 zprostředkovala naše třebíčská pobočka a jeho „předmětem“ byl malý, ale pěkný byt ve výborném technickém stavu. O bytovou jednotku velikostní kategorie 1+1 byl velký zájem, a to i z důvodu „dobré adresy“. Pro velké množství klientů z naší databáze hledáme obdobné byty v Třebíči, Jihlavě, Praze a Brně. Napište, přijedeme k Vám.

RODINNÝ DŮM VE VYSKYTNÉ (leden 2017)

„Studený“ leden jsme zakončili prodejem rodinného domu v obci Vyskytná nad Jihlavou. Nemovitost se nachází v klidném místě ve středu obce a součástí je osluněná zahrada s okrasnými dřevinami a krásným výhledem do krajiny. Dispoziční řešení domu je 4+1, ale nabízí se úprava na dvě bytové jednotky a případná vestavba v rozlehlém podkroví. Napojeno na veškeré inženýrské sítě.

ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY (2019 - 2020) - JIHLAVA

S ateliérem GR8 připravujeme prodej deseti nových řadových rodinných domů na Trnkové ulici v Jihlavě. Projekt, který svým řešením nemá v Jihlavě konkurenci, je navržený ateliérem GR8, je mimořádně zdařilý, nadčasový a do detailu propracovaný. ZDE si můžete stáhnout půdorysy a další informace o stavbě.

ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY (2018 - 2019) - JAROMĚŘICE

Na začátku roku 2019 bylo dokončeno prvních šest řadových rodinných domů v malém developerském projektu v malebných Jaroměřicích nad Rokytnou (I. etapa výstavby). Projekt navržený architektem Michalem Zlatuškou realizuje stavební firma Rekonstav HB. II etapa výstavby bude k nastěhování v létě 2019.

BYTOVÝ PROJEKT MODŘÍNOVÁ (2017 - 2018) - TŘEBÍČ

Aktuálně dokončujeme výstavbu a prodej bytů v developerském projektu na ulici Modřínová v Třebíči. V pětipodlažním bytovém domě naleznete 23 bytů a garáž s 9 garáž. stáními. Podrobnosti o projektu, rezervace a aktuální nabídku volných bytů naleznete ZDE. Pokud máte zájem o koupi nového bytu, napište nám.

BYTOVÝ PROJEKT U DUBU IV (2015 - 2017) - JIHLAVA

Dokončen prodej IV. etapy bytového projektu U DUBU. Byl realizován českou stavební firmou START Zelený s.r.o. Nový bytový dům obsahuje 23 bytových jednotek a nebytový prostor – garáž s dvaceti garážovými stáními.

BYTOVÝ PROJEKT U DUBU III (2014 - 2015) - JIHLAVA

V roce 2015 byla úspěšně zkolaudována III. etapa bytového projektu U DUBU, ve které bylo zrealizováno 30 bytů, nebytové prostory a rozsáhlý suterénní parking. Generálním dodavatelem a investorem projektu je česká stavební firma START Zelený s.r.o.

BYTOVÝ PROJEKT U DUBU II (2009 - 2012) - JIHLAVA

Po úspěšné realizaci projektu U DUBU I jsme s firmou POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. v uvedených letech realizovali prodej bytů na Vrchlického ulici v Jihlavě. Kromě rozsáhlého parkingu projekt obsahoval 36 bytových jednotek a několik nebytových prostorů.

BYTOVÝ PROJEKT U DUBU I (2006 - 2009) - JIHLAVA

V době, kdy realitní trh kulminoval, jsme se stavební firmou  POZEMSTAV - QUERCUS, spol. s r. o. postavili a prodali na ulici Dr. Jiřího Procházky v Jihlavě 86 bytů a téměř desítku nebytových jednotek. Aktuální nabídku bytů U DUBU naleznete ZDE.

BYTOVÝ PROJEKT OBR. MÍRU (2005 - 2007) - TŘEBÍČ

Nevyužívaná a zanedbaná občanská vybavenost na třebíčském sídlišti byla vyškovskou stavební společností přebudována na atraktivní bytový dům se 13ti bytovými jednotkami. Naše firma poskytla developerovi právní, technický a obchodní servis a všechny jednotky našly v relativně krátkém čase nové majitele.

PŮDNÍ BYTY V BEZRUČOVĚ UL. (2003 - 2005) - JIHLAVA

Pro našeho dlouhodobého obchodního partnera jsme zajišťovali veškerý servis spojený s prodejem nově budovaných bytů. Kromě vlastních nových bytových jednotek jsme po zhotovení prohlášení vlastníka prodávali i původní byty a nově vzniklou nebytovou jednotku, kde je dnes v provozu vyhlášená vinotéka s vinárnou.

NOVÉ BYTY NA OKRAJOVÉ UL. (1996 - 2002) - TŘEBÍČ

Prodej,  převod a organizace nadstandardů a dispozičních změn 84 bytových jednotek dle zák. 72/94 Sb., které realizovala třebíčská stavební firma POZEMSTAV Třebíč, spol. s r.o. dle projektové dokumentace Atelieru Penta v.o.s.

PROJEKT BYTŮ NÁDRAŽNÍ UL. (1995 - 1996) - TŘEBÍČ

Úplně první zakázkou související se zákonem 72/94 Sb. bylo zhotovení prohlášení vlastníka a následný prodej bytů a garáží v historickém domě v blízkosti centra okresního města Třebíče. Touto relativně malou zakázkou jsme zahájili naši trvalou angažovanost v bytových projektech.

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

Dispozice
1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
Typ domu
Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
Umístění
SamostatnýŘadový
Typ pozemku
Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
Typ
KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
Typ
GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
Zadat kontaktní údaje

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.