Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2018
Úspěšné realizace 2018
           
BYT S TERASOU V JIHLAVĚ (leden 2018)
Rok 2018 jsme zahájili zprostředkováním prodeje pěkného družstevního bytu s terasou a zahrádkou v přízemí bytového domu na Zátopkově ulici v Jihlavě. Bytovou jednotku jsme prodávali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci obchodu. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře, která letos slaví 25 let od svého založení, naleznete ZDE.
HISTORICKÝ DŮM V JEMNICI (leden 2018)
Začátek roku 2018 jihlavská pobočka zajistila prodej historické budovy centru Jemnice. Kupujícího zaujala zajímavá dispozice domu stojícího v památkové zóně, sklepy tesané ve skále, rozlehlá půda, velký dvůr a navazující zahrada. Pro naše klienty hledáme veškeré druhy nemovitostí v daném regionu, zejména však pole, lesy a rybníky. Aktuální nabídku domů naší kanceláře najdete ZDE.
KOMERČNÍ PROSTORY V BEDŘICHOVĚ (leden 2018)
Měsíc leden 2018 jsme zakončili zprostředkováním pronájmu moderní průmyslové haly v blízkosti dálničního přivaděče D1 (EXIT 112). Zájemci kromě místa ocenili i právě dokončenou rekonstrukci, možnost parkování a bezproblémový příjezd nákladních vozidel. Naši aktuální nabídku komerčních a nebytových prostorů naleznete TADY. Kontakty na jednotlivé makléře pak naleznete ZDE.
PRONÁJMY BYTŮ V JIHLAVĚ (únor 2018)
Měsíc únor 2018 lze z našeho pohledu nazvat měsícem pronájmů bytů. V tomto období jsme zprostředkovali nájem čtyř nových bytů v krajském městě Jihlavě. Aktuálně poptávka zásadním způsobem převyšuje nabídku, a to i přesto, že v uplynulém roce došlo k velkému nárůstu cen, a to nejen v Kraji Vysočina. Pro naše firemní zákazníky, ale i pro fyzické osoby hledáme byty k pronájmu ve všech velikostních kategoriích
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2018)
Dům na dobré adrese – v únoru 2018 jsme kromě jiného prodali zajímavý rodinný dům se zahradou, dvěma garážemi a stavebním pozemkem v Jihlavě. Důvodem velkého zájmu bylo několik skutečností - dobrá dostupnost centra města, blízkost přírody a velmi dobrá občanská vybavenost v okolí. Pro nabyvatele, odborníky ve stavebnictví, byl důležitý i technický stav a dispozice, které jim umožní realizovat jejich sen o bydlení.
PRODEJ BYTU 3+1 V JIHLAVĚ (únor 2018)
Ve studeném a mrazivém konci února 2018 jsme realizovali prodej panelového bytu velikostní kategorie 3+1 v Jihlavě. Pro klienty z naší poptávkové databáze hledáme byty všech velikostních kategorií kdekoliv v Kraji Vysočina, ale také v Praze a Brně. Pokud se nevíte rady s cenou, napište nám, rádi Vám zhotovíme cenový posudek. Po předchozí domluvě přijedeme kamkoliv. Volejte +420 724 765 765.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (březen 2018)
Na jaře letošního roku jsme mimo jiné úspěšně realizovali prodej velice zajímavého modernizovaného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v žádané lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Díky poloze, architektonickému řešení a technickým parametrům nemovitost vzbudila značný zájem mezi našimi klienty. Hledáte-li nové rodinné domy ke koupi v Jihlavě, na našich stránkách je naleznete ZDE.
PRONÁJEM NOVÉHO BYTU V JIHLAVĚ (březen 2018)
V měsíci březnu 2018 jsme dále zprostředkovali nájem nového bytu 2+kk s garážovým stáním v rezidenční lokalitě U Dubu na Vrchlického ulici v Jihlavě. Nájemci kromě dispozice a velikosti ocenili i dobrou dostupnost centra města. Kromě jiných nadstandardů se v přilehlém areálu nachází rozlehlý, kamerově hlídaný „parking“. Pro naše firemní zákazníky, ale i pro další fyzické osoby hledáme byty k pronájmu.
BYT 2+kk V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (březen 2018)
V březnu 2018 jsme kromě jiného prodali pěkný zděný byt velikosti 2+kk v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Bytová jednotka byla v majetku majitele místní úspěšné stavební firmy, která aktuálně staví nové řadové domy V Polích. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku popsat a zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, můžete nám napsat. Aktuální nabídku bytů, které nabízí naše kancelář naleznete ZDE.
NOVÉ BYTY V TŘEBÍČI (duben 2018)
Měsíc duben byl pro naši společnost dalším měsícem developerského projektu „Modřínová“. Pro projekt, ve kterém jsme čekali na dokončení „hrubé“ stavby jsme připravili technicko – právní dokument „prohlášení vlastníka“.  V měsíci dubnu byly zarezervovány všechny byty (23) i všechna garážová stání (9). Přehled developerských projektů, které byly realizovány s naší podporou naleznete TADY.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V ČECHTÍNĚ (duben 2018)
V dubnu jsme kromě jiného zrealizovali prodej domu z 80-tých let s garáží v obci vzdálené pouhých 10 km od okresního města Třebíče. Nemovitost se nachází v klidném místě ve středu obce s dobrou dostupností přírody, součástí je osluněná zahrada. Pro klienty evidované v naší firemní databázi hledáme veškeré druhy nemovitostí v celém kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.
MALÝ BYT V JIHLAVĚ (duben 2018)
V závěru měsíce dubna jsme prodali malý byt velikostní kategorie 1+kk v Jihlavě. Znalost místního trhu, práce s velkou databází klientů, kteří prostřednictvím naší kanceláře hledají nemovitosti a rozsáhlá inzerce v krátké době přinesly „ovoce“. Bytová jednotka se nachází v 6. patře komplexně revitalizovaného bytového domu. Nový majitel ocenil bezproblémové parkování a jihozápadní orientaci bytu s dalekým výhledem do okolí a zeleně.
NOVÉ ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (květen 2018)
V květnu se naše společnost plně věnovala prodeji řadových rodinných domů v Jaroměřicích nad Rokytnou. V daném měsíci byla téměř (vyjma jednoho volného domu) doprodána I. etapa výstavby developerského projektu „V Polích“, a to i díky tomu, že si potenciální zájemci o koupi mohli prohlédnout dokončené hrubé stavby a na místě se přesvědčit o kvalitě provedených stavebních prací. Další informace o projektu naleznete ZDE.
DŮM NA OTMAROVĚ ULICI V TŘEBÍČI (květen 2018)
Naše třebíčská pobočka kromě jiného v květnu zprostředkovala prodej staršího, ale rekonstruovaného domu v centru Třebíče. Obchod jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení, a to pro naše významné třebíčské klienty. Potřebujete-li prodat Vaši nemovitost nebo Vás pouze zajímá její tržní hodnota, napište nám. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme domy i byty v kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně.
CHALUPA V JEŽENÉ (květen 2018)
Měsíc květen jsme zakončili prodejem starší zemědělské usedlosti na krásném klidném místě na okraji obce Ježená. Nemovitost sestává z obytného domu a dvou hospodářských budov. Na dům navazuje dvůr a zahrada s rybníčkem a ovocnými stromy. Dům je ideální k rekreaci, po dílčích úpravách vzhledem k blízkosti krajského města Jihlava je vhodný i k trvalému bydlení. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.
BANKOVNÍ DŮM V CENTRU JIHLAVY (červen 2018)
V červnu 2018 jsme mimo jiné prodali bankovní dům s byty v historickém centru Jihlavy. Předpokládá se drobná úprava dispozic a následně budou jednotlivé byty a obchod (nebo obchodní kancelář) v přízemí nabídnuty potenciálním zájemcům o nájem. Objekt stojí na mimořádném místě a je ve velmi dobrém technickém stavu. V letošním roce oslavíme velké firemní výročí - 25 let na realitním trhu!
RODINNÝ DŮM V MYSLIBOŘICÍCH (červen 2018)
Třebíčská pobočka prodala v horkých červnových dnech kromě jiného i starší rodinný dům v Myslibořicích. Obchod se realizoval v době, kdy Česká národní banka oznámila svoje rozhodnutí zpřísnit podmínky pro poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám. Novinky a trvale aktualizované informace z realitního trhu můžete sledovat i na našich webových stránkách, konkrétně v sekci REALITNÍ ZPRÁVY.
ŘADOVÝ RD V JIHLAVĚ (červen 2018)
Jihlavská pobočka v měsíci červnu zprostředkovala ve výhradním zastoupení prodej pěkného řadového rodinného domu se zahradou v žádané lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Dům byl zkolaudován v roce 2009, vyniká velmi dobrým dispozičním řešením a výbornou orientací ke světovým stranám a oslunění. Stavba byla provedena velmi kvalitně, interiér byl navržen designérem, což zejména ocenil nový majitel lukrativní nemovitosti.
REKREAČNÍ CHATA V OBCI PYŠEL (červenec 2018)
V prvním prázdninovém měsíci jsme kromě jiného zrealizovali prodej chaty s vlastním pozemkem v obci vzdálené cca 17 km Třebíče. Patrový dům se nachází na břehu rybníka Berkules. Jedná se o zdařilou, dlouhodobě velmi pečlivě udržovanou montovanou stavbu s tepelně izolační výplní a dispozičním řešením 3+kk. Stavba je připravena jak k rekreaci, tak i celoročnímu obývání. Nabídku „našich“ domů, chat a chalup na Vysočině naleznete ZDE.
REKONSTRUOVANÝ BYT 3+1 V JIHLAVĚ (červenec 2018)
V červenci jsme dále zprostředkovali prodej rekonstruovaného bytu velikostní kategorie 3+1 v revitalizovaném domě na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména jeho umístění v rámci obytného souboru, výhled, oslunění a dostatek parkovacích míst. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.
OBCHOD V BLÍZKOSTI CENTRA JIHLAVY (červenec 2018)
V krásném a teplém červenci 2018 naše jihlavská pobočka zprostředkovala nájem obchodních prostor na atraktivním místě v přízemí pěší zóny historického centra Jihlavy. Jedná se o "nebyt" o celkové ploše 74 m2 s přímým vstupem z ulice, umístěným mezi dvěma výlohami. Hledáte-li obdobné prostory, můžete se na naši nabídku podívat TADY. Pokud jste nic nenašli, můžete svoji poptávku zadat ZDE – pokusíme se odpovídající nemovitost vyhledat.
CHATA U SEDLICKÉ VODNÍ NÁDRŽE (srpen 2018)
V dalším prázdninovém měsíci jsme zajistili prodej částečně zařízené chaty na břehu Sedlické přehrady (řeka Želivka) vzdálené pouhých 7 km od Humpolce. Dřevěná rekreační chata na břehu přehrady je ideálním útočištěm pro rybáře a klienty hledající soukromí a klid. Nabídku „našich“ rekreačních objektů naleznete ZDE. Pro naše klienty hledáme chaty a chalupy nejen na Jihlavsku, ale i v ostatních a neméně krásných koutech Vysočiny.
DŮM K BYDLENÍ A PODNIKÁNÍ V TŘEBÍČI (srpen 2018)
V srpnu jsme dále realizovali prodej souboru dvou objektů, které se nacházejí na lukrativním místě nedaleko centra města. Jedná se o dům adaptovaný na restauraci a samostatně stojící provozovnu rychlého stravování. Stavby mohou sloužit po adaptaci, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Potřebujete-li prodat nebo poradit, napište nám nebo volejte +420 724 765 765.
STAVEBNÍ POZEMEK V TŘEBÍČI (září 2018)
Září jsme zahájili úspěšným prodejem pozemků (cca 1500 m2) v blízkosti centra města Třebíče. Dané území je územním plánem určeno pro výstavbu k bydlení, ev. bydlení spojené s občanskou vybaveností a službami. Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v přilehlých komunikacích, přes vlastní parcely žádné inženýrské sítě nevedou. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře, která letos slaví 25 let od svého založení, naleznete ZDE.
BYT 3+1 S LODŽIÍ V JIHLAVĚ (září 2018)
V září jsme dále zprostředkovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení prodej bytu velikostní kategorie 3+1 ve druhém nadzemním podlaží cihelného domu v ulici Nad Plovárnou. Jedná se o lokalitu v blízkosti jihlavské vodní nádrže Stará plovárna. Noví majitelé ocenili zejména jeho umístění v klidné lokalitě se zelení a vlastní vytápění jednotky. Pro konkrétní klienty z naší databáze HLEDÁME obdobné byty nejen v Jihlavě, ale i v Třebíči.
NOVÉ ŘADOVÉ RODINNÉ DOMY V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (září 2018)
V měsíci září 2018 byla doprodána II. etapa výstavby developerského projektu „V Polích“. Klienti z I. etapy převezmou svoje domy již v prosinci 2018. II. etapa (s dalšími pěti řadovými rodinnými domy) bude kolaudována v létě 2019. Autorem projektu je architekt Michal Zlatuška a stavby provádí místní zkušená stavební firma Rekonstav HB. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely.