Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Komerční areál pro obchod a skladování ve Znojmě Komerční areál pro obchod a skladování ve Znojmě

Nabízíme k prodeji jednopodlažní halu (skelet se ŽB sloupy - zast. pl. 966 m2 - s obvodovým pláštěm z keram. tvárnic) s rozlehlými přilehlými pozemky (3.777 m2). Jedná se o část bývalé prodejny potravin na Evropské ul. ve Znojmě, konkrétně jeden "trakt" původní "třítraktové" budovy. Objekt je napojen na veškeré inž. sítě a přilehlé plochy kromě parkování nabízí i možnost výstavby dalšího objektu občanské vybavenosti. V roce 2014 bylo na novostavbu prodejní a skladové haly vydáno stavební povolení, které však již pozbylo platnosti. Plánovaná výměra nové haly byla 1.250 m2. Vstup a vjezd na dané pozemky je přes pozemek jiného vlastníka (viz. situace), ale v dané souvislosti byla uzavřena smlouva o bezúplatném věcném břemeni.

Poznámka: Informace o ceně u makléře!
Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Jihlavě Pronájem zařízeného bytu 2+kk v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu bezbariérový byt 2+kk ve zvýšeném přízemí v zánovním domě v ulici Březinova 112a v Jihlavě. Bytová jednotka má plochu 47,8 m2, vybavena je kuchyňskou linkou (varná deska, trouba, digestoř, lednice) obývací pokoj plně zařízen, ložnice s postelemi. V domě je společná kočárkárna, parkování u domu veřejné. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s kontaktem s lesoparkem Heulos, nedaleko je obchodní centrum, pošta, škola a mateřské školka, v blízkosti zastávka MHD, cyklostezka a sportoviště. Dům je stáří 9 let a je postaven podle nejmodernějších standardů, rovněž tak byt i zařízení. Nemovitost nabízí klidné bydlení v zajímavé lokalitě v kontaktu s přírodou i dobrou dostupnost centra města.

Cena: 10 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: +energie+provize
Prodej komerčního domu s restaurací a nájemními byty v Jihlavě Prodej komerčního domu s restaurací a nájemními byty v Jihlavě

Jako výhradní zprostředkovatel nabízíme k prodeji komerční dům se zavedenou fungující restaurací a čtyřmi nájemními byty na ulici Pávovská v Jihlavě. Restaurace má kapacitu 100 míst, kompletně vybavený kuchyňský provoz, dalších 80 až 100 míst je kapacita venkovní terasy na vlastním pozemku. V patře jsou čtyři nájemní byty (1x 1+1 35 m2 a 3x 2+1 - 70, 70 a 50 m2). Podkroví nabízí možnost zbudování půdní vestavby. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápění v bytech je ve třech plynové, v jednom elektrickými přímotopy. V roce 2016 byla zhotovena nová střešní krytina, nová podlaha v restauračním sále. Nemovitost díky poloze, tradici restaurace a možnosti pronajímání nabízí zajímavé možnosti podnikání.

Cena: 7 990 000 Kč / celkemPoznámka: Zajímavá příležitost!
Nájem prodejny se skladovacím prostorem na Komenského nám. v Třebíči Nájem prodejny se skladovacím prostorem na Komenského nám. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu lukrativní obchodní prostor se samostatným vchodem z Komenského náměstí v Třebíči. Výloha a vstup jsou přímo na úrovni ulice a skýtají značný reklamní potenciál. K dispozici je kromě samotného obchodu či prezentační kanceláře o výměře 52,12 m i navazující prostor o výměře 19,65 m. Sociální zázemí je společné s dalšími nájemníky. Budova je uzpůsobena k zásobování z nákladové rampy. Parkování pro vlastní potřebu nájemce či zákazníky, přímo před objektem, zabezpečuje rozsáhlé veřejné parkoviště. Nájemní prostor představuje atraktivní a obchodně zavedené místo v blízkosti centra. Předpokládá se smlouva o nájmu na dobu delší než jeden rok. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 15 000 Kč / celkem / za měsíc
Obchod v Třebíči, ulice Smila Osovského Obchod v Třebíči, ulice Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme k nájmu krásný, mramorem obložený, designový komerční prostor, vhodný pro obchod, místo služeb, sídlo menší společnosti nebo reprezentativní kancelář. Výloha se vchodem je obrácena směrem do přístupové komunikace, v průchodu, který navazuje na ulici Smila Osovského. Sociální zázemí je řešeno samostatnou toaletou s umyvadlem. Uvolnění nájemního prostoru je možné do 1 měsíce od uzavření nájemní smlouvy. Energetická třída budovy, kde je nájemní prostor situován, s hodnotou G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání PENB bude inzerována skutečná energetická třída nemovitosti. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 9 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Volejte makléře!
Rekreační chata v obci Pyšel, okres Třebíč Rekreační chata v obci Pyšel, okres Třebíč

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěknou, montovanou, chatu na vlastním pozemku v obci Pyšel. Patrový dům se nachází na břehu rybníka Berkules, na SV okraji obce. Jedná se o zdařilou, dlouhodobě velmi pečlivě udržovanou, z prefabrikátů s tepelně izolační výplní, montovanou stavbu s dispozičním řešením 3+kk. Na obytnou část navazující garáží a sklad. Ze zádveří vstupujeme do obytné místnosti s kuchyňským koutem, koupelnou a WC. V patře chata nabízí 2. samostatné místnosti. Pozemek i domek je ukryt za vzrostlým živým plotem. Na parcele jsou vyvrtány dvě studny. Tepelný komfort zajišťuje plynový kotel spojený s radiátory. Chata je připravena jak k rekreaci, tak i celoročnímu obývání. Doporučujeme!

Cena: 1 300 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující.
Prodej bytu 2,5+1 s balkonem v Jihlavě Prodej bytu 2,5+1 s balkonem v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 2,5+1 s balkonem ve čtvrtém patře panelového domu na ulici U Pivovaru v Jihlavě. Dům je po revitalizaci, má zateplenou fasádu, nová okna, balkony, domovní dveře a výtah. Stav bytu je původní, orientace obývacího pokoje na západ, výhled z obou místností do klidného prostředí a zeleně. Vytápění je ústřední dálkové, rozvody elektřiny původní. Předností je klidná lokalita s dobrou dostupností centra města i služeb, v blízkosti je škola, školka, nemocnice i obchody a park. Parkování v obytném souboru veřejné - rezidentské. K bytu náleží sklepní box a společná kočárkárna. Vzhledem k lokalitě se byt nabízí jako výhodná investiční příležitost.

Cena: 1 670 000 Kč / celkemPoznámka: + právní služby
Nájem bytu 2+kk s balkonem a garážovým stáním v Jihlavě Nájem bytu 2+kk s balkonem a garážovým stáním v Jihlavě

Nabízíme pronájem velice pěkného bytu 2+kk s garážovým stáním v obytném souboru U DUBU na ulici Dr. Jiřího Procházky. Bytová jednotka se nachází se ve 2. patře domu (orientace na východ), podlahová plocha činí 67,9 m2. K dispozici je menší balkon a samostatná komora řešená v rámci dispozice. Byt se nabízí s kuchyňskou linkou s barovým pultem - včetně spotřebičů (myčka, sklokeramická deska a menší lednička), koupelna je vybavena pračkou, vanou i sprchovým koutem. Vše v kvalitním materiálovém provedení. K dispozici garážové stání se skladem v suterénu domu. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá dostupnost centra města a městského obchvatu (tedy i D1). Volné od 1.8.2018, nabídky zasílejte po 10.7.

Cena: 10 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie+provize+právní služby
Polyfunkční objekt s byty a komerčními prostorami Polyfunkční objekt s byty a komerčními prostorami

S pověřením majitele nabízíme k prodeji dům v centru Velkého Meziříčí. Objekt ve třech nadzemních podlažích nabízí zajímavou kombinaci bytů ve II. NP a III. NP a komerční plochy v I. NP. Aktuálně je komerční část adaptována jako rokový klub. Využití je ale variabilní, obchodem počínaje, kancelářemi konče. 3 byty v patrech mohou být využity k bydlení (i k prodeji), tak jako nájemní bydlení. Architektonické řešení budovy umožňuje další navýšení kapacity bytů-obytných pokojů. Možná je i adaptace na penzion, sídlo firmy se zázemím atd. Dům má unikátní polohu v dosahu městského centra, s veškerou infrastrukturou a ideální dostupností dálnice, v úplném středu republiky. Doporučujeme prohlídku! Mimořádná příležitost!

Poznámka: Novinka!
Kancelář v moderním komerčním objektu v Náměšti n./Oslavou , ulice Sadová Kancelář v moderním komerčním objektu v Náměšti n./Oslavou , ulice Sadová

K pronájmu nabízíme velmi pěknou kancelář pro dvě až tři osoby. Prostor se nachází v novostavbě komerčního centra, situovaného ve středu města Náměšť nad Oslavou. Užitná plocha kanceláře činí 21,54 m. Místnost je klimatizovaná a navazuje na společnou kuchyňku a sociální zázemí. Součástí ceny je internet, zabezpečení a společné kuchyňské zázemí i toalety. Objekt je střežen pultem ochrany. Měsíční provozní náklady na kancelář činí cca Kč 500,-. Vzhledem ke snadnému dosahu z dálnice D1, exit Velká Bíteš, v samém středu republiky, je tento komerční prostor zajímavou příležitostí pro obchodní či prezentační místo. Hodí se k veškerým kancelářským aktivitám. Doporučujeme prohlídku, volejte makléře!

Cena: 4 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Provizi RK hradí vlastník.