Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2013
Úspěšné realizace 2013

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (leden 2013)
Rok 2013 jsme zahájili prodejem nového přízemního rodinného domu v Třebíči. Dům velikosti 4+kk se nachází v nové okrajové čtvrti okresního města a jeho velká okna poskytují jedinečný a neopakovatelný výhled do krajiny. Stavba byla provedena s mimořádnou pečlivostí (s důrazem na kvalitní tepelné izolace) a nový majitel ocenil i existenci přilehlé, samostatně stojící dvougaráže a skutečnost, že na jižní terasu bezprostředně navazuje venkovní vyhřívaný bazén. Složitý obchod jsme realizovali na základě exkluzivní smlouvy a v krátkém čase.

MIMOŘÁDNÝ BYT V JIHLAVĚ (leden 2013)
V lednu 2013 jsme kromě jiného prodali i mimořádně řešený dvoupokojový byt ve vyhlášené rezidenční lokalitě „U Dubu“ Byt byl realizován ve spolupráci s architekty z ateliéru SCHRAPNEL a jeho nadčasové a praktické řešení ocenili nájemci, kteří se v uplynulých letech byt užívali. Bytová jednotka byla nabízena i prodána včetně na míru realizovaného nábytku i na míru provedených dveří, které byly provedeny na celou světlou výšku místností. Obchod jsme opět realizovali na základě exkluzivní smlouvy.
BYT 2+1 V TŘEBÍČI (leden 2013)
Naše třebíčská pobočka v lednu 2013 uskutečnila i prodej standardního panelového bytu ve čtvrti „Borovina“. Vlastní bytová jednotka se nacházela v poměrně špatném technickém stavu, bez kuchyňské linky a podlahových krytin, což se příznivě promítlo do relativně nízké kupní ceny. Nový majitel ocenil zejména lokalitu, ale i kvalitně provedenou revitalizaci budovy a možnost bezproblémového parkování před domem. Obchod jsme realizovali pro našeho dlouhodobého klienta, a opět zaštítěni exkluzivní smlouvou.
NETRADIČNÍ BYT S TERASOU V JIHLAVĚ (únor 2013)
Začátkem února 2013 jsme prodali další mimořádný byt v lokalitě „U Dubu“. Dispozice bytové jednotky i její vybavení bylo již v průběhu stavby řešeno a koordinováno významným brněnským architektem, jehož nápady, použité materiály a barvy vtiskly bytu zcela neopakovatelnou atmosféru. Tato skutečnost je umocněna propojením interiéru s bezprostředně navazující rozlehlou terasou, která díky své orientaci (JV) a výšce (6NP) nabízí netradiční pohled na střechy krajského města. Pokud si přejete znát způsob naší práce, pak informace naleznete zde.
ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA V TŘEBÍČI (únor 2013)
V únoru 2013 jsme také prodali zajímavý objekt na Žerotínově nám. v Třebíči. Nový majitelé ocenili zejména dobré dispoziční řešení budovy, poměrně kvalitní provedení stavby, ale zejména její polohu. Dům je vzdálený cca 5 min. pěší chůze od centra města a vlastní náměstí je „vstupní branou“ do vyhlášené „Židovské čtvrti“, která společně s Bazilikou Sv. Prokopa a Židovským hřbitovem tvoří skupinu památek zapsaných na seznamu UNESCO. Podrobnosti o dané lokalitě tohoto zajímavého města najdete zde.
BYT 3+1 V TŘEBÍČI (únor 2013)
V závěru února 2013 jsme zprostředkovali prodej bytu 3+1 v bytovém domě na Družstevní ulici v Třebíči. Rezidenční čtvrť Horka – Domky patří mezi nejžádanější lokality okresního města a zájemci o koupi pozitivně hodnotili proběhlou částečnou rekonstrukci domu, ale hlavně již realizovanou revitalizaci celého území. Pro naše klienty hledáme aktuálně byt 3+1 v Třebíči, ale i menší. Potřebujete-li prodat, napište nám. Obchod jsme opět zprostředkovali na základě exkluzivní smlouvy. Podrobnosti o naší kanceláři naleznete zde.
ZDĚNÝ BYT 2+KK V JIHLAVĚ (březen 2013)
Na začátku března 2013 jsme kromě jiného zajistili i pronájem pěkného bytu 2+kk v novostavbě cihlového bytového domu v oblíbené jihlavské rezidenční lokalitě. Nájemce zaujalo kvalitní řešení interiéru, možnost užívání velké lodžie a sklepu, ale hlavně blízkost MHD a snadná dosažitelnost občanské vybavenosti. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou kancelář si vybrat pro prodej Vaší nemovitosti, pak navštivte stránky Asociace realitních kanceláří České republiky, kde najdete seznam profesionálů působících ve Všem okolí.
CHATA NA VRANOVSKÉ PŘEHRADĚ (březen 2013)
Ve spolupráci s našimi kolegy z Moravských Budějovic jsme v závěru prvního jarního měsíce prodali dřevěnou rekreační chatu v katastru obce Oslnovice. Nový majitel ocenil zejména místo - přímo u vody v první řadě, tedy ideální pro rybolov a další aktivity spojené s vodou. Objekt byl vybaven nábytkem a příjezd je možný přímo k chatě. Pro klienty evidované v naší databázi hledáme obdobnou rybářskou chatu na Vranovské, ale i Dalešické přehradě. Máte-li co nabídnout, kontaktujte nás ZDE.
RODINNÝ DŮM V HRABĚTICÍCH (březen 2013)
V tomto měsíci jsme pro našeho dlouhodobého klienta zajistili prodej částečně zrekonstruovaného rodinného domu v Hraběticích u Znojma. Kromě jiného jsme nemovitost nabízeli i prostřednictvím našich obchodních partnerů z Evropského klubu realitních kanceláří, kterého jsme aktivními členy. Toto obchodní a profesní sdružení má kanceláře po celé České republice. Pod touto značkou pracují největší profesionálové na trhu v ČR. Kontakty na jednotlivé členy najdete ZDE.
ZDĚNÝ BYT 2+1 V JIHLAVĚ (duben 2013)
Měsíc duben jsme zahájili prodejem cihlového bytu o velikosti 2+1 v blízkosti centra krajského města Jihlavy. Bytovou jednotku jsme převzali do nabídky po neúspěšných pokusech nejmenované síťové realitní kanceláře. Ve srovnání s konkurencí jsme byli opět úspěšní, a to v relativně krátkém čase. Pro naše klienty hledáme obdobné byty v Třebíči i Jihlavě. Potřebujete-li prodat, napište nám. Podrobnosti o naší kanceláři naleznete zde.
NEBYTOVÉ PROSTORY V AREÁLU PATROL (duben 2013)
V dubnu jsme dále realizovali pronájem komerčních prostorů v areálu firmy Patrol na Brněnské ulici v Jihlavě. Zajistili jsme nájem poloviny nezateplené ocelové haly o výměře 554 m² a dalších souvisejících prostorů. Nájemce ocenil především umístění, snadný přístup a parkovací místa v areálu. Pokud Vás zajímají podobné prostory, tak ZDE se můžete se podívat na naši aktuální nabídku. Naši celkovou nabídku naleznete NA TOMTO MÍSTĚ.
PRODEJ POZEMKU V JIHLAVĚ (duben 2013)
Měsíc duben jsme zakončili prodejem rozlehlého atraktivního pozemku na tzv. „Špitálském předměstí“. Jedná se o původní, místně - historický název Jihlavy. Lokalita je v současné době vymezena ulicemi Ladova, Dr. Jiřího Procházky a Vrchlického. Pozemek je součástí developerského projektu U DUBU, který bude s novou st. firmou, ale v původním rozsahu pokračovat již na podzim letošního roku. Podrobnosti o připravovaných bytech i nebytových prostorách naleznete ZDE.
BYTOVÁ JEDNOTKA 3+1 V JIHLAVĚ (květen 2013)
Měsíc květen 2013 jsme zahájili prodejem bytu v původním, ale udržovaném stavu v panelovém bytovém domě na Královském Vršku v Jihlavě. Noví majitelé ocenili jak polohu nemovitosti, tak i zajímavou cenu, ale i částečnou revitalizaci bytového domu. Pokud hledáte pěkný byt, podívejte se na naši aktuální NABÍDKU. Informacio nových bytech v Jihlavě najdete ZDE.
STAVEBNÍ POZEMEK V HELENÍNĚ U JIHLAVY (květen 2013)
V měsíci květnu jsme zajistili kromě jiného i prodej pozemku v nové lokalitě obce Helenín u Jihlavy. Lokalita nabízí stavební pozemky různých velikostí od 554 m2 do 1349 m2, které uspokojí každého klienta. Veškeré inženýrské sítě jsou připraveny na pozemku. V současné době k dipozici poslední tři parcely. Pokud i vy hledáte vhodný pozemek pro bydlení, podívejte se na naši nabídku ZDE.
CHALUPA SE ZAHRADOU V OBCI ZŇÁTKY (květen 2013)
V závěru května jsme realizovali prodej zachovalé chalupy v obci Zňátky u Náměště nad Oslavou. Bývalá zemědělská usedlost je vhodná jak k trvalému bydlení i k rekreaci a vnitřní prostor je rozdělen na kuchyni s jídelnou a další dva pokoje, které mají dobové stropy a původní okna. Noví majitelé ocenili především polohu nemovitosti a přírodu náměšťského regionu. Informace o aktuálně nabízených chalupách naleznete ZDE.
PRONÁJEM CELÉHO DOMU V TŘEBÍČI (červen 2013)
Nový vlastník domu na Žerotínově náměstí v Třebíči nás pověřil zajištěním nájmu bytového a nebytových prostorů v domě, který na začátku roku 2013 koupil. Kromě zprostředkování nájmů jsme majiteli pomohli realizovat opravy a úpravy domu, zajistili přepisy jednotlivých médií, ale hlavně připravili veškeré potřebné právní dokumenty. V relativně krátkém čase se nám podařilo pronajmout veškeré prostory v domě.
PRODEJ BYTU 2+1 V TŘEBÍČI (červen 2013)
V měsíci červnu jsme kromě jiného na základě exkluzivního zastoupení v krátkém čase zprostředkovali prodej bytové jednotky 2+1, nacházející se v 4. patře panelového domu. U této nemovitosti majitelé ocenili zejména provedenou rekonstrukci celého bytového domu. Chcete-li znát orientační tržní cenu Vaší bytové jednotky, můžete nám její jednoduchý popis a výměru poslat SEM. Určitě Vám v krátké době zdarma pošleme vyjádření k tržní ceně.
DŮM V TŘEBÍČI (červen 2013)
Měsíc červen jsme zakončili prodejem objektu v centru památkové zóny města Třebíče - v tzv. "židovské čtvrti" zařazené na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Dům je vhodný ke komerčnímu využití i bydlení (sídlo firmy, kanceláře, penzion, restaurace, apod.). Obchod jsme realizovali pro našeho dlouhodobého klienta, a to na základě exkluzivní smlouvy.
PRODEJ POZEMKU V CENTRU TŘEBÍČE (červenec 2013)
Kromě jiného jsme o prázdninách 2013 realizovali i prodej atraktivního pozemku na levém břehu řeky Jihlavy (cca 150 m od hlavního třebíčského náměstí). Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v přilehlých komunikacích. Určeno pro zástavbu občanskou vybaveností spojenou s bydlením - penzion, hotel, prodejna s byty, sídlo firmy a pod. Pozemek se nachází v tzv. "Židovské čtvrti" (UNESCO). Aktuální nabídku „našich“ pozemků naleznete ZDE
HISTORICKÁ BUDOVA S POZEMKEM V TŘEBÍČI (červenec 2013)
Červenec jsme zahájili prodejem reliktu historické budovy s pozemkem a komínovým tělesem v tzv. "Židovské čtvrti", která byla v roce 2003 zapsána na seznam památek UNESCO. Nemovitost stojí na levém břehu řeky Jihlavy a je snadno dostupná z centra města Třebíče. Investor předpokládá realizaci polyfunkčního domu. Virtuálního průvodce po památkách UNESCO v Třebíči naleznete ZDE .
RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (červenec 2013)
Na konci měsíce července jsme prodali udržovaný rodinný dům v původním stavu v atraktivní třebíčské rezidenční čtvrti Horka – Domky. Pro naše klienty hledáme obdobné domy, a to nejen v Třebíči, ale i v Jihlavě, Brně a Praze. Uvažujete o prodeji Vašeho domu a potřebujete znát orientační tržní cenu? Pokud ano, pak nám můžete poslat jednoduchý popis vaší nemovitosti SEM. Určitě Vám v krátké době zdarma pošleme vyjádření k tržní ceně.
RODINNÝ DŮM V MORAVSKÝCH BUDĚJOVICÍCH (srpen 2013)
Druhou polovinu prázdnin 2013 jsme zahájili prodejem rodinného domu velikostní kategorie 4+1 v Moravských Budějovicích. Samostatně stojící dům je podsklepený, má dvě obytná podlaží, autem přístupnou zahradu a samostatně stojící garáž. Aktuální nabídku rodinných domů z naší nabídky naleznete ZDE. Podrobnosti o naší kanceláři naleznete ZDE.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V ČERVENÉM KŔÍŽI (srpen 2013)
V průběhu měsíce srpna jsme kromě jiného zprostředkovali prodej rodinného domu se zahradou v Červeném Kříži u Jihlavy. Lokalita nabízí snadnou dostupnost krajského města, ale i klidné bydlení v blízkosti přírody. Pro zájemce o koupi byla právě lokalita tím hlavním důvodem pro koupi popsaných nemovitostí. Pokud se zajímáte o koupi domů v okrese Jihlava, pak naši nabídku naleznete ZDE.
ŘADOVÝ RODINNÝ DŮM V OBCI MOHELNO (srpen 2013)
V závěru měsíce srpna jsme kromě jiného zprostředkovali prodej rodinného domu se zahradou v obci Mohelno. Nemovitost byla v roce 1982 a v roce 1995 modernizována a přestavěna a je vhodná jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Pokud potřebujete prodat Váš dům nebo zjistit skutečnou tržní cenu Vašich nemovitostí, můžete nás kontaktovat ZDE. Detailní informace o naší společnosti a o realizovaných obchodech naleznete ZDE.
SAMOTA U MARTÍNKOVA (září 2013)
Září 2013 jsme zahájili prodejem bývalé hájovny v obci Martínkov u Moravských Budějovic. Předmětem prodeje byl soubor nemovitostí na pozemcích o celkové výměře 3.839 m2. Vlastní stavby prošly v roce 2005-2007 zásadní rekonstrukcí. Uvedené stavební úpravy a jedinečnou lokalitu ocenili i noví majitelé. Naši aktuální nabídku naleznete ZDE.
PŘEVOD DRUŽSTEVNÍHO BYTU V TŘEBÍČI (září 2013)
Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme našemu dlouholetému klientovi zprostředkovali převod družstevní bytové jednotky v oblíbené třebíčské čtvrti. Budova z roku 2001 nabízí novému majiteli nejen krásný výhled na město, ale také klidné bydlení v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Pokud hledáte byt Třebíči nebo Jihlavě, můžete si naši nabídku prohlédnout ZDE.
PRODEJ BYTOVÉHO DOMU S OBCHODY V CENTRU JIHLAVY (září 2013)
Září jsme zakončili prodejem bytového domu s obchody v samotném centru krajského města Jihlavy. Nemovitost tvoří nároží ulice Znojemské a Masarykova náměstí a kromě jiného je zajímavá i svými freskami a historií. Podrobnosti o ní naleznete ZDE. Pokud hledáte obdobné investiční příležitosti, pak můžete svoji poptávku zadat v TOMTO FORMULÁŘI.
NÁJEM BYTOVÉ JEDNOTKY V CENTRU JIHLAVY (říjen 2013)
V měsíci říjen jsme pro našeho dlouholetého klienta realizovali pronájem velkometrážního bytu 4+1 nedaleko centra Jihlavy. Nový nájemce ocenil kvalitu zachování původního provedení bytu a umístění domu v rámci Jihlavy. Pokud i vy hledáte pronájem bytové jednotky k bydlení, pak právě vám je určena naše aktuální nabídka, kterou naleznete ZDE.
CHALUPA VE VANOVĚ U TELČE (říjen 2013)
V říjnu jsme kromě jiného na základě "exkluzivní zprostředkovatelské smlouvy" zajistili prodej domu vhodného k trvalému bydlení i rekreaci v malebné krajině vzdálené 4 km od Telče. Dům se nachází v mimořádné lokalitě v blízkosti rybníků, Javořice a hradu Roštejn. Pokud hledáte obdobný typ nemovitosti a přejete si být informováni o nových zakázkách, pak zadejte Vaše údaje a požadavky do formuláře na našich webových stránkách nebo přímo ZDE.
MEZONETOVÝ BYT 2+KK V CENTRU JIHLAVY (říjen 2013)
V závěru měsíce jsme uskutečnili převod rozestavěné mezonetové bytové jednotky 2+kk nacházející se ve zděném domě v centru města Jihlavy. Nový majitel ocenil zejména možnost dokončení interiéru atypického bytu a výběr materiálového provedení dle vlastního výběru. Dům svojí polohou nabízí příjemné bydlení nedaleko centra s možností využití plánované terasy. Pokud hledáte obdobný byt, podívejte se na naši aktuální NABÍDKU.
NOVÝ BYT 2+KK V JIHLAVĚ (listopad 2013)
V tomto měsíci jsme zrealizovali prodej pěkného bytu v okrajové části Jihlavy. Nový majitel kromě jiného ocenil rozsáhnou a dostupnou občanskou vybavenost v okolí, výborný technický stav bytového domu a klid v lokalitě. Byt zaujal i svojí dispozicí, klimatizací, rozlehlým balkonem a garážovým stáním přímo v domě. Aktuální výpis všech bytů z naší nabídky naleznete ZDE.
POZEMEK V ROKYTNICI NAD ROKYTNOU (listopad 2013)
V tomto měsíci jsme dále realizovali prodej stavebního pozemku v obci Rokytnice nad Rokytnou. Kompletně připravená lokalita nedaleko Třebíče nabízí stavební pozemky různých velikostí, které uspokojí každého klienta. Veškeré inženýrské sítě jsou připraveny na pozemku. V současné době k dispozici poslední parcela. Pokud i vy hledáte vhodný pozemek pro bydlení, podívejte se na naši nabídku ZDE.
CHATA U VELKÉHO BERANOVA, OKR. JIHLAVA (listopad 2013)
V závěru měsíce listopadu jsme prodali rekreační chatu v Jeclově. Nového majitele zaujalo především atraktivní umístění v překrásném údolí řeky Jihlavy, ale i dobrý technický stav nemovitosti. Prodej jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Pro naše klienty hledáme podobné rekreační objekty v celém kraji Vysočina.
BYT 1+KK NA "BŘEZINKÁCH" V JIHLAVĚ (prosinec 2013)
Na konci roku 2013 jsme kromě jiného zajistili i prodej velmi pěkné garsoniéry ve vyhledávané jihlavské lokalitě. Bytová jednotka je součástí kompletně revitalizovaného bytového domu a sama byla v uplynulých letech zásadním způsobem rekonstruována. Atraktivita lokality je dána i blízkostí zeleně – park „Heulos“ začíná pod okny bytu… Pokud takový vlastníte a potřebujete ho prodat, pak nás můžete kontaktovat ZDE.
BYT 1+1 V TŘEBÍČI, LOKALITA NOVÉ DVORY (prosinec 2013)
Třebíčská pobočka na konci roku 2013 také zajistila prodej malého bytu. Noví majitelé ocenili jak polohu nemovitosti, tak i zajímavou cenu, ale i kompletní revitalizaci bytového domu. Pokud si chcete být jisti, že se prodeji Vaší nemovitosti opravdu někdo věnuje, pak svěřte prodej jedné, dobře zavedené realitní kanceláři a trvejte na písemné formě zprostředkovatelské smlouvy. Vyhnete se tak zbytečným problémům! Potřebujete-li prodat, napište nám.
BYTOVÝ PROJEKT U DUBU V JIHLAVĚ (prosinec 2013)
V úplném závěru roku 2013 jsme pro developerské společnosti START Zelený reality s.r.o. a POZEMSTAV QUERCUS, spol. s r.o. zajišťovali převody pozemků a nebytových jednotek v rámci projektu U DUBU. Nově nastavené vlastnické vztahy a věcná břemena (62 účastníků smluv!) vytvořily podmínky pro optimální fungování stávajících bytových domů, ale i pokračování výstavby. Aktuální nabídku nových bytů U DUBU III naleznete ZDE.