+420 724 765 765

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME 34 NEMOVITOSTÍ

Nemovitosti po slevě

6 slev v naší nabídce
-14%
Rodinný dům v Žeroticích u Znojma

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji starší, ale zachovalý rodinný dům v obci Žerotice, vzdálené 14 km od Znojma. Částečně podsklepený dům stojí v řadové zástavbě v centru obce a skládá se ze třech obytných místností, kuchyně, koupelny a samostatného WC. V uplynulých letech prošel zásadními úpravami - přestavba průjezdu na obytnou místnost, plynofikace, výměna oken a další. Objekt je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Má přípojku plynu i elektřiny. V uzavřeném dvoře stojí nízké zděné hospodářské budovy a úzká "stodůlka" přes kterou se prochází na malou úzkou zahradu. Při shodě více nabídek od zájemců si majitel vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle vlastních kritérií. Polovinu provize RK hradí strana kupující. Po výrazné slevě!

-9%
Prodej rodinného domu v Dlouhé Brtnici

Ve výhradním zastoupení nabízíme rodinný dům se zahradou v Dlouhé Brtnici. Nemovitost pochází cca z roku 1900 a jedná se o vesnický dům se smíšeným zdivem. Dispozici tvoří vstupní chodba a 3 místnosti s kuchyňským koutem, dům nemá sociální zařízení. Objekt je připojen na inženýrské sítě (obecní vodovod, kanalizace, plynovod a elektřina), na pozemku je kopaná studna na užitkovou vodu. Stavebním stavem je dům určen k celkové rekonstrukci (bez vodorovných izolací), nosné konstrukce bez závad, krytina střechy ve funkčním stavu, krovy v pořádku. Přístupy na pozemky z veřejných obecních komunikací a přes soukromý pozemek s vlastním podílem. Jedná o příležitost k výstavbě bydlení s vlastní zahradou.

Cena: 1 595 000 Kč / celkem
-7%
Servisní areál s rozsáhlou odstavnou plochou v Třebíči, ulice Žďárského

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu multifunkční budovu a přilehlou rozsáhlou odstavnou plochu. Aktuálně je areál využíván jako servis pro nákladní a osobní automobily. Součástí stavby jsou servisní stání pro nákladní vozy s výškou vrat 4,2 m, dále pak myčka, stání pro menší opravy a přezouvání kol s vraty 3m, místnost pro olejové hospodářství atd . K dispozici rovněž přijímací kancelář s nábytkem a sociálním zázemím - šatny, sprchy. Servis je vybaven množstvím techniky k případnému použití. Kromě vnitřních prostor nabízí rozsáhlou venkovní plochu pro odstavení automobilů, či jiné skladování. Využití jiným odpovídajícím způsobem je možné. Mimořádná příležitost, doporučujme prohlídku!

Cena: 25 000 Kč / celkem / za měsíc
-7%
Rodinný dům v Hrotovicích

Hledáte dům v bezprostřední blízkosti krásného přírodního parku s možností koupání a relaxace, a zároveň byste rádi žili ve městě s veškerým sociálním zázemím? Třeba s novým víceúčelovým sportovním areálem a základní uměleckou školou? Chcete si dům upravit k bydlení či rekreaci dle vlastních představ a nedaří se vám najít vhodný pozemek? Pokud ano, rádi Vám ve výhradním zastoupení nabízíme ke koupi RD v Hrotovicích, na jižním okraji ulice Podloučky. Objekt stojí na vlastním pozemku a bezprostředně na něj navazuje zahrada o výměře 295 m. Dům má zavedeny veškeré potřebné instalace včetně kanalizace. Jednotlivé místnosti jsou vyklizeny, podlahy odkryty a vše je připraveno ke komplexní modernizaci dle vlastního projektu. Koncepce domu umožňuje případné zvětšení obytné plochy. K RD přiléhá garáž a dílna. Kombinace příznivé ceny, unikátního umístění a možnosti úpravy dle vlastního záměru, činí z nabízeného rodinného domu mimořádnou příležitost pro všechny, kteří chtějí kvalitně bydlet. Prodejní cena je k jednání, Kontaktujte makléře!

Cena: 2 700 000 Kč / celkem
-6%
Mezonetový byt 3+1 s garážovým stáním a zahradou v Jihlavě

Prodáváme zajímavý mezonetový byt 3+1 ve Fibichově ulici v Jihlavě. Bytová jednotka z roku 2003 leží ve II. patře domu a je orientována obytnými místnostmi k jihu. Dispozici bytu tvoří předsíň, obývací pokoj, ložnice, kuchyně s jídelním koutem, schodiště do podkroví, koupelna s WC a v podkroví další pokoj. K bytové jednotce náleží garážové stání v přízemí domu a podíl na pozemku - zahradě za domem. Součástí bytu je sklep o výměře 12,8 m2. Vytápění je vlastním plynovým kotlem s radiátory. Předností je klidná lokalita na jižním okraji Jihlavy se snadnou dostupností centra města i přírody v okolí. Vzhledem k tomu, že není k dispozici průkaz energetické náročnosti, je uvedena třída G, ale skutečnost je výrazně lepší a informace o ní budou brzy zveřejněny.

Cena: 4 950 000 Kč / celkem

Kde nás najdete

POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM VAŠÍ NEMOVITOSTI

Prodat nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

  Dispozice
  1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
  Typ domu
  Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
  Umístění
  SamostatnýŘadový
  Typ pozemku
  Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
  Typ
  KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
  Typ
  GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
  Zadat kontaktní údaje

  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.

  POMŮŽEME VÁM S POŘÍZENÍM VAŠÍ NEMOVITOSTI

  Koupit nemovitost není tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. Naše vzdělání, ale hlavně víc jak „čtvrtstoletí“ praxe z nás udělalo profesionály, kteří Vás bezpečně provedou složitým labyrintem činností a povinností, které jsou spojené s prodejem Vašeho bytu, domu či pozemku. Stačí jen vyplnit následující formulář o nemovitosti a náš makléř, který má na starosti konkrétní lokalitu, Vás bude neprodleně kontaktovat. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

   Dispozice
   1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15+kk5+1Atypické
   Typ domu
   Rodinný důmVilaChata nebo chalupaChalupaDům na klíčJiného typu
   Umístění
   SamostatnýŘadový
   Typ pozemku
   Stavební pozemekKomerční pozemekOrná půda, poleLesZahradaLoukaVodní plochaJiného typu
   Typ
   KancelářeObchodní prostorySkladovací prostoryVýrobní prostoryUbytovací objektyRestauraceNájmení dům, činžákZemědělské objektyJiného typu
   Typ
   GarážGarážové stáníHistorický objektJiného typu
   Zadat kontaktní údaje

   Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a aplikují se podmínky ochrany soukromí a smluvní podmínky společnosti Google.