Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Prodej domu v Dolní Cerekvi Prodej domu v Dolní Cerekvi

Nabízíme k prodeji komerční třípodlažní dům v centru obce Dolní Cerekev. Tento do nedávné doby sloužil jako obchod s potravinami, pro tento účel byl i vyprojektován a zkolaudován. Objekt sestává z jednoho podzemního podlaží o ploše 32,3 m2, přízemí - plocha 104,9 a podkroví 105,7m2. Přízemí je řešeno jako prodejna se zázemím, v podkroví další zázemí s kancelářemi, toto by mohlo sloužit jako samostatná bytová jednotka. Objekt je napojen na obecní vodovod, plynovod a kanalizaci a elektřinu 230/400 V. Střešní krytina je keramická pálená, podkroví zatepleno. Nemovitost v dobrém stavu, průběžně udržovaná a je vhodná jako objekt k bydlení a provozování živnosti v obci. Velice zajímavá příležitost!

Cena: 1 570 000 Kč / celkem
Prodej nového bytu 1+kk na Modřínové ulici v Třebíči (4A1) Prodej nového bytu 1+kk na Modřínové ulici v Třebíči (4A1)

Nový bytový dům na ulici Modřínová v Třebíči - výstavba zahájena! Představujeme Vám výborně řešený byt 1+kk (34,1 m2) se sklepem (3,7 m2) a velkou, na jih orientovanou lodžií (6,3 m2 ). V pětipodlažní budově bude 23 bytových jednotek o velikostech 1+kk až 4+kk, všechny s balkonem, lodžií nebo terasou. Dispozici a materiálové provedení lze řešit "na míru", mezi byty budou provedeny "protihlukové" zdvojené dělící stěny, dům má výtah. V přízemní halové garáži bude 9 garážových stání, vně budovy pak naleznete 4 privátní parkovací místa. Poslední bytové jednotky lze rezervovat na stránkách prodejce. Stavba domu bude dokončena nejpozději v únoru 2019.

Poznámka: K tomuto bytu je třeba dokoupit garážové stání v přízemí domu!
Prodej stavebního pozemku v Rohozné u Jihlavy. Prodej stavebního pozemku v Rohozné u Jihlavy.

Ve výhradním zastoupení prodáváme stavební pozemek o rozloze 825 m2 v obci Rohozná u Jihlavy. Tento se nachází ve středu obce, s orienací do klidového prostoru, s pěkným výhledem do okolní krajiny. Příjezd je po veřejné komunikaci a přístup z obecního pozemku. V těsném dosahu pozemku je obecní kanalizace, plynovod, elektřina a vodovod. Předností je jedinečná lokalita s krásným okolím, blízkostí přírody, lesů a sousedství přírodního parku Čeřínek. V obci funguje místní úřad, obchod i restaurace. Výhodou je i dobrá dostupnost krajského města Jihlava - 19 km. Toto vše nabízí příležitost k realizaci stavby rodinného domu a pořízení stavebního pozemku za velmi dobře dostupnou cenu, v atraktivní lokalitě Vysočiny.

Cena: 495 000 Kč / celkemPoznámka: Zajímavá příležitost!
Stavební pozemek v atraktivní části Třebíče Stavební pozemek v atraktivní části Třebíče

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek v blízkosti centra města Třebíče, který je v územním plánu určen k bydlení, ev. bydlení spojenému s občanskou vybaveností a službami. Jedná se o funkční celek tvořený devíti parcelními čísly s celkovou výměrou 1.484 m2. Přístup na pozemek je plánován z ulice Tkalcovské, přes parcely, které patří městu Třebíči (kladné stanovisko k navrženému dopravnímu řešení bylo vydáno příslušným dopravním inspektorátem). Veškeré inženýrské sítě se nacházejí v přilehlých komunikacích, přes vlastní parcely žádné inženýrské sítě nevedou. Na pozemcích stojí pouze zbytky původních staveb. Další podrobnosti u makléře.

Cena: 4 200 000 Kč / celkemPoznámka: Podrobnosti u makléře!
Pronájem bytu 2+1 V Jihlavě Pronájem bytu 2+1 V Jihlavě

Jako výhradní zprostředkovatel nabízíme k pronájmu zařízený byt 2+1 v Jihlavě na ulici Evžena Rošického v Jihlavě. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží zděného domu, sestává z předsíně, dvou pokojů, samostatné kuchyně, koupelny a WC. Je vybaven základním nábytkem a kuchyňskou linkou, sporákem a ledničkou. Vytápění je ústřední plynové s vlastním kotlem. Podlahy v pokojích jsou masívní dřevěné parkety, v ostatních místnostech dlažba. Jedná se o klidnou lokalitu, s dobrou dostupností centra města, v okolí je škola, školka, veškeré služby (obchody, pošta, sportoviště). Nemovitost je v dobrém technickém stavu, dům je průběžně udržovaný. V okolí je dostatek veřejného parkování. Zajímavá příležitost bydlení.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie + provize a právní služby
Kancelář ve 2. patře historického domu v centru Jihlavy Kancelář ve 2. patře historického domu v centru Jihlavy

Atraktivní kancelář s renesančním stropem umístěná ve 2. patře domu na nároží Masarykova náměstí a ulice Komenského. Jedná se o nebytový prostor o výměře 61,2 m2 v zabezpečeném a hlídaném objektu. V kanceláři jsou připraveny rozvody počítačových sítí a telefonu. K dispozici sociální zařízení a kuchyňka na mezipatře. V rekonstruované budově sídlí významné obchodní společnosti. Dům tvoří horní (severní) "uliční frontu" centrálního jihlavského náměstí, kde kromě jiných naleznete Českou spořitelnu, Českou poštu, Equa banku a další. Prostor je volný od 1.3.2018. Hodnoty PENB nejsou udány, protože měšťanský dům "U Svaté trojice" je zapsán v seznamu nemovitých památek. V případě zájmu lze propojit se sousední kanceláří o velikosti 25 m2.

Cena: 130 Kč / m2 / za měsícPoznámka: Mimořádné místo i cena!
Prodej komerčního domu v Dolní Cerekvi u Jihlavy Prodej komerčního domu v Dolní Cerekvi u Jihlavy

Nabízíme k prodeji komerční třípodlažní dům v centru obce Dolní Cerekev. Tento do nedávné doby sloužil jako obchod s potravinami, pro tento účel byl i vyprojektován a zkolaudován. Objekt sestává z jednoho podzemního podlaží o ploše 32,3 m2, přízemí - plocha 104,9 a podkroví 105,7m2. Přízemí je řešeno jako prodejna se zázemím, v podkroví další zázemí s kancelářemi, toto by mohlo sloužit jako samostatná bytová jednotka. Objekt je napojen na obecní vodovod, plynovod a kanalizaci a elektřinu 230/400 V. Střešní krytina je keramická pálená, podkroví zatepleno. Nemovitost v dobrém stavu, průběžně udržovaná a je vhodná jako objekt k bydlení a provozování živnosti v obci. Velice zajímavá příležitost!

Cena: 1 570 000 Kč / celkemPoznámka: Zajímavá příležitost !
Servisní areál s rozsáhlou odstavnou plochou v Třebíči, ulice Žďárského Servisní areál s rozsáhlou odstavnou plochou v Třebíči, ulice Žďárského

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu multifunkční budovu a přilehlou rozsáhlou odstavnou plochu. Aktuálně je areál využíván jako servis pro nákladní a osobní automobily. Součástí stavby jsou servisní stání pro nákladní vozy včetně vrat s výškou 4,2 m, dále myčka, stání pro menší opravy a přezouvání kol s vraty 3m, místnost pro olejové hospodářství atd . K dispozici rovněž přijímací kancelář s nábytkem a sociálním zázemím - šatny, sprchy. Servis je vybaven množstvím techniky k případnému použití. Kromě vnitřních prostor nabízí rozsáhlou venkovní plochu pro odstavení automobilů, či jiné skladování. Využití jiným odpovídajícím způsobem je možné. Volný ihned. Mimořádná příležitost, doporučujme prohlídku!

Cena: 25 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Provizi RK hradí vlastník objektu!
Nájem bytové jednotky 1+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky Nájem bytové jednotky 1+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky

Nabízíme pronájem bytu 1+kk s balkonem v obytném souboru "U Dubu" na ulici Dr. Jiřího Procházky. Jednotka je funkčně využívaná jako 1+1, nachází se v 1. patře domu a obytná plocha činí 37 m2. K bytu náleží samostatná komora na patře a balkon. Jedná se o pěkně řešený byt orientovaný na severní a východní stranu. Dům byl kolaudován v roce 2008. K dispozici kuchyňská linka vč. spotřebičů (sporák se sklokeramickou deskou, možnost ledničky) a žaluzie. Volné od 3/2017. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá dostupnost centra města a městského obchvatu (tedy i D1).

Cena: 6 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie 2.500,-Kč + provize + právní služby
Nájem bytu 2+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky Nájem bytu 2+kk v Jihlavě, ul. Dr. Jiřího Procházky

Nabízíme pronájem nového bytu v obytném souboru U DUBU na ulici Dr. Jiřího Procházky. Bytová jednotka se nachází se v 6. patře domu (orientace na SV s pěkným výhledem), podlahová plocha činí 43 m2, funkčně využívaná jako 2+kk - ložnice oddělena částečnou příčkou. K dispozici je samostatná komora řešená v rámci dispozice. Byt se nabízí s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů (sklokeramická deska s troubou a lednička), jídelna (stolek a dvě židle), dále je k dispozici pračka a šatní skříně. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, rychlá dostupnost centra města a městského obchvatu (tedy i D1). Volné od října 2016.

Cena: 8 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: + energie 3000,-Kč + provize + právní služby