Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2014
Úspěšné realizace 2014
RODINNÝ DŮM V ÚSOBÍ (leden 2014)
Rok 2014 jsme zahájili prodejem domu na okraji obce Úsobí, nedaleko Havlíčkova Brodu. Nemovitost jsme nabízeli na základě smlouvy o výhradním zastoupení a pro naše klienty jsme kromě jiného zajistili zaměření stavby, vypracování znaleckého posudku, průkaz energetické náročnosti budovy, zápis přístaveb do katastru nemovitostí a další. Nabídka probíhala i ve spolupráci s Evropským klubem realitních kanceláří, kterého jsme aktivním členem
MEZONETOVÝ APARTMÁN V HARRACHOVĚ (leden 2014)
Na základě výhradního zastoupení jsme v lednu zajistili i prodej velikostně nadstandardního bytu s garáží na Novém Světě v Harrachově. Nemovitost jsme nabízeli i ve spolupráci s Asociací realitních kanceláří České republiky, která je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v naší republice. Prostřednictvím této organizace a jejího výměnného systému nemovitostí (MLS) jsme schopni zakázky nabízet celostátně.
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (leden 2014)
Leden 2014 jsme ukončili prodejem staršího, ale zachovalého rodinného domu se zahradou v třebíčské čtvrti Borovina. Prodej domu trval z důvodů na straně prodávajících nestandardně dlouho, ale rozvážnost kupujícího, který nám důvěřoval a zkušenosti zprostředkovatele nakonec dovedly všechny účastníky do zdárného konce. Prodej byl realizován na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Hledáte-li v Třebíči nebo i jinde podobnou nemovitost, můžete vaši poptávku zadat ZDE.
MIMOŘÁDNÝ BYT V JIHLAVĚ (únor 2014)
Na začátku února 2014 jsme pro našeho zahraničního klienta zrealizovali prodej menšího, ale mimořádně řešeného bytu v rezidenčním areálu U DUBU v Jihlavě. Bytová jednotka s velkým sklepem a garážovým stáním upoutávala svým dispozičním řešením naše klienty již v době výstavby. Netradičně a na míru řešený interiér pak dodal bytu zcela jedinečný charakter, který oslovil a nadchnul nového majitele. Informace o projektu U DUBU naleznete ZDE.
KOMERČNÍ AREÁL V JAROMĚŘICÍCH N. ROK. (únor 2014)
V únoru 2014 jsme také realizovali prodej menšího komerčního areálu na okraji města Jaroměřice nad Rokytnou (lokalita K Modřínům). Oplocené pozemky se zpevněnou asfaltovou plochou a vlastním osvětlením obsahovaly nezateplenou ocelovou halu a mobilní buňky, které plnily funkci kanceláří a šaten pro zaměstnance. Veškeré inženýrské sítě byly dovedeny až do areálu nebo končily v přilehlé komunikaci. Informace o barokních Jaroměřicích naleznete ZDE.
MALÝ BYT V TŘEBÍČI (únor 2014)
V závěru měsíce února jsme uskutečnili prodej malé bytové jednotky v Třebíči. Byt 1+1 s lodžií a původním bytovým jádrem se nachází na pěkném místě, v revitalizovaném sídlišti a v modernizovaném bytovém domě. Zájem o něj však nastal až ve chvíli, kdy nabídková cena dosáhla tržní cenové hladiny v dané lokalitě. Potřebujete-li získat informace o ceně Vašeho bytu, můžete nás kontaktovat ZDE. Jsme odbornými konzultanty cenové mapy ČR.
KOMERČNÍ AREÁL V BEDŘICHOVĚ (březen 2014)
V březnu 2014 jsme kromě jiného zajistili prodej komerčního areálu v Bedřichově. Soubor prodaných nemovitostí (původní stav - postaveno v „předrevoluční“ době) je tvořen dvěmi, resp. třemi jednolodními halami, které jsou spojeny administrativním krčkem. Budovy jsou součástí oplocených pozemků, z nichž část byla jiného vlastníka. Aktuální nabídku komerčních nemovitostí naší společnosti naleznete ZDE.
BYTOVÝ DŮM V TŘEBÍČI (březen 2014)
V měsíci březnu 2014 jsme také dokončili prodej malého developerského projektu na ulici Dr. Hobzy v Třebíči. Projekt zahrnoval tři bytové jednotky a jeden nebytový prostor. Kromě vlastního prodeje jsme pro stavební firmu zajistili i právní služby a vypracovali tzv. „prohlášení vlastníka“. Nabídku bytů naší kanceláře nejdete ZDE. Realizované developerské projekty TADY.
BYT NA BŘEZINOVĚ UL. V JIHLAVĚ (březen 2014)
Měsíc březen jsme zakončili prodejem komplexně zrekonstruovaného bytu velikostní kategorie 2+1 na oblíbeném jihlavském sídlišti „Březinky“. Noví majitelé ocenili kromě lokality (blízkost parku, dobrá občanská vybavenost a snadná dostupnost centra) i skutečnost, že byt byl přestavěn a modernizován v souladu s jejich představami a nebylo nutno realizovat žádné další investice.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (duben 2014)
V měsíci dubnu jsme pro našeho dlouhodobého jihlavského zákazníka zprostředkovali pronájem rodinného domu na Jasmínové ulici. Nabídka nájmu částečně zařízeného rodinného domu zaujala zahraničního klienta, který ocenil klidnou rezidenční lokalitu krajského města a možnost užívání terasy a zahrady bezprostředně navazující na rodinný dům. I tato zakázka byla nabízena ve spolupráci s Evropským klubem realitních kanceláří.
BYT 3+1 V TŘEBÍČI (duben 2014)
Naše třebíčská pobočka v měsíci dubnu zrealizovala prodej větší bytové jednotky na ulici Zahraničního odboje v Třebíči. Nové majitele zaujalo rekonstruované jádro a celkově zmodernizovaný byt a hlavně kvalitně provedená revitalizace celého bytového domu. Jsme odbornými konzultanty cenové mapy ČR. Neznáte-li cenu Vašeho bytu, můžete nás kontaktovat ZDE.
RODINNÝ DŮM V LITOHOŘI (duben 2014)
V závěru měsíce dubna jsme uskutečnili prodej rodinného domu z roku 1921 v obci Litohoř, která leží nedaleko od Moravských Budějovic. Nepodsklepený dům s verandou a částečně obytným podkrovím je možno napojit na veškeré inženýrské sítě. Kupující ocenili zejména jeho strategickou polohu v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha – Vídeň) a rozlehlou osázenou zahradu. Aktuální seznam domů z nabídky naší RK naleznete ZDE.
RD V JAROMĚŘICÍCH NAD ROKYTNOU (květen 2014)
V měsíci květnu, jsme na základě získané exkluzivity, prodali dva malé rodinné domy v historických Jaroměřicích, které byly stavebně sloučeny a přestavěny na dům velikostní kategorie 3+1 s garáží, koupelnou a dalším příslušenstvím. Noví majitelé ocenili především relativně nízkou cenu a možnost zrekonstruovat si dům dle svých představ. Chcete-li být bezplatně informováni o našich novinkách, zaregistrujte se ZDE. Nabídku rodinných domů naleznete TADY.
BYT 2+KK V PRAZE (květen 2014)
V tomto krásném období roku 2014 jsme kromě jiného prodali i starší, ale rekonstruovanou bytovou jednotku na Dělnické ulici v Praze 7 - Holešovicích. Obchod byl realizován ve spolupráci s naší partnerskou realitní kanceláří TREKO, která je aktivním a dlouhodobým členem Asociace realitních kanceláří České republiky. Byt byl kromě jiného nabízen i prostřednictvím úspěšného MLS ARK systému, který naše společnost aktivně užívá a tvoří.
BYT 1+1 U HŘBITOVA V JIHLAVĚ (červen 2014)
Naše jihlavská pobočka kromě jiného v měsíci květnu prodala i malý byt v původním stavu v krajském městě Jihlavě. Byt byl nabízen na základě „exkluzivní“ zprostředkovatelské smlouvy a obchod se uskutečnil poměrně rychle i z toho důvodu, že kupující měl evidovanou aktivní POPTÁVKU u naší realitní kanceláře. Chcete-li být bezplatně a rychle informováni o našich novinkách, pak informace najdete ZDE.
STAVEBNÍ POZEMEK V ROUNKU, OKR. JIHLAVA (červen 2014)
V měsíci červnu jihlavská pobočka zajistila kromě jiného i prodej parcely na stavbu rekreačního rodinného domu v překrásné lokalitě Vysočiny. Noví majitelé ocenili zejména polohu pozemku a jeho nádherné okolí (krajina plná lesů a rybníků). Hledáte-li vhodný pozemek pro bydlení, pak právě vám je určena naše nabídka, kterou naleznete ZDE.
MIMOŘÁDNÉ OBCHODNÍ PROSTORY V CENTRU JIHLAVY (červen 2014)
V tomto měsíci jsme také zajistili pronájem výjimečných prostorů umístěných v parteru historického domu na nároží Masarykova náměstí a Komenského ulice. Přesto, že tržní ceny za pronájem obchodních prostorů v uplynulých letech v Jihlavě stagnovaly, majitel neakceptoval žádnou z mnoha nízkých nabídek a nádherná klenutá hala byla nakonec pronajata malému, ale dynamicky se rozvíjejícímu bankovnímu ústavu, který zde otevře svoji pobočku v závěru roku 2014.
HISTORICKÝ DŮM V TŘEBÍČI (červen 2014)
V červnu jsme také zprostředkovali prodej kompletně zrekonstruovaného domu v historické čtvrti Zámostí, tedy části města, která je zapsána v seznamu památek UNESCO. Patrový dům s obytným podkrovím nabízí možnosti podnikání i bydlení. Nový vlastník ocenil především atraktivitu historické lokality v jejímž dosahu se nacházejí veškeré významné třebíčské úřady a instituce. Virtuálního průvodce po památkách UNESCO v Třebíči naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (červenec 2014)
V prvním prázdninovém měsíci jsme prodali polovinu dvojdomku velikosti 4+1 s garáží v klidné části Jihlavy, konkrétně v k.ú. Bedřichov. K domu kolaudovanému v roce 1985 náleží udržovaná zahrada s venkovním bazénem, venkovním krbem a pergolou. V suterénu domu se nachází technické zázemí a garáž. Naši aktuální nabídku rodinných domů naleznete ZDE. Pokud potřebujete podobnou nemovitost prodat, můžete nás kontaktovat ZDE. Přijedeme k Vám.
BYT 2+KK V JIHLAVĚ (červenec 2014)
Naše jihlavská pobočka v měsíci červenci kromě jiného zprostředkovala i pronájem nadstandardně vybaveného a dispozičně mimořádného bytu v rezidenčním projektu U DUBU. Byt se nachází v domě, který je součástí velkého bytového projektu, jehož další etapa (U DUBU III) byla zahájena v letošním roce. Máte-li zájem o podrobné informace o výstavbě a prodeji 30ti nových bytů v dané lokalitě, pak podrobnosti naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V ČÁSLAVICÍCH (červenec 2014)
Třebíčská pobočka v tomto měsíci také zprostředkovala i prodej domu vhodného k trvalému i rekreačnímu bydlení. Nový majitelé ocenili zejména lokalitu, vkusné osazení domu do udržované zahrady s jezírkem a ovocnými stromy a možnost užívat zahradní domek s garáží a venkovním posezením. Dům byl inzerován i prostřednictvím úspěšného MLS ARK systému, který naše společnost aktivně užívá, a který je velmi účinným nástrojem při prodeji.
BYT 2+1 v JIHLAVĚ (srpen 2014)
Druhý prázdninový měsíc jsme zahájili prodejem staršího dvoupokojového bytu ve vyhledávané jihlavské rezidenční čtvrti. Obchod jsme realizovali pro našeho dlouhodobého zákazníka na základě exkluzivní smlouvy. Pro naše klienty hledáme aktuálně starší byt 1+1 nebo 2+1 kdekoliv v Jihlavě, ale i v Třebíči nebo Praze. Potřebujete-li prodat, napište nám. V dané lokalitě prodáváme i nové byty. Podrobnosti o nich naleznete ZDE.
CHALUPA V PULKOVĚ (srpen 2014)
Naše třebíčská pobočka v měsíci srpnu kromě jiného prodala i komplexně rekonstruovanou chalupu v překrásném prostředí přírodního parku Rokytná. Park byl v roce 1978 vyhlášen jako oblast klidu a rozprostírá se po obou březích řeky Rokytné. Řeka Rokytná protéká pod obcí Příštpo opuštěným údolím s rozsáhlými komplexy Myslibořického a Příštepského lesa. Doporučujeme návštěvu tohoto krásného kraje. Vaši pouť můžete zahájit např. ZDE.
PODKROVNÍ BYT V TŘEBÍČI (srpen 2014)
Třebíčská pobočka v srpnu zrealizovala i pronájem netradičně řešeného bytu na Žerotínově náměstí v Třebíči. Kromě zajímavé dispozice a mimořádného výhledu z koupelny ocenili noví nájemci i jeho mimořádnou polohu v historické části města, která je zapsána v seznamu památek UNESCO. Virtuálního průvodce historické Třebíče naleznete ZDE.
NOVÉ BYTY V JIHLAVĚ - U DUBU III (září 2014)
V průběhu měsíce září jsme s našimi klienty uzavřely první závazné právní vztahy týkající se projektu U DUBU, konkrétně III. etapy výstavby. V tomto měsíci bylo písemně zarezervováno již 70 % bytových jednotek! Podrobnosti o celém projektu naleznete ZDE. Nabídku posledních volných bytů ze III. etapy můžete najít TADY. Vzhledem k tomu, že zájem o malé byty převyšuje nabídku, zahájili jsme projektové práce na další etapě výstavby. Máte-li zájem o byt ve IV.ETAPĚ VÝSTAVBY U DUBU, kontaktujte nás ZDE.
DŮM NA BLAHOSLAVOVĚ ULICI V TŘEBÍČI (září 2014)
V měsíci září naše třebíčská pobočka kromě jiného zajistila prodej rodinného domu v Třebíči – Zámostí. Původní historický dům prošel v uplynulých letech celkovou rekonstrukcí a kvůli nedořešeným právním vztahům na přístupové komunikaci trval jeho prodej poměrně dlouhou dobu. Nemovitost se nachází ve čtvrti, která je zapsána na seznam památek UNESCO. Virtuálního průvodce po památkách UNESCO v Třebíči naleznete ZDE.
BYT 1+1 V JIHLAVĚ (září 2014)
Měsíc září jsme zakončili prodejem bytu 1+1 na známém jihlavském sídlišti. Nový majitel ocenil zejména dobrou občanskou vybavenost v okolí, provedení celkové revitalizace bytového domu a skutečnost, že se v domě nachází výtah. Pro naše klienty trvale hledáme byty stejné velikostní kategorie kdekoliv v Jihlavě, ale i v jiných městech. Potřebujete-li prodat, napište nám. Aktuální nabídku našich bytů naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V JIHLAVĚ (říjen 2014)
V měsíci říjnu jsme prodali jednogenerační rodinný dům v pěkné rezidenční čtvrti na okraji Jihlavy. Nemovitost jsme prodávali na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Kromě vlastního prodeje a právních služeb jsme pro účastníky zajistili veškeré záležitosti spojené s financováním a zástavami. Aktuální nabídku rodinných domů naší kanceláře naleznete ZDE. Potřebujete-li prodat Vaši nemovitost, můžete nás kontaktovat, přijdeme k Vám.
ATYPICKÝ BYT 2+KK V TŘEBÍČI (říjen 2014)
Třebíčská pobočka v měsíci říjnu kromě jiného zrealizovala prodej modernizovaného bytu v panelovém sídlišti Hájek. V bytové jednotce bylo rekonstruováno bytové jádro a v souvislosti s tím byla zajímavým způsobem změněna i dispozice a zcela nově byl vyřešen i kuchyňský kout. Prodej byl opět realizován na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Aktuální přehled nabízených bytů naleznete ZDE.
REKREAČNÍ CHATA V HRUŠKOVÝCH DVORECH (říjen 2014)
V závěru měsíce října jsme také zprostředkovali prodej rekreační chaty s vlastním pozemkem v uzavřené chatové lokalitě v blízkosti krajského města Jihlavy. Pro naše klienty hledáme obdobný typ nemovitosti kdekoliv v Kraji Vysočina, ale i v blízkosti velkých zarybněných vodních ploch v celé České republice. Podívejte se, co aktuálně hledají naši klienti.
BYT 3+1 V NÁMĚŠTI NAD OSLAVOU (listopad 2014)
V měsíci listopadu třebíčská pobočka zajistila kromě jiného i prodej bytu 3+1, na ul. Zborovská v Náměšti nad Oslavou - v krásném prostředí na okraji obce. Noví majitelé ocenili zejména cenu nemovitosti, původní stav pro možnost realizace vlastních představ při rekonstrukci, a také lokalitu. Nedaleko bytového domu se totiž nachází přehrada a lesy. Pokud také hledáte nové bydlení, pak právě vám je určena naše nabídka nemovitostí, kterou naleznete ZDE.
VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ OBJEKT VE VÝČAPECH (listopad 2014)
V listopadu 2014 jsme také prodali komerční objekt s pozemky o výměře přes 1000 m2 u obce Výčapy (cca 6 km od okresního města Třebíč). K nemovitému majetku patří trafostanice, studna a další technická zařízení umožňující samostatný a nezávislý provoz. Nabídku komerčních nemovitých věcí z naší aktuální nabídky naleznete ZDE. Chcete-li vědět, co hledají klienti naší kanceláře, podívejte se TADY.
BYTOVÁ JEDNOTKA 1+1 V TŘEBÍČI (listopad 2014)
V zimním měsíci se nám, kromě jiného, podařilo zrealizovat prodej příjemného, na jih orientovaného, bytu 1+1 v Třebíči. Bytový dům se nachází na klidné ulici Obránců Míru, nedaleko centra města. Je zateplený, má nová okna i střechu, což nový majitel nejvíce ocenil. K jednotce také náloží sklepní kóje a na patře lodžie. Pokud Vás zajímají obdobné nemovitosti, pak Vám doporučujeme si prohlédnout naši aktuální nabídku na www.mdreality.cz.
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (prosinec 2014)
V prosinci jsme prodali mimořádnou jednogenerační vilu s vnitřním bazénem a saunou, kterou je možno užívat i k bydlení dvou rodin, část případně i jako kanceláře. Na dům navazuje velká, vkusně osázená zahrada, ze které je překrásný výhled do protilehlých zalesněných strání. Lokalita, kde dům stojí byla týdeníkem Ekonom zařazena mezi 20 nejlepších míst pro bydlení v rámci ČR. Rodinné domy v naší nabídce naleznete ZDE.
MALÝ BYT V TŘEŠTI (prosinec 2014)
V měsíci prosinci jsme kromě jiného prodali malý podkrovní byt ve městě Třešti. Dům, ve kterém se byt nachází stojí v krásném a klidném prostředí u rybníka Korečník. Nový majitel ocenil i možnost parkování u objektu a udržované rozlehlé společné prostory v domě. Byty, které aktuálně nabízíme naleznete ZDE. Informace o nových bytech v Jihlavě si můžete prohlédnout TADY.
POZEMEK VE VÝČAPECH (prosinec 2014)
V daném měsíci jsme také zprostředkovali prodej komerční plochy situované u hlavní silnice Třebíč - Moravské Budějovice. Na pozemku se nachází plechová montovaná hala (zavedena elektřina, elektrické topení, atd.) s vlastním sociálním zázemím a kanceláří. Pozemek jsme nabízeli na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Pozemky (stavební i ostatní) v naší nabídce naleznete ZDE.