Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Samota k celoročnímu bydlení v obci Slavníč Samota k celoročnímu bydlení v obci Slavníč

Prodej nadstandardně zrekonstruovaného domu z roku 1904 v obci Slavníč (20 km od Jihlavy, 10 km od Humpolce). Nemovitost je umístěna na okraji obce, v krásném prostředí u lesa (téměř samota, soukromí). Objekt má uzavřený dvůr s hospodářskou částí s dalším potenciálem využití. Vytápění a příprava TUV tepelným čerpadlem (vzduch/voda), rezervní zdroj PBT v podzemním zásobníku, zahrada se zavlažovacím systémem, kanalizace (vlastní septik a ČOV), vrtaná studna (kvalitní "kojenecka" voda). Přímo za domem je malý lyžařský vlek, v blízkosti možnost přírodního koupání v zatopených lomech. Energetická třída G, je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Poznámka: Cena pro jednání!
Prodej domu v Rodinově u Kamenice nad Lipou Prodej domu v Rodinově u Kamenice nad Lipou

Jako výhradní prodejce nabízíme vesnický rodinný dům s pozemky v obci Rodinov. Nemovitost leží na pěkném klidném místě na okraji obce, na dům navazují pozemky se vzrostlými stromy, celková výměra včetně zastavěné plochy je 2072 m2. Dům z roku 1935 tvoří obytná část s dispozicí 4+kk a navazující hospodářské budovy a stodola. Zdivo je smíšené, střešní krytina z cementových tašek, krovy ve velmi dobrém stavu, napojení na elektřinu 230/400 V, obecní vodovod, kanalizace do septiku, vytápění lokální na tuhá paliva. Po provedení úprav je dům vhodný k rekreaci nebo i trvalému bydlení. Výhodou je lokace nemovitosti v zajímavé krajině v blízkosti Kamenice nad Lipou a kontakt s přírodou. Zajímavá nabídka!

Cena: 1 890 000 Kč / celkemPoznámka: Cena + právní služby
Pronájem bytu 3+kk v Jihlavě, Vrchlického ul. Pronájem bytu 3+kk v Jihlavě, Vrchlického ul.

Pronájem nového bytu v lokalitě "U Dubu" velikosti 3+kk v prvním privátním bytovém areálu hlídaném kamerovým systémem. K bytu náleží dva balkony (2 x 4,8 m2) a sklep. Jedná se o pěkně řešenou prostornou bytovou jednotku o výměře 77 m2, umístěnou ve 2. patře, je zařízena kuchyňskou linkou s troubou a sklokeramickou deskou, obývací pokoj s menší obytnou stěnou, koupelna je vybavena vanou i sprchovým koutem, WC samostatný. Mezibytové stěny jsou odhlučněné a umožňují klidné bydlení. Snadná dostupnost centra. K nastěhování od srpna 2018 (po dohodě od července 2018). Vytápění je ústřední, podlahy vinyl a dlažby. Byt nabízí komfortní bydlení v moderní zástavbě, klidnou lokalitu s dobrou dostupností centra a kontakt s přírodou.

Cena: 12 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + zálohy a provize
Prodej bytu 1+kk v atraktivní lokalitě v Jihlavě Prodej bytu 1+kk v atraktivní lokalitě v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme velice pěkný prostorný byt 1+kk v Jihlavě v loalitě U Dubu na ulicích Vrchlického - Dr. Jiřího Procházky. Bytová jednotka se nachází v 1. patře zděného bytového domu (z r. 2008), s výtahem. Vyniká velmi dobrým dispozičním řešením, variabilitou zařízení, k bytu patří balkon 3,3 m2 a komora na patře 2,5m2. Jedná se o žádanou lokalitu, v klidném prostředí, s pěší dostupností centra města i blízkostí přírody a dobrým napojením na dopravní infrastrukturu města. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - škola, školka, nemocnice, obchody, zastávka MHD. Parkování u domu na veřejném parkovišti. Dům byl postaven moderními technologiemi, zateplen, energetická třída C - úsporná.

Poznámka: Cena + právní služby
Pronájem obchodu v centru Třebíče Pronájem obchodu v centru Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu atraktivní obchodní prostory v centru Třebíče (Karlovo náměstí - tzv. "horní strana"). Obchod s velkým proskleným vchodem "přímo z chodníku" a dvěma velkými výlohami se nachází v opraveném historickém domě a nabízí rozsáhlé komerční prostory a dobré skladovací a sociální zázemí. Dále pak mimořádnou možnost parkování dvou osobních automobilů v průjezdu daného domu. V objektu v minulosti dlouhodobě působil známý obchod se sportovním a cyklistickým vybavením. Skladba místností předurčuje prostor jak pro obchod, tak pro restauraci, kavárnu, vinotéku, ale i sídlo banky či pojišťovny. Není vyloučeno ani sídlo firmy s obchodní kanceláří. Doporučujeme prohlídku. V případě zájmu volejte makléře!

Poznámka: Novinka!
Pronájem kancelářských prostor v Jihlavě Pronájem kancelářských prostor v Jihlavě

Naízíme k pronájmu ucelený soubor kancelářských prostor ve 2. patře komerčního domu v centru Jihlavy. Dům se nachází v pěší zóně města, s dobrou dopravní dostupností, prostory jsou ve velmi dobrém stavebně technickém stavu, celková plocha 75 m2. Jedná se o vstupní část, kuchyňku, sociální zařízení a kanceláře rozdělené do celkem pěti prostor, celý soubor je pod jedním vstupem. Vytápění je samostatné plynovým etážovým kotlem, který slouží i pro ohřev teplé vody. V celém domě je v přízemí domu obchod, kadeřnictví a dále pouze kanceláře, klidný provoz. Parkování je možné na blízkých veřejných parkovacích plochách. Dům je průběžně velmi dobře udržován, předností je lokace v centru krajského města.

Cena: 11 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie, služby + provize
Nájem obchodních a skladovacích prostor v Jihlavě Nájem obchodních a skladovacích prostor v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu obch. pl. o celkové výměře 344 m2 v atraktivním místě města Jihlavy (prodejna 280 m2, sklad 42 m2, zázemí 13 m2, archiv 9 m2) . Prostory jsou součástí nové rozlehlé přízemní haly a do podzimu 2018 byly užívány jako "showroom" firmy nabízející luxusní kuchyně a designový nábytek. Ve zbytku haly sídlí společnost ELMAT SUPER nabízející velmi kvalitní materiály a vybavení pro koupelny a další doplňky pro domácnost. V ideálním případě hledáme nájemce, který vhodným způsobem rozšíří nebo doplní nabídku výše popsaného zboží (kuchyně, dveře, podlahy, barvy, laky, stěrky, svítidla, potřeby pro stavebníky a kutily...). Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem, je klimatizovaný a vybavený systémem pro rekuperaci vzduchu. Parkování pro klienty na přilehlých plochách.

Cena: 60 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Velmi nízké provozní náklady!
Prodej zemědělské usedlosti v Pozďátkách, okres Třebíč Prodej zemědělské usedlosti v Pozďátkách, okres Třebíč

Jako výhradní RK nabízíme k prodeji chalupu s pozemky na Vysočině, v obci Pozďátky (Slavíčky), okres Třebíč. Dům si do dnešních dnů zachoval původní vzhled a charakter. K chalupě přiléhají rozsáhlá hospodářská stavení s možností dalšího využití. Součástí prodeje jsou i navazující pozemky, které včetně zast. ploch budov čítají 4.860 m. Tech. stav budov je vhodný k rekonstrukci a za předpokladu respektování původního charakteru, bude odměnou opravdu stylové chalupaření, případně i drobné zeměd. hospodaření. Obec Pozďátky se v poslední době stala vyhledávanou lokalitou pro milovníky pohody a klidu, toužících po vlastní chalupě s výbornou dostupností do okr. města, nicméně na konci silniční sítě, v krásné přírodě!

Cena: 2 000 000 Kč / celkemPoznámka: Včetně provize RK!
Nový byt 4+kk v blízkosti centra Třebíče Nový byt 4+kk v blízkosti centra Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji novostavbu bytu velikostní kategorie 4+kk. Byt je realizován v rámci malého bytového domu situovaného na naprosto unikátním místě-Havlíčkově nábřeží v Třebíči, v samém srdci Židovské čtvrti, která je součástí světového dědictví UNESCO. Jednotka aktuálně procházející přípravnou fází, nabízí nadstandardní půdorys 97 m, výhled na nábřeží a unikátní vnitřní dispozici. Byt bude dodán zcela dokončený, včetně koupelny, soc. zázemí, podlah, dveří atd. Součástí ceny není kuchyňská linka. K bytové jednotce náleží sklad v I. NP a samozřejmě podíly na společných částech domu a pozemku. Projekt hodnotíme jako zcela mimořádný, vhodný jak pro bydlení tak i na investici. Doporučujme!

Cena: 3 590 000 Kč / celkemPoznámka: Nový byt v třebíčském Zámostí!
Byt 2+kk na Havlíčkově nábř. v Třebíči Byt 2+kk na Havlíčkově nábř. v Třebíči

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji novostavbu bytu velikostní kategorie 2+kk. Byt je realizován v rámci malého bytového domu situovaného na naprosto unikátním místě-Havlíčkově nábřeží v Třebíči, v samém srdci Židovské čtvrti, která je součástí světového dědictví UNESCO. Jednotka aktuálně procházející přípravnou fází, nabízí nadstandardní půdorys 40 m, výhled na nábřeží a unikátní vnitřní dispozici. Byt bude dodán zcela dokončený, včetně koupelny, soc. zázemí, podlah, dveří atd. Součástí ceny není kuchyňská linka. K bytové jednotce náleží sklad na patře a samozřejmě podíly na společných částech domu a pozemku. Projekt hodnotíme jako zcela mimořádný, vhodný jak pro bydlení tak i na investici. Doporučujme!

Cena: 1 650 000 Kč / celkem