Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2015
Úspěšné realizace 2015
                   
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (leden 2015)
Rok 2015 jsme zahájili prodejem menšího, ale zajímavého domu s pozemkem v historickém centru Třebíče. Nemovitou věc jsme nabízeli na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Kupující ocenili zejména mimořádnou lokalitu, ale i jedinečnou atmosféru historického domu. Objekt se nachází ve čtvrti, která je zapsána na seznam památek UNESCO. Virtuálního průvodce po památkách UNESCO v Třebíči naleznete ZDE.
HISTORICKÁ SÝPKA V MILEŠOVICÍCH (leden 2015)
V měsíci lednu jsme také prodali objekt historické sýpky s pozemky v malebných Milešovicích vzdálených 25 km od Brna. Původní majitel chtěl budovu přestavět na byty, ale svůj záměr nakonec neuskutečnil. Právnická osoba, která nemovitou věc a okolní pozemky koupila, uvažuje o výstavbě domu pro seniory. Obchod jsme zprostředkovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení pro našeho dlouhodobého významného klienta.
OBCHOD V CENTRU JIHLAVY (leden 2015)
V daném měsíci jsme kromě jiného zprostředkovali pronájem rozlehlého nebytového prostoru na nejfrekventovanějším místě jihlavského náměstí. Hledáte-li obdobné prostory, můžete se na naši nabídku podívat TADY. Pokud jste nic nenašli, můžete svoji poptávku zadat ZDE – pokusíme se odpovídající nemovitost vyhledat. Zajímá-li Vás, co hledají naši klienti, pak přehledný seznam najdete v sekci HLEDÁME.
BYT V PRAZE (únor 2015)
V měsíci únoru jsme kromě jiného zprostředkovali prodej bytu vel. kat. 2+kk s garážovým stáním. Obchod jsme realizovali pro našeho jihlavského klienta ve spolupráci s našim pražským obchodním partnerem.  Byt se nachází v Praze 5 – Zličíně, nedaleko velkého nákupního centra Metropole, v blízkosti stanice metra Zličín (konečná stanice trasy B). Potřebujete-li prodat nemovitost v Praze, kontaktujte nás ZDE.
CHALUPA V HORNÍ VSI (únor 2015)
V měsíci únoru jsme také zajistili prodej menší chalupy v zastavěné části obce Horní ves - krásná oblast Vysočiny s možností aktivního odpočinku (cyklistika, turistika, lom na koupání, lesy…). Dům velikostní kategorie 1+1 je v neudržovaném stavu a nabízí i možnost adaptace půdy na trvalé bydlení. Předpokládá se celková modernizace. Na obytnou část bezprostředně navazuje dílna a zahrádka. Naši nabídku domů a rek. chalup najdete ZDE.
MALÝ BYT V TŘEBÍČI (únor 2015)
V závěru měsíce února jsme prodali malý byt vel. kat. 1+1 na Obránců Míru v Třebíči. Zakázka nám byla svěřena poté, kdy se bytovou jednotku neúspěšně pokoušela prodat konkurenční realitní kancelář. Znalost místního trhu, práce s velkou databází klientů, kteří prostřednictvím naší kanceláře hledají nemovitosti a rozsáhlá inzerce v krátké době přinesly „ovoce“ a byt byl ke spokojenosti majitele zaplacen a převeden.
RD V ČECHOČOVICÍCH (březen 2015)
Březen 2015 zahájila naše třebíčská pobočka prodejem staršího rodinného domu v Čechočovicích. Řadový podsklepený rodinný domek se nachází v jihozápadním okraji obce. Původní, ale udržovaný stav nabízí dvě obytné místnosti a později přistavěnou kuchyň s jídelnou. Na RD přiléhají kolny a zahrada s ovocnými stromy a možností chovu drobného zvířectva. ZDE najdete aktuální nabídku RD naší společnosti.
BYT V RUDNÉ U PRAHY (březen 2015)
Naše pražská pobočka kromě jiného v březnu zajistila prodej bytu 3+kk s garážovým stáním v novostavbě cihlového domu v obci Rudná. Jedná se o klidnou lokalitu s výbornou dostupností Prahy ( vlakem 20 min. na Smíchovské nádraží, autobusem 10 min. na metro B – Zličín). Potřebujete-li prodat nemovitost v Praze a okolí nebo poradit s cenou, napište nám. Aktuální výpis bytů nabízených naší kanceláří naleznete TADY.
BYTY U DUBU V JIHLAVĚ (březen 2015)
Výstavba nových bytů U DUBU naši společnost v březnu zaměstnala na „plný úvazek“. Uzavřeli jsme závazné smluvní dokumenty na poslední byty ze III. ETAPY výstavby, připravili rozsáhlé prohlášení vlastníka pro rozestavěné byty dle nového OZ, které budeme v dubnu zapisovat do katastru nemovitostí. Jsme již plně „ponořeni“ do přípravy IV. ETAPY výstavby. Informace o ní naleznete ZDE.
CHATA V ÚSTÍ U HUMPOLCE (duben 2015)
V měsíci dubnu jsme kromě jiného zajistili prodej rekreační chaty v chatové oblasti nedaleko Ústí u Humpolce. Nového majitele zaujala především poloha chaty s dobrou dostupností Jihlavy, klidné místo v přírodě a pěkná zahrada. Chata byla nabízen na základě „exkluzivní“ zprostředkovatelské smlouvy a obchod se uskutečnil poměrně rychle. Chcete-li být bezplatně a rychle informováni o našich novinkách, pak informace najdete ZDE.
RODINNÝ DŮM V PŘIBYSLAVI (duben 2015)
V měsíci dubnu jsme dále uskutečnili prodej podsklepeného domu velikostní kategorie 5+1 se samostatnou garáží. Zajímavostí je velká zahrada se zahradním jezírkem a skleníkem. Hlavním důvodem koupě domu novým majitelem byl stav domu a lokalita. Hledáte-li vhodnou nemovitost, pak právě vám je určena naše nabídka domů a chalup, kterou naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V  TŘEBÍČI (duben 2015)
V tomto jarním měsíci jsme také zprostředkovali prodej staršího, ale částečně rekonstruovaného rodinného domku v třebíčském Podklášteří. Přesto, že dům stojí na poměrně frekventovaném místě a nemá garáž, byl o jeho koupi mimořádný zájem. Nový majitel ocenil zejména zdařilou přístavbu dvou koupelen a možnost užívání malé, ale na jižním svahu ležící zahrádky a dvorek s venkovním krbem. Aktuální nabídku rodinných domů v naší nabídce naleznete ZDE.
BYT U DUBU V JIHLAVĚ (květen 2015)
Měsíc květen jsme zahájili prodejem atypicky řešené rozlehlé bytové jednotky velikosti 2+kk na Vrchlického ulici v Jihlavě. Kromě toho, že lokalita U DUBU patří k nejoblíbenějším rezidenčním lokalitám krajského města, klienti ocenili nadstandardní materiálové provedení a vybavení bytu, jeho velikost a skutečnost, že má dva rozlehlé balkony a komoru na patře. Informaci o připravované IV. etapě výstavby U DUBU naleznete ZDE.
POLYFUNKČNÍ HISTORICKÝ DŮM V CENTRU JIHLAVY (květen 2015)
V měsíci květnu jsme kromě jiného zprostředkovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení prodej domu v blízkosti centra Jihlavy. Podsklepený historický objekt nabízí kromě klidného bydlení se zahradou v centru města i možnosti komerčního využití (obchod, kancelář) a další prostory pro vybudování bytu. Pokud hledáte obdobné investiční příležitosti, pak můžete svoji poptávku zadat v TOMTO FORMULÁŘI.
NOVÝ BYT 2+KK V JIHLAVĚ (květen 2015)
Naše jihlavská pobočka v měsíci květnu kromě jiného zprostředkovala i pronájem dispozičně mimořádného bytu v rezidenčním projektu U DUBU. Byt se nachází v domě, který je součástí velkého bytového projektu. Prodej další etapy (U DUBU IV) byl již zahájen. Máte-li zájem o podrobné informace o výstavbě a prodeji nových bytů v dané lokalitě, pak podrobnosti naleznete ZDE.
ZDĚNÝ BYT V JIHLAVĚ (červen 2015)
V měsíci červnu jsme prodali starší byt velikostní kategorie 2+1 v původním stavu na Pavlovově ulici v Jihlavě. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře naleznete ZDE. Naši celkovou nabídku pak TADY. Jsme jedna z „nejstarších“ realitních kanceláří působících na Vysočině a zprostředkovali jsme již téměř 2000 obchodních případů. Potřebujete-li prodat, svěřte Vaši nemovitou věc profesionálům.
SAMOTA V TŘEBÍČSKÉM OKRESE (červen 2015)
Pro našeho významného a dlouholetého klienta jsme v letních měsících roku 2015 zajistili prodej samoty na mimořádném místě. Jedná se o nemovitou věc, která se v nabídce realitních kanceláří objevuje pouze výjimečně. Nemovitost byla prodána napřímo solventnímu klientovi z naší databáze. Máte-li zájem o rychlé informace o novinkách z naší nabídky, ZAREGISTRUJTE SE ZDE. Nezapomeneme na Vás!
BYT V JIHLAVĚ (červen 2015)
V měsíci červnu jsme kromě jiného zprostředkovali pronájem moderního bytu 3+kk s garážovým stáním. Kromě lokality (Za Prachárnou) klienty zaujalo i nadstandardní vybavení (nová kuchyňská linka se sklo-keramickou deskou, lednice, myčka, mikrovlnná trouba a další), dále pak koupelna se sprchovým koutem, pračkou i sušičkou, ložnice s vestavěnými skříněmi, šatnou a postelí a dokonale zařízený obývací pokoj.
NOVÝ BYT 2+KK V JIHLAVĚ (červenec 2015)
První prázdninový měsíc 2015 zahájila naše třebíčská pobočka prodejem nadstandardně provedeného velkého bytu v oblíbeném bytovém domě na Okrajové ulici v Třebíči. Oblíbenost projektu je kromě jiného dána i tím, že obyvatelům bytového domu poskytuje nadstandardní parkování v domě i na přilehlém privátním parkovišti a jejich dětem pak privátní zahradu s pískovištěm, altánem, ohništěm a „prolézačkami“ za domem.
ZÁNOVNÍ BYT 2+KK S TERASOU V JIHLAVĚ (červenec 2015)
Jihlavská pobočka zprostředkovala v daném měsíci prodej velmi pěkného dvoupokojového bytu na Poláčkově ulici v Jihlavě. Bytová jednotka byla částečně vybavena a vzhledem k jejímu umístění, technickému provedení, dobrým možnostem parkování a kvalitní občanské vybavenosti v okolí byla prodána v relativně krátkém čase. Aktuální nabídku bytů naší kanceláře najdete ZDE.
STARŠÍ RODINNÝ DŮM V JAROMĚŘICÍCH NAD ROK. (červenec 2015)
Třebíčská pobočka o prázdninách kromě jiného také zprostředkovala prodej rodinného domu se zahradou v Jaroměřicích nad Rokytnou. Pro klienty z naší databáze hledáme v celém Kraji Vysočina, ale i v Praze a Brně veškeré druhy nemovitostí, zejména nemovitosti k bydlení. Napište nám nebo volejte, pokud si nevíte rady s prodejem nebo pokud neznáte tržní cenu – přijedeme k Vám!
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (srpen 2015)
V měsíci srpnu jsme kromě jiného prodali starší, ale architektonicky nadčasově řešený přízemní podsklepený dům v Jihlavě – Bedřichově. Řadová zástavba stejně navržených podsklepených atriových domů tvoří velmi zdařilou „uliční frontu“, kde vlastní domky spolu „propojeny“ garážemi a z druhé strany pak vytváří privátní atrium přístupné z obytných místností. Ideálně a nadčasové řešení pro čtyřčlennou rodinu.
KANCELÁŘE V CENTRU TŘEBÍČE (srpen 2015)
V měsíci srpnu jsme také pronajali kancelářské prostory v nadstandardně zrekonstruovaném domě s výtahem na Žerotínově náměstí v Třebíči. Dané náměstí tvoří "vstupní bránu" do "Židovské čtvrti", která je zapsána na seznamu památek UNESCO. Potřebujete-li prodat nebo pronajmout Vaši nemovitou věc, můžete nás kontaktovat ZDE. Dlouhodobé reference naší společnosti pak najdete TADY.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V JAROMĚŘICÍCH NAD ROK. (srpen 2015)
Prázdniny jsme zakončili prodejem patrového řadového rodinného domu s obytným přízemím v malebných „barokních“ Jaroměřicích nad Rokytnou. Dům je součástí malého developerského projektu místní úspěšné stavební firmy. V uzavřeném privátním areálu (8 ŘRD) má každý majitel za domem terasu se zahrádkou, před domem venkovní parkovací místo a společný „sklad“ na uskladnění sezonních a sportovních věcí.
PANELOVÝ BYT 2+1 V JIHLAVĚ (září 2015)
V měsíci září jsme uskutečnili další prodej bytové jednotky v Jihlavě. Byt s lodžií se nachází na pěkném místě, v revitalizovaném sídlišti a v modernizovaném bytovém domě. Nové majitele zaujalo umístění domu s dobrou občanskou vybaveností. Potřebujete-li získat informace o ceně Vašeho bytu, můžete nás kontaktovat ZDE. Jsme odbornými konzultanty cenové mapy ČR.
NÁJEM OBCHODU V TŘEBÍČI (září 2015)
Během měsíce září jsme dále zajistili pronájem nebytových prostor v blízkosti centra města Třebíč, na ul. Hlavova, určený k provozování obchodu i služeb. Prostory se nachází v přízemí a vstup je řešen bezbariérově přímo z ulice. Chcete-li být bezplatně informováni o nových nemovitostech nabízených k pronájmu či prodeji, zaregistrujte se na našich webových stránkách ZDE.
STAVEBNÍ POZEMEK V TŘEBÍČI (září 2015)
V závěru měsíce jsme kromě jiného zprostředkovali prodej stavebního pozemku na začátku Křížové ulice s 10 let starým ÚR na stavbu domu s byty, garážemi a nebytovým prostorem v přízemí. Výměra 312 m2, veškeré inženýrské sítě v přilehlé komunikaci a možnost vyřízení stavebního povolení, ocenil nový majitel pro svůj účel zástavby. Aktuální nabídku pozemků naleznete ZDE.
ZDĚNÝ BYT 2+1 V TŘEBÍČI (říjen 2015)
Měsíc říjen jsme zahájili prodejem bytové jednotky velikostní kategorie 2+1 v Třebíči - Borovině. Zájemci o koupi ocenili zejména lokalitu (bytový dům obklopuje zeleň a je umístěn v klidné části města), dobrou občanskou vybavenost v blízkém okolí a zastávku MHD „před domem“. Velkým „lákadlem“ pro zájemce byly i dvě sklepní kóje, které patří k bytu. Naši aktuální nabídku bytů naleznete ZDE.
ZÁNOVNÍ BYT 3+KK U DUBU V JIHLAVĚ (říjen 2015)
V měsíci říjnu jsme také zprostředkovali prodej zánovní bytové jednotky velikostní kategorie 3+kk v oblíbeném jihlavském rezidenčním projektu U DUBU. Nestandardně řešený byt z tzv. II. etapy výstavby byl částečně zařízený a společně s bytovou jednotkou bylo převedeno i garážové se skladem. Výstavba bytů i nebytových jednotek pokračuje IV. etapou. Aktuální nabídku bytů projektu U DUBU naleznete ZDE.
VELKÝ BYT 3+KK V JIHLAVĚ (říjen 2015)
Jihlavská pobočka v měsíci říjnu zajistila i převod mimořádného bytu v bytovém projektu U DUBU, konkrétně bytové jednotky velikostní kategorie 3+kk postavené v tzv. I. etapě výstavby. Noví majitelé ocenili nadstandardní výměru (91 m2), řešení interiéru !na míru“, ale i lokalitu, která je známá svou dobrou občanskou vybaveností, kvalitním bydlením a parkováním a snadnou dostupností centra krajského města.
STARŠÍ RODINNÝ DŮM V KOSTELCI (listopad 2015)
Začátek měsíce listopadu nás zaměstnal při prodeji staršího, ale zachovalého rodinného domu v Kostelci u Jihlavy. Dům byl pro zájemce zajímavý z hlediska rychlé dostupnosti krajského města, ale i díky přilehlé rozlehlé zahradě. Pro klienty z naší rozsáhlé poptávkové databáze hledáme obdobné rodinné demy kdekoliv v Kraji Vysočina. Napište nám, zajistíme Vám komplexní servis při prodeji Vaší nemovitosti.
POZEMEK V TŘEBÍČI (listopad 2015)
V listopadu jsme také prodali zajímavé stavební místo (zapsáno jako rodinný dům) na ulici 9. Května v Třebíči. Nemovitá věc se nachází v blízkosti centra města a v bezprostřední blízkosti Baziliky Sv. Prokopa a tzv. Židovské čtvrti (zapsáno v seznamu památek UNESCO). Pozemek je vhodný pro výstavbu nového RD na místě původního, případně adaptaci na objekt jiného využití (např. garáž).
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (listopad 2015)
Listopad 2016 jsme zakončili prodejem staršího, ale zachovalého rodinného domu s pozemky na ulici Augustina Kratochvíla v Třebíči. Velký zájem o prohlídku nemovité věci byl dán její polohou (dobrá rezidenční čtvrť s vynikající občanskou vybaveností a snadnou dostupností centra města), ale i nedostatkem nabídky obdobných domů v dané lokalitě. Aktuální nabídku naši rodinných domů naleznete ZDE.
PRONÁJEM MIMOŘÁDNÉHO BYTU V JIHLAVĚ (prosinec 2015)
První zimní měsíc roku 2015 jsme zahájili zprostředkováním pronájmu velkého mezonetového bytu v centru Jihlavy.  Byt v citlivě opraveném historickém domě má atypické řešení dispozice a několik „designových“ prvků, které navrhnul významný jihlavský architekt. Po dlouhých letech malého zájmu o nájem obdobných bytových prostor jsme zaznamenali zásadně zvýšenou aktivitu potenciálních nájemců a „návrat k předkrizovým cenám“.
BYT NAD PLOVÁRNOU V JIHLAVĚ (prosinec 2015)
I prodej bytové jednotky velikostní kategorie 4+1 o výměře 104 m2 nám potvrdil, že mírný nárůst cen bytů, který se začal projevovat na přelomu jara a léta 2015 má rostoucí a trvalou tendenci. Jeho cenu jistě ovlivnila i skutečnost, že se nachází ve velmi oblíbené a klidné lokalitě, v blízkosti lesoparku a vodní nádrže, a přitom 7 minut pěšky do centra krajského města. Kvalitní občanská vybavenost je ve velmi blízkém okolí.
PRONÁJEM BYTU U DUBU V JIHLAVĚ (prosinec 2015)
Na závěr roku 2015 jsme kromě jiného uzavřeli nájem velmi pěkného bytu ve vyhlášeném bytovém komplexu U DUBU v Jihlavě. I v daném případě se nám potvrdila zkušenost, že u bytů s „dobrou adresou“ lze očekávat zajímavý výnos a kvalitně provedený interiér a možnost bezproblémového parkování značným způsobem zvyšují tržní hodnotu pronajímané bytové jednotky. Naši aktuální nabídku pronájmů naleznete ZDE.