Nacházíte se: Úvodní stránka > Nemovitosti po slevě
Nemovitosti po slevě

Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy
-42%
Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Obchodní nebo kancelářské prostory v přízemí historického domu v centru Jihlavy. Prodejna (vstup z ulice přes společnou chodbu domu) o velikosti 50 m2 má k dispozici vlastní sociální zázemí a součástí pronájmu je nábytek realizovaný "na míru". Velkou výhodou je jak atraktivní lokalita, tak i umístění prodejny v přízemí domu. Možnost užívání krytého venkovního posezení v přilehlém dvoře. Nabízí se i pronájem dalších kanceláří nebo i bytu v domě. V případě zájmu volejte makléře!

Cena: 7 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena po slevě!
Nájemní prostory ke komerčnímu využití na ul. Smila Osovského v Třebíči
-33%
Nájemní prostory ke komerčnímu využití na ul. Smila Osovského v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu rozsáhlé prostory v přízemí komerčního objektu v Třebíči, na ul. Smila Osovského. Nájemní dům v minulosti využívala známá restaurace, nájemní možnosti jsou ale různorodé a majitel se nebrání adaptacím. Nabízíme 132 m2 v přední části domu, je však možnost po dohodě pronajmout až 226. Výhodou je vstup přímo z ulice, velké výkladní plochy, blízkost centra města, veřejná park. místa před domem atd. V minulosti zde jako nájemník úspěšně fungovala restaurace Holiday. Interier je aktuálně připraven k osazení nábytkem, dalším vybavením, případně je připravený i k rozsáhlejším úpravám dle vlastního podnikatelského záměru. Jedná se o mimořádnou příležitost, kontaktujte makléře!

Cena: 20 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena bez poplatků a služeb!
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice
-27%
Prodej objektu pro stravování a pohostinství, Třebíč, Viktorinova ulice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům s provozovnou rychlého stravování, která je rozsáhlou terasou propojena s menším pohostinstvím. Oba objekty skýtají 35 míst k sezení, venkovní terasa pro letní sezónu dalších cca 60 míst. Domy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, umožňujícím okamžitý start podnikání. Rovněž nábytek, gastro gril, a vybavení přípravny jsou k dispozici a součástí prodeje. Všechny instalace energií jsou funkční. Nabízené nemovitosti, vzhledem k celkové výměře pozemků 377m, mohou sloužit, po adaptaci, přestavbě, či výstavbě nového objektu, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Zajímavé místo! zajímavá příležitost! doporučujeme prohlídku!

Cena: 1 799 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Prodej objektu pro bydlení a podnikání, Třebíč, Viktorinova ulice
-27%
Prodej objektu pro bydlení a podnikání, Třebíč, Viktorinova ulice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji soubor dvou objektů. RD adaptovaný na restauraci a samostatně sojící provozovnou rychlého stravování. Obě budovy spojuje rozsáhlá terasa. Na pozemku rovněž soukromá parkovací místa. Domy jsou ve velmi dobrém technickém stavu, umožňujícím okamžitý start podnikání. Rovněž nábytek, gastro gril, a vybavení přípravny jsou k dispozici a součástí prodeje. Všechny instalace energií jsou funkční. Nabízené nemovitosti, vzhledem k celkové výměře pozemků 377m, mohou sloužit, po adaptaci, přestavbě, či výstavbě nového objektu, jako prostor pouze pro bydlení, případně pro kombinaci bydlení a drobného podnikání. Zajímavé místo! zajímavá příležitost! doporučujeme prohlídku!

Cena: 1 799 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, jednání o ceně možné!
Administrativní budova v Moravských Budějovicích
-21%
Administrativní budova v Moravských Budějovicích

Objekt se nachází na okraji frekventované silniční komunikace (Pražská ul.). Dům byl postaven v roce 1910 pro účely bydlení a na budově byla provedena celková rekonstrukce v roce 1968. Rekonstrukce elektroinstalace a napojení na zemní plyn pak v roce 1980. Následně, v roce 2006, byla provedena rekonstrukce vytápění a v roce 2008 uskutečněna celková rekonstrukce sociálního zázemí. Jedná se o částečně podsklepenou budovu se dvěmi nadzemními podlažími. Nachází se zde výukové místnosti, kanceláře, komunikační a ostatní doplňkové prostory. Nemovité věci jsou ve vlastnictví Kraje Vysočina a vzhledem ke svému dispozičnímu uspořádání jsou využitelné pro výukovou a školící činnost, případně pro administrativu.

Cena: 4 200 000 Kč / celkemPoznámka: Volejte makléře!
Prodej družstevního bytu 2+1 v Krahulčí u Telče
-20%
Prodej družstevního bytu 2+1 v Krahulčí u Telče

Jako výhradní zprostředkovatel nabízíme družstevní byt 2+1 v panelovém domě v obci Krahulčí. Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží panelového domu v okrajové části obce s výhledem do okolní přírody. Dům je z větší části zateplen, má nová plastová okna, v sousedství domu je dostatečná kapacita veřejného parkoviště. Byt tvoří velká předsíň, na kterou navazuje komora, dále obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem a ložnice s přístupem na balkon na jižní stranu s velmi pěkným výhledem. Bytové jádro je původní, vytápění a ohřev vody dálkové. Výhodou je kvalita lokality, dostupnost historického města Telč (3km), blízkost přírody. V obci funguje restaurace, školka i pracovní příležitosti.

Cena: 795 000 Kč / celkemPoznámka: Cena po výrazné slevě !
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy
-17%
Prodej polyfunkčního historického domu v centru Jihlavy

Podsklepený historický dům s kancelářemi, obchody a rozlehlým bytem v centru města Jihlavy - Palackého ulice. V přízemí se nachází dvě prodejny, sklad a WC. V 2. NP jsou kanceláře se soc. zařízením a ve 3. NP prostorný byt o vel. téměř 100 m2. Křižovatka ulic Palackého a Benešovy patří k nejfrekventovanějším částem centra historické Jihlavy. Objekt prošel v uplynulých letech postupnou a nákladnou rekonstrukcí. Aktuálně po velké slevě! Zajímavý výnos z nájmů! Plně obsazeno! Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 9 880 000 Kč / celkemPoznámka: Zajímavý výnos!
Kancelář v centru Třebíče
-11%
Kancelář v centru Třebíče

K pronájmu nabízíme atraktivní kancelář na Žerotínově náměstí v Třebíči. Místnost kanceláře s integrovanou kuchyňkou, dřezem a tekoucí vodou, o výměře 34 m2, se nachází v I. NP zánovní komerční budovy, nabízející kvalitní sociální zázemí, relaxační prostor v átriu za domem a netradičním výhledem na město. Umístění objektu v samotném centru města Třebíč, skýtá snadnou a rychlou dostupnost veškerých institucí, veřejná parkoviště, stejně tak veškerá veřejná infrastruktura je v bezprostřední blízkosti! K dispozici je připojení internetu. Aktuální, velmi přijatelné, provozní náklady jsou zálohově placeny ve výši Kč 1.800,- měsíčně. Tuto kancelář doporučujeme jako velmi lukrativní a komerčně dobře využitelnou!

Cena: 4 000 Kč / celkem / za měsíc
Obchod v Třebíči, ulice Smila Osovského
-10%
Obchod v Třebíči, ulice Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme k nájmu krásný, mramorem obložený, designový komerční prostor, vhodný pro obchod, místo služeb, sídlo menší společnosti nebo reprezentativní kancelář. Výloha se vchodem je obrácena směrem do přístupové komunikace, v průchodu, který navazuje na ulici Smila Osovského. Sociální zázemí je řešeno samostatnou toaletou s umyvadlem. Uvolnění nájemního prostoru je možné do 1 měsíce od uzavření nájemní smlouvy. Energetická třída budovy, kde je nájemní prostor situován, s hodnotou G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání PENB bude inzerována skutečná energetická třída nemovitosti. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 9 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Volejte makléře!
Byt 1+kk na ulici Okružní v Třebíči
-10%
Byt 1+kk na ulici Okružní v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji bytovou jednotu 1+kk (garsonka) v Třebíči, na ulici Okružní. Jednotka se nachází v revitalizovaném bytovém domě s výtahem. Byt samotný je v technickém stavu, který bude vyžadovat celkovou obnovu bytového jádra včetně kuchyňské linky. Bytová jednotka je orientována na jih s výhledem na rybník a okolní zeleň. Součástí prodeje jsou podíly na společných částech domu a pozemku. K bytu náleží sklepní kóje. V bezprostřední blízkosti bytového domu je zastávka MHD, veškerá sociální vybavenost a veřejné parkoviště. Dům je na okraji města v nejtěsnějším kontaktu s přírodou. Zajímavá příležitost, Volejte makléře!

Cena: 570 000 Kč / celkem
Budova k bydlení a podnikání v Jaroměřicích n. Rok., okr. Třebíč
-9%
Budova k bydlení a podnikání v Jaroměřicích n. Rok., okr. Třebíč

V barokních Jaroměřicích nad Rokytnou nabízíme k prodeji objekt zahrnující dvě bytové jednotky 3+kk a dva prostory využitelné k podnikání - restauraci s vybavenou kuchyní a obchod v přízemí, nyní posilovna (alternativně místo služeb). Podzemní podlaží umožňuje parkování pěti vozidel a nacházejí se v něm i rozlehlé sklady. Před objektem je vybudováno velké privátní parkoviště. Dům bezprostředně přiléhá k hlavní silnici směr Moravské Budějovice, Znojmo a předpokládá se komerční využití. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Cena: 6 350 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize!
Prodej třípokojového bytu s lodžií a komorou v Jihlavě
-8%
Prodej třípokojového bytu s lodžií a komorou v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme byt 3+1 v lokalitě Nad Plovárnou v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází ve druhém nadzemním podlaží cihelného domu, s výtahem, součástí bytu je prostorná lodžie o výměře 8,5 m2, orientovaná do zeleně a k západnímu oslunění. Dále k bytu náleží komora na podlaží a sklepní box. Vytápění je etážové vlastním plynovým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Podlahy jsou v obytných místnostech masívní dubové parkety, plovoucí podlaha, v koupelně a WC dlažba. Dům je po revitalizaci - střecha, zateplená fasáda, plastová okna a výtah. Předností bytu je klidná lokalita s okolím v zeleni, blízkost vodní nádrže Stará plovárna, v okolí škola, školka, hřiště a 7 minut pěšky do centra města.

Cena: 2 575 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě !
Mezonetový byt 4+kk v Náměšti nad Oslavou
-8%
Mezonetový byt 4+kk v Náměšti nad Oslavou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji krásný, mezonetový, byt 4+kk. BJ se nachází v moderním domě, kolaudovaném v roce 2012. Mezonetové řešení skýtá prostorný obývací pokoj s balkonem se západní orientací, kuchyňským koutem, koupelnou a WC ve 4 NP, tři samostatné pokoje a koupelnu s WC v 5 NP. Byt i dům jsou ve vynikajícím technickém stavu. K bytu náleží skladovací kóje na patře. Objekt je obsluhován bezhlučným výtahem, disponuje dostatkem míst na parkovišti, ze kterého podíl je součástí prodej. Bytový dům je projektován jako velmi úsporný, v energetické třídě B a má nízké provozní náklady. Vážným zájemcům doporučujeme prohlídku. V Náměšti nad Oslavou se jedná o mimořádný byt a příležitost kvalitně bydlet!

Cena: 2 990 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč
-8%
Barokní zámek s pozemky a hospodářskými budovami na okrese Třebíč

Prodej souboru mimořádných nemovitých věcí v obci Litohoř (okres Třebíč) s pozemky o výměře 23.299 m2. Areál historicky obsahoval vlastní zámek, sýpku (zájezdní hostinec) a dvě rozlehlé klenuté hospodářské budovy, dnes zčásti pronajato. Vlastní zámek je kulturní památkou a je ve výborném technickém stavu (fasáda byla obnovena v roce 2005, okna 2017). Předpokládá se i komerční využití - historický areál stojí v blízkosti mezinárodní komunikace I/38 (Praha - Jihlava - Znojmo - Vídeň), kde denně projede více jak 20.000 automobilů. Nabízí se přestavba na outlet, ubytování, dům pro seniory, reprezentativní firemní sídlo a další. Energetická třída není uvedena, protože zámek je zapsán v seznamu památek. Aktuálně je zámek po výměně oken v I. patře (viz. foto).

Cena: 12 000 000 Kč / celkemPoznámka: Detaily u makléře!
Stavební pozemek v Červené Hospodě u Třebíče
-6%
Stavební pozemek v Červené Hospodě u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme stavební pozemky v Červené Hospodě u Třebíče. Dva (i samostatně prodejné) pozemky o výměře 2 x 1.829 m2 se nacházejí na jihozápadním okraji obce. Lokalita je velmi dobře dopravně dostupná, dle územního plánu jsou parcely určené k zástavbě samostatně stojícími rodinnými domy. Vzdálenost od okresního města Třebíče je 3 km, tedy 5 minut cesty automobilem. V dosahu jsou všechny potřebné inženýrské sítě, přístup k pozemkům je zajištěn po obecní komunikaci. Stavební místa mají rovinný charakter se severo-jižní orientací a nádherným výhledem do okolní krajiny. Pro bližší informace kontaktujte makléře, cena je k jednání, provizi RK hradí prodávající!

Cena: 850 Kč / m2Poznámka: Provizi RK hradí prodávající!