Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Nájem obchodních a skladovacích prostor v Jihlavě Nájem obchodních a skladovacích prostor v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu obch. pl. o celkové výměře 344 m2 v atraktivním místě města Jihlavy (prodejna 280 m2, sklad 42 m2, zázemí 13 m2, archiv 9 m2) . Prostory jsou součástí nové rozlehlé přízemní haly a do podzimu 2018 byly užívány jako "showroom" firmy nabízející luxusní kuchyně a designový nábytek. Ve zbytku haly sídlí společnost ELMAT SUPER nabízející velmi kvalitní materiály a vybavení pro koupelny a další doplňky pro domácnost. V ideálním případě hledáme nájemce, který vhodným způsobem rozšíří nebo doplní nabídku výše popsaného zboží (kuchyně, dveře, podlahy, barvy, laky, stěrky, svítidla, potřeby pro stavebníky a kutily...). Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem, je klimatizovaný a vybavený systémem pro rekuperaci vzduchu. Parkování pro klienty na přilehlých plochách.

Cena: 60 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Velmi nízké provozní náklady!
Prodej stylové chalupy v Pozďátkách, okres Třebíč Prodej stylové chalupy v Pozďátkách, okres Třebíč

Jako výhradní RK nabízíme k prodeji chalupu s pozemky na Vysočině, v obci Pozďátky (Slavíčky), okres Třebíč. Dům si do dnešních dnů zachoval původní vzhled a charakter. K chalupě přiléhají rozsáhlá hospodářská stavení s možností dalšího využití. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky, které včetně zast. ploch budov čítají 4.860 m. Tech. stav budov je vhodný k rekonstrukci a za předpokladu respektování původního charakteru, bude odměnou opravdu stylové chalupaření, případně i drobné zeměd. hospodaření. Obec Pozďátky se v poslední době stala vyhledávanou lokalitou pro milovníky pohody a klidu, toužících po vlastní chalupě s výbornou dostupností do okr. města, nicméně na konci silniční sítě, v krásné přírodě!

Cena: 2 000 000 Kč / celkemPoznámka: Provizi RK hradí prodávající!
Pozemky v průmyslové zóně - město POLNÁ Pozemky v průmyslové zóně - město POLNÁ

Ve výhradní zastoupení nabízíme k prodeji pozemky ve městě Polná. Mimořádná poloha ve středu republiky, s vynikající dopravní dostupností z D1, předurčuje lokalitu k výraznému rozvoji komerčních aktivit zájemců z ČR i zahraničí. Komerční zóna na JZ okraji města nabízí zájemcům pozemky dostupné z kvalitní komunikace, s kompletním síťováním a územním plánem, umožňujícím výstavbu komerčních objektů na výměře až 25.000m. K pozemkům bylo již vydáno, je platné a součástí prodeje, stavební povolení pro výstavbu výrobní a skladovací haly - změna je možná (projekt rovněž k dispozici). Nabízený prostor je připraven k využití bez dalších rozsáhlých stavebních nákladů. Využijte mimořádnou příležitosti! Kontaktujte makléře!

Stavební pozemek v Trnavě u Třebíče Stavební pozemek v Trnavě u Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Trnava, v oblíbeném sídelním útvaru vzdáleném pouhých 10 minut (autem) od okresního města Třebíče, od města zapsaného v roce 2003 do Seznamu památek UNESCO. Inženýrské sítě vybuduje vlastník pozemku do jara 2019. Příjezdová komunikace bude pouze "vyštěrkována", po kolaudaci inženýrských sítí a dokončení výstavby domů v dané ulici pak bude proveden finální asfaltový povrch. Závazek provedení inženýrských sítí a dokončení povrch komunikace bude součástí smlouvy o budoucí smlouvě kupní. V lokalitě se kromě plynu nacházejí veškeré inženýrské sítě. K dispozici bude internetové připojení. Pro podrobné informace volejte makléře.

Poznámka: Cena včetně provize RK!
Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Borovině Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Borovině

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt vel. kategorie 3+1 v Třebíči (na ul.Zahraničního Odboje), ve městě, které bylo v roce 2003 zapsáno na Seznam památek UNESCO. Bytová jednotka je v původním stavu, udržovaná, má umakartové jádro a původní kuchyňskou linku. Vlastní bytový dům je ve velmi dobrém stavu, po celkové revitalizaci - nové lodžie, nová okna, stoupačky, zateplení, vstupní dveře... Obytné místnosti jsou orientovány na sever a jih. Bytová jednotka se nachází ve 4. NP a není přístupná výtahem. V bezprostředním okolí domu naleznete velké množství veřejných parkovacích míst, dobrou občanskou vybavenost (mimo jiné i aktuálně budované moderní venkovního sportoviště). Rezidenční čtvrť leží v blízkosti přírody - překrásné údolí Stařečského potoka.

Cena: 1 795 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK!
Řadový rodinný dům v lokalitě Řadový rodinný dům v lokalitě "Zuběnka" v Jihlavě - dům "F" (krajní sekce)

Jako výhradní prodejce nabízíme k prodeji řadový rodinný dům v lokalitě "Zuběnka" v území Horní Kosov v Jihlavě. Objekt je součástí samostatného komplexu deseti řadových domů a nově budovaného zubního střediska. Jedná se o ucelený soubor s jednotným a kvalitním architektonickým řešením. Projekt vyniká velmi dobrým dispozičním řešením s dokonale propracovanými provozními funkcemi. Všechny domy jsou řešeny jako dvoupodlažní, v přízemí je garáž, vstup, hlavní obytný prostor s kuchyní a jídelním koutem, venkovní vyhřívaná (!)terasa, v patře ložnice, dva dětské pokoje a koupelna. Dům má ve standardu řízené větrání s rekuperací a součástí dodávky budou kromě jiného i akumulační nádrže na dešťovou vodu o objemu 4m3. Z hlediska energetického je zařazen do kategorie "A"!

Cena: 4 463 000 Kč / celkemPoznámka: Cena bez PSV interiéru!
Prodej bytu 1+kk v Jihlavě Prodej bytu 1+kk v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej družstevního bytu 1+kk na Polní ulici v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází v 7. patře panelového bytového domu s výtahem, s ideální orientací na jih do pěkného výhledu a okolí s celodenním osluněním. Dům je po revitalizaci (zateplení, střecha, nová okna, lodžie), vše je již splaceno. Bytová jednotka má výměru 29,4 m2 + sklepní box o ploše 2,3 m2, bytové jádro a kuchyňská linka jsou původní. Anouita bytu splacena, případné financování hypotékou, převod do osobního vlastnictví je možný. Předností je lokalita v klidné části města, blízkost přírody a vodní nádrže Stará plovárna, pěší dostupnost centra města i MHD a dostatečná kapacita veřejného parkování u domu.

Cena: 1 069 000 Kč / celkemPoznámka: + právní služby
Prodej rodinného domu v Třeštici Prodej rodinného domu v Třeštici

Prodáváme zajímavý rodinný dům se zahradou v obci Třeštice. Nemovitost je z roku cca 1930 s dostavbou a rekonstrukcí z roku 2001, je ideální pro komfortní rodinnou rekreaci, po úpravách i k trvalému bydlení. Nachází se v okrajové části obce, v krásné lokalitě, 8 km od Telče a 7 km od přírodní rezervace Velkopařezitého rybníka a 2 km od hradu Roštejn. Dispozici tvoří vstup, garáž, komora, kuchyně s jídelním koutem a hlavní obytný prostor s výstupem na terasu a do zahrady. V podkroví dva samostatné pokoje, koupelna a komora. Vytápění je řešeno krbovou vložkou a krbovými kamny, jako doplněk elektrické přímotopy. Střešní krytina betonová, vodovod obecní, elektřina 230/400V, plyn na hranici, kanalizace do jímky.

Cena: 2 990 000 Kč / celkemPoznámka: + právní služby
Prodej rodinného domu v Třebíči, Horka - Domky Prodej rodinného domu v Třebíči, Horka - Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji zdařile rekonstruovaný, rodinný dům na ulici Riegrova v Třebíči, Horka - Domky. Dvoupatrový objekt s obytným podkrovím a rozsáhlou zahradou prošel důkladnou rekonstrukcí s výjimkou sklepní části. Rekonstrukce zahrnuje nové krovy a střechu, rozvody elektřiny a topení, okna, dveře, podlahy, podhledy, odpady atd. Rodinný dům nabízí 6 místností a kuchyň, koupelny jsou v obou nadzemních podlažích. Dům je napojen na teplovod TTS, plyn instalován k vaření, 230, 400 V a městský vodovod a kanalizace. Velká, na jih orientovaná zahrada nabízí příjemný relaxační prostor. K dokončení chybí venkovní terasa a případná dílna. Doporučujeme prohlídku, kontaktujte makléře!

Cena: 3 990 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK!
Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Nové Dvory Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Nové Dvory

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi příjemný byt 3+1 v Třebíči, na ulici Mládežnická. BJ vznikla úpravou na výměře 56,3 m, disponuje třemi samostatnými místnostmi a kuchyní. Osazeny jsou plovoucí podlahy. Koupelna a wc jsou společné. Majitelé jednotku nabízí včetně lednice, pračky, vest. skříně a případně dalších kusů nábytku. Umakartové jádro bylo po úpravě ponecháno. Součástí bytu je šatna, v přízemí klasická sklepní kóje. Dům byl a je průběžně modernizován. Od roku 2008 byla postupně osazena nová okna, zateplení, nový vchod, balkon, lodžie, a aktuálně Nový Výtah! Do domu je přiveden teplovod TTS. Zaveden je rovněž plyn a internet od spol. Metron. Doporučujeme prohlídku, zajímavá příležitost!

Cena: 1 590 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK!