Nacházíte se: Úvodní stránka >
O nás > O firmě
Realitní kancelář Michálek a Partners - O nás

Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

tags:Replica Breitling Watches,Replica Rolex Swiss

There is an elegance and sharpness to it that is captivating.It is our great honor to offer a a series of Replica Watches for you. Our friendly staff will be happy to assist you with anything you need. Good-quality Rolex Replica are thus, an analogy of admirable workmanship, in agreement of amazing account and design. It is a good way to satisfy the dream of Hublot Replica by purchasing a high grade replica watch.You may be sporting a very fine Cheap Red Bottom. And since the quality is so authentic it is bound to stay with you for ever.Their design consistency of Rolex Oyster Perpetual Movt 23k has created a distinctive look. In the last, Replica Rolex Daytona is work of art and classic design. It's also a great investment if you have the available cash, as you won't have to worry about the Cheap Christian Louboutin losing value.

Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r. o. je právnickou osobou, jejíž jednatel Ing. Petr Michálek na "realitním trhu" působí již 26 let. Firma se snaží poskytovat takové služby, které klientům zaručují profesionalitu, spolehlivost a rychlost.

O prodej, pronájem a správu nemovitostí se stará zkušený tým realitních makléřů a stabilní skupina externích spolupracovníků z oblasti právní, projektové, daňové a z oblasti znaleckých ocenění… Z pohledu uskutečněných prodejů a pronájmů a průběžně realizované správy nemovitostí (zejména komerčního typu) patří Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r. o. k největším realitním firmám v kraji Vysočina.

Reality a trh nemovitostí opravdu známe

Společnost je členem Asociace realitních kanceláří České republiky, která je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena již v roce 1991 a Ing. Petr Michálek je v současné době členem dozorčí rady asociace. Jednatel společnosti je také členem České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. Návštěvníkům těchto stránek doporučujeme shlédnout firemní reference.

Konkrétně nabízíme tyto služby v oblasti nemovitostí a realit:

  • komplexní servis
  • dokonalá znalost místního prostředí
  • široká profesionální prezentace
  • aktivní využívání internetu
  • privátní databáze poptávky několika tisíc klientů
  • zkušenost s prodejem bytových jednotek do osobního vlastnictví
  • znalost bankovního trhu, financování nemovitostí

replica Handbags Uk hublot replica watches michael kors outlet uk michael kors outlet uk Replica Rolex Replica IWC Watches www.replicawatches4u.co.uk www.rolexreplica4u.co.uk michael kors outlet uk christian louboutin outlet Breitling replica watches Rolex Submariner Replica Watches

NEJVĚTŠÍ SLEVY V NAŠÍ NABÍDCE
-50%
Pronájem obchodních prostor v c...
6 000 Kč / celkem / za měsíc Cena po...
-33%
Rodinný dům v Třebíči, Podklášteří
1 265 000 Kč / celkem Rezervováno!
-29%
Rozlehlý zámecký areál s pozemky v o...
8 600 000 Kč / celkem Podrobné i...
-20%
Prodej družstevního bytu 2+1 v K...
795 000 Kč / celkem Prodáno!
Všechny SLEVY
ŘADOVÉ RD ZUBĚNKA
PŘIPRAVUJEME
ŘADOVÉ RD V POLÍCH