+420 724 765 765

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME 35 NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti po slevě

20 slev v naší nabídce
-50%
Komerční areál pro obchod a skladování ve Znojmě

Nabízíme k prodeji jednopodlažní halu (skelet se ŽB sloupy, zast. pl. 966 m2, obvodový plášť z keram. tvárnic) s rozlehlými přilehlými pozemky (3.777 m2). Jedná se o část bývalé prodejny potravin na Evropské ulici ve Znojmě, konkrétně jeden "trakt" původní "třítraktové" budovy. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě a přilehlé plochy kromě parkování nabízí i možnost výstavby dalšího objektu (vydáno stavební povolení). Vstup a vjezd na dané pozemky je přes pozemek jiného vlastníka (viz. situace), ale v dané souvislosti byla uzavřena smlouva o bezúplatném věcném břemeni. Aktuálně je areál pronajat, ale od 10/2024 bude volný. Podrobnější technické informace, skutečný i teoretický výnos z nájmu a další obchodní podmínky Vám sdělí makléř. Rezervace!

-34%
Stavební pozemek pro výstavbu komerčního areálu v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek - plochu pro výrobu a skladování o celkové výměře 3.845 m2. Parcela se nachází v krajském městě Jihlavě, konkrétně v "průmyslové lokalitě" městské části Bedřichov - snadná dostupnost D1/EXIT 112 a silnice I/38. V souvislosti s uvažovanou výstavbou (viz. vizualizace) bylo vydáno územní rozhodnutí (dnes již není platné) a souhlas k trvalému odnětí zemědělské půdy ze zemědělského půdního fondu. Pozemek je dopravně dostupný i pro kamiony a v jeho blízkosti se nacházejí veškeré inženýrské sítě. K dispozici je dokumentace k územnímu rozhodnutí řešící objekty pro sídlo firmy se sklady a parkováním. Prodej pozemku je "zatížen" DPH. Další podrobné informace u makléře.

-30%
Prodej bytu v Jihlavě

Prodáváme zrekonstruovaný byt 2+1 ve druhém patře bytového domu v pěší zóně v Benešově ulici v Jihlavě. Bytová jednotka má výměru 60,2 m2, orientovaná místnostmi do pěší zóny a do vnitrobloku k jihu. Dispozici tvoří předsíň, koupelna s WC, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj a další pokoj. Byt prošel rekonstrukcí v roce 2016, byla vybudována nová koupelna, všechny rozvody instalací, osazena nová dřevěná euro okna, zárubně a dveře, podlahy, nový plynový kotel na vytápění a ohřev vody. Současně byla celá plocha stropů zateplena. Protože k domu zatím není zhotoven průkaz energetické náročnosti budovy, musíme uvádět třídu G. Fond oprav měsíčně 1.083,- Kč. Zajímavá nabídka po výrazné slevě. Provize 2,5%.

Cena: 2 595 000 Kč / celkem
-29%
Pronájem přízemních komerčních prostorů v Jihlavě

Nabízíme soubor místností o celkové ploše 132 m2 v přízemí domu v pěší zóně krajského města Jihlavy. Jedná se o prostory přístupné přímo z ulice, ideálně vhodné jako banka, pojišťovna , kanceláře, kontaktní místo nebo i pro obchod. Dispozici tvoří hlavní prostor s klenutými stropy a s výlohami do pěší zóny, na tento prostor navazuje zázemí - chodba, dvě menší kanceláře, sociální zařízení, kuchyňka a sklad. Prostory jsou reprezentativní, ve velmi dobrém stavu, k dispozici je možný pronájem dvou až třech parkovacích stání ve dvoře domu, přístupném průjezdem přímo z Palackého ulice. Prostory jsou k dispozici na prohlídku, volné ihned. Veškeré informace poskytneme mailem, po telefonu nebo osobně na prohlídce. Volejte, cena pro jednání.

Cena: 26 900 Kč / celkem / za měsíc
-27%
Prodej zahrady v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme zahradu v osobním vlastnictví v lokalitě Na Kalvárii v Jihlavě. Jedná se o velice pečlivě udržovaný pozemek o výměře 178 m2, využívaný k rekreaci a zahrádkaření. Pozemek leží cca 30 m od řeky, je přístupný po veřejných komunikacích i po cyklostezce vedoucí podél řeky. Na pozemku je zavedena elektřina s vlastním měřením, rozvod užitkové vody společným čerpadlem z řeky na zalévání a pro pitnou vodu slouží společný zdroj z vodovodního řadu města. Na pozemku stojí zahradní chatka s pergolou a skleník. Územní plán a regulativy umožňují stavbu rekreace do zastavěné plochy 30 m2, 1 nadzemní podlaží + podkroví. Právní služby v ceně.

Cena: 695 000 Kč / celkem
-26%
Prodej rodinného domu v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme řadový rodinný dům v Jihlavě, v ulici Ke Skalce. Nemovitost je ze třicátých let dvacátého století, konstrukce zděná, cihelná, de facto bez výraznějších úprav, průběžně udržovaná. Dům je podsklepený s jedním nadzemním podlažím, patrem a půdou s prostory vhodnými k vestavbě. Pozemek tvoří předzahrádka se vstupem, vlastní zastavěná plocha a zahrada s dvorkem za domem s výměrou 195 m2. Orientace fasád domu je východ - západ s velmi dobrým osluněním. Jedná se o klidnou lokalitu jižní části Jihlavy, s pěší dostupností centra, kvalitní občanskou vybaveností, blízkostí přírody i výhodným napojením na dopravní systém města. Cena + provize 2% a právní služby. Po výrazné slevě!

Cena: 4 290 000 Kč / celkem
-22%
Prodej zahrady u řeky Jihlavy

Ve výhradním zastoupení prodáváme zahradu v krásném klidném prostředí v údolí u řeky Jihlavy v katastrálním území Henčov. Pozemek je v celé ploše rovinatý, velice pečlivě udržovaný a trvale obdělávaný, využívaný k rekreaci a zahrádkaření. Výměra je 385 m2, zahrada je z vnějšku oplocena, přístup po veřejných komunikacích od Malého Beranova, možný je příjezd autem, pěšky od blízké zastávky MHD nebo na kole po cyklostezce, parkování v okolí nebo přímo na pozemku. Elektřinu je možné případně napojit od vedení podél hranice pozemků, k zalévání se využívá voda z řeky Jihlavy. Jedná se o velmi dobrou příležitost k rekreaci na vlastním pozemku v blízkosti Jihlavy. Doporučujeme prohlídku na místě.

Cena: 772 000 Kč / celkem
-20%
Prodej komerčního objektu v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zajímavé komerční nemovitosti (obchod, sklady, výroba, parkování, administrativa) na Znojemské ulici v Jihlavě. Soubor objektů tvoří hlavní budova postavená v roce 2008 (zastavěná plocha 1.020 m2) a budova garáží/skladů o zastavěné ploše 254 m2. Budovy jsou součástí pozemků s celkovou plochou 3.510 m2. Aktuální užívání je rozděleno na dva samostatné provozy (vlastní vstupy, vjezdy i měření spotřeby). Komplexně a náročně zrekonstruovaná plocha o velikosti 338 m2 je dlouhodobě pronajata atraktivnímu zahraničnímu nájemci, a to za zajímavé nájemné. Plochy o velikosti 577 m2 (hlavní budova) a 218 m2 (garáže a sklady) užívá majitel. Vytápění a chlazení je řešeno tepelnými čerpadly a provozní náklady jsou nízké. Celý areál je ve velmi dobrém a pečlivě udržovaném stavu, obě provozovny mají vlastní zabezpečovací systém. Rezervace!

-19%
Stavební pozemky v průmyslové zóně města Polná, v blízkosti dálnice D1

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební parcelu (23.731 m2) ve městě Polná. Mimořádná poloha ve středu republiky a vynikající dopravní dostupností z D1 předurčuje lokalitu k výraznému rozvoji podnikatelských aktivit zájemců z ČR i zahraničí. Komerční zóna na JZ okraji města nabízí investorům pozemky přístupné z kvalitní přilehlé komunikace a možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Územním plánem jsou určeny pro výstavbu komerčních objektů. Ke stavbám na pozemcích bylo již vydáno stavební povolení pro výstavbu výrobní a skladovací haly (změna je však možná). Nabízená lokalita je připravena k využití bez dalších významných stavebních nákladů! Pro další podrobnosti kontaktujte makléře.

Cena: 3 000 Kč / za m2
-18%
Mezonetový byt 5+kk v Třebíči, ve čtvrti zapsané na seznam památek UNESCO

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji nadstandardní bytovou jednotku velikostní kategorie 5+kk. Mezonetový byt s výměrou 126,4 m2 se nachází v bytovém domě na Havlíčkově nábřeží v Třebíči a je součástí unikátní památkové zóny, tzv. Židovské čtvrti, která je zapsaná na seznamu památek UNESCO. Byt je po celkové rekonstrukci. Vytápění a ohřev zajišťuje vlastní plynový kotel a alternativně i krbová kamna. Součástí vybavení jsou dvě koupelny, jedna s vanou druhá se sprchovým koutem - obě vybaveny toaletou. Součástí vstupní chodby je botník, šatníková stěna a vestavěné skříně. Byt se nabízí bez kuchyňské linky, ale má osvětlovací tělesa. K bytové jednotce patří skladovací kóje v prvním podlaží a možnost užívání společného skladu tamtéž.

Cena: 5 640 000 Kč / celkem
-14%
Prodej řadového rodinného domu v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v Třebíči, na ulici Gen. Sochora. Objekt se nachází v klidné části města, v blízkosti veškeré důležité občanské vybavenosti. Dům z osmdesátých let minulého století se dvěmi, do zahrady orientovanými terasami, prošel v letech 2010 a 2011 významnou rekonstrukcí, zahrnující mimo jiné výměnu oken, zateplení obvodového pláště, ale i opravou střechy. Objekt je velikostní kategorie 6+kk a v suterénu (1.NP) se nachází velká garáží, skladovací prostory a dvě ateliérové místnosti. Nabízí se případná možnost adaptace budovy na dvě bytové jednotky, případně i částečné komerční využití. Dům je připojen na městský vodovod, kanalizaci, plyn i elektřinu 230/400V. Kromě garáže je možné parkovat na vyhrazeném parkovacím místě přímo před domem. Další veřejné parkoviště je v blízkosti. Rezervováno!

-14%
Prodej bytu (ubytovací jednotky) 2+kk s komorou na ul. Štúrova v Praze 4, Krči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji ubytovací jednotku velikostní kategorie 2+kk v bytovém domě na Štúrově ulici v Praze 4, Krči. Stavba domu byla realizována v roce 1978, přeměna na bytový dům proběhla v letech 1999 - 2000. Bytová jednotka je částečně vybavená (viz. fotodokumentace). Vzhledem k tomu, že v byt nebyl dlouhodobě obýván, jsou zálohy na energie a služby velmi nízké, aktuálně činí cca 4.000 Kč, ale při počtu osob (2 až 3) lze předpokládat vyšší provozní náklady. Za úplatu je možno parkovat osobní automobil na přilehlém parkovišti. Autobusová zastávka je v bezprostřední blízkosti, dosažitelnost centra města veřejnou dopravou je cca 30 min. V blízkosti je plánována zastávka metra D - Nemocnice Krč. Cena pro jednání - další informace prosíme emailem.

-12%
Stavební pozemek v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení majitele prodáváme zajímavý stavební pozemek v Jihlavě. Nemovitost se nachází v lokalitě Staré Hory v zástavbě rodinných domů, přístup k pozemku je po veřejné asfaltové komunikaci a chodnících, všechny sítě (elektřina, vodovod, kanalizace, plynovod) leží na hranici pozemku. Pozemek s plochou 601 m2 je mírně svažitý k jihu, s velmi dobrým osluněním, předností lokality je již daná stabilizovaná zástavba, opravdu klidné prostředí a dostatek zeleně v okolí. Lokalita je napojena na veškerý dopravní systém města, MHD, v blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost a služby. Jedná se o velmi dobrou příležitost k realizaci výstavby vlastního rodinného bydlení v krajském městě

Cena: 2 895 000 Kč / celkem
-11%
Prodej rodinného domu v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům v Třebíči, na ulici Kpt. Jaroše. Řadový dům s garážní a možností venkovního parkování nabízí pět obytných místností, kuchyň s jídelnou a rozlehlé technické zázemí v 1 NP. Částečně podsklepená budova se vchodem orientovaným na východ byla kolaudována v roce 1990 a v minulých letech prošla částečnou renovací (nová okna, nový plynový kotel, oprava střechy a rekonstrukce světlíku). Dům se západně orientovanou zahradou o výměře 102 m2 je téměř vyklizen a připraven k bydlení či případné rekonstrukci. Výhodou je blízkost nákupního centra se službami, školou, školkou, zastávkou autobusu a rychlou dosažitelností hlavních komunikací směr Velké Meziříčí a Brno. Pro další podrobnosti volejte makléře!

Cena: 7 200 000 Kč / celkem
-11%
Prodej bytu 2+1 v Kamenici nad Lipou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt s balkonem velikostní kategorie 2+1 s nadstandardní obytnou plochou 64 m2. Bytová jednotka, která se nachází ve zděném bytovém domě na ulici Tyršova v Kamenici nad Lipou, je umístěna ve druhém nadzemním podlaží. Prostor bytu je bohatě prosvětlen okny orientovanými především na jih, kuchyně a bytové jádro mají okna na sever. BJ v původním technickém stavu má krásný výhled na zámek, v dosahu jak autobusové nádraží a městské centrum, krásná okolní příroda je rovněž nedaleko. Byt bez kuchyňské linky je vhodný k modernizaci a budoucímu vlastníkovi nabízí široké možnosti individualizace bydlení zcela podle vlastních představ. Bytový dům, ve kterém se byt nachází byl již zateplen a opatřen modernizovaným prostorem vchodu i novou střechou. Objekt je vybaven funkčním systémem odtahu spalin při hoření pevných paliv a v kombinaci s používanými elektrickými přímotopy (nyní v bytě odpojeno) tak nabízí možnost výběru způsobu vytápění obytných prostor. K jednotce náleží dvě skladovací kóje v přízemí domu. Parkování na okolních veřejných parkovacích stáních je bez kapacitních problémů. Uváděná prodejní cena je včetně provize RK i právních výdajů. Doporučujeme prohlídku, kontaktujte makléře!

Cena: 2 200 000 Kč / celkem
-8%
Pronájem bytu 2+1 v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt velikostní kategorie 2+kk v Třebíči, na ulici Lidická. Rekonstruovaná bytová jednotka se zděným jádrem, zvětšenou koupelnou, samostatným wc a rozsáhlým balkonem s jižní orientací nabízí velmi příjemné bydlení. Jednotka je částečně vybavena nábytkem, nechybí zařízená kuchyňská linka včetně lednice s mrazákem. Zajímavým prvkem je vyvýšený spací kout pro děti, vhodný i na hraní. K bytu přináleží skladovací kóje. Byt je volný ihned. Provozní náklady cca 4.500,-. V případě zájmu prosím pište na email uvedený v inzerci.

Cena: 12 000 Kč / celkem / za měsíc
-7%
Velký logistický areál s administrativní budovou v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velkou jednopodlažní halu (ocelový skelet se příhradovými stropními vazníky, zast. pl. 2.182 m2, zateplený obvodový plášť) s navazující dvoupodlažní administrativní budovou (zast. pl. 384 m2) - stavby jsou součástí pozemků, jejichž celková výměra činí 21.785 m2! Výstavba byla realizována dodavatelsky v roce 2008, objekty jsou v perfektním technickém stavu a jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě. Přilehlé nezastavěné pozemky umožňují další rozvoj areálu, zpevněné manipulační plochy komfortní parkování jak pro vlastníka či nájemce, ale i pro jejich klienty. Areál se nachází v "průmyslové zóně", v severozápadní části krajského města Jihlavy, v bezprostřední blízkosti dálničního přivaděče (EXIT 112). Aktuálně je pronajat na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 6 měsíců. Podrobnější technické informace, skutečný i teoretický výnos z nájmu a další obchodní podmínky Vám sdělí makléř. V ideálním případě prodej společně s podobnými areály v Třebíči a Znojmě - viz. stánky prodejce. Rezervace!

Kde nás najdete