Nacházíte se: Úvodní stránka >
Reference > Úspěšné realizace 2012
Úspěšné realizace 2012

PRODEJ NEBYTOVÉHO PROSTORU V JIHLAVĚ (leden 2012)
Úvod roku 2012 jsme věnovali rozsáhlému stavebně-právnímu dokumentu, tzv. „Smlouvě o výstavbě“, kterým jsme sloučili dvě nebytové jednotky v „našem“ developerskémprojektu „U Dubu“ a umožnili tak Stomatologickému středisku ARDENT s.r.o. - www.artdent.eu - další rozšíření a rozvojjejich činnosti. V rámci zmíněného developerského projektu připravujeme výstavbu další budovy, tentokrát pouze s nebytovými jednotkami. Podrobnější informace o projektu naleznete ZDE.

PRODEJ NOVOSTAVBY BYTU 2+KK V JIHLAVĚ (leden 2012)

V úvodu roku 2012 naše kancelář kromě jiného zajistila prodej zánovního bytu v atraktivní jihlavské rezidenční čtvrti „Za Prachárnou“, konkrétně na Zimní ulici. Prodej bytové jednotky byl zahájen na podzim roku 2011 a naše společnost poměrně rychle nalezla vhodného zájemce, který ocenil kvalitně provedenou stavbu a privátní oplocený pozemek za domem. Pokud hledáte obdobný byt, tak naši aktuální nabídku naleznete ZDE. V případě, že si přejete zasílat do Vaší e-mailové schránky informace o novinkách v naší nabídce, pak nás kontaktujte ZDE.

BYT VELIKOSTNÍ KATEGORIE 4+1 V TŘEBÍČI (leden 2012)

Třebíčská pobočka v měsíci lednu zajistila mimo jiné i prodej pěkného světlého bytu velikostní kategorie 4+1 v oblíbené rezidenční lokalitě "Hájek", konkrétně v blízkosti krytého plaveckého bazénu. Prodej bytu jsme realizovali na základě smlouvy o tzv. „výhradním zastoupení“. Na realitním trhu se tedy nepracovalo s různými cenami a informacemi a tuto skutečnost v průběhu obchodu ocenili všichni zájemci. Noví majitelé bytu kromě zmíněné lokality ocenili zejména kvalitně provedenou revitalizaci budovy a jedinečný výhled na město Třebíč.

RODINNÝ DŮM V OBCI MASTNÍK (únor 2012)

V měsíci únoru jsme zprostředkovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení prodej rodinného domu v centru obce v blízkosti Třebíče, vhodný jak k trvalému bydlení, tak i k rekreaci. Objekt, původně konírna, je velikostně koncipován jako 2+1, s rozsáhlým dvorem, hospodářskými objekty a možností zástavby garáže do prostoru původního průjezdu. Pokud hledáte obdobný typ nemovitosti a přejete si být informováni o nových zakázkách, pak zadejte Vaše údaje a požadavky do formuláře na našich webových stránkách nebo přímo ZDE.

STAVEBNÍ POZEMEK V HELENÍNĚ (únor 2012)

V únoru jsme dále uskutečnili prodej pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v nově vznikající rezidenční čtvrti nedaleko Jihlavy. Celkově se zde nachází 46 stavebních parcel různé velikosti od 500 do 1300 m2. V lokalitě naleznete veškeré inženýrské sítě, dokončené komunikace a terénní úpravy okolí. Nová čtvrť je snadno dostupná, kromě jiného i MHD. Pokud máte zájem o tuto lokalitu a zajímají Vás akční slevy, pak nás kontaktujte ZDE.

RODINNÝ DŮM V JEMNICI (únor 2012)
Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme v měsíci únoru také zajistili prodej rodinného domu v Jemnici, části „Podolí“. Nový majitel na nemovitosti ocenil zejména její umístění a snadnou dostupnost centra. Zakázku jsme převzali po „nejmenované“ realitní kanceláři, která z nedostatku zkušeností slíbila majiteli realizaci obchodu za naprosto nereálnou cenu a svým „odborným“ přístupem tak znemožnila majitelům uskutečnit obchod ve standardním časovém horizontu. Pokud nevíte, jakou realitní kancelář si vybrat, pak návod naleznete ZDE.
RODINNÝ DŮM V PODMOKLANECH (březen 2012)
V prvním jarním měsíci letošního roku jsme kromě jiného zajistili prodej rodinného domu v Podmoklanech (okr. Havlíčkův Brod). Dům a jeho okolí prošly částečnou revitalizací a kromě kuchyňské linky bylo vše připraveno k nastěhování. Podmoklany leží v překrásném údolí řeky Cerhovky, v Chráněné krajinné oblasti Železné hory. V blízkosti se nacházejí přírodní rezervace Mokřadlo a Zlatá louka. Dům nám byl svěřen do prodeje na základě smlouvy o výhradním zastoupení.

BYT 2+1 NA KOLLÁROVĚ ULICI V JIHLAVĚ (březen 2012)

V měsíci březnu jsme pro našeho dlouholetého klienta na základě smlouvy o výhradním zastoupení realizovali také prodej zachovalého bytu velikostní kategorie 2+1 (osobní vlastnictví). Bytový dům byl v uplynulých letech zásadně rekonstruován (nová fasáda, střecha, balkóny, stoupačky i výtah). Kupujícího kromě jiného zaujala i lokalita v blízkosti hlavního vlakového nádraží a dobrá občanská vybavenost v okolí - obchodní komplex s lékárnou, restaurace, základní i mateřská škola a snadná dostupnost MHD.

RODINNÝ DŮM V KRAHULČÍ (březen 2012)

Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme našemu významnému klientovi zprostředkovali prodej staršího rodinného domu v obci Krahulčí na Jihlavsku. Samostatně stojící RD je vzdálený cca 3 km od Telče (UNESCO) a byl postaven v 70tých let. Nemovitost byla prodávána s tím, že je nutno provést celkovou modernizaci. Kupující však kromě klidné lokality ocenil i možnost napojení na veškeré inženýrské sítě. Dlouhodobé zkušenosti ve finále ocenily obě zúčastněné strany. Informace o způsobu práce naší kanceláře naleznete ZDE.

RODINNÝ DŮM V TŘEBÍČI (duben 2012)

Měsíc duben jsme zahájili prodejem patrového rodinného domu s obytným podkrovím v atraktivní třebíčské rezidenční čtvrti. Zájemci o koupi na domě ocenili zejména jeho strategickou polohu, kvalitně provedenou komplexní rekonstrukci, ale i skutečnost, že v přízemí domu se kromě rozlehlé garáže nachází i nebytový prostor využitelný jako obchod či kancelář. Zájem o nabízené nemovitosti zvýšil i nově zbudovaný bazén v přilehlém atriu a vkusněřešené „venkovní posezení“ s krbem a udírnou.

KANCELÁŘE V CENTRU JIHLAVY (duben 2012)
V měsíci dubnu jsme pro našeho dlouhodobého klienta zajistili pronájem kanceláří v budově na Komenského ulici v Jihlavě. Přesto, že nabídka kancelářských prostorů v centru krajského města aktuálně mírně převyšuje nad poptávkou, je v poměrně krátkém čase uvedená nemovitost opět plně obsazena. Klienti ocenili mimořádné místo a kvalitně realizovanou správu. V případě zájmu o kancelářské prostory navštivte naši NABÍDKU nebo si u naší kanceláře zdejte POPTÁVKU.

KOMERČNÍ AREÁL V BOHDALOVĚ (duben 2012)

V měsíci dubnu jsme zprostředkovali prodej zachovalého dílenského areálu s moderní výrobní budovou, vlastními pozemky a s rozlehlou skladovací halou v obci Bohdalov, okr. Žďár nad Sázavou. Hlavní objekt obsahoval kromě dílen i administrativní část a kvalitně řešené zázemí pro zaměstnance (šatny, sociální zařízení, kuchyňku…). Budovy jsou vytápěny vlastní plynovou kotelnou.

RODINNÝ DŮM V TŘEŠTI (květen 2012)

V měsíci květnu jsme kromě jiného realizovali prodej samostatně stojícího RD v Třešti. Dům s rozlehlou zahradou a samostatně stojící garáží se nachází na klidném místě, v bezprostřední blízkosti třešťského zámeckého parku. Noví majitelé ocenili zejména možnost dvougeneračního užívání nemovitosti. Dům z roku 1970 byl v uplynulých letech průběžně udržován a v roce 2005 byla provedena zásadní rekonstrukce střechy. Obchod jsme realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Aktuální nabídku „našich“ rodinných domů si můžete prohlédnout ZDE.

REKREAČNÍ OBJEKT V KRAMOLÍNĚ (květen 2012)

Na základě smlouvy o výhradním zastoupení jsme pro našeho významného klienta zajistili i prodej nového podsklepeného rekreačního domku kolaudovaného v roce 2010. Dům velikostní kategorie 3+kk s koupelnou a samostatným WC stojí v krásné rekreační oblasti, v blízkosti Dalešické přehrady. Zájemci o koupi oceňovali kromě obytné části i suterén, který je přístupný samostatným vchodem a kromě jiného obsahuje i vinotéku s posezením. Podobné nemovitosti z naší nabídky naleznete ZDE.

PŮDNÍ BYT V TŘEBÍČI (květen 2012)

V závěru měsíce května jsme prodali (kromě jiného) i velmi zajímavý půdní byt v centru Třebíče. Kromě polohy a atypického dispozičního řešení byla atraktivita bytu umocněna i jeho nestandardně rozlehlým sklepem, možností užívat ozeleněné atrium, ale i možností koupit samostatnou jednotku (garáž) v přízemí domu. Obchod jsme opět realizovali na základě smlouvy o výhradním zastoupení. Pokud hledáte podobnou nemovitost, pak zadejte Vaše požadavky do formuláře na našich webových stránkách nebo přímo ZDE.

POSLEDNÍ BYT „U DUBU II“ V JIHLAVĚ (červen 2012)

Tento měsíc jsme zahájili prodejem posledního bytu z developerského projektu „U Dubu“, konkrétně z jeho druhé etapy výstavby. V rámci této etapy bylo dokončeno a prodáno 34 bytových jednotek a pět nebytových jednotek. V popsané budově jsou k dispozici pouze garážová stání, která v současné době nabízíme se zajímavými a výraznými slevami. Aktuální ceny posledních garážových stání, jejich velikost a umístění najdete nově zpracované ZDE. Informace o nově připravované budově s nebytovými jednotkami pak NA TOMTO MÍSTĚ.

ADMINISTRATIVNÍ BUDOVA V KAMENICI NAD LIPOU (červen 2012)

V měsíci červnu jsme realizovali prodej rozlehlé administrativní budovy (bývalý okresní soud) v centru města Kamenice nad Lipou. K objektu patří rozsáhlé pozemky o výměře cca 6.000 m2 a užitná plocha nem. je téměř 3.500 m2. V daném obchodním případě jsme byli opět "konfrontováni" s konkurencí. Dlouhodobé zkušenosti naší firmy však přinesly své plody a prodej daných nemovitostí ve finále realizovala naše společnost. Pokud si přejete znát způsob naší práce, pak informace naleznete ZDE. Pokud se nemůžete rozhodnout, komu svěřit prodej Vaší nemovitosti, vyberte si profesionální RK na www.arkcr.cz.

BYT 1+1 V JIHLAVĚ (červen 2012)

Před prázdninami jsme kromě jiného zprostředkovali prodej prosluněného bytu 1+1 na Březinově ulici v Jihlavě. Obchod byl opět realizován na základě tzv. "exkluzivní smlouvy". Tuto skutečnost ocenili všichni účastníci, a to v průběhu celého procesu prodeje. Pokud si chcete být jisti, že se prodeji Vaší nemovitosti opravdu někdo věnuje, pak svěřte prodej jedné, dobře zavedené realitní kanceláři a trvejte na písemné formě zprostředkovatelské smlouvy. Vyhnete se tak problémům a ušetříte si Váš čas!

CHALUPA VE SMRČNÉ NA MORAVĚ (červenec 2012)

Měsíc červenec jsme zahájili prodejem samostatně stojícího rodinného domu v krásné lokalitě vzdálené 10 km od krajského města Jihlavy. Zakázka nám byla svěřena na základě smlouvy o tzv. „výhradním zastoupení“. Vzhledem k tomu, že nemovitost měla nedořešené právní vztahy, ocenily obě zúčastněné strany profesionální a nadstandardní přístup naší kanceláře. Kromě jiného jsme zajistili vypracování části nové projektové dokumentace, zaměření a geometrické plány, vyplacení exekucí a další. Informace o tom, jak pracuje naše RK naleznete ZDE.

BYTOVÁ JEDNOTKA V TŘEBÍČI (červenec 2012)

O prázdninách jsme kromě jiného prodali i byt 3+1 na Dukovanské ulici v Třebíči. V bytě v uplynulých letech proběhla komplexní rekonstrukce (zděné jádro, koupelna, WC, kuchyňská linka atd.) Dům samotný pak prošel celkovou revitalizací, kdy bylo provedeno zateplení, výměna oken a balkonů, realizován nový výtah a upraveny společné prostory. V okresním městě Třebíči došlo v uplynulých letech k zásadnímu poklesu cen panelových bytů. Chcete-li znát orientační tržní cenu Vaší bytové jednotky, můžete nám její jednoduchý popis a výměru poslat SEM. V krátké době Vám odpovíme.

ZDĚNÝ BYT V HISTORICKÉ ČÁSTI JIHLAVY (červenec 2012)

V červenci 2012 jsme také realizovali prodej cihlového bytu ve zvýšeném přízemí domu v původní zástavbě města Jihlavy. Bytová jednotka byla zajímavá nejen svým dispozičním řešením (s možností využívat přilehlou zahradu), ale i snadnou dostupností centra města. Také ve městě Jihlavě došlo v uplynulých letech u nemovitostí k zásadním cenovým posunům. Chcete-li znát orientační tržní cenu Vaší bytové jednotky, můžete nám její jednoduchý popis a výměru poslat SEM. Určitě Vám v krátké době zdarma pošleme vyjádření k tržní ceně Vaší nemovitosti.

RODNÝ DŮM PANA TAU (srpen 2012)

Měsíc srpen jsme zahájili prodejem samostatně stojícího domu v krásném prostředí na okraji obce Stájiště u Pavlova. Po revitalizaci je objekt vhodný k rodinné rekreaci i bydlení. V přízemí obytné části je řešena kuchyň se vstupem do patra, pokoj, komora, koupelna a předsíň. Na přízemí navazuje garáž s dřevníkem. V dřevěné nadstavbě naleznete 5 menších pokojů. Jedná se o rodný dům Otto Šimánka, představitele legendární pohádkové postavy pana Tau - http://cs.wikipedia.org/wiki/Pan_Tau.

BYT 4+1 V TŘEBÍČI (srpen 2012)

V druhém prázdninovém měsíci jsme kromě jiného prodali zajímavý byt velikostní kategorie 4+1 po celkové rekonstrukci a v osobním vlastnictví. Kromě zděného jádra, nové koupelny, WC a podlah byl rovněž plně revitalizován dům samotný, a to zateplením fasády, výměnou oken a balkonů a další. Byt je vhodně orientován kuchyní na sever, obytnými částmi a balkonem na jih s krásným výhledem na město Třebíč. Součástí bytu zůstala nadstandardní kuchyňská linka a vestavěné skříně. Přehled novinek v naší nabídce naleznete ZDE.

NOVOSTAVBA RD V TŘEBÍČI - NEHRADOVĚ (srpen 2012)

Novostavba domu na "dobré adrese" - lokalita Nehradov byla týdeníkem Ekonom vyhodnocena jako jedno z nejlepších míst k bydlení v rámci Vysočiny. V daném obchodním případě jsme byli opět "konfrontováni" s konkurencí, konkrétně s kanceláří "frenčízového" typu, která slibovala majiteli "nemožné". Dlouhodobé zkušenosti naší firmy a znalost místního trhu však přinesly své plody a prodej domu ve finále realizovala naše společnost. Pokud se nemůžete rozhodnout, komu svěřit prodej Vaší nemovitosti, vyberte si profesionální RK na www.arkcr.cz

KOMERČNÍ NEMOVITOST V JAMNÉM (září 2012)

V měsíci září jsme pro našeho zahraničního klienta zrealizovali prodej komerční nemovitosti v Jamném – EXIT 119 D1. Podsklepená patrová výrobní budova se sklady, kancelářemi a velmi dobrým zázemím pro zaměstnance v centru obce bude sloužit jako továrna pro výrobu textilu. Nový majitel ocenil stávající kvalitní technické vybavení hlavní budovy, ale také dobrý technický stav nové přístavby - zateplené ocelové skladovací haly. Pro naše klienty HLEDÁME podobné nemovitosti. Kontaktovat nás můžete ZDE

.

NEMOVITOST K BYDLENÍ I PODNIKÁNÍ V TELČI (září 2012)

Řadový dům v původní zástavbě města v průběhu času přestavěný na kanceláře s dílnami. V nemovitosti jsou i dvě menší bytové jednotky a sklady a společně dílnami utváří vnitřní dvůr, na který navazuje velká zahrada. Objekty mají i dva samostatné sklepy. Nový majitel využije stávající potenciál nemovitosti a spojí svoje živnostenské podnikání s bydlením. Seznam profesionálních realitních kanceláří působících na Vysočině najdete na www.arkcr.cz.

BYTOVÁ JEDNOTKA 3+1 V TŘEBÍČI (září 2012)

První podzimní měsíc jsme zakončili prodejem bytu vel. kategorie 3+1. Bytový dům stojí v žádané lokalitě Horka - Domky v Třebíči, konkrétně na Kubišově ulici. Vlastní bytová jednotka má vyzděnou koupelnu a WC a je orientována na východ. Rekonstrukce jádra byla provedena v roce 2004 a při ní došlo i k výměně dveřních zárubní a přestavbě kuchyně. Nový majitel ocenil i skutečnost, že bytový dům „prošel“ v uplynulých letech celkovou revitalizací. Pro naše klienty hledáme 3+1 v Třebíči, ale i menší byty. Potřebujete-li prodat, NAPIŠTE NÁM.

RODINNÝ DŮM V BĚHAŘOVICÍCH (říjen 2012)

V měsíci říjnu jsme na základě smlouvy o výhradním zastoupení zajistili prodej staršího rodinného domu na znojemsku. Kromě místa (klidná okrajová část obce) noví majitelé ocenili i to, že v domě se nachází původní a částečně vybavená kovárna, velký byt v patře a hospodářské budovy vhodné pro chov domácího zvířectva, které byly okamžitě využity. Nemovitost byla nabízena i ve spolupráci s Evropským klubem realitních kanceláří. Naše společnost je aktivním členem tohoto profesionálního seskupení.

PRONÁJEM RODINNÉHO DOMU V JIHLAVĚ (říjen 2012)

V měsíci říjnu jsme kromě jiného zajistili našemu dlouholetému klientovi pronájem řadového rodinného domu v atraktivní části krajského města Jihlavy. Dům má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a garáž pro dva osobní automobily. Účastníci obchodního případu ocenili aktivní a profesionální přístup naší kanceláře. Pokud hledáte na Vysočině byty nebo domy k pronájmu, pak si určitě prohlédněte naši aktuální NABÍDKU.

RODINNÝ DŮM V HROTOVICÍCH (říjen 2012)

V měsíci říjnu naše třebíčská pobočka na základě smlouvy o výhradním zastoupení zajistila i prodej zánovního rodinného domu v Hrotovicích. Noví majitelé kromě dispozičního řešení ocenili i kvalitu a pečlivost provedených stavebních prací, ale i precizní realizaci přilehlé okrasné zahrady. Kromě tradiční inzerce byla nemovitost nabízena i prostřednictví tzv. „MLS SYSTÉMU“, který umožňuje společnou a propojenou obchodní nabídku největších profesionálů na českém realitním trhu, a který provozuje Asociace realitních kanceláří České republiky.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V TŘEBÍČI (listopad 2012)

V měsíci listopadu jsme kromě jiného zprostředkovali prodej staršího řadového rodinného domu v třebíčské čtvrti „Zámostí“. Jedná se o část města, která je na seznamu památek UNESCO. Podrobnosti o dané lokalitě (místními také nazývána „Stínadla“), ale i o ostatních historických památkách tohoto zajímavého města najdete ZDE. Naše kancelář v dané oblasti realizovala prodej nebo pronájem již více než deseti objektů!

RODINNÝ DŮM V POLICI U JEMNICE (listopad 2012) 

V tomto měsíci jsme také realizovali prodej staršího rodinného domku v nejjižnější části třebíčského okresu, v obci se zajímavým názvem Police. Informace o obci naleznete na http://www.obec-police.cz. Pokud se nemůžete rozhodnout, jakou kancelář si vybrat pro prodej Vaší nemovitosti, pak navštivte stránky Asociace realitních kanceláří České republiky, kde najdete seznam profesionálů působících ve Všem okolí.

PRODEJ RODINNÉHO DOMU V TŘEBÍČI (listopad 2012)

Měsíc listopad jsme zakončili prodejem staršího, ale zajímavého domu v jedné z nejatraktivnějších třebíčských čtvrtí – Nehradově. Tato lokalita byla týdeníkem Ekonom vyhodnocena jako jedno z nejlepších míst k bydlení v rámci Vysočiny. U vlastního rodinného domu se předpokládá celková modernizace, ale je předpoklad, že noví majitelé ve finále ocení jedinečnost místa, snadnou dostupnost centra města, ale i blízkost překrásného údolí řeky Jihlavy.

RODINNÝ DŮM V MORAVSKÝCH BUDĚJOVICÍCH (prosinec 2012)

V tomto měsíci jsme realizovali prodej zajímavého rodinného domu v centru Moravských Budějovic. Dům sloužil jak pro bydlení, tak pro provozování prodejny s náhradními díly. Město Moravské Budějovice je zajímavým místem na trase Praha – Vídeň, s veškerou občanskou vybaveností a v okolí se nachází spousta zajímavých míst a památek. Zajímavosti naleznete na http://www.mbudejovice.cz.

BYTOVÁ JEDNOTKA 2+1 V TŘEBÍČI (prosinec 2012)

Na konci roku 2012 jsme také realizovali prodej rekonstruovaného bytu 2+1 ve žádané lokalitě v Třebíči – Nové Dvory. V bytě bylo v roce 2003 rekonstruováno jádro, kuchyňská linka i podlahy. Taktéž bytový dům je po kompletní revitalizaci zahrnující zateplení, plastová okna, lodžie, nový vstup a střechu. Lokalita nabízí velmi pěkné a klidné bydlení se snadnou dostupností do centra města.

KRÁSNÝ BYT 3+KK V JIHLAVĚ, LOK. "U DUBU" (prosinec 2012)

Koncem loňského roku jsme mimo jiné také realizovali pronájem velmi pěkného bytu ve zděném bytovém komplexu v Jihlavě. Byt neměl ještě žádného nájemce, za to má luxusní kuchyňskou linku, koupelnu s vanou a sprchovým koutem a prostorné pokoje. V jednom z nich se nachází balkón v druhém šatna. Celý komplex je uzavřen závorou na dálkové ovládání a hlídán kamerovým systémem. Nabízí tedy velmi klidné a bezpečné bydlení.