Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Prodej venkovské usedlosti v Holušicích na Humpolecku Prodej venkovské usedlosti v Holušicích na Humpolecku

Ve výhradním zastoupení prodáváme atraktivní zemědělskou usedlost s možností trvalého bydlení v obci Holušice na Humpolecku. Nemovitost leží na vlastním pozemku, který je rozdělen na uzavřený dvůr s okrasnou zahradou - 1259 m2 a přilehlou zahradu s rybníčkem - 2055 m2. Na obytnou část v přízemí a podkroví 4+1, dvě koupelny, pracovna, šatna navazuje dílna, kůlna, stodola, seník, sklep, vše s vlastními vchody. Vytápění elektrické sálavé + krb, teplá voda z bojleru, kanalizace do jímky na vyvážení - možné napojit na obecní. Předností je poloha v krásné lokalitě Vysočiny, příroda, koupání v okolí, napojení na dálnici cca 3 km. Možné další rozšíření např. pro agroturistiku. Přístupy k pozemkům po obecních.

Cena: 5 790 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + právní služby, provize v ceně
Pronájem bytu 2,5+1 v rodinném domě v Jihlavě Pronájem bytu 2,5+1 v rodinném domě v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu byt 2,5+1 v 1. patře v řadovém rodinném domě na Šafaříkově ulici v Jihlavě. Jedná se o celé podlaží, dispozice předsíň, obývací pokoj s výstupem na velkou jižní lodžii, kuchyně s jídelním koutem, ložnice, koupelna (sprcha, umyvadlo, vana), WC, další balkon do ulice. Dům leží v klidné lokalitě zástavby rodinných domů, s dobrýmn napojením na dopravní infrastrukturu města i MHD, blízkost přírody. Vytápění je ústřední plynové radiátory, voda a plyn se účtuje rozpočtem dle podlahové plochy, elektřina má samostatné měření. byt je kompletně zařízený, orientace obytných místností je do klidové zóny k jihu do zahrady s pěkným výhledem. V okolí veškerá občanská vybavenost.

Cena: 12 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena+zálohy, kauce, provize
Prodej domu (chalupy) v Kněžicích, okres Jihlava Prodej domu (chalupy) v Kněžicích, okres Jihlava

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící domek v obci Kněžice-Víska, okres Jihlava. Dům s předzahrádkou a dvorkem je jednopodlažní stavbou s částečně obytným podkrovím. Na kuchyňský prostor navazují dvě místnosti s J a JZ orientací. Instalovány jsou plynové přímotopy a kamna na TP v kuchyni a obývacím pokoji. Rekonstrukcí prošla střecha, některá okna, podlahové krytiny i koupelna. Objekt připojen k el. síti a obecnímu vodovodu. Využíván je suchý záchod. K obytné části přiléhá kolna na skladování dřeva a malý sklad nářadí. Kolem RD protéká zregulovaný potok. Objekt je ihned vhodný pro nenáročné bydlení či rekreaci v malebné obci s kostelem, hospodou i prodejnou. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 650 000 Kč / celkemPoznámka: Daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Prodej bytu 1+1 v Jihlavě Prodej bytu 1+1 v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme byt 1+1 ve 3. patře v ulici Březinova 137 v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází v revitalizovaném domě - po rekonstrukci střecha, fasáda - zateplení + nová okna, domovní dveře. Vlastní byt je v původním stavu, s umakartovým bytovým jádrem a kuchyňskou linkou, původní elektroinstalací, orientace obytné místnosti je na východ. K bytu náleží dva sklepní boxy 2 m2 a 1,5 m2, na mezipatře ve schodišti společná lodžie. Výtah v domě není. Jedná se o klidnou lokalitu, s okolní zelení a lesoparkem, v blízkosti veškerá občanská vybavenost, zastávka hromadné dopravy, před domem je trvale dostatek parkovacích míst. Bytová jednotka má velmi dobrý potenciál investice a následného pronájmu.

Cena: 1 390 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + právní služby, provize v ceně
Pronájem kanceláře v Jihlavě Pronájem kanceláře v Jihlavě

Pronajímáme kancelář 62,6 m2 v Brněnské ulici v Jihlavě. Prostor se nachází ve velice pěkně zrekonstruovaném domě ve 2. nadzemním podlaží, s kuchyňkou, s výtahem a sociálním zařízením na podlaží. Prostory jsou částečně zařízené kancelářsrkým nábytkem, kuchyňka zcela zařízena. Vytápění ústřední plynové společným kotlem, placeno rozpočtem dle plochy, totéž teplá a studená voda. Parkování v okolí na věřejných parkovištích. Celý dům je pečlivě provozován, s klidným prostředím. Prostory jsou k dispozici po dohodě ve velmi krátkém čase. Je možnost dohody na využívání pozemku ve vnitrobloku domu dle sjednaných podmínek.

Pronájem bytu 1,5+1 v Jihlavě Pronájem bytu 1,5+1 v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu byt 1,5+1 v Brněnské ulici. Jednotka leží ve 3. nadzemním podlaží domu s výtahem, má plochu 62,6 m2, výhledem z obytné místnosti orientovaná k jihu do vnitrobloku. Dispozici tvoří předsíň, pokoj, spací kout, kuchyně a koupelna. Byt je vybaven starší kuchyňskou linkou se sporákem a digestoří, koupelna je v původním, ale plně funkčním stavu, vytápění vlastním novým plynovým kotlem. Po dohodě je možné využívat komoru na podlaží o ploše 5 m2 a případně prostor zahrady ve vnitrobloku za domem podle sjednaných podmínek. Parkování v přilehlých ulicích venkovní veřejné. Celý dům je po pečlivé rekonstrukci a s velmi klidným provozem. Byt je k dispozici cca do jednoho měsíce.

Cena: 7 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Cena + zálohy + provize, kauce
Obchod (komerční prostor) v Třebíči, ulice Smila Osovského Obchod (komerční prostor) v Třebíči, ulice Smila Osovského

Ve výhradním zastoupení nabízíme k nájmu krásný, mramorem obložený, designový komerční prostor, vhodný pro obchod, místo služeb, sídlo menší společnosti nebo reprezentativní kancelář. Výloha se vchodem je obrácena směrem do přístupové komunikace, v průchodu, který navazuje na ulici Smila Osovského. Sociální zázemí je řešeno samostatnou toaletou s umyvadlem. Uvolnění nájemního prostoru je možné do 1 měsíce od uzavření nájemní smlouvy. Energetická třída budovy, kde je nájemní prostor situován, s hodnotou G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání PENB bude inzerována skutečná energetická třída nemovitosti. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsíc
Pronájem bytu 1+kk 37,8 m2, 3. NP v Jihlavě Pronájem bytu 1+kk 37,8 m2, 3. NP v Jihlavě

Pronájem bytu 1+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava. Byt se nachází ve 2. patře domu, orientován výhledem do pěší zóny. Vytápění etážové vlastním plynovým kotlem, vybavení kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. Dům s klidným provozem a důrazem na soukromí, v případě dohody možnost pronájmu parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena+energie+provize+právní služby, kauce
Pronájem bytu 2+kk 81,6 m2, 4. NP v Jihlavě Pronájem bytu 2+kk 81,6 m2, 4. NP v Jihlavě

Pronájem bytu 2+kk v pečlivě zrekonstruovaném domě v atraktivní lokalitě pěší zóny centra města Jihlava. Byt se nachází ve 3. patře domu s výhledem do pěší zóny. Vytápění je etážové vlastním plynovým kotlem, vybavení kuchyňskou linkou se spotřebiči a částečně nábytkem. V domě je klidný provoz s důrazem na soukromí. V případě dohopdy je možný pronájem parkovacího stání ve vnitrobloku.

Cena: 12 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: cena+energie+provize+právní služby, kauce
Prodej rodinného domu a samostatné garáže v Třebíči Prodej rodinného domu a samostatné garáže v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji příjemný rodinný domek v Třebíči, na ul. Hilbertova. Součástí prodeje i inzerované ceny je prodej mimo dům stojící garáže v bezprostřední blízkosti RD. Původní dům z poloviny minulého století prošel rekonstrukcí a přístavbou v roce 1997. Zvětšena byla obytná plocha a podkroví, osazena dřevěná okna a dřevěná podlahová krytina, v roce 2015 osazen nový plynový kotel. Dům je připojen na kanalizaci, elektrickou přípojku i vodovod. Na objekt velikostní kategorie 3+kk přiléhá zahrada o výměře 125 m. Nabízená garáž je řadovou stavbou s vlastním měřením a jištěním, navazující na ulici U Kuchyňky s možností parkování os. vozu+motorky, případně technického zázemí. Doporučujeme!

Cena: 3 800 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující.