Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Prodej zahrady, Na Skalce, Jaroměřice nad Rokytnou Prodej zahrady, Na Skalce, Jaroměřice nad Rokytnou

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji udržovanou zahradu v bezprostřední blízkosti Jaroměřic nad Rokytnou. Zahrada o výměře 840 m leží v mírném, jižně orientovaném svahu. Kromě ovocný stromů a keřů je na zahradě umístěna starší plechová garáž a vlečka, původně sloužící jako včelín. Přístup přímo na zahradu je z obecní cesty, do zahradní lokality, které je zahrada součástí, je přístup po komunikaci na pozemcích více vlastníků. Na pozemku zahrady je k dispozici vrtaná studna, na patu pozemku je do chráničky převedena elektřina. Obvod zahrady kopíruje starší pletivový plot s bránou. Doporučujeme prohlídku, zajímavá příležitost!

Cena: 395 000 Kč / celkem
Nájem bytové jednotky 1+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky Nájem bytové jednotky 1+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky

Nabízíme pronájem prostorného bytu 1+kk s balkonem v obytném souboru "U Dubu" na ulici Dr. Jiřího Procházky. Jednotka je funkčně využívaná jako 1+1, nachází se v 1. patře domu s výtahem a obytná plocha činí 37 m2. K bytu náleží samostatná komora na patře a balkon. Jedná se o pěkně řešený byt orientovaný na severní a východní stranu. Dům byl kolaudován v roce 2008. K dispozici kuchyňská linka včetně spotřebičů (sporák se sklokeramickou deskou, digestoř, mikrovlnná trouba,lednička). Koupelna je vybavena umyvadlem, sprochovým koutem, WC a pračkou. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá dostupnost centra města a městského obchvatu (tedy i D1). Parkování je na veřejných parkovištích v okolí domu.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie 2.500,-Kč + provize + právní služby
Prodej bytu 2+kk s garážovým stáním na Vrchlického ulici v Jihlavě Prodej bytu 2+kk s garážovým stáním na Vrchlického ulici v Jihlavě

Nabízíme k prodeji velice pěkný byt 2+kk s garážovým stáním v bytovém komplexu U Dubu na Vrchlického ulici v Jihlavě. Jedná se o atraktivní lokalitu s velmi dobrou dostupností, kontaktem s přírodou i pěší docházkovou vzdáleností do centra města. V okolí je veškerá občanská vybavenost a služby. Dům je velmi moderní, úsporný, energetická třída C. Dispozici bytu tvoří prostorná předsíň, hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice se samostatnou oddělenou šatnou, koupelna s vanou, umyvadlem a WC a komora v bytě, přístupná z předsíně. Byt je velmi dobře osluněn a vyniká výhledem do okolí. Vytápění je ústřední z plynové kotelny. K bytu se prodává i garážové stání, které není součástí kupní ceny bytu.

Pronájem obchodních prostorů v Třebíči Pronájem obchodních prostorů v Třebíči

Nabízíme k pronájmu obchodní plochu v nové budově na atraktivním místě obchodní zóny ve městě Třebíči. Nový dům stojí na rohu frekventované křižovatky ulic Spojovací a Hrotovická (mimořádné místo pro trvalou reklamu). Prostory jsou součástí dvoupodlažního komerčního objektu a přízemí je již pronajato "Domu barev". V sousedním obchodním domě sídlí firma Kerama nabízející veškeré vybavení pro rekonstrukce a výstavbu koupelen. Vlastní prodejna má výměru 365 m2, jednací místnost 15,4 m2, a sociální zázemí má 13,7 m2 . V ideálním případě hledáme nájemce, který vhodným způsobem rozšíří nebo doplní nabídku výše uvedených firem. Parkování klientů je možné na přilehlých privátních parkovacích plochách. Možno využít i jako sídlo firmy (open space),

Poznámka: Novinka!
Prodej chaty se zahradou mezi obcemi Hosov a Vysoká u Jihlavy Prodej chaty se zahradou mezi obcemi Hosov a Vysoká u Jihlavy

Ve výhradním zastoupení prodáváme zahradu s chatou krásném a klidném území v zahrádkářské kolonii v lokalitě ležící mezi obcemi Vysoká a Hosov u Jihlavy. Chata i pozemek jsou v osobním vlastnictví, stavba je z roku 2008, součástí je studna, septik, rozvody elektřiny, vše řádně zkolaudováno. Přístup po cestě v podílovém spoluvlastnictví všech majitelů pozemků v dané lokalitě. Jedná se o precizně udržovanou a trvale kultivovanou zahradu s hodnotnými ovocnými stromy i okrasnou zelení, součástí pozemku je i skleník, studna, kůlna na nářadí a terasa s pergolou. Chata je technicky velmi dobře provedena, vybavena sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a uzmožňuje kvalitní využívání k rekreaci. Výjimečná nabídka!

Cena: 890 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + právní služby
Rodinný dům v Třebíči Rodinný dům v Třebíči

Nabízíme k prodeji podsklepený řadový dům (koncový) s garáží a dílnou v atraktivní rezidenční čtvrti Horka - Domky. Původní dům z roku 1941 byl částečně přestavěn a modernizován - kromě jiného je zateplen, má nová plastová okna a ve 2NP byla nad nově přistavěnou garáží zbudována v roce 1982 rozlehlá obytná kuchyně s balkonem a se zajímavě členěným interiérem. Aktuálně lze dům užívat jako rozlehlý 1+1 s vlastní koupelnou a komorou (1NP) a 4+kk s balkonem a vlastní koupelnou (ve 2NP). Byty však mají společné hlavní schodiště a případný provoz dvou domácností nelze zcela oddělit. Komfortní zázemí bytům poskytuje sklep (dům je celý podsklepen), nově přistavěná garáž s dílnou a malý domek v atriu za domem (původní garáž).

Cena: 4 190 000 Kč / celkemPoznámka: Novinka!
Pronájem bytu 2+kk 81,6 m2, 4. NP v Jihlavě Pronájem bytu 2+kk 81,6 m2, 4. NP v Jihlavě

Pronájem bytu 2+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava. Byt se nachází ve 3. patře domu s výhledem do pěší zóny. Vytápění je etážové vlastním plynovým kotlem, vybavení kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. V domě je klidný provoz s důrazem na soukromí. V případě dohopdy je možný pronájem parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 12 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena+energie+provize+právní služby, kauce
Pronájem bytu 3+kk 78,8 m2, 4. NP v Jihlavě Pronájem bytu 3+kk 78,8 m2, 4. NP v Jihlavě

Pronájem bytu 3+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava v Benešově ulici. Byt se nachází ve 3. patře domu, orientován na jihovýchod. Vytápění je etážové vlastním plynovým kotlem, vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. V domě klidný provoz a důraz na soukromí. V případě dohody je možný pronájem parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 12 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena+energie+provize+právní služby, kauce
Pronájem bytu 1+kk 37,8 m2, 3. NP v Jihlavě Pronájem bytu 1+kk 37,8 m2, 3. NP v Jihlavě

Pronájem bytu 1+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava. Byt se nachází ve 2. patře domu, orientován výhledem do pěší zóny. Vytápění etážové vlastním plynovým kotlem, vybavení kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. Dům s klidným provozem a důrazem na soukromí, v případě dohody možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena+energie+provize+právní služby, kauce
Pronájem bytu 1+kk 42 m2, 3.NP v Jihlavě Pronájem bytu 1+kk 42 m2, 3.NP v Jihlavě

Pronájem bytu 1+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava v Benešově ulici. Byt je orientován výhledem do pěší zóny, vytápění etážové plynové s vlastním kotlem, vybaven kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. Podle dohody je možný pronájem parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena+energie+provize+právní služby, kauce