+420 724 765 765

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME 38 NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti po slevě

15 slev v naší nabídce
-29%
Pronájem přízemních komerčních prostorů v Jihlavě

Nabízíme soubor místností o celkové ploše 132 m2 v přízemí domu v pěší zóně krajského města Jihlavy. Jedná se o prostory přístupné přímo z ulice, ideálně vhodné jako banka, pojišťovna , kanceláře, kontaktní místo nebo i pro obchod. Dispozici tvoří hlavní prostor s klenutými stropy a s výlohami do pěší zóny, na tento prostor navazuje zázemí - chodba, dvě menší kanceláře, sociální zařízení, kuchyňka a sklad. Prostory jsou reprezentativní, ve velmi dobrém stavu, k dispozici je možný pronájem dvou až třech parkovacích stání ve dvoře domu, přístupném průjezdem přímo z Palackého ulice. Prostory jsou k dispozici na prohlídku, volné ihned. Veškeré informace poskytneme mailem, po telefonu nebo osobně na prohlídce. Volejte!

Cena: 27 000 Kč / celkem / za měsíc
-23%
Cihlový byt 3+1 v Třebíči

Bytová jednotka velikostní kategorie 3+1 v blízkosti centra Třebíče. Byt je součástí staršího zděného vícepodlažního bytového domu, který byl komplexně rekonstruován v devadesátých letech minulého století a od té doby je průběžně udržován. Kromě vlastního rozlehlého půdorysu bytu jsou majitelům třech bytů v domě k dispozici rozlehlé suterénní místnosti v dvoupatrovém sklepě, kde se kromě skladů nachází i garáž a původní byt správce domu (dnes užívaný jako "sklep"). Ve společném užívání je i malý dvorek za domem a velká půda. Tyto společné prostory užívají majitelé bytů na základě písemné dohody. Kromě tohoto bytu nabízíme v domě k prodeji další bytovou jednotku (vel. 4+1), a to ve druhém nadzemním podlaží.

Cena: 3 180 000 Kč / celkem
-20%
Cihlový byt 4+1 v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rozlehlou bytovou jednotku velikostní kategorie 4+1 v blízkosti centra Třebíče. Byt je součástí staršího zděného vícepodlažního bytového domu, který byl komplexně rekonstruován v devadesátých letech minulého století a od té doby je průběžně udržován. Kromě vlastního rozlehlého půdorysu bytu jsou majitelům třech bytů v domě k dispozici velké sklepy a sklady v dvoupatrovém suterénu. Mimo jiné se zde nachází garáž a původní byt správce domu (dnes užívaný jako "sklep"). Ve společném užívání je i malý dvorek za domem a velká půda. Tyto společné prostory užívají majitelé bytů na základě písemné dohody. Kromě tohoto bytu nabízíme v domě k prodeji další bytovou jednotku (vel. 3+1), a to ve zvýšeném přízemí. Existuje teoretická možnost koupit dům jako celek a realizovat v něm nájemní byty (např. v souvislosti s uvažovanou dostavbou JE Dukovany).

Cena: 3 580 000 Kč / celkem
-19%
Prodej bytu v Jihlavě

Prodáváme zrekonstruovaný byt 2+1 ve druhém patře cihlového bytového domu v pěší zóně v Benešově ulici v Jihlavě. Bytová jednotka má výměru 60,2 m2, orientovaná místnostmi do pěší zóny a do vnitrobloku k jihu. Dispozici tvoří předsíň, koupelna s WC, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a další pokoj. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2016, byla vybudována nová koupelna, všechny rozvody instalací, osazena nová dřevěná euro okna, zárubně a dveře, podlahy, nový plynový kotel na vytápění a ohřev vody. Současně byla celá plocha stropů zateplena. Protože k domu zatím není zhotoven průkaz energetické náročnosti budovy, musíme uvádět třídu G. Celkové měsíční náklady na provoz bytu jsou 4.500,- Kč včetně fondu oprav. Z důvodu dovolených naše kancelář pracuje v omezeném režimu. Dotazy Vám zodpovíme po 17.7. 2023, děkujeme za pochopení.

Cena: 2 980 000 Kč / celkem
-18%
Mezonetový byt 5+kk v Třebíči, ve čtvrti zapsané na seznam památek UNESCO

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní bytovou jednotku velikostní kategorie 5+kk. Mezonetový byt s výměrou 126,4 m2 se nachází v bytovém domě na Havlíčkově nábřeží v Třebíči a je součástí unikátní památkové zóny - tzv. Židovské čtvrti, která je zapsaná na seznamu památek UNESCO. Byt je po celkové rekonstrukci. Vytápění a ohřev zajišťuje vlastní plynový kotel a alternativně i krbová kamna. Součástí vybavení jsou dvě koupelny, jedna s vanou druhá se sprchovým koutem - obě vybaveny toaletou. Součástí vstupní chodby je botník, šatníková stěna a vestavěné skříně. Byt se nabízí bez kuchyňské linky, ale má osvětlovací tělesa. K bytové jednotce patří skladovací kóje v prvním podlaží a možnost užívání společného skladu tamtéž.

Cena: 5 650 000 Kč / celkem
-15%
Prodej řadového rodinného domu v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům na ulici Kpt. Jaroše v Třebíči . Jedná se o udržovaný objekt k bydlení se zahradou a garáží, která má parkovací stání pro dvě vozidla. Objekt kolaudovaný v roce 1991 prošel v roce 2005 částečnou rekonstrukcí (okna) a v roce 2018 byla modernizována střech včetně světlíku. Dům je udržován v dobrém technickém stavu, nabízí vytápění jak plynovým kotlem Vaillant, tak i moderním kotlem na dřevo. V prvním nadzemním podlaží je velký obývací pokoj se vstupem na terasu i zahradu, dále navazují jídelna a kvalitními spotřebiči osazená kuchyň. Druhé NP nabízí 4 samostatné pokoje, koupelnu a samostatný WC. Ve sklepní části jsou skladovací místnosti, kotelna, prádelna a garáž. Pod domem je vybudován vinný sklep. V dosahu jsou veškeré potřebné služby občanské vybavenosti. Rezervováno!

-10%
Prodej garáže v Třešti

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme garáž na vlastním pozemku v Třešti. Garáž je v dobrém, udržovaném stavu, leží na okraji města u Váňovského rybníka, 500 m od centra, s příjezdem po veřejných obecních komunikacích. Uvnitř je zaveden elektrický proud 230/400V, vybaveno zásuvkami a osvětlením. Střecha je plechová ve velmi dobrém stavu, zdivo a betonová podlaha odizolované, suché. Zastavěná plocha činí 19 m2.

-9%
Prodej rodinného domu v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v Třebíči, na ulici Kpt. Jaroše. Řadový dům s garážní a možností venkovního parkování nabízí pět obytných místností, kuchyň s jídelnou a technické zázemí v 1 NP. Částečně podsklepená budova se vchodem orientovaným na východ byla kolaudována v roce 1990 a v minulých letech prošla částečnou renovací (nová okna, nový plynový kotel, oprava střechy a rekonstrukce světlíku). Dům se západně orientovanou zahradou o výměře 102 m2 je téměř vyklizen a připraven k bydlení či případné rekonstrukci. Výhodou je blízkost nákupního centra se službami, školou, školkou, zastávkou autobusu a rychlou dosažitelností hlavních komunikací směr Velké Meziříčí a Brno. Cena včetně provize.

Cena: 7 350 000 Kč / celkem
-8%
Pronájem garáže v Jihlavě

Nabízíme pronájem samostatné zděné garáže v hromadných garážích v suterénu v bytovém komplexu U Dubu na Vrchlického ulici v Jihlavě. Garáž s plochou 23 m2 je zděná, s rolovacími vraty, s připojenou elektřinou, osvětlením, zásuvkou a samostatným měřením. Vrata zamykatelná a celý prostor hromadných garáží pod uzamykatelnými vraty na dálkové ovládání. Současně ještě nabízíme samostatné garážové stání 14 m2, s komorou 3 m2 v hromadných garážích ve stejném objektu. měsíční nájemné za garáž 3.500,- Kč měsíčně, garážové stání s komorou 2.500,- Kč měsíčně.

Cena: 3 500 Kč / celkem / za měsíc
-7%
Prodej bytu 2+kk v Jaroměřicích nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji prostorný byt velikostní kategorie 2+kk (58 m2) v "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou. Jednotka se nachází ve 1NP bytového domu na ulici Havlíčkova. Po rozsáhlé rekonstrukci byla původně historická budova adaptována na bydlení s možností využívat přilehlý dvůr jako soukromé venkovní zázemí a s možností parkování na přilehlých venkovních plochách. Nabízený byt s okny orientovanými na severovýchod se nachází v přízemí domu s výhledem do "zeleného" atria. Byt je vytápěn vlastním plynovým kotlem, který ohřívá i TUV. Provozní náklady včetně platby do fondu oprav pro jednu dospělou osobu nepřesahovaly ve sledovaném období 2021/2022 3.500,- Kč měsíčně. Příslušenství bytu tvoří skladovací kóje v přilehlé budově. Bytová jednotka je vhodná k vlastnímu bydlen i k případné investici. Doporučujeme prohlídku! Uváděná cena je včetně provize RK! Cena k jednání!

Cena: 2 400 000 Kč / celkem
-7%
Prodej zahrady v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme zahradu v osobním vlastnictví v lokalitě Na Kalvárii v Jihlavě. Jedná se o velice pečlivě udržovaný pozemek o výměře 178 m2, využívaný k rekreaci a zahrádkaření. Pozemek leží cca 30 m od řeky, je přístupný po veřejných komunikacích i po cyklostezce vedoucí podél řeky. Na pozemku je zavedena elektřina s vlastním měřením, rozvod užitkové vody společným čerpadlem z řeky na zalévání a pro pitnou vodu slouží společný zdroj z vodovodního řadu města. Na pozemku stojí zahradní chatka s pergolou a skleník. Územní plán a regulativy umožňují stavbu rekreace do zastavěné plochy 30 m2, 1 nadzemní podlaží + podkroví. Právní služby v ceně.

Cena: 885 000 Kč / celkem

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

  Dispozice
  1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické

  Typ domu
  Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
  Umístění
  SamostatnýŘadový

  Typ pozemku
  Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu

  Typ
  KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu

  Typ
  GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu

  Zadat kontaktní údaje

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

  POMŮŽEME VÁM S POŘÍZENÍM VAŠÍ NEMOVITOSTI

  Koupit nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

   Dispozice
   1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické

   Typ domu
   Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
   Umístění
   SamostatnýŘadový

   Typ pozemku
   Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu

   Typ
   KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu

   Typ
   GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu

   Zadat kontaktní údaje

   Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.