+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 55 nemovitostí)

Nemovitosti po slevě

7 slev v naší nabídce
-50%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy, Husova ulice. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je i nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře a parkování před domem (rezidenti a podnikatelé s placenou kartou). Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 6 000 Kč / celkem / za měsíc
-26%
Rodinný dům v Třebíči, lokalita Horka - Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům na mimořádném místě, ve vyhledávané třebíčské rezidenční čtvrti Hokra-Domky. Jedná se dvoupodlažní stavbu z 80tých let minulého století, s nadčasově řešeným vzhledem i dispozicí. Dům velikosti 6+1 má také sklad, šatnu a garáž pro 1 osobní automobil. Ke stavbě o zast. ploše 157 m2 patří zahrada o výměře 631 m2, velký zahradní sklep (dvě místnosti) a venkovní bazén. Pozemek je na severní straně ukončen kvalitně provedenou opěrnou zdí. Předpokládá se modernizace domu, ale i vedlejších staveb. Topný systém byl před pěti lety modernizován. Objekt je připojen na všechny inženýrské sítě a má systém elektronického zabezpečení. Konstrukce domu a jeho tepelné vlastnosti odpovídají ČSN 730540 platné v době kolaudace. Výrazná sleva - prohlídky kdykoliv po předchozí domluvě.

-24%
Rozlehlý areál s pozemky, byty, sklady a kancelářemi ve Stříteži u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji soubor nemovitých věcí v bezprostřední blízkosti Třebíče. Jedná se část budov původního statku a letního sídla rodiny Valdštejnů s pozemky o výměře 3.181 m2! Nabídka zahrnuje obytný komplex se dvěmi nadzemními podlažími a rozsáhlou půdní prostorou, dále část původní konírny – dnes skladu a "novodobý" garážový objekt se stáním pro 3 nákladní vozy (možnost přestavby na byty). Vše na vlastních pozemcích přístupných z původního hospodářského dvora a z centra obce Střítež (pouhé 3 km od centra Třebíče). Areál je připojený na veškeré inženýrské sítě a má vlastní studnu. Je vhodný jak ke komerčním aktivitám, tak případně k bydlení nebo i k developerské činnosti.

-8%
Prodej výrobní a skladovací haly v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji výrobní a skladovací areál včetně přilehlých pozemků. Hala s plochou 866 m a výšce zateplených stropů cca 4 m, nabízí prostory vhodné k mnoha účelům podnikání. (Zkolaudováno pro kovovýrobu.) Do vnitřních prostor vedou průmyslová výsuvná vrata o velikosti 4,2 x 4,5 m. Vnitřní vestavek zabezpečuje sociální zázemí pro zaměstnance. Prostor je vytápěn novým teplovodem se samostatným měřením. Hala disponuje také samostatným měřením odběru elektřiny (230V/400V). Příjezdová komunikace i přilehlý pozemek jsou dostatečné pro přijímání nákladních vozů s délkou 16 m i pro manipulaci s rozměrnějšími komponenty. Venkovní plocha o výměře cca 479 m je součástí nabídky. . Zajímavá příležitost, kontaktujte RK!

-7%
Prodej nadstandardního bytu 3+kk v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji luxusní byt velikostní kategorie 3+kk v Třebíči, na ulici Tomáše Bati, v revitalizované části "Staré Boroviny". Na výměře 122 m2 jsou k dispozici tři prostorné pokoje, kdy součástí jednoho (obývacího pokoje) je kvalitní kuchyňská linka s jídelním stolem. Na obytné místnosti navazují dvě velké lodžie o celkové výměře 16,4 m2. K bytové jednotce přináleží velmi prostorná skladovací kóje umístěná mimo byt. Bytový dům byl kolaudován v roce 2017. Jedná se o zdařilou rekonstrukci původního výrobního objektu z roku 1970. Jednotka kvalitní plovoucí podlahy, moderní koupelnou s vanou a sprchovým koutem, WC je samostatné. Jižně orientovaný byt s výhledem do zeleně nabízí pohodlné rodinné bydlení bez kompromisů.

-6%
Městský dům s byty a nebytovými prostorami v centru Jihlavy

Ve výhradním zastoupení nabízíme třípodlažní historický dům v centru Jihlavy - na Palackého ulici, která patří k "živým" obchodním místům města. Původní bytový dům s obchodem byl rekolaudován tak, že v parteru se nachází obchod a vstup do budovy a ve zbylých patrech jsou kancelářské prostory a jeden byt. Aktuálně jsou všechny "jednotky" (kromě jedné) pronajaty na dobu určitou a byt je pronajat na dobu neurčitou. "Návrat" k původnímu bytovému využití a případná adaptace rozlehlé půdy na byty či nebyty je možná. Dům je z roku 1885, v roce 1993 byla provedena nová střecha a v letech 2008 až 2009 byla provedena modernizace domu (kromě bytu ve 2. NP). V případě zájmu o prohlídku a informace o celkovém výnosu z nájmu volejte makléře.

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

Dispozice
1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
Typ domu
Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
Umístění
SamostatnýŘadový
Typ pozemku
Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
Typ
KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
Typ
GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
Zadat kontaktní údaje

Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.