Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Rodinný dům v Třebíči, Podklášteří Rodinný dům v Třebíči, Podklášteří

Ve výhradním zastoupení nabízíme přízemní řadový rodinný dům (z větší části podsklepen) v klidné a vyhledávané rezidenční třebíčské čtvrti Podklášteří. Objekt je třeba částečně rekonstruovat a částečně demolovat. Nabízí se však možnost půdní vestavby nebo nástavby, kde je možné vytvořit další 2 až 3 místnosti. Dům z roku 1935 prošel před 30 léty částečnou rekonstrukcí a je napojen na veškeré inženýrské sítě. Objekt je zastřešen sedlovou střechou, krov je dřevěný a je v dobrém stavu. V zadní části pozemku je malá zahrádka se studnou. Stropní konstrukce nad 1.NP jsou dřevěné trámové, nad suterénem pak železobetonové. Nedaleko je autobusová zastávka MHD, základní škola a školka.

Poznámka: Novinka!
Pronájem obchodních prostor v pěší zóně Jihlavy Pronájem obchodních prostor v pěší zóně Jihlavy

Nabízíme k pronájmu rozlehlé obchodní prostory v přízemí domu v atraktivní lokalitě pěší zóny Jihlavy v Benešově ulici. Celková výměra je 250 m2, z toho 208 m2 prodejní plocha, zbytek sklad a zázemí. Obchodní prostory jsou přístupné vstupem přímo z ulice, vedle vstupu je výloha. Vytápění je ústřední, plynovým kotlem. Zásobování je možné přímo z pěší zóny i dvorním traktem. Benešova ulice patří mezi obchodně nezajímavější lokality krajského města.

Poznámka: Cena + služby + provize, kauce
Prodej řadového rodinného domu v Jihlavě Prodej řadového rodinného domu v Jihlavě

Nabízíme k prodeji velice pěkný řadový dům v Jihlavě v žádané lokalitě Na Dolině v Tomáškově ulici. Nemovitost je z roku 1994, v roce 2010 proběhla rekonstrukce - nová střešní krytina, částečné zateplení fasády, nová plastová okna, koupelny, kotel. Dispozice domu leží na třech podlažích, první tvoří vstupní část, garáž, pokoj, koupelna a vstup na terasu s udržovanou zahradou, v patře hlavní rozlehlý obytný prostor, kuchyně a jídelna, v posledním podlaží jsou 3 pokoje a koupelna. Obytná plocha domu činí 150 m2, zahrady 148 m2, před garáží parkovací stání 46 m2. Dům je ve velmi dobrém stavu, atraktivní poloha!

Cena: 5 549 000 Kč / celkem
Rodinný dům ve Velkém Meziříčí Rodinný dům ve Velkém Meziříčí

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji částečně podsklepený RD velikosti 4+1 se garáží a menší zahradou. Původní objekt (cca 1970) byl před 25 lety kvalitně rekonstruován (voda, topení, elektro, dispozice) a následně, po roce 2001 přistavěn (nová ložnice s velkým šatníkem) a modernizován (okna, vstupní dveře, zateplení). V přízemí se nachází kuchyně, ob. pokoj, koupelna, samostatný WC a komora, na mezipatře velká ložnice se šatníkem s balkonem orientovaným do zahrady, v patře pokoj orientovaný na sever, pokoj s velkým šatníkem orientovaný na jih, WC a komora. Dům má čtyři malé sklepy - dva jsou přístupné z interiéru (kotel + karma a potraviny), dva jsou přístupné ze zahrady a slouží ke skladování sezonních věcí.

Cena: 3 980 000 Kč / celkemPoznámka: Po výrazné slevě!
Prodej bytu 1+1 v Třebíči, ulice Čajkovského Prodej bytu 1+1 v Třebíči, ulice Čajkovského

Ve výhradní zastoupení nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+1 v Třebíči, Nové Dvory, ulice Čajkovského. Byt se nachází ve II. NP čtyřpatrového domu. Bytová jednotka je v původním stavu, velmi dobře udržována a vhodná jak k okamžitému nastěhování, tak případné rekonstrukci bytového jádra. Na jih orientovaný pokoj je doplněn rozsáhlým balkonem osazeným při revitalizaci bytového domu v roce 2011. Součástí obnovy tohoto panelového domu bylo zateplení, nová okna a prostor vchodu. Aktuálně probíhá montáž nového výtahu!! Ne sever situovaná jídelna a kuchyně je opatřena původní, ale udržovanou kuchyňskou linkou včetně plynového sporáku. Samozřejmostí je bytová přípojka internetu od dvou distributorů. RK Doporučuje!

Cena: 1 099 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující.
Prodej zajímavého bytu 3+1 v Jihlavě Prodej zajímavého bytu 3+1 v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme atraktivní byt o výměře 92,5 m2 v secesním domě v Bezručově ulici v Jihlavě. Jedná se byt větších rozměrů s dispozicí vycházející z doby secese, s dobovými detaily a propojenými místnostmi. Dům leží ve velice pěkné lokalitě širšího centra Jihlavy, v klidném prostředí v návaznosti na parkovou úpravu, s pěkným osluněním. Bytová jednotka má dispozici 3+1, s velkou předsíní, dva hlavní pokoje i předsíň jsou propojeny původními dvoukřídlovými dveřmi, v hlavních místnostech jsou masivní parketové podlahy. Vytápění je plynové WAV, okna nová dřevěná euro. K jednotce náleží sklep 10 m2. Byt nabízí potenciál ke zřízení osobitého bydlení v jedinečné lokalitě s duchem místa a doby.

Cena: 2 850 000 Kč / celkemPoznámka: Cena+právní služby
Pronájem skladových prostor s kanceláří a rampou v Jihlavě Pronájem skladových prostor s kanceláří a rampou v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu skladové prostory s kanceláří a sociálním zařízením v jednom celku, se zásobovací rampou v komerčním areálu v průmyslové zóně, v ulici U Rybníka v Jihlavě - část Bedřichov. Celek sestává ze skladu o výměře 280 m2, se světlou výškou 3,1m, kanceláře o ploše 30 m2, uzavřené rampy 30 m2 a přiléhajícího parkoviště 100 m2. Součástí je sociální zařízení a kuchyňka. Celý areál je oplocený, s fungující ostrahou a službami - odvoz odpadu a úklid volných ploch. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost na dálnici D1, obchvat Jihlavy i zastávka MHD 300 m od areálu. Objekt je primárně určen jako sklad, pokud by se jednalo případně o výrobu - pouze lehká! Vytápění plynovým kotlem, ohřev vody elektro bojler.

Cena: 27 225 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena + služby + provize.
Pronájem kancelářských prostor v Jihlavě Pronájem kancelářských prostor v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu ucelený soubor kanceláří se sociálním zařízením, kuchyňkou, garáží a parkovacími místy v samostatném objektu v komerčním areálu U Rybníka v Jihlavě, části Bedřichov. Jedná se o dopravně velmi dobře dostupný areál v blízkosti obchvatu Jihlavy a přivaděče na dálnici D1, ve vzdálenosti 300 m leží zastávka MHD. Areál je oplocený, s ostrahou a fungujícími službymi (odvoz odpadu, úklid volných ploch atd.). Vytápění a ohřev vody je samostatným plynovým kotlem. Prostory jsou určeny k pronájmu primárně jako kancelářské. Stavební a technický stav objektu je velmi dobrý a plně funkční, umožňující dlouhodobý pronájem a trvalé sídlo firmy.

Cena: 26 620 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena + služby + provize.
Prodej rodinného domu v Jihlavě Prodej rodinného domu v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme rodinný dům se zahradou v Jihlavě na ulici Telečská. Nemovitost je ve velmi dobře udržovaná, v minulých letech rekonstruovaná - 2010 nové instalace včetně vytápění a rekonstrukce obou koupelen, 2013 nová střešní krytina a oplechování, 2015 nová plastová okna a fasáda. Dům sestává ze suterénu na úrovni ulice se dvěma garážemi, dílnou a technickým zázemím, dále dvou podlaží se samostatnými byty 3+1 a podkroví s jedním pokojem, je zde možnost půdní vestavby. Na pozemku se nachází další objekty - dílna s komorou, zděná pergola s krbem, altán a bazén. Dům, zahrada i celek jsou ve velmi dobrém stavu. Předností je lokace, klid, blízkost přírody a pěší dostupnost centra.

Poznámka: Rezervace!
Prodej zahrady s chatou mezi obcemi Hosov a Vysoká Prodej zahrady s chatou mezi obcemi Hosov a Vysoká

Ve výhradním zastoupení prodáváme zahradu s chatou krásném a klidném území v zahrádkářské kolonii v lokalitě ležící mezi obcemi Vysoká a Hosov u Jihlavy. Chata i pozemek jsou v osobním vlastnictví, stavba je z roku 2008, součástí je studna, septik, rozvody elektřiny, vše řádně zkolaudováno. Přístup po cestě v podílovém spoluvlastnictví všech majitelů pozemků v dané lokalitě. Jedná se o precizně udržovanou a trvale kultivovanou zahradu s hodnotnými ovocnými stromy i okrasnou zelení, součástí pozemku je i skleník, studna, kůlna na nářadí a terasa s pergolou. Chata je technicky velmi dobře provedena, vybavena sociálním zařízením, kuchyňskou linkou a uzmožňuje kvalitní využívání k rekreaci. Výjimečná nabídka!

Poznámka: Cena + právní služby