Nacházíte se: Úvodní stránka > Nemovitosti po slevě
Nemovitosti po slevě

Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy
-42%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře. Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 7 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena po slevě!
Stavební pozemky pro developerskou činnost v centru Jihlavy
-27%
Stavební pozemky pro developerskou činnost v centru Jihlavy

Ve výhradním zastoupení nabízíme soubor atraktivních pozemků, z nichž velká část je územním plánem předurčených pro individuální bytovou výstavbu a výstavbu bytových domů. Za danou cenu se pozemky nabízejí pouze jako celek. Lokalita s" NA DOLINĚ" se nachází v mimořádně zajímavé části krajského města. Autem, MHD, ale i pěšky je snadno a rychle dosažitelná z centra, přitom její severní část je vymezena údolím řeky Jihlavy. Během několika minut lze autem najet na "jihlavská obchvat", kterým na jihu směřujete na Znojmo a Vídeň a na severu ústí na dálnici D1 (EXIT 112). Celá oblast je napojitelná na veškeré inženýrské sítě. Další podrobnosti u makléře.

Cena: 220 Kč / m2Poznámka: Mimořádná lokalita!
Řadový rodinný dům v Čechtíně, okres Třebíč
-25%
Řadový rodinný dům v Čechtíně, okres Třebíč

Nabízíme třípodlažní řadový RD z osmdesátých let - původní stav s částečnou modernizací. 1NP - vstup, garáž, kotelna, uhelna, komora a vstup na zahradu. 2NP - rozlehlý obývací pokoj, kuchyně, samostatný záchod, modernizovaná koupelna. 3NP - 4 pokoje, koupelna se sprchovým koutem, WC a vanou. Na zahradě za domem se nachází dřevník a samostatná budova (dílna - truhlárna). Čechtín je od Třebíče vzdálený pouhých 10 km a je snadno a rychle dostupný i z krajského města Jihlavy. Občanská vybavenost v obci - mateřská škola, smíšené zboží, koupaliště, pošta, pohostinství, fotbalové hřiště, tenisový kurt, ordinace dětského lékaře a další.

Cena: 1 870 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Prodej rekreační chaty na řece Oslavě, okr. Třebíč
-25%
Prodej rekreační chaty na řece Oslavě, okr. Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme chatu v překrásném údolí řeky Oslavy, v katastrálním území obce Čikov. Montovaná dřevěná konstrukce (vyhlášený stavební systém "Tatranec") byla postavena na kvalitní kamennou stavbu suterénu (částečně zapuštěno do terénu - dnes užíváno jako sklad, technické zázemí). V "dřevěném patře je (kromě zádveří, toalety s umývadlem a šatny) velký obývací pokoj s krbovými kamny a schodištěm vedoucím do podkroví - zde jsou situovány dvě oddělené ložnice se čtyřmi lůžky. Další přespání umožňují dvě postele umístěné v obývacím pokoji. Stavba nestojí na vlastním pozemku, ale nájemní vztah je vyřešen a pravidelná roční platba je nízká. K dispozici tlaková voda ze studánky a vlastní studny, napojeno na elektriku.

Cena: 520 000 Kč / celkemPoznámka: Řeka v bezprostřední blízkosti!
Prodej luk v Radkově u Telče, okr. Jihlava
-19%
Prodej luk v Radkově u Telče, okr. Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej luk o celkové výměře 9.447 m2 (dvě parcelní čísla v katastru nemovitostí zapsané jako trvalý trávní porost). Jedná se o rovinaté pozemky, přístupné z nezpevněné zemědělské cesty, které leží v překrásném údolí řeky - Moravské Dyje. Parcely jsou součástí předpokládaného územního systému ekologické stability, konkrétně lokálního biokoridoru (údolní niva). Pozemky lze užívat jako louku, případně jako pastvinu - vzhledem k výše popsanému zařazení se jiné využití nepředpokládá. Stavba seníku dočasného charakteru je teoreticky možná, umístění včelínu rovněž. Dle informací majitele nedochází v této části území k výrazným dlouhodobým záplavám.

Cena: 17 Kč / m2Poznámka: Cena k jednání!
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy
-17%
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy

Podsklepený historický dům s kancelářemi, obchody a rozlehlým bytem v centru města Jihlavy - Palackého ulice. V přízemí se nachází dvě prodejny, sklad a WC. V 2. NP jsou kanceláře se soc. zařízením a ve 3. NP prostorný byt o vel. téměř 100 m2. Křižovatka ulic Palackého a Benešovy patří k nejfrekventovanějším částem centra historické Jihlavy. Objekt prošel v uplynulých letech postupnou a nákladnou rekonstrukcí. Aktuálně po velké slevě! Zajímavý výnos z nájmů! Plně obsazeno! Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 9 890 000 Kč / celkemPoznámka: Cena pro jednání
Prodej stavebního pozemku v obci Chlumek
-16%
Prodej stavebního pozemku v obci Chlumek

Nabízíme k prodeji parcelu vhodnou k výstavbě trvalého bydlení v obci Chlumek u Měřína. Jedná se o klidnou lokalitu na okraji vesnice, s unikátním výhledem do krajiny, dobrá dostupnost po obecních zpevněných komunikacích. Pozemek je zahrnut územním plánem obce do zastavitelné plochy bydlení - bydlení v rodinných domech. Na pozemek je přiveden elektrický proud a vodovod. Přístup je řešen z obecní komunikace. Po okrajích parcely je založen živý plot ze smrků. Vesnice Chlumek je dobře dostupná po silnicích 1. a 2. třídy s následným napojením na dálnici D1. Lokalita a okolí vhodné k trvalému i rekreačnímu bydlení, kontakt s přírodou. Ideální příležitost pro vybudování zajímavého bydlení v krásném koutu Vysočiny.

Cena: 745 000 Kč / celkemPoznámka: Po aktuální slevě !
Rodinný dům v Myslibořicích
-15%
Rodinný dům v Myslibořicích

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům s přilehlou zahradou o výměře 609 m a možností, po dohodě, dokoupit rozsáhlý pozemek zahrady naproti domu o výměře 1.315 m. Částečně podsklepený objekt pochází z roku 1984, v roce 1996 proběhla rekonstrukce topení, okna rok 2010 a střecha 2015. Dům orientovaný na jih nabízí ve dvou podlažích 4 samostatné místnosti a kuchyň s jídelnou. Součástí je rovněž garáž. Dům je udržován v dobrém technickém stavu a ihned k nastěhování. Připojeny jsou všechny dostupné sítě, topení zajišťuje moderní plynový kotel (2011) a krbová kamna. K objektu zatím nebyl zpracován PENB, uvádíme G. Po dodání bude energ. třída aktualizována. Doporučujeme prohlídku - volejte makléře!

Cena: 1 750 000 Kč / celkemPoznámka: Rezervace!
Rozlehlý areál s pozemky v Třebíči
-12%
Rozlehlý areál s pozemky v Třebíči

Rozsáhlý komplex budov v jedné z nejžádanějších třebíčských rezidenčních čtvrtí (Horka - Domky), který je „vklíněn“ do stávající zástavby rodinných domů. Je ohraničen ulicemi Nerudova (z jihu), Mrštíkova (z východu) a zástavbou domů stojících na ulici Riegrova (ze severu). Aktuálně se využívaná především k výrobě, skladování a obchodu. Areál se nachází v dosahu třebíčského nádraží (železnice i autobus) a silničního průtahu (západ - východ), nicméně v klidné části města a v dosahu centra. Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energet. štítku bude inzerována skutečná energetická třída této nemovitosti. Zajímavá investiční příležitost!

Cena: 4 400 000 Kč / celkemPoznámka: Rezervace!
Prodej domu s garáží, obchodem, bytem a kancelářemi v Třebíči
-11%
Prodej domu s garáží, obchodem, bytem a kancelářemi v Třebíči

V těsném sousedství centra Třebíče nabízíme k prodeji pětipodlažní dům určený ke komerčnímu využití. Nemovitost byla zbudována v devadesátých letech, je v dobrém stavu a je napojena na veškeré inženýrské sítě. Objekt nabízí nejrůznější možnosti využití. V podzemním podlaží se mimo jiné nachází sauna (vstup na přilehlou zahradu), přízemí nabízí 75 m2 prodejní plochy s výlohami, v dalších podlažích jsou prostory vhodné jako kanceláře nebo ateliery. Na každém patře je sociální zařízení Ve 3. NP a 4. NP se nachází rozlehlý mezonetový byt s balkony nabízející překrásné výhledy na město Třebíč (celková plocha 140 m2). Vhodné jako sídlo firmy (projekční atelier, advokátní kancelář, daňové poradenství a další).

Cena: 5 800 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice
-6%
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům s provozovnou rychlého stravování, která je rozsáhlou terasou propojena s menším pohostinstvím. Oba objekty skýtají 35 míst k sezení, venkovní terasa pro letní sezónu dalších cca 60 míst. Domy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, umožňujícím okamžitý start podnikání. Rovněž nábytek, gastro gril, a vybavení přípravny jsou k dispozici a součástí prodeje. Všechny instalace energií jsou funkční. Nabízené nemovitosti, vzhledem k celkové výměře pozemků 377m, mohou sloužit, po adaptaci, přestavbě, či výstavbě nového objektu, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Zajímavé místo! zajímavá příležitost! doporučujeme prohlídku!

Cena: 2 300 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Dům určený k bydlení a podnikání v Třebíči
-5%
Dům určený k bydlení a podnikání v Třebíči

K prodeji, ve výhradním zastoupení, nabízíme dvoupodlažní dům se skladem a parkovacím přístřeškem v Třebíči na ulici Zdislavina. První nadzemní podlaží je zkolaudováno pro podnikání a skýtá dvě místnosti a samostatné WC, II. NP je řešeno a kolaudováno jako bytová jednotka 3+1. Úprava této koncepce je možná. Přímo z objektu lze vstoupit na zahradu, která má na danou lokalitu mimořádně velkou výměru 130 m. Součástí domu je sklad s vraty, na objekt přiléhá parkovací přístřešek. Parkování je možné i před domem. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 2 650 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize!
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami
-5%
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami

Prodej souboru mimořádných nemovitých věcí v obci Litohoř (okres Třebíč) s pozemky o výměře 23.299 m2. Areál historicky obsahoval vlastní zámek, sýpku (zájezdní hostinec) a dvě rozlehlé klenuté hospodářské budovy, dnes zčásti pronajato. Vlastní zámek je kulturní památkou a je ve výborném technickém stavu (fasáda byla obnovena v roce 2005). Předpokládá se i komerční využití - historický areál stojí v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha - Jihlava - Znojmo - Vídeň), kde denně projede více jak 20.000 automobilů. Nabízí se přestavba na outlet, ubytování, dům pro seniory, reprezentativní firemní sídlo a další. Energetická třída není uvedena, protože zámek je zapsán v seznamu památek. Aktuálně je zámek po výměně oken v I. patře (viz. foto).

Cena: 12 500 000 Kč / celkemPoznámka: Detaily u makléře!