Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Prodej bytu 3+1 v Jihlavě Prodej bytu 3+1 v Jihlavě

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve čtvrtém patře panelového domu na Březinově ulici v Jihlavě. Dům je po revitalizaci, je zateplen, s novými plastovými okny a novými balkony. Byt má typizovanou dispozici, v nedávné době prošel úpravami (nové plovoucí podlahy, kuchyňská linka se spotřebiči, nový sprchový kout), vlastní bytové jádro je původní. Dispozice bytu zaručuje ideální průběh oslunění a pěkný výhled do oklí a zeleně. K bytu náleží sklepní box. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, pošta, obchody, restaurace, hřiště, služby, lesopark, sportoviště i kontakt s přírodou a propojení s městem cyklostezkami. V okolí domu je dostatek veřejných parkovacích ploch. Doporučujeme prohlídku.

Cena: 1 970 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + právní služby.
Prodej zařízeného bytu 3+1 v Jihlavě Prodej zařízeného bytu 3+1 v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velice pěkný byt 3+1 na ulici Březinova v Jihlavě. Dům je po revitalizaci, je zateplena hlavní fasáda domu (zbývající část + velkorozměrové betonové lodžie v letošním roce), nová plastová okna. Byt má zděné jádro a koupelnu po rekonstrukci, zánovní kuchyňskou linku se spotřebiči. Veškeré vybavení bytu včetně nábytku je součástí prodeje. Přerdností bytu je jeho umístění v rámci obytného souboru, výhled a oslunění. V sousedství domu je dostatek parkovacích stání, v okolí veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, restaurace, služby), dále návaznost na lesopark, napojení na cyklostezky a kontakt s přírodou. Pro další informace kontaktujte makléře.

Cena: 2 440 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + provize + právní služby
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (krajní sekce 06) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (krajní sekce 06)

Ve spolupráci se stavební firmou Rekonstav HB a architektem Michalem Zlatuškou jsme "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou zahájili výstavbu šesti nových řadových rodinných domů. Výstavba „na klíč“ byla zahájena v září 2017 (I. etapa výstavby) a první stavby budou dokončeny v prosinci 2018. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 690 000 Kč / celkemPoznámka: Ve výstavbě!
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 05) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 05)

V malebných "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou probíhá výstavba šesti nových řadových rodinných domů, které navrhnul architekt Michal Zlatuška a stavbu provádí místní zkušená stavební firma Rekonstav HB. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Součástí dodávky je i domek na nářadí a sklad sezonních věcí. Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Dokončení I. etapy je plánováno na prosinec 2018. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 590 000 Kč / celkemPoznámka: Hrubá stavba dokončena!
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 04) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 04)

Šest nových řadových rodinných domů v Jaroměřicích nad Rokytnou - domy ve výstavbě. Dokončení I. etapy je plánováno na prosinec 2018. Staví se podle projektu architekta Michala Zlatušky a stavbu provádí místní zkušená stavební firma Rekonstav HB. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Součástí dodávky j e i domek na nářadí a sklad sezonních věcí, nabízíme i možnost koupě samostatné garáže v bezprostřední blízkosti. Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 590 000 Kč / celkemPoznámka: Ve výstavbě!
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 03) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 03)

Ve městě Jaroměřicích nad Rokytnou nabízíme k prodeji 6 nových řadových rodinných domů - dokončení I. etapy je plánováno na prosinec 2018. Stavbu provádí zkušená stavební firma Rekonstav HB a domy navrhnul architekt Michal Zlatuška. Jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Součástí dodávky je i domek na nářadí a sklad sezonních věcí, nabízíme i možnost koupě samostatné garáže v bezprostřední blízkosti. Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 590 000 Kč / celkemPoznámka: Hrubá stavba dokončena!
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 02) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (vnitřní sekce 02)

Hrubá stavba dokončena! V malebných "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou probíhá výstavba šesti nových řadových rodinných domů, které navrhnul architekt Michal Zlatuška a stavbu provádí zkušená stavební firma Rekonstav HB. Dokončení I. etapy je plánováno na prosinec 2018. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Součástí dodávky je i domek na nářadí a sklad sezonních věcí. Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 610 000 Kč / celkemPoznámka: Ve výstavbě!
Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (krajní sekce 01) Nový řadový rodinný dům v Jaroměřicích n. R. (krajní sekce 01)

Ve spolupráci se stavební firmou Rekonstav HB a architektem Michalem Zlatuškou jsme "barokních" Jaroměřicích nad Rokytnou zahájili výstavbu šesti nových řadových rodinných domů. Výstavba „na klíč“ byla zahájena v září 2017 (I. etapa výstavby) a první stavby budou dokončeny v prosinci 2018. Domy jsou vyprojektovány ve velmi úsporné kategorii „B“ a zdrojem tepla budou kromě jiného i solární panely (dále krbová kamna s výměníkem a elektrický "dohřev" vody). Prodejní ceny domu s pozemkem začínají na 2.590.000 Kč (vč. DPH). Máte-li zájem o podrobnější informace volejte nebo pište. Další informace naleznete na stránkách prodejce.

Cena: 2 750 000 Kč / celkemPoznámka: Hrubá stavba dokončena!
Nový byt 1+kk v Třebíči (1A1) Nový byt 1+kk v Třebíči (1A1)

Byty Modřínová - stavíme! Představujeme Vám tímto byt 1+kk s balkonem (5,7 m2) o výměře 42,0 m2. Bytová jednotka se nachází ve zvýšeném přízemí nového developerského projektu, jehož výstavba byla zahájena na jaře 2017 a dokončena bude v únoru 2019. Bytový dům má 23 bytů o velikosti 1+kk až 4+kk a garáž se sklepy a devíti garážovými stáními. Kromě kvalitního zateplení, zdařilých dispozic a vysokého materiálového standardu budou mezi všemi byty speciální "protihlukové" konstrukce. Ještě dnes můžete dle svých představ vybírat dveře, podlahové konstrukce, dlažby, obklady, sanitární keramiku a další materiály a vybavení. Podrobné informace na stránkách prodejce! Možnost koupě privátního parkovacího místa před domem!

Cena: 1 490 000 Kč / celkemPoznámka: Nové byty v Třebíči!
Pronájem bytu 2+kk s garážovým stáním v Jihlavě Pronájem bytu 2+kk s garážovým stáním v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu zcela nový byt 2+kk s lodžií a garážovým stáním v bytovém komplexu U Dubu na Vrchlického ulici v Jihlavě. Byt se nachází ve druhém podlaží, výtahem je propojen se vstupním prostorem i garážovým stáním. K jednotce náleží samostatná komora na patře s vytápěním, vodovodem a odpadem. Byt je částečně zařízen moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči (varná deska, trouba, digestoř a myčka nádobí). Obě obytné místnosti jsou orientovány na jihovýchod, z obývacího pokoje je vstup na lodžii o ploše 7,8 m2, s výhledem do klidové zóny a zeleně. Vytápění je ústřední, podlahy vinyl a dlažby. Byt nabízí komfortní bydlení v moderní zástavbě, klidnou lokalitu s dobrou dostupností centra a kontakt s přírodou.

Cena: 11 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + zálohy na energie a provize