+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 41 nemovitostí)

Poptávka

Hledáte nemovitost pro Vaše bydlení nebo podnikání? Potřebujete pronájem? Chce být pravidelně informováni o novinkách z naší nabídky a mít přehled o trhu s nemovitostmi? Vyplňte následující formulář a my Vás s předstihem budeme informovat o našich novinkách! NEZAPOMENEME na Vás a ZDARMA Vám budeme rozesílat přehledně zpracovanou nabídku, která bude odpovídat Vámi zadaným požadavkům.

  Odesláním dotazníku souhlasíte se zařazením do databáze společnosti Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o. Údaje získané tímto formulářem budou použity výhradně ke kontaktování odesílatele s nabídkou nemovitostí a nebudou předány ani prodány třetí osobě s vyjímkou situací stanovených zákony České republiky.

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

  Kde nás najdete

  POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

  Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

   Dispozice
   1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
   Typ domu
   Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
   Umístění
   SamostatnýŘadový
   Typ pozemku
   Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
   Typ
   KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
   Typ
   GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
   Zadat kontaktní údaje

   Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

   Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.