Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2018
Úspěšné realizace 2018
           
BYT S TERASOU V JIHLAVĚ (leden 2018)
Rok 2018 jsme zahájili zprostředkováním prodeje pěkného družstevního bytu s terasou a zahrádkou v přízemí bytového domu na Zátopkově ulici v Jihlavě. Bytovou jednotku jsme prodávali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci obchodu. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře, která letos slaví 25 let od svého založení, naleznete ZDE.
HISTORICKÝ DŮM V JEMNICI (leden 2018)
Začátek roku 2018 jihlavská pobočka zajistila prodej historické budovy centru Jemnice. Kupujícího zaujala zajímavá dispozice domu stojícího v památkové zóně, sklepy tesané ve skále, rozlehlá půda, velký dvůr a navazující zahrada. Pro naše klienty hledáme veškeré druhy nemovitostí v daném regionu, zejména však pole, lesy a rybníky. Aktuální nabídku domů naší kanceláře najdete ZDE.
KOMERČNÍ PROSTORY V BEDŘICHOVĚ (leden 2018)
Měsíc leden 2018 jsme zakončili zprostředkováním pronájmu moderní průmyslové haly v blízkosti dálničního přivaděče D1 (EXIT 112). Zájemci kromě místa ocenili i právě dokončenou rekonstrukci, možnost parkování a bezproblémový příjezd nákladních vozidel. Naši aktuální nabídku komerčních a nebytových prostorů naleznete TADY. Kontakty na jednotlivé makléře pak naleznete ZDE.
PRONÁJMY BYTŮ V JIHLAVĚ (únor 2018)
Měsíc únor 2018 lze z našeho pohledu nazvat měsícem pronájmů bytů. V tomto období jsme zprostředkovali nájem čtyř nových bytů v krajském městě Jihlavě. Aktuálně poptávka zásadním způsobem převyšuje nabídku, a to i přesto, že v uplynulém roce došlo k velkému nárůstu cen, a to nejen v Kraji Vysočina. Pro naše firemní zákazníky, ale i pro fyzické osoby hledáme byty k pronájmu ve všech velikostních kategoriích
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2018)
Dům na dobré adrese – v únoru 2018 jsme kromě jiného prodali zajímavý rodinný dům se zahradou, dvěma garážemi a stavebním pozemkem v Jihlavě. Důvodem velkého zájmu bylo několik skutečností - dobrá dostupnost centra města, blízkost přírody a velmi dobrá občanská vybavenost v okolí. Pro nabyvatele, odborníky ve stavebnictví, byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich sen o bydlení.
PRODEJ BYTU 3+1 V JIHLAVĚ (únor 2018)
Ve studeném a mrazivém konci února 2018 jsme realizovali prodej panelového bytu velikostní kategorie 3+1 v Jihlavě. Pro klienty z naší poptávkové databáze hledáme byty všech velikostních kategorií kdekoliv v Kraji Vysočina, ale také v Praze a Brně. Pokud se nevíte rady s cenou, napište nám, rádi Vám zhotovíme cenový posudek. Po předchozí domluvě přijedeme kamkoliv. Volejte +420 724 765 765.