Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Nájemní Prostory ke komerčnímu využití na ulici Smila Osovského v Třebíči Nájemní Prostory ke komerčnímu využití na ulici Smila Osovského v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu rozsáhlé prostory v přízemí komerčního objektu v Třebíči, na ulici Smila Osovského. Ulice ústící přímo do Karlova náměstí, je jednou z nejrušnějších komunikačních tepen centra města a zajišťuje významný pohyb obyvatel. Nabízené prostory o velikosti cca 226 m mají vstup přímo z ulice, rozsáhlé výkladní plochy a potenciál k využití pro obchod, kanceláře, sídlo firmy, restauraci, bar atd. V minulosti zde jako nájemník úspěšně fungovala známá restaurace Holiday. Interier je aktuálně připraven k osazení nábytkem, dalším vybavením, případně je připravený i k rozsáhlejším úpravám dle vlastního podnikatelského záměru. Jedná se o mimořádnou příležitost, kontaktujte makléře!

Cena: 30 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena je bez poplatků a služeb, které nelze předem stanovit.
Prodej souboru budov v centru Velkého Meziříčí Prodej souboru budov v centru Velkého Meziříčí

Nabízíme k prodeji soubor šesti (provozně propojených) budov s rozlehlými pozemky na Hornoměstské ulici ve Velkém Meziříčí. Jedná se o bývalý areál školy (r. 1941), budovu jídelny (r. 1987), spojovací "krček" s bytem školníka (r. 1941), budovu šaten a učeben (r. 1941), budovu šaten a učeben (r. 1986) a budovu "nové školy s nedokončenými sklepy (r. 1986). Na prodávaných pozemcích dále stojí stavba z roku 1986 užívaná jako garáž a sklad. Celková výměra prodávaných pozemků činí 3.065 m2 a celková užitná plocha 4.327 m2. Areál je oplocen a napojen na veškeré inženýrské sítě. Podrobnosti u makléře.

Cena: 16 520 000 Kč / celkemPoznámka: Další podrobnosti u makléře!
Pronájem rodinného domu s garáží a zahradou v Jihlavě Pronájem rodinného domu s garáží a zahradou v Jihlavě

Nabízíme pronájem rodinného domu se zahradou v lokalitě Na Dolině v Jihlavě. Dům tvoří v přízemí předsíň, toaleta, obývací pokoj, kuchyňský a jídelní kout, komora a terasa, na kterou navazuje pečlivě udržovaná zahrada. Na úrovni přízemí přiléhá k domu garáž. V podkroví se nachází dva pokoje a koupelna. V nejvyšším podkrovním podlaží je ještě menší pokoj, komora a technická místnost. Vytápění je vlastním plynovým kotlem. Dům je zařízen - plně vybavená kuchyňská linka (varná deska, trouba, digestoř, myčka nádobí, lednice), pohovka, jídelní stůl a židle, vestavěné skříně, postele, televize, v ceně služeb je internet O2 TV. Nemovitost se nachází v žádané klidné lokalitě s dobrou dostupností přírody i centra města.

Cena: 13 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie a služby 5000,-Kč
Prodej rodinného domu s se zahradou, garáží a stavebním pozemkem v Jihlavě Prodej rodinného domu s se zahradou, garáží a stavebním pozemkem v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme zajímavý rodinný dům se zahradou, dvěma garážemi a stavebním pozemkem ve velmi dobré lokalitě Jihlavy. Stavbu tvoří podzemní podlaží, dvě nadzemní a půdní prostory v podkroví. K domu náleží předzahrádka, pozemek za domem na jižní stranu a dále dvě garáže a navazující samostatný pozemek, který dle územního plánu a stavebního úřadu umožňuje výstavbu objektu bydlení. Dispozice domu je řešena jako dvě samostatné bytové jednotky 2+1 a 3+1, v podkroví je možná další vestavba. Vytápění domu je ústřední plynové, objekt je napojen na všechny sítě. Předností je lokace, dobrá dostupnost centra města (5 min. na náměstí), služeb i přírody, v okolí je obchod, škola, školka, zastávka MHD.

Nájem bytu 2+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky Nájem bytu 2+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky

Nabízíme pronájem nového bytu v obytném souboru U DUBU na ulici Dr. Jiřího Procházky. Bytová jednotka se nachází se v 6. patře domu (orientace na SV s pěkným výhledem), podlahová plocha činí 43 m2, funkčně využívaná jako 2+kk - ložnice oddělena částečnou příčkou. K dispozici je samostatná komora řešená v rámci dispozice. Byt se nabízí s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (sklokeramická deska s troubou a lednička), jídelna (stolek a dvě židle), dále je k dispozici pračka a šatní skříně. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá dostupnost centra města a městského obchvatu (tedy i D1). Volné od října 2016.

Cena: 8 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie (cca 2.500,-Kč/měs.)
Pronájem zavedeného restauračního provozu v Třebíči - Židovská čtvrť UNESCO, Havlíčkovo nábřeží Pronájem zavedeného restauračního provozu v Třebíči - Židovská čtvrť UNESCO, Havlíčkovo nábřeží

Ve výhradním zastoupení nabízíme pronájem zavedeného a v Třebíči velmi známého restauračního provozu, kde jako poslední nájemce působila restaurace COQPIT. Objekt se nachází na strategickém místě, při přechodu přes říční lávku z centrálního Karlova náměstí do Židovské čtvrti. Dům s nabízeným restauračním provozem je nedílnou součástí chráněné památkové zóny UNESCO. Samotný interier je jednou velkou místností opticky, jednoduchými stavebními prvky, strukturovanou na 3 obslužné části+bar. Kapacita interieru restaurace činí cca 95 osob. K provozu přiléhá moderně vybavená kuchyně. K dispozici oddělená WC a sklad. V letním období funguje na nábřeží oblíbená "zahrádka" pro 60 hostů. Restaurace je k dispozici ihned.

Cena: 26 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Budoucí nájemce provizi RK nehradí!
Prodej administrativní budovy v centru Jihlavy Prodej administrativní budovy v centru Jihlavy

a pěší zóně, na Benešově ulici v krajském městě Jihlavě, nabízíme k prodeji zrekonstruovanou administrativní budovu ve velmi dobrém technickém stavu. Dnes užíváno jako "bankovní dům", možnost úpravy na smíšenou funkci - obchod, administrativa a byty. Další podrobnosti, technické specifikace a prohlídky po osobním jednání s makléřem. Parkování na obecních pozemcích v přilehlém atriu ze kterého je vstup do zadní části budovy. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti. "Horká novinka"!

Poznámka: Informace o ceně u makléře!
Bytová jednotka 2+kk s garážovým stáním v Jihlavě Bytová jednotka 2+kk s garážovým stáním v Jihlavě

Nabízíme pronájem zánovní rozlehlé bytové jednotky 2+kk s lodžií o celkové výměře 64,3 m2. Byt se nachází v prvním privátním areálu "U Dubu" v Jihlavě, na ulici Dr. Jiřího Procházky. Nadstandardně řešený interiér v kvalitním materiálovém provedení je vybaven kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (myčka, lednička s mrazákem, sklokeramická deska). Velkou předností je orientace bytu na jihozápad s dokonalým osluněním intetriéru i lodžie a daleké výhledy do okolí. K bytu náleží garážové stání se skladem! Přístup do patra výtahem přímo od garážového stání. Lokalita nemovitosti je velmi dobře dostupná autem, hromadnou dopravou, do centra města pěšky 8 minut. V okolí škola, školka, obchody, nemocnice, veškeré služby.

Cena: 10 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + inkaso
Pronájem nebytových prostor v centru Jihlavy Pronájem nebytových prostor v centru Jihlavy

Nabízíme k pronájmu zajímavé obchodní prostory v přízemí domu ve Věžní ulici na pěší zóně v centru krajského města. Jedná se o obchod o ploše 42 m2 se dvěma samostatnými bezbariérovými vstupy a samostatnými výlohami. V případě potřeby je možné pronájem rozšířit o skladové zázemí 50 m2, které může být propojeno přímo s hlavní plochou obchodu. Sociální zařízení je přístupné z chodby domu. Vytápění je plynové ústřední, pronajímaný prostor má samostatný odpočet elektřiny. Celek je využitelný jako provozovna obchodu, drobných služeb s dílenským zázemím, kanceláře, kontaktní místo. Výhodou je lokalita pěší zóny, navazující na Benešovu ulici - hlavní osu zóny. Jedná o velmi zajímavé prostory s variabilním uspořádáním.

Cena: 10 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + provize
Prodej bytu 1+kk v Jihlavě Prodej bytu 1+kk v Jihlavě

Nabízíme k prodeji velice pěkný byt 1+kk v Jihlavě na Okružní ulici. Bytová jednotka se nachází v 6. patře s orientací na jihozápad s dalekým výhledem do okolí a zeleně. Dům je revitalizován, bylo provedeno zateplení, rekonstrukce střechy, nová plastová okna, domovní dveře. V domě funguje velmi dobře společenství vlastníků, připravuje se výměna výtahů a podlahových krytin ve společných prostorách. Bytové jádro je zděné, koupelna po rekonstrukci, podlaha plovoucí, byt je vybaven základní kuchyňskou linkou a částečně zařízen. Výhodou je lokalita s kontaktem s přírodou, bezbariérový přístup, nízké provozní náklady, blízko škola, školka, pošta, obchodní centrum. U domu je zastávka MHD i velké veřejné parkoviště.

Cena: 990 000 Kč / celkem