Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2016
Úspěšné realizace 2016
           
HISTORICKÝ DŮM V JEMNICI (leden 2016)
Začátek roku 2016 jsme zahájili prodejem historické budovy centru Jemnice. Zajímavá dispozice domu stojícího v památkové zóně, sklepy tesané ve skále, rozlehlá půda, velký dvůr a navazující zahrada zaujaly našeho zahraničního klienta, který se rozhodnul pro náročnou rekonstrukci a nemovitou věc bude užívat celoročně. Výběr referenčních obchodů naší kanceláře naleznete ZDE.
KANCELÁŘE V CENTRU TŘEBÍČE (leden 2016)
V měsíci lednu jsme také pronajali kancelářské prostory v nadstandardně zrekonstruovaném domě s výtahem na Žerotínově náměstí v Třebíči. Dané náměstí tvoří "vstupní bránu" do "Židovské čtvrti", která je zapsána na seznamu památek UNESCO. Potřebujete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitou věc nebo poradit s tržní cenou, můžete nás kontaktovat ZDE.
RODINNÝ DŮM V OBCI CEJLE (leden 2016)
Leden 2016 jsme zakončili zprostředkováním prodejem přízemního zánovního rodinného domu se zahradou a dřevěným přístřeškem (parkování pro osobní automobily) v obci Cejle, která je vzdálená pouhých 8 km od krajského města Jihlavy.  K oceňovaným atributům nemovité věci patří poloha (klidné a tiché místo s výhledem do krajiny), velikost, pěkná zahrada a nízké provozní náklady.
BYT NA POLÁČKOVĚ ULICI V JIHLAVĚ (únor 2016)
Zimní měsíc únor jsme zahájili prodejem mimořádného bytu  2+kk s předzahrádkou ve vyhledávané jihlavské rezidenční lokalitě. Kromě místa a zdařilého dispozičního řešení klienty zaujal i vkusně provedený nábytek realizovaný „na míru“. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře naleznete ZDE. Referenční obchodní případy naší společnosti (založeno 1993) pak najdete TADY.
RODINNÝ DŮM V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (únor 2016)
V měsíci únoru jsme zprostředkovali prodej patrového řadového rodinného domu s obytným přízemím v malebných „barokních“ Jaroměřicích nad Rokytnou. Dům je součástí malého developerského projektu místní úspěšné stavební firmy. V uzavřeném privátním areálu (8 ŘRD) má každý majitel za domem terasu se zahrádkou, před domem venkovní parkovací místo a společný „sklad“ na uskladnění sezonních a sportovních věcí.
BYT ZA PRACHÁRNOU V JIHLAVĚ (únor 2016)
Únor jsme ukončili zajištěním prodeje přízemního zděného bytu v lokalitě „Za Prachárnou“ v Jihlavě. Byt byl nabízen i prostřednictvím Asociace realitních kanceláří České republiky, která je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice a která byla založena již v roce 1991. Naše kancelář je aktivním členem již od roku 2005.
OBCHODNÍ PROSTORY V JIHLAVĚ (březen 2016)
Jihlavská pobočka v měsíci březnu kromě jiného zprostředkovala pronájem rozlehlého nebytového prostoru na Lipové ulici v Jihlavě. Obchod s přilehlým parkovištěm bude sloužit zejména chovatelům zvířat a kromě krmení a vybavení pro „domácí mazlíčky“ nabídne i služby veterináře. Pro velké množství klientů evidovaných ve firemní databázi hledáme podobné prostory. Naši aktuální nabídku nemovitých věcí naleznete ZDE.
BYT NA POLNÍ V JIHLAVĚ (březen 2016)
V měsíci březnu jsme také prodali malý panelový byt velikostní kategorie 1+1 v Jihlavě. Bytová jednotka v osobním měla rekonstruované bytové jádro a novou kuchyňskou linku. V dané velikostní kategorii se aktuální cenový růst promítá nejvýrazněji a je potencován velkým nedostatkem panelových bytů popsané velikosti. Přesto, nebo právě proto, byl o bytovou jednotku velký zájem. Aktuální nabídku „našich“ bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V OKŘÍŠKÁCH (březen 2016)
V měsíci březnu jsme realizovali i prodej staršího rodinného domu (80. léta minulého století) velikostní kategorie 7+2 v Okříškách na okrese Třebíč. Přesto, že vlastní stavba prošla jen částečnou rekonstrukcí, byl o dům mimořádný zájem. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme obdobné nemovité věci, a to nejen v okrese Třebíč. Potřebujete-li prodat nebo poradit, napište nám.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V RANČÍŘOVĚ (duben 2016)
Měsíc duben jsme zahájili prodejem zánovního řadového rodinného domu velikostní kategorie 4+1 s udržovanou zahradou v Rančířově, malebné obci vzdálené pouhých 5 km od krajského města Jihlavy. Nemovitou věc jsme nabízeli i prostřednictvím Evropského klubu realitních kanceláří, jehož aktivním členem jsme od roku 2010. Aktuální nabídku rodinných domů najdete ZDE.
GARSONIÉRA V TŘEBÍČI (duben 2016)
V měsíci dubnu jsme kromě jiného zprostředkovali prodej panelového bytu velikostní kategorie 1+kk v třebíčské čtvrti Borovina. Bytová jednotka se nachází v komplexně revitalizovaném bytovém domě o nový majitel ocenil bezproblémové parkování na přilehlých veřejných parkovištích, jižní orientaci bytu a hlavně překrásný výhled do zelených svahů, které se zrcadlí v blízkém Borovinském rybníku.
RODINNÝ DŮM V POLNÉ (duben 2016)
V dubnu jsme také prodali rodinný dům se zahradou v Polné.  Objekt má zcela hotové přízemí se třemi místnostmi, s kuchyňským koutem a krbovými kamny. Obytné podkroví nabízí možnost dokončení, a to dle vlastního uvážení či potřeb. V suterénu se kromě sklepů a skladů nachází i garáž. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme obdobné nemovité věci, a to nejen v okrese Jihlava.
KOMERČNÍ AREÁL V TŘEBÍČI (květen 2016)
Třebíčská pobočka v květnu zajistila prodej rozsáhlého komplexu budov v jedné z nejžádanějších třebíčských rezidenčních čtvrtí (Horka - Domky). Areál je „vklíněn“ do stávající zástavby rodinných domů, je ohraničen ulicemi Nerudova (z jihu), Mrštíkova (z východu) a zástavbou domů stojících na ulici Riegrova (ze severu). Aktuálně se využívaná především k výrobě, skladování a obchodu.
MALÝ BYT V JIHLAVĚ (květen 2016)
V měsíci květnu jsme také prodali slunný byt 1+1 s výhledem do zeleně na Březinově ulici v Jihlavě. Bytová jednotka byla prodána v relativně krátkém čase a nabyvatelé kromě jiného ocenili rekonstrukci, která proběhla v uplynulých letech, ale i dobrou dosažitelností veškeré občanské vybavenosti (škola, školka, nákupní centrum, pošta, lékař, kulturní zařízení). Naši aktuální nabídku bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V RANTÍŘOVĚ (květen 2016)
Naše jihlavská pobočka v květnu zrealizovala i prodej rozlehlého rodinného domu s garáží, parkovacím stáním a zahradou v centrální části obce Rantířov. Dům prošel v osmdesátých letech rekonstrukcí a dostavbou patra. Nový majitel ocenil zejména možnost vícegeneračního bydlení a snadnou dostupnost krajského města Jihlavy. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme rodinné domy v celém kraji Vysočina.
BYT 2+1 V JIHLAVĚ (červen 2016)
Červen 2016 jsme zahájili prodejem neupraveného panelového bytu velikostní kategorie 2+1 v jihlavské rezidenční lokalitě „Za Prachárnou“. Bytovou jednotku jsme kromě jiného nabízeli i ve spolupráci s Evropským klubem realitních kanceláří, kterého jsme aktivními členy od roku 2010, a který nám umožňuje prodávat nemovité věci i prostřednictvím našich zahraničních partnerů.
REKREAČNÍ CHATA V JECLOVĚ (červen 2016)
V měsíci červnu jsme kromě jiného prodali velkou rekreační chatu s vlastním pozemkem a s překrásným výhledem do údolí řeky Jihlavy. Dřevěná zateplená chata s kamenným suterénem je osazena do svažitého terénu, ve kterém se kromě jiného nachází i garáž. Nemovitá věc se nachází v klidné rekreační lokalitě vhodné i pro sportovní rybolov.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (červen 2016)
Jihlavská pobočka v měsíci červnu zprostředkovala prodej řadového rodinného domu se zahradou na Brtnické ulici v Jihlavě. Daná nemovitá věc byla předmětem velkého zájmu potenciálních kupců, a to z důvodu mimořádné polohy a nadčasově řešené dispozice. Dům byl nabízen i prostřednictvím Asociace realitních kanceláří České republiky, které jsme aktivními členy.
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (červenec 2016)
Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme v prvním prázdninovém měsíci zprostředkovali  prodej staršího, ale zachovalého rodinného domu v blízkosti centra Třebíče. Dům má kromě třípokojové dispozice i rozlehlou půdu (přístupná plnohodnotným schodištěm) vhodnou pro realizaci půdní vestavby. Snadná a rychlá dostupnost centra i městských parků, dobrá občanská vybavenost v okolí.
BYT V JIHLAVĚ (červenec 2016)
V měsíci červenci jsme na Vrchlického ulici v Jihlavě prodali pěkný zděný byt 2+kk s krytým parkovacím stáním  - vyhledávaná rezidenční lokalita U DUBU. Bytový dům byl kolaudován v roce 2009 a kromě jiných nadstandardů se v přilehlém areálu nachází rozlehlý, kamerově hlídaný „parking“. Veškerá občanská vybavenost je v blízkém okolí. Nabídku bytů U DUBU naleznete ZDE.
BYTOVÝ DŮM S OBCHODY V JIHLAVĚ (červenec 2016)
V červenci jsme našemu zahraničnímu klientovi prodali dům s byty a obchody na mimořádně atraktivním místě - historické centrum Jihlavy. Podsklepená budova obsahuje obchod se vchodem a výlohou do Benešovy ulice, prostory bývalého řeznictví se zazděnými vstupy do ulice Palackého, 4 rozlehlé byty a velkou půdu vhodnou k adaptaci. Předpokládá se celková rekonstrukce domu.
BYTOVÝ DŮM V TŘEBÍČSKÉM ZÁMOSTÍ (srpen 2016)
Srpen 2016 jsme zahájili prodejem historického domu v „Zámostí“ (třebíčských „Židech“), tedy ve čtvrti, která je zapsána na seznamu památek UNESCO. Virtuálního průvodce po památkách UNESCO v Třebíči naleznete ZDE. Nový majitel předpokládá komplexní rekonstrukci celého objektu, který se pak jistě stane významnou dominantou daného místa. Pro naše klienty hledáme domy v dané lokalitě.
ŘADOVÁ GARÁŽ V TŘEBÍČI (srpen 2016)
V měsíci srpnu jsme kromě jiného prodali i zánovní řadovou garáž v třebíčské čtvrti Borovina. Pro naše klienty hledáme všechny typy nemovitostí, a to nejen v Třebíči, ale v celém kraji Vysočina, v Praze a v Brně. V případě potřeby Vám zajistíme odborný názor na tržní cenu – napište nám nebo volejte +420 724 765 765. Aktuální poptávku klientů z naší databáze najdete ZDE.
BYT V PRAZE (srpen 2016)
Pro našeho dlouhodobého klienta jsme v srpnu 2016 zprostředkovali pronájem mimořádně provedeného bytu 2+kk s velkou terasou. Nadstandardně vybavená bytová jednotka se nachází se v 6. patře rezidenčního komplexu Central Park v Praze 3 - Žižkově. Pronájem jsme zajistili zaměstnanci významné zahraniční letecké společnosti, který ocenil kvalitu a polohu pronajímaného bytu.
RODINNÝ DŮM VE STARÉ ŘÍŠI (září 2016)
V září 2016 jsme také prodali samostatný rodinný dům s pěknou zahradou v obci Stará Říše u Jihlavy, který byl kolaudován v roce 1982. Nový majitel ocenil dobrý technický stav nemovité věci a skutečnost, že v obci je velmi dobrá občanská vybavenost - škola, školka, obecní úřad, lékař, ale také to, že obec je součástí vyhlášeného mikroregionu Telčsko.
ZDĚNÝ BYT 3+KK V JIHLAVĚ (září 2016)
V měsíci září jsme zprostředkovali prodej třípokojového bytu s lodžií v krásné jihlavské rezidenční čtvrti. Bytová jednotka byla kolaudována v roce 2008 a bytový dům stojí v klidné lokalitě s dobrou dopravní obslužností a s dostatkem veřejných parkovacích míst. Byt jsme ke spokojenosti všech účastníků prodali na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Aktuální nabídku „našich“ bytů naleznete ZDE.
GARSONIÉRA V PRAZE (září 2016)
Měsíc září jsme zakončili zprostředkováním prodeje malého bytu v Praze 4, Krči. Kromě vlastního převodu jsme pro našeho významného klienta z Vysočiny zajistili i vypracování projektové dokumentace na přestavbu bytové jednotky a aktuálně organizujeme i stavební činnost a výrobu nábytku „na míru“. Interiér bytu navrhoval známý architektonický atelier SCHRAPNEL z Jihlavy.
CHATA NA VYSOČINĚ (říjen 2016)
Měsíc říjen jsme zahájili prodejem zdařile zrekonstruované rekreační chaty s pozemkem a jezírkem. Zakázku jsme realizovali pro našeho dlouhodobého klienta a noví vlastníci nemovité věci ocenili kromě lokality i precizně realizované rekonstrukční práce. Zakázka byla zprostředkována na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Nabídku „našich“ rekreačních objektů naleznete ZDE.
MALÝ BYT NA VYSOČINĚ (říjen 2016)
V měsíci říjnu jsme kromě jiného také prodali malý byt velikostní kategorie 1+1 v Jihlavě. Přesto, že v Jihlavě, ale i v ostatních lokalitách ČR došlo v uplynulých měsících k výraznému nárůstu cen, byl o koupi bytové jednotky velký zájem. Pro konkrétní zájemce z naší poptávkové databáze hledáme podobné byty ve všech okresních městech našeho kraje, ale i v Praze a Brně.
BYTY V JIHLAVĚ (říjen 2016)
Měsíc říjen jsme zakončili prodejem bytu velikostní kategorie 3+kk v malém developerském projektu, který jsme organizovali v letech 2011 až 2016. Kromě obchodní činnosti jsme zde zajišťovali vypracování prohlášení vlastníka a jeho následnou úpravu, která byla vyvolána změnami v dispozičním řešení jednotek. Aktuální nabídku „našich“ bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V ŠEBKOVICÍCH (listopad 2016)
Měsíc listopad zahájila naše třebíčská pobočka prodejem staršího rodinného domu se zahradou a hospodářskými budovami v malebných Šebkovcích. Obchod byl zprostředkován na základě smlouvy o výhradním zastoupení, a tuto skutečnost ve finále ocenili všichni účastníci. Náš obchodní zástupce a finanční poradce zajistil pro zájemce i financování kupní ceny.
BYT V JIHLAVĚ (listopad 2016)
V měsíci listopadu jsme také zprostředkovali prodej většího bytu v původním stavu na jihlavském sídlišti „Březinky“. Pro konkrétní klienty z naší databáze hledáme obdobné byty v Jihlavě a Třebíči. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE. Poradíme Vám se stanovením tržní ceny, zajistíme komplexní právní servis a další záležitosti spojené s převodem bytu.
DŮM V TŘEBÍČI (listopad 2016)
Listopad jsme zakončili prodejem obchodu s dílnou v domě na atraktivním místě ve městě Třebíči – na Brněnské ulici.  Na dané adrese dlouhá léta působila úspěšná třebíčská obchodní firma specializující se na prodej a servis kol a značkového sportovního zimního zboží. Aktuální nabídku naší kanceláře nejdete na tomto místě.
BYT V SECESNÍM DOMĚ (prosinec 2016)
V závěru roku byla aktivní naše jihlavská pobočka. Kromě jiného zajistila prodej velkometrážního třípokojového bytu v osobním vlastnictví ve zděném secesním domě poblíž centra Jihlavy. Noví majitelé kromě jiného ocenili možnost užívání zahrady ve „vnitrobloku“ a komorní klidné prostředí bytu evokující atmosféru prvorepublikového domu, kterou umocňují původní architektonické prvky.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (prosinec 2016)
Jihlavská pobočka také zprostředkovala prodej dvoupodlažního krajového domu ze třicátých let v atraktivní klidné lokalitě nedaleko centra Jihlavy. Dům má atraktivní dispozicí – kromě dvou bytů velikosti 2+1, nabízí i adaptaci suterénu na malou garsoniéru a půdu se zánovním krovem s možností vybudování obytného podkroví. Na dům navazuje předzahrádka a menší zahrada.
MALÝ BYT V HISTORICKÉM CENTRU JIHLAVY (prosinec 2016)
Před Vánocemi jsme dokončili prodej malého bytu velikostní kategorie 2+kk v bezprostřední blízkosti centrálního náměstí. Bytová jednotka byla v nabídce poměrně dlouho, ale růst cen bytů v Jihlavě dosáhnul takové výše, že byl nakonec splněn neměnný cenový požadavek prodávajícího. Naši aktuální nabídku bytů najdete ZDE.