Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2017
Úspěšné realizace 2017
           
BYTOVÝ DŮM V JIHLAVĚ (leden 2017)
Rok 2017 jsme zahájili prodejem historického bytového domu v centru Jihlavy. Na první pohled malý dům „klame“ kolemjdoucí svou úzkou fasádou, za kterou je však skryta dispozice předurčená pro přestavbu na čtyři malé byty. Obdobný potenciál má i půdní prostor, kde lze vybudovat byt s rozlehlou terasou. Zakázku jsme zprostředkovali našemu zahraničnímu klientovi.
BYT V TŘEBÍČI (leden 2017)
První „bytový“ obchod v roce 2017 zprostředkovala naše třebíčská pobočka a jeho „předmětem“ byl malý, ale pěkný byt ve výborném technickém stavu. O bytovou jednotku velikostní kategorie 1+1 byl velký zájem, a to i z důvodu „dobré adresy“. Pro velké množství klientů z naší databáze hledáme obdobné byty v Třebíči, Jihlavě, Praze a Brně. Napište, přijedeme k Vám.
RODINNÝ DŮM VE VYSKYTNÉ (leden 2017)
„Studený“ leden jsme zakončili prodejem rodinného domu v obci Vyskytná nad Jihlavou. Nemovitost se nachází v klidném místě ve středu obce a součástí je osluněná  zahrada s okrasnými dřevinami a krásným výhledem do krajiny. Dispoziční řešení domu je 4+1, ale nabízí se úprava na dvě bytové jednotky a případná vestavba v rozlehlém podkroví. Napojeno na veškeré inženýrské sítě.
BYTOVÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2017)
Jihlavská pobočka v měsíci únoru kromě jiného prodala zajímavý secesní dům se čtyřmi byty, sklepy a zahradou na Vrchlického ulici v Jihlavě. Atraktivitu domu kromě dobré „adresy“ výborného oslunění a blízkosti zeleně (park) umocňuje i skutečnost, že se nad jeho půdorysnou plochou rozkládá prostorné podkroví, které je předurčeno pro půdní vestavbu minimálně dvou bytů.
BYT V JIHLAVĚ (únor 2017)
V únoru jsme také prodali hezký a slunný byt velikostní kategorie 3+1 na Jarní ulici v Jihlavě.  Bytová jednotka se nachází ve druhém podlaží nově revitalizovaného panelového domu, a vlastní byt je po zásadní zdařilé rekonstrukci z roku 2012 (nová kuchyně, koupelna, plastová okna se žaluziemi, plovoucí podlahy, dveře a zárubně a další). Naši aktuální nabídku bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (únor 2017)
Měsíc únor jsme zakončili zprostředkováním prodeje velkého, částečně podsklepeného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v Třebíči. Nemovitost byla v uplynulých letech zásadním způsobem modernizována, a to v interiéru i exteriéru. Dům stojí v oblíbené třebíčské rezidenční lokalitě, která má výbornou občanskou vybavenost a nachází se v blízkosti malebného údolí s rybníky.
NOVÉ BYTY V TŘEBÍČI (březen 2017)
Měsíc březen byl pro naši společnost měsícem developerského projektu „Modřínová“. V projektu, jehož výstavba bude zahájena v květnu 2017, jsme s našimi klienty uzavřeli 15 rezervačních smluv. Aktuální stav rezervací a další detaily o novém bytovém domě naleznete ZDE. Přehled bytových projektů, které se realizovali s naší účastí naleznete TADY
RODINNÝ DŮM V PUKLICÍCH (březen 2017)
V březnu jsme kromě jiného prodali starý, ale částečně rekonstruovaný dům v Puklicích, které jsou vzdáleny od krajského města Jihlavy pouhých 8 km. Dům byl atraktivní i tím, že v něm proběhla finančně náročná výměna střechy a nový majitel ocenil umístění v klidné části obce a ničím nerušený výhled na hladinu přilehlého rybníku.
BYTY V JAROMĚŘICÍCH N. ROK. (březen 2017)
Březen 2017 jsme zakončili prodejem dvou bytů v barokních Jaroměřicích nad Rokytnou. Akci jsme zajišťovali pro našeho významného klienta, majitele místní úspěšné stavební firmy. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře naleznete ZDE. Hledáte-li byt či jiný typ nemovitosti, můžete svoji poptávku zadat TADY. Nevíte-li si rady s tržní cenou, napište nám.
BYT 2+KK V JIHLAVĚ (duben 2017)
V druhém jarním měsíci jsme pro našeho zahraničního klienta zajistili prodej staršího bytu ve vyhledávaném jihlavském rezidenčním komplexu U DUBU. O byt s balkonem v desátém nadzemním podlaží byl mimořádný zájem – výhled a lokalita s dokonalým zázemím pro parkování. Aktuální nabídku našich bytů naleznete ZDE. Přehled našich nejúspěšnějších realizací z let 1993 až po dnešek naleznete TADY.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (duben 2017)
V měsíci dubnu jsme kromě jiného našemu dlouholetému klientovi zprostředkovali prodej staršího rodinného domu „Na Kalvárii“. Mimořádný zájem o nemovitou věc byl dán nejen vyhledávanou lokalitou, ale i zdařilou rekonstrukcí. Prodej jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci. Nabídku „našich“ rodinných domů na Vysočině naleznete ZDE.
BYT V CENTRU JIHLAVY (duben 2017)
Měsíc duben jsme zakončili prodejem osobitého mezonetového bytu 3+kk v cihlovém domě na Náměstí Svobody v Jihlavě. Noví majitelé ocenili především jedinečnou a klidnou lokalitu, orientaci k jihu a nádherný výhled na panorama krajského města. Oslovil je i dostatek zeleně a lesopark v okolí, dostupnost všech běžných služeb a dobrá občanská vybavenost. Byt byl zbudován jako novostavba v roce 2006.
CHATA NA TELČSKU (květen 2017)
V květnu 2017 jsme zprostředkovali prodej rekreační chaty u obce Vanov. Jednoznačnou předností dané nemovité věci byla a je lokalita, klidné prostředí, okolní les a blízký „Velkopařezitý“ rybník. Na „dohled“ je rekreační oblast Řásná, kopec Javořice a do renesanční Telče je to pouhých 7 km. Pro naše klienty hledáme chyty a chalupy nejen na Telčsku, ale i v ostatních místech Vysočiny.
BYT V JIHLAVĚ (květen 2017)
V květnu jsme dále zprostředkovali prodej bytu velikostní kategorie 3+1 v původním stavu na jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili zejména možnost realizace vlastních představ při rekonstrukci. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny a další záležitosti spojené s převodem bytu.
ATYPICKÝ BYT 3+KK V JIHLAVĚ (květen 2017)
Měsíc květen jsme zakončili prodejem zděného bytu 3+kk s netradiční dispozicí a krásným výhledem do zeleně, v bytovém domě nacházejícím se v klidné lokalitě nedaleko centra města. Lokalita byla hlavním lákadlem pro nové majitele. Pokud také hledáte nové bydlení, pak právě vám je určena naše nabídka bytů, kterou naleznete ZDE.
KOMERČNÍ PROSTORY V JIHLAVĚ (červen 2017)
V červnu jihlavská pobočka zajistila pronájem moderních komerčních prostorů (výroba a sklady) v blízkosti dálničního přivaděče - v uzavřeném a hlídaném průmyslovém areálu. Vlastní objekt haly byl po celkové rekonstrukci, s novým obvodovým pláštěm, novými okny a automatickými vraty. Zájemci o pronájem vyhovovala i nově realizovaná betonová podlaha a dostatek přilehlých parkovacích míst.
STAVEBNÍ POZEMEK NA VYSOČINĚ (červen 2017)
V měsíci červen jsme na základě smlouvy o výhradním zastoupení realizovali prodej parcely vhodné k výstavbě trvalého bydlení v obci Chlumek u Měřína. Pozemek se nachází v klidné lokalitě na okraji vesnice, s unikátním výhledem do krajiny a dobrou dostupností po obecních zpevněných komunikacích. Příležitosti k vybudování zajímavého bydlení na Vysočině a aktuální nabídku „našich“ pozemků naleznete ZDE.
BYT 3+1 V TŘEBÍČI (červenec 2017)
V krásném a teplém červenci 2017 naše třebíčská pobočka zprostředkovala převod družstevního bytu se dvěma balkony na Lavického ulici v Třebíči. Moderní a částečně vybavený byt byl postaven v roce 2002 a nové majitele kromě dispozice zaujala i možnost brzkého převodu do osobního vlastnictví. Potřebujete prodat svůj byt - sídla našich kanceláří a konkrétní kontakty na makléře najdete ZDE.
CHATA NA ŘECE OSLAVĚ (srpen 2017)
V druhém prázdninovém měsíci roku 2017 jsme prodali starší rekreační chatu na jedinečném místě – odlehlá a málo navštěvovaná chatová lokalita na řece Oslavě. Noví majitelé tak našli klid a pohodu v údolí řeky Oslavy, která je v daném místě dobře zarybněná a v čisté vodě žije velké množství raků. Naše kancelář zakázku realizovala na základě smlouvy o výhradním zastoupení.
       

replica Handbags Uk hublot replica watches michael kors outlet uk michael kors outlet uk Replica Rolex Replica IWC Watches www.replicawatches4u.co.uk www.rolexreplica4u.co.uk michael kors outlet uk christian louboutin outlet Breitling replica watches Rolex Submariner Replica Watches