Nacházíte se: Úvodní stránka >
O nás > Kariéra
Kariéra v realitní kanceláři Michálek Partners Jihlava

KARIÉRA A SPOLUPRÁCE

tags:Replica Breitling Watches,Replica Rolex Swiss

There is an elegance and sharpness to it that is captivating.It is our great honor to offer a a series of Replica Watches for you. Our friendly staff will be happy to assist you with anything you need. Good-quality Rolex Replica are thus, an analogy of admirable workmanship, in agreement of amazing account and design. It is a good way to satisfy the dream of Hublot Replica by purchasing a high grade replica watch.You may be sporting a very fine Cheap Red Bottom. And since the quality is so authentic it is bound to stay with you for ever.Their design consistency of Rolex Oyster Perpetual Movt 23k has created a distinctive look. In the last, Replica Rolex Daytona is work of art and classic design. It's also a great investment if you have the available cash, as you won't have to worry about the Cheap Christian Louboutin losing value.

FYZICKÉ OSOBY
Máte chuť do práce? Máte středoškolské nebo vyšší vzdělání a jste ochotni pracovat s vysokým nasazením? Pak se můžete stát našim obchodním zástupcem a jste jistě vhodným kandidátem na tuto činnost... Potřebujete pouze živnostenský list, vlastní dopravní prostředek, digitální fotoaparát a PC... Nabízíme velmi slušné zázemí prosperující firmy a zajímavý výdělek. Vyškolíme Vás a předáme Vám naše dlouhodobé zkušenosti. V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na email.

PRÁVNICKÉ OSOBY
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o. působí na trhu s nemovitostmi již od roku 1993 a má pobočky ve dvou největších městech kraje Vysočina – v Jihlavě a Třebíči. Akční rádius společnosti je však podstatně větší. Hledáme ke spolupráci malou realitní nebo finanční společnost se znalostmi trhu v okolí Žďáru nad Sázavou a Velkého Meziříčí, která hledá zázemí větší firmy (právní, softwarové, personální...). Pokud máte o spolupráci zájem, pak nás kontaktujte prostřednictvím emailu.

replica Handbags Uk hublot replica watches michael kors outlet uk michael kors outlet uk Replica Rolex Replica IWC Watches www.replicawatches4u.co.uk www.rolexreplica4u.co.uk michael kors outlet uk christian louboutin outlet Breitling replica watches Rolex Submariner Replica Watches

NEJVĚTŠÍ SLEVY V NAŠÍ NABÍDCE
-50%
Pronájem obchodních prostor v c...
6 000 Kč / celkem / za měsíc Cena po...
-33%
Rodinný dům v Třebíči, Podklášteří
1 265 000 Kč / celkem Rezervováno!
-29%
Rozlehlý zámecký areál s pozemky v o...
8 600 000 Kč / celkem Podrobné i...
-20%
Prodej družstevního bytu 2+1 v K...
795 000 Kč / celkem Prodáno!
Všechny SLEVY
ŘADOVÉ RD ZUBĚNKA
PŘIPRAVUJEME
ŘADOVÉ RD V POLÍCH