Nacházíte se: Úvodní stránka > Nemovitosti po slevě
Nemovitosti po slevě

Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy
-42%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře. Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 7 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena po slevě!
Řadový rodinný dům v Čechtíně, okres Třebíč
-31%
Řadový rodinný dům v Čechtíně, okres Třebíč

Nabízíme třípodlažní řadový RD z osmdesátých let - původní stav s částečnou modernizací. 1NP - vstup, garáž, kotelna, uhelna, komora a vstup na zahradu. 2NP - rozlehlý obývací pokoj, kuchyně, samostatný záchod, modernizovaná koupelna. 3NP - 4 pokoje, koupelna se sprchovým koutem, WC a vanou. Na zahradě za domem se nachází dřevník a samostatná budova (dílna - truhlárna). Čechtín je od Třebíče vzdálený pouhých 10 km a je snadno a rychle dostupný i z krajského města Jihlavy. Občanská vybavenost v obci - mateřská škola, smíšené zboží, koupaliště, pošta, pohostinství, fotbalové hřiště, tenisový kurt, ordinace dětského lékaře a další.

Cena: 1 720 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Administrativní budova v Moravských Budějovicích
-21%
Administrativní budova v Moravských Budějovicích

Objekt se nachází na okraji frekventované silniční komunikace (Pražská ul.). Dům byl postaven v roce 1910 pro účely bydlení a na budově byla provedena celková rekonstrukce v roce 1968. Rekonstrukce elektroinstalace a napojení na zemní plyn pak v roce 1980. Následně, v roce 2006, byla provedena rekonstrukce vytápění a v roce 2008 uskutečněna celková rekonstrukce sociálního zázemí. Jedná se o částečně podsklepenou budovu se dvěmi nadzemními podlažími. Nachází se zde výukové místnosti, kanceláře, komunikační a ostatní doplňkové prostory. Nemovité věci jsou ve vlastnictví Kraje Vysočina a vzhledem ke svému dispozičnímu uspořádání jsou využitelné pro výukovou a školící činnost, případně pro administrativu.

Cena: 4 200 000 Kč / celkemPoznámka: Volejte makléře!
Prodej objektu pro bydlení a podnikání, Třebíč, Viktorinova ulice
-19%
Prodej objektu pro bydlení a podnikání, Třebíč, Viktorinova ulice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji soubor dvou objektů. RD adaptovaný na restauraci a samostatně sojící provozovnou rychlého stravování. Obě budovy spojuje rozsáhlá terasa. Na pozemku rovněž soukromá parkovací místa. Domy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, umožňujícím okamžitý start podnikání. Rovněž nábytek, gastro gril, a vybavení přípravny jsou k dispozici a součástí prodeje. Všechny instalace energií jsou funkční. Nabízené nemovitosti, vzhledem k celkové výměře pozemků 377m, mohou sloužit, po adaptaci, přestavbě, či výstavbě nového objektu, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Zajímavé místo! zajímavá příležitost! doporučujeme prohlídku!

Cena: 1 985 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, jednání o ceně možné!
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice
-19%
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům s provozovnou rychlého stravování, která je rozsáhlou terasou propojena s menším pohostinstvím. Oba objekty skýtají 35 míst k sezení, venkovní terasa pro letní sezónu dalších cca 60 míst. Domy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, umožňujícím okamžitý start podnikání. Rovněž nábytek, gastro gril, a vybavení přípravny jsou k dispozici a součástí prodeje. Všechny instalace energií jsou funkční. Nabízené nemovitosti, vzhledem k celkové výměře pozemků 377m, mohou sloužit, po adaptaci, přestavbě, či výstavbě nového objektu, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Zajímavé místo! zajímavá příležitost! doporučujeme prohlídku!

Cena: 1 985 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy
-17%
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy

Podsklepený historický dům s kancelářemi, obchody a rozlehlým bytem v centru města Jihlavy - Palackého ulice. V přízemí se nachází dvě prodejny, sklad a WC. V 2. NP jsou kanceláře se soc. zařízením a ve 3. NP prostorný byt o vel. téměř 100 m2. Křižovatka ulic Palackého a Benešovy patří k nejfrekventovanějším částem centra historické Jihlavy. Objekt prošel v uplynulých letech postupnou a nákladnou rekonstrukcí. Aktuálně po velké slevě! Zajímavý výnos z nájmů! Plně obsazeno! Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 9 880 000 Kč / celkemPoznámka: Zajímavý výnos!
Prodej domu s garáží, obchodem, bytem a kancelářemi v centruTřebíče
-11%
Prodej domu s garáží, obchodem, bytem a kancelářemi v centruTřebíče

V těsném sousedství centra Třebíče nabízíme k prodeji pětipodlažní dům určený ke komerčnímu využití. Nemovitost byla zbudována v devadesátých letech, je v dobrém stavu a je napojena na veškeré inženýrské sítě. Objekt nabízí nejrůznější možnosti využití. V podzemním podlaží se mimo jiné nachází sauna (vstup na přilehlou zahradu), přízemí nabízí 75 m2 prodejní plochy s výlohami, v dalších podlažích jsou prostory vhodné jako kanceláře nebo ateliery. Na každém patře je sociální zařízení Ve 3. NP a 4. NP se nachází rozlehlý mezonetový byt s balkony nabízející překrásné výhledy na město Třebíč (celková plocha 140 m2). Vhodné jako sídlo firmy (projekční atelier, advokátní kancelář, daňové poradenství a další).

Cena: 5 800 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Byt 1+kk na ulici Okružní v Třebíči
-10%
Byt 1+kk na ulici Okružní v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji bytovou jednotu 1+kk (garsonka) v Třebíči, na ulici Okružní. Jednotka se nachází v revitalizovaném bytovém domě s výtahem. Byt samotný je v technickém stavu, který bude vyžadovat celkovou obnovu bytového jádra včetně kuchyňské linky. Bytová jednotka je orientována na jih s výhledem na rybník a okolní zeleň. Součástí prodeje jsou podíly na společných částech domu a pozemku. K bytu náleží sklepní kóje. V bezprostřední blízkosti bytového domu je zastávka MHD, veškerá sociální vybavenost a veřejné parkoviště. Dům je na okraji města v nejtěsnějším kontaktu s přírodou. Zajímavá příležitost, Volejte makléře!

Cena: 570 000 Kč / celkem
Prodej bytu 1+kk v Jihlavě
-10%
Prodej bytu 1+kk v Jihlavě

Nabízíme k prodeji velice pěkný byt 1+kk v Jihlavě na Okružní ulici. Bytová jednotka se nachází v 6. patře s orientací na jihozápad s dalekým výhledem do okolí a zeleně. Dům je revitalizován, bylo provedeno zateplení, rekonstrukce střechy, nová plastová okna, domovní dveře. V domě funguje velmi dobře společenství vlastníků, v letošním roce se provede výměna výtahů a podlahových krytin ve společných prostorách. Bytové jádro je zděné, koupelna po rekonstrukci, podlaha plovoucí, byt je vybaven základní kuchyňskou linkou a částečně zařízen. Výhodou je lokalita s kontaktem s přírodou, bezbariérový přístup, nízké provozní náklady, blízko škola, školka, pošta, obchodní centrum, zastávka MHD i velké veřejné parkoviště.

Cena: 950 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Historický dům v centru Jemnice, okr. Třebíč
-7%
Historický dům v centru Jemnice, okr. Třebíč

Historický městský dům v centru Jemnice se dvorem a zahradou o výměře 401 m2. V přízemí se z rozlehlého průjezdu vstupuje do bytu 1+1 s komorou, v patře je byt 3+1 s koupelnou a samostatným WC. Budova má velkou půdu v původním stavu a ve dvorní části přístavek se samostatnou půdou, obytnou místností a dílnou. Objekt je částečně podsklepený - sklep je hluboký a tesaný v kameni! Vedlejší stavby - stodola (ve spodní části pozemku) a navazující kůlny. Hranici zahrady tvoří původní historické hradby. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 1 490 000 Kč / celkemPoznámka: Cena po výrazné slevě!
Pronájem menší kanceláře v centru Jihlavy
-6%
Pronájem menší kanceláře v centru Jihlavy

Atraktivní prostor umístěný v I. patře historického domu na nároží Masarykova nám. a Komenského ulice v krajském městě Jihlavě - nejfrekventovanější místo na hlavním náměstí. Administrativní budova tvoří uliční frontu společně se sídly České spořitelny a České pošty. V blízkosti a v domě mají sídla další významné úřady a firmy, v bezprostřední blízkosti je veřejné parkoviště. Jedná se o kancelář o výměře 25,3 m2 v zabezpečeném a hlídaném objektu, připraveny jsou rozvody počítačových sítí a telefonu. K dispozici sociální zařízení a kuchyňka na patře. K dispozici od 02/2018, prohlídky kdykoliv po předchozí domluvě. V případě zájmu lze stavebně propojit se sousední kanceláří o velikosti 61 m2.

Cena: 150 Kč / m2 / za měsícPoznámka: Volejte makléře!
Rodinný dům v Myslibořicích
-5%
Rodinný dům v Myslibořicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s přilehlou zahradou o výměře 609 m2. Po dohodě možno dokoupit rozsáhlý pozemek "naproti" domu o výměře 1.315 m2. Částečně podsklepený objekt pochází z roku 1984, v roce 1996 proběhla rekonstrukce topení, okna rok 2010 a střecha 2015. Dům orientovaný na jih nabízí ve dvou podlažích 4 samostatné místnosti a kuchyň s jídelnou. Součástí je rovněž garáž. Objekt je udržován v dobrém technickém stavu a ihned k nastěhování. Připojeny jsou všechny dostupné sítě, topení zajišťuje moderní plynový kotel (2011) a krbová kamna. PENB nebyl zatím zpracován - uvádíme hodnotu G, kvůli úředníkům. Po dodání bude energetická třída aktualizována.

Cena: 1 976 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující.
Dům určený k bydlení a podnikání v Třebíči
-5%
Dům určený k bydlení a podnikání v Třebíči

K prodeji, ve výhradním zastoupení, nabízíme dvoupodlažní dům se skladem a parkovacím přístřeškem v Třebíči na ulici Zdislavina. První nadzemní podlaží je zkolaudováno pro podnikání a skýtá dvě místnosti a samostatné WC, II. NP je řešeno a kolaudováno jako bytová jednotka 3+1. Úprava této koncepce je možná. Přímo z objektu lze vstoupit na zahradu, která má na danou lokalitu mimořádně velkou výměru 130 m. Součástí domu je sklad s vraty, na objekt přiléhá parkovací přístřešek. Parkování je možné i před domem. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 2 650 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize!
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč
-5%
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč

Prodej souboru mimořádných nemovitých věcí v obci Litohoř (okres Třebíč) s pozemky o výměře 23.299 m2. Areál historicky obsahoval vlastní zámek, sýpku (zájezdní hostinec) a dvě rozlehlé klenuté hospodářské budovy, dnes zčásti pronajato. Vlastní zámek je kulturní památkou a je ve výborném technickém stavu (fasáda byla obnovena v roce 2005, okna 2017). Předpokládá se i komerční využití - historický areál stojí v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha - Jihlava - Znojmo - Vídeň), kde denně projede více jak 20.000 automobilů. Nabízí se přestavba na outlet, ubytování, dům pro seniory, reprezentativní firemní sídlo a další. Energetická třída není uvedena, protože zámek je zapsán v seznamu památek. Aktuálně je zámek po výměně oken v I. patře (viz. foto).

Cena: 12 500 000 Kč / celkemPoznámka: Detaily u makléře!