Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy Pronájem obchodních prostor v centru Jihlavy

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory v přízemí domu v Husově ulici, na začátku pěší zóny. Tyto se nachází na nároží domu, se dvěma výlohami a bezprostředním kontaktem s ulicí. Celková plocha včetně menšího zázemí je 79,1 m2, z toho obchodní plocha činí 52 m2, zázemí 18 m2, zbytek tvoří chodba a sociální zařízení (rozděleno na muži+ženy), které je přístupné z domovní chodby, s přímou návazností na předmětné prostory. Vytápění je řešeno samostatným plynovým kotlem, elektřina i voda měřena samostatně, prostor je klimatizován. Využití je ideální pro obchod, kavárnu, kanceláře (např. pojišťovací nebo poradenská činnost, kontaktní místo apod.). Pro zásobování není nutné zajíždět do pěší zóny. Výhodná nabídka!

Prodej rodinného domu v Dlouhé Brtnici Prodej rodinného domu v Dlouhé Brtnici

Prodáváme zajímavý samostatný rodinný domek se zahrádkou a dvorkem po rekonstrukci v centru obce Dlouhé Brtnice. Přízemí sestává z verandy, předsíně, hlavní obytné místnosti, kuchyně a koupelny, v podkroví dvě obytné místnosti. Dále je součástí garáž a hospodářské zázemí. Dům prošel v roce 2010 rekonstrukcí - nová střecha, komíny, izolace proti vodě, okna, elektroinstalace, nová koupelna. Vytápění je ústřední plynovým kotlem s kombinací krbovými kamny s výměníkem, v podkroví elektrické přímotopy. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení, v obci je obchod, místní úřad, restaurace d dobré dopravní spojení s krajským městem. Zajímavá nemovitost ke koupi.

Cena: 1 590 000 Kč / celkem
Prodej exkluzivního bytu v rezidenčním komplexu v Jihlavě Prodej exkluzivního bytu v rezidenčním komplexu v Jihlavě

Exkluzivní byt 4+kk s terasou a dvěma parkovacími místy (garážové a parkovací stání) v bytovém komplexu celkem osmi bytů na Brtnické ulici v Jihlavě. Jedná se o uzavřený areál se službami (úklid společných prostor, údržba okrasné zahrady) s nadstandardním provedením, v klidné lokalitě s návazností na okolní přírodu v území vodní nádrže Stará plovárna. Byt má velmi zdařilou dispozici s propojením obytného prostoru na terasu a současně krásný výhled do okolní přírody, výborné řešení interiéru, kuchyni i koupelnu v top provedení. K bytu náleží garážové stání v domě a vyhrazené parkovací stání v areálu. Vytápění je řešeno elektrokotlem a radiátory, kuchyně, koupelna a WC jsou vytápěny podlahou. Skvělá příležitost!

Poznámka: Cena na vyžádání v RK!
Prodej chalupy poblíž Kamenice nad Lipou Prodej chalupy poblíž Kamenice nad Lipou

Prodáváme velice zajímavou chalupu s velkou zahradou v klidné části obce Pelec nedaleko Kamenice nad Lipou. Dům sestává ze třech budov, uzavřených bránou, jednu část tvoří obytný dům s navazující garáží a dále budova hospodářská a stodoly. K nemovitosti patří rozsáhlá zahrada se vzrostlými ovocnými stromy a malým rybníčkem. Obytnou část tvoří vstupní veranda, předsíň, hlavní obytná místnost, kuchyně s jídelním koutem, dva pokoje a koupelna. Dům je cca z roku 1900, v roce 2008 proběhla částečná rekonstrukce, byla vybudována nová koupelna, okna nová v roce 1990. Vytápění je ústřední kotlem na tuhá paliva s kombinací krbovými kamny, vodovod z obecní studny, kanalizace je do jímky na vyvážení. Jedinečná lokalita!

Cena: 1 380 000 Kč / celkem
Prodej bytu 2+1 v cihlovém domě v Jihlavě Prodej bytu 2+1 v cihlovém domě v Jihlavě

Nabízímek prodeji byt 2+1 před rekonstrukcí v přízemí zděného domu u městského nádraží. Bytová jednotka - 53 m2 - je v osobním vlastnictví, v domě funguje společenství vlastníků jednotek - celkem 8 členů, součástí je spoluvlastnický podíl na sousední budově a náležející sklep k bytu o ploše 20 m2. Vytápění je kombinací lokálního na tuhá paliva a elektrickými přímotopy, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem, plyn zaveden není. V bytě byla zřízena nová koupelna před cca 5 roky. Parkování je přímo u domu na veřejném obecním pozemku. Byt jako takový je příležitost pro rekonstrukci podle vlastních představ a možností, je vhodný jako startovací i jako investiční příležitost, výhodný poměr plocha/cena za m2.

Cena: 799 990 Kč / celkemPoznámka: + provize
Kancelář v moderním komerčním objektu v Náměšti nad Oslavou , ulice Sadová (Kraj Vysočina) Kancelář v moderním komerčním objektu v Náměšti nad Oslavou , ulice Sadová (Kraj Vysočina)

K pronájmu nabízíme velmi pěknou kancelář pro dvě až tři osoby, v novostavbě komerčního centra, situovaného ve středu města Náměšť nad Oslavou. Užitná plocha kanceláře činí 22,28 m. Prostor je klimatizovaný a navazuje na společnou kuchyňku a sociální zázemí. Součástí ceny je internet, zabezpečení a společné kuchyňské zázemí i toalety. Objekt je střežen pultem ochrany. Měsíční náklady na kancelář činí cca Kč 700,-. Vzhledem ke snadnému dosahu z dálnice D1, exit Velká Bíteš, v samém středu republiky, je tento komerční prostor zajímavou příležitostí pro obchodní či prezentační místo. Doporučujeme prohlídku, volejte makléře!

Cena: 4 400 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena je celková včetně nákladů, provizi RK hradí vlastník.
Chata s přilehlými pozemky v přírodním parku Rokytná, Příštpo Chata s přilehlými pozemky v přírodním parku Rokytná, Příštpo

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dřevěnou chatu a přilehlé pozemky o celkové výměře 4.632 m2! Chata vybudovaná ve 40. letech 19. st., stojí samostatně, na okraji slunné louky, v meandru řeky Rokytné a skýtá maximální nerušené soukromí k rekreaci a aktivnímu pobytu v přírodě. Dřevěný objekt, vystavěný na kamenném základu, je uvnitř rozdělen na dvě místnosti bez soc. zázemí. Topení může být řešeno kamny či krbem. K pozemkům vede obecní polní cesta. Chata není napojena na žádné inženýrské sítě. Nemovité věci jsou situované v přírodním parku a jedná se tedy o mimořádnou možnost - objekt na zcela unikátním místě. Vzácná příležitost pro individuální kupce, ale i organizace zaměřené na outdoorové aktivity!

Cena: 450 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize!
Prodej domu s pozemky v obci Modletice u Slavonic Prodej domu s pozemky v obci Modletice u Slavonic

Nabízíme k prodeji chalupu v obci Modletice, 8 km od Slavonic, v nádherném území Podyjí. Dům se nachází v klidné lokalitě s nedotčenou přírodou, s blízkými lesy a řekou Dyjí která již zde umožňuje koupání i rybaření. Objekt sestává ze dvou obytných částí rozdělených průjezdem a původní hospodářské části a navazující zahradou s hodnotnými stromy. Již dříve bylo vybudováno ústřední vytápění s kotlem na tuhá paliva, koupelna, částečně nové podlahy. Pitná voda z vlastní studny, kanalizace do jímky na vyvážení, součástí objektu je sklep, krovy ve velmi dobrém stavu, střešní krytina funkční, podkroví vhodné k vestavbě. Plocha pozemků 3576 m2, nemovitost je vhodná k rodinné rekreaci i podnikání v agroturistice.

Cena: 1 050 000 Kč / celkemPoznámka: Rezervace!
Pronájem kancelářských prostor - Jihlava -  Masarykovo náměstí Pronájem kancelářských prostor - Jihlava - Masarykovo náměstí

Nabízíme k pronájmu soubor kanceláří v 1. a 2. patře historického domu na Masarykově náměstí v Jihlavě. Jedná se o celek skládající se z více prostor, doplněný sociálním zařízením a kuchyňkou, přístupný po hlavním domovním schodišti i výtahem, který je orientován k zadnímu traktu budovy s přímým přístupem na vyhrazené parkoviště. Toto umožňuje bezbariérový přístup k jednotlivým prostorám. Po dohodě je možné vyčlenit jedno až dvě parkovací místa na vyhrazeném parkovišti, náležejícím k domu. Prostory jsou moderní, v nedávné době rekonstruované, z většiny kanceláří výhled směrem na západ do Masarykova náměstí. Prostory jsou vhodné jako kanceláře, případně ordinace lékařů nebo zázemí pro dětské centrum.

Cena: 25 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + DPH k měsíčnímu nájemnému
Pronájem zařízeného nadstandardního mezonetového bytu v centru Jihlavy Pronájem zařízeného nadstandardního mezonetového bytu v centru Jihlavy

Nabízíme k pronájmu aktraktivní byt velikosti 4+1+2 koupelny, ve 2. a 3. patře historického domu v centru krajského města. Na vstupním patře se nachází prostorná předsíň, hlavní obytný prostor s jídelním koutem, kuchyně a koupelna, v patře ložnice, dva pokoje a koupelna. V obou koupelnách je vana. Kuchyně je vybavena včetně spotřebičů (varná deska, trouba, digestoř, myčka, lednička), v koupelně pračka. Všechny obytné prostory jsou orientovány do klidového prostoru vnitrobloku s jižním osluněním. Po dohodě s majitelem je možné využívat atrium s okrasnou zahradní úpravou a sezením. V případě zájmu je možnné připojit i samostatný pronájem obchodních/kancelářských prostor v přízemí domu o ploše 50 m2.

Cena: 16 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Dvě koupelny!