Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2017
Úspěšné realizace 2017
           
BYTOVÝ DŮM V JIHLAVĚ (únor 2017)
Jihlavská pobočka v měsíci únoru kromě jiného prodala zajímavý secesní dům se čtyřmi byty, sklepy a zahradou na Vrchlického ulici v Jihlavě. Atraktivitu domu kromě dobré „adresy“ výborného oslunění a blízkosti zeleně (park) umocňuje i skutečnost, že se nad jeho půdorysnou plochou rozkládá prostorné podkroví, které je předurčeno pro půdní vestavbu minimálně dvou bytů.
BYT V JIHLAVĚ (únor 2017)
V únoru jsme také prodali hezký a slunný byt velikostní kategorie 3+1 na Jarní ulici v Jihlavě.  Bytová jednotka se nachází ve druhém podlaží nově revitalizovaného panelového domu, a vlastní byt je po zásadní zdařilé rekonstrukci z roku 2012 (nová kuchyně, koupelna, plastová okna se žaluziemi, plovoucí podlahy, dveře a zárubně a další). Naši aktuální nabídku bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI  (únor 2017)
Měsíc únor jsme zakončili zprostředkováním prodeje velkého, částečně podsklepeného řadového rodinného domu se zahradou a garáží v Třebíči. Nemovitost byla v uplynulých letech zásadním způsobem modernizována, a to v interiéru i exteriéru. Dům stojí v oblíbené třebíčské rezidenční lokalitě, která má výbornou občanskou vybavenost a nachází se v blízkosti malebného údolí s rybníky.
       

replica Handbags Uk hublot replica watches michael kors outlet uk michael kors outlet uk Replica Rolex Replica IWC Watches www.replicawatches4u.co.uk www.rolexreplica4u.co.uk michael kors outlet uk christian louboutin outlet Breitling replica watches Rolex Submariner Replica Watches