+420 724 765 765

Využijte náš filtr a vyberte si... (celkem 48 nemovitostí)

Nemovitosti po slevě

5 slev v naší nabídce
-51%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy, Husova ulice. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je i nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře a parkování před domem (rezidenti a podnikatelé s placenou kartou). Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 5 900 Kč / celkem / za měsíc
-19%
Pronájem zánovních obchodních a skladovacích nebytových prostorů v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem moderních skladovacích nebytových prostorů na Brněnské ulici v Třebíči skládajících se z rekonstruované zděné budovy a přistavěné ocelové haly. Kromě uvedeného se zde nachází dokonalé sociální a administrativní zázemí pro zaměstnance, které lze v případě zájmu upravit "na míru". Parkování pro osobní automobily a malé dodávky je v bezprostřední blízkosti. Prostory mají vlastní alternativní vytápění (plyn nebo horkovod) a jsou samostatně měřené (voda, plyn, elektro - jistič 32 A). Mimo jiné mají i zabezpečovací systém, rampu a "naskladňovací" vrata. Předpokládá se dlouhodobý nájem, ideální pro internetový velkoobchod s maloobchodním výdejem.

-13%
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč

Prodej souboru mimořádných nemovitých věcí v obci Litohoř (okres Třebíč) s pozemky o výměře 23.299 m2. Areál historicky obsahoval vlastní zámek, sýpku (zájezdní hostinec) a dvě rozlehlé klenuté hospodářské budovy. Dnes je část areálu pronajata. Vlastní zámek je kulturní památkou a je ve výborném technickém stavu (fasáda byla obnovena v roce 2005, okna v letech 2017 a 2019). Předpokládá se i komerční využití - historický areál stojí v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha - Jihlava - Znojmo - Vídeň), kde denně projede více jak 20.000 automobilů. Nabízí se přestavba na "outlet", ubytování, dům pro seniory, reprezentativní firemní sídlo a další. Energetická třída není uvedena, protože zámek je zapsán v seznamu památek.

-8%
Prodej výrobní a skladovací haly v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji výrobní a skladovací areál včetně přilehlých pozemků. Hala s plochou 866 m a výšce zateplených stropů cca 4 m, nabízí prostory vhodné k mnoha účelům podnikání. (Zkolaudováno pro kovovýrobu.) Do vnitřních prostor vedou průmyslová výsuvná vrata o velikosti 4,2 x 4,5 m. Vnitřní vestavek zabezpečuje sociální zázemí pro zaměstnance. Prostor je vytápěn novým teplovodem se samostatným měřením. Hala disponuje také samostatným měřením odběru elektřiny (230V/400V). Příjezdová komunikace i přilehlý pozemek jsou dostatečné pro přijímání nákladních vozů s délkou 16 m i pro manipulaci s rozměrnějšími komponenty. Venkovní plocha o výměře cca 479 m je součástí nabídky. . Zajímavá příležitost, kontaktujte RK!

-8%
Cihlový byt 3+1 v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme bytovou jednotku velikosti 3+1 v Třebíči - Borovině. Byt se nachází ve zděném bytovém domě, který byl v roce 2017 zásadním způsobem modernizován - nová okna, přístavba lodžií, zateplená fasáda, střecha a hlavní vnitřní instalace. Budova dosáhla po revitalizaci hodnoty PENB "B", je tedy velmi úsporná. Vlastní byt je v původním, ale udržovaném stavu. Společné prostory domu jsou v perfektním a čistém stavu. V domě není výtah. Měsíční zálohy na provoz domu a bytu placené prostřednictvím správce činí včetně úklidu cca 3.200 Kč, elektrická energie bytu, TV, rozhlas a internet jsou hrazeny přímo dodavateli. Prohlídky po předchozí telefonické domluvě.

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

  Dispozice
  1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
  Typ domu
  Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
  Umístění
  SamostatnýŘadový
  Typ pozemku
  Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
  Typ
  KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
  Typ
  GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
  Zadat kontaktní údaje

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

  Výše uvedené údaje budou uloženy v systému Realitní kanceláře MICHÁLEK PARTNERS, spol. s r.o. a nebudou v žádném případě poskytnuty třetím stranám. Jejich poskytnutím souhlasíte s jejich uschováváním a zpracováním v souladu s příslušnými ustanoveními zákona č. 101/200 Sb.