+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 58 nemovitostí)

Nemovitosti po slevě

9 slev v naší nabídce
-51%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy, Husova ulice. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je i nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře a parkování před domem (rezidenti a podnikatelé s placenou kartou). Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 5 900 Kč / celkem / za měsíc
-18%
Pronájem zánovních obchodních a skladovacích nebytových prostorů v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem moderních skladovacích nebytových prostorů na Brněnské ulici v Třebíči skládajících se z rekonstruované zděné budovy a přistavěné ocelové haly. Kromě uvedeného se zde nachází dokonalé sociální a administrativní zázemí pro zaměstnance, které lze v případě zájmu upravit "na míru". Parkování pro osobní automobily a malé dodávky je v bezprostřední blízkosti. Prostory mají vlastní alternativní vytápění (plyn nebo horkovod) a jsou samostatně měřené (voda, plyn, elektro - jistič 32 A). Mimo jiné mají i zabezpečovací systém, rampu a "naskladňovací" vrata. Předpokládá se dlouhodobý nájem, ideální pro internetový velkoobchod s maloobchodním výdejem. Možnost pronájmu luxusní kanceláře pro vedení firmy v sousedním objektu.

Cena: 69 000 Kč / celkem / za měsíc
-13%
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč

Prodej souboru mimořádných nemovitých věcí v obci Litohoř (okres Třebíč) s pozemky o výměře 23.299 m2. Areál historicky obsahoval vlastní zámek, sýpku (zájezdní hostinec) a dvě rozlehlé klenuté hospodářské budovy. Dnes je část areálu pronajata. Vlastní zámek je kulturní památkou a je ve výborném technickém stavu (fasáda byla obnovena v roce 2005, okna v letech 2017 a 2019). Předpokládá se i komerční využití - historický areál stojí v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha - Jihlava - Znojmo - Vídeň), kde denně projede více jak 20.000 automobilů. Nabízí se přestavba na "outlet", ubytování, dům pro seniory, reprezentativní firemní sídlo a další. Energetická třída není uvedena, protože zámek je zapsán v seznamu památek.

-12%
Rodinný dům v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme starší řadový rodinný domek s velkým skladem (dílnou) na Chmelově ulici v Třebíči, v blízkosti centra města. Dům stojí ve svažitém, skalnatém terénu a byl postaven v roce 1860 a poslední větší oprava byla provedena v roce 1970 (výměna střešní krytiny). Před cca 20ti roky byl do objektu zaveden plyn. V domě je byt skládající se z chodby, kuchyně, pokoje WC a komory - tento je přístupný po venkovním schodišti. Velký sklad je pak přístupný přímo z ulice Chmelovy. Ve svahu za domem se nachází pozemek, na kterém jsou umístěny dřevěné i zděné chlívky, sklady a je zde vstup na půdu. Od skály je dům oddělen zastřešeným sklepem eliminujícím vlhkost (viz. foto). Předpokládá se celková rekonstrukce domu.

-11%
Rodinný dům v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodej rodinný dům v Třebíči, na Zdislavině ulici. Domek velikostní kategorie 4+kk, je po rekonstrukci a nabízí útulné bydlení v širším centru Třebíče. Přízemí je řešeno jako velká obytná místnost navazující na vybavenou kuchyň a sociální zázemí. Druhé podlaží nabízí tři samostatné pokoje a koupelnu s WC. Objekt je nepodsklepený a na jeho severní stranu navazuje malý dvorek. Dům stojí v dosahu centra, v blízkosti "Židovské čtvrti" (UNESCO) a v bezprostředním okolí najdete veškerou občanskou vybavenost. Objekt je kromě plynu napojen na všechny inženýrské sítě.

-8%
Cihlový byt 3+1 s garáží a zahradou ve Valči

Ve výhradním zastoupení nabízíme zachovalou bytovou jednotku velikosti 3+1 (62,3 m2) ve 2. NP bytového domu postaveného v roce 1970. K jednotce patří 2 sklepy v 1. PP (8 m2). Byt i dům je v původním, ale udržovaném stavu, pouze okna na západ jsou nová, plastová. Zánovní je i kotel a zásobník na TUV. S bytem se prodává i velká podsklepená řadová garáž (dílna) a na ni navazující zahrádka o výměře 216 m2 (vše v bezprostřední blízkosti byt. domu). Obec Valeč u Hrotovic (580 obyvatel) leží v krásném místě, "napůl" cesty mezi okresním městem Třebíčí a elektrárnou Dukovany. Má skvělou občanskou vybavenost (lékař, pošta, školka, škola, zámecký hotel s bazénem a "welness") a i díky své poloze nabízí velké množství pracovních příležitostí.

-8%
Prodej výrobní a skladovací haly v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji výrobní a skladovací areál včetně přilehlých pozemků. Hala s plochou 866 m a výšce zateplených stropů cca 4 m, nabízí prostory vhodné k mnoha účelům podnikání. (Zkolaudováno pro kovovýrobu.) Do vnitřních prostor vedou průmyslová výsuvná vrata o velikosti 4,2 x 4,5 m. Vnitřní vestavek zabezpečuje sociální zázemí pro zaměstnance. Prostor je vytápěn novým teplovodem se samostatným měřením. Hala disponuje také samostatným měřením odběru elektřiny (230V/400V). Příjezdová komunikace i přilehlý pozemek jsou dostatečné pro přijímání nákladních vozů s délkou 16 m i pro manipulaci s rozměrnějšími komponenty. Venkovní plocha o výměře cca 479 m je součástí nabídky. . Zajímavá příležitost, kontaktujte RK!

-6%
Městský dům s byty a nebytovými prostorami v centru Jihlavy

Ve výhradním zastoupení nabízíme třípodlažní historický dům v centru Jihlavy - na Palackého ulici, která patří k "živým" obchodním místům města. Původní bytový dům s obchodem byl "rekolaudován" tak, že v parteru se nachází obchod a vstup do budovy a ve zbylých patrech jsou kancelářské prostory a jeden byt. Aktuálně jsou všechny "jednotky" (kromě jedné) pronajaty na dobu určitou a byt je pronajat na dobu neurčitou. "Návrat" k původnímu bytovému využití a případná adaptace rozlehlé půdy na byty či "nebyty" je možná. Dům je z roku 1885, v roce 1993 byla provedena nová střecha a v letech 2008 až 2009 byla provedena modernizace domu (kromě bytu ve 2. NP). V případě zájmu o prohlídku a informace o celkovém výnosu z nájmu volejte makléře. Rezervováno!

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

  Dispozice
  1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
  Typ domu
  Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
  Umístění
  SamostatnýŘadový
  Typ pozemku
  Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
  Typ
  KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
  Typ
  GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
  Zadat kontaktní údaje

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

  Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.