Nacházíte se: Úvodní stránka > Nejnovější nabídky
Nejnovější nabídky

Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Nové Dvory Prodej bytu 3+1 v Třebíči, Nové Dvory

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi příjemný byt 3+1 v Třebíči, na ulici Mládežnická. BJ vznikla úpravou na výměře 56,3 m, disponuje třemi samostatnými místnostmi a kuchyní. Osazeny jsou plovoucí podlahy. Koupelna a wc jsou společné. Majitelé jednotku nabízí včetně lednice, pračky, vest. skříně a případně dalších kusů nábytku. Umakartové jádro bylo po úpravě ponecháno. Součástí bytu je šatna, v přízemí klasická sklepní kóje. Dům byl a je průběžně modernizován. Od roku 2008 byla postupně osazena nová okna, zateplení, nový vchod, balkon, lodžie, a aktuálně Nový Výtah! Do domu je přiveden teplovod TTS. Zaveden je rovněž plyn a internet od spol. Metron. Doporučujeme prohlídku, zajímavá příležitost!

Cena: 1 590 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující.
Prodej bytu 2+1 v Jihlavě Prodej bytu 2+1 v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení prodáváme pěkný byt 2+1 s balkonem a komorou v Jihlavě, na ulici U Hřbitova. Bytový dům leží v klidné části města, jednotka se nachází v I. patře panelového domu s orientací na jih a výhledem do okolní přírody a zeleně. V domě proběhla rekonstrukce v roce 2016 - zateplení, nová okna, nové balkony a rekonstrukce střechy. Byt má původní bytové jádro, kuchyňskou linku a vnitřní dveře, kvalitní parketové podlahy. Celkově je zachovalý a dobře udržovaný, součástí je sklep 2 m2 a komora na patře 2,5 m2. Předností je poloha domu, orientace, výhled a oslunění, dostatečná kapacita veřejného parkování, pěší dostupnost centra města a všech služeb v okolí. Zajímavá nabídka!

Cena: 1 590 000 Kč / celkemPoznámka: +právní služby
Prodej rodinného domu v Třebíči, Horka - Domky Prodej rodinného domu v Třebíči, Horka - Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům na ulici Chlumeckého v Třebíči, Horka-Domky. Objekt nedávno prošel rozsáhlou rekonstrukcí prvního nadzemního podlaží, které zahrnuje 5 místností s kuchyní a soc. zázemím+dvůr 49m s pergolou. Součástí stavby je gar. stání až pro 3 vozy. Dům je z 90% podsklepen. Rekonstruované sklepní prostory mají klenuté stropy a přiznané cihly. RD je koncipován k bydlení, podnikání, případně pronájmu kancelářských prostor. Samozřejmostí je napojení na všechny potřebné sítě, k 1/2018 byl osazen kondenz. plyn. kotlem. Na pozemku se nachází studna. V dosahu nemovitosti jsou autobusová i vlaková zástavka, centrum města a veškerá městská infrastruktura. Doporučujeme prohlídku!

Cena: 4 200 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize RK, daň z nabytí platí kupující, jednání o ceně možné!
Prodej bytu 2+1 v Třebíči, Horka - Domky Prodej bytu 2+1 v Třebíči, Horka - Domky

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt velikostní kategorie 2+1 v Třebíči, Horka-Domky, na ulici Čeloudova. Bytová jednotka o výměře 51,7 m v 6. patře panelového domu je v původním, udržovaném stavu včetně umakartového jádra. V dobrém stavu jsou i parketové podlahy v obou pokojích, orientovaných na JZ. Kuchyň s jídelním koutem orientována na SV. BD v minulosti prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Instalována jsou nová okna, balkon, zateplení atd. Objekt je osazen výtahem, lze využít lodžii, společné zázemí. K bytu náleží sklepní kóje. Dům v žádané lokalitě Horka - Domky má příjemné okolí včetně dostatku parkovacích míst. V blízkosti se nachází veškeré potřebné služby včetně nákupních středisek. RK Doporučuje!

Poznámka: Cena včetně provize RK, právní služby hradí kupující!
Prodej bytu 3+1 v Jihlavě Prodej bytu 3+1 v Jihlavě

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji byt 3+1 na Okružní ulici v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází v 8. podlaží panelového domu, s ideálním osluněním a dalekým výhledem do okolí. Dům má nová okna, výtah, zateplené štíty a v následujícím půlroce je v plánu dokončení zateplení a výměna balkonů za velké betonové lodžie - toto bude placeno z naspořené částky fondu oprav, nenavýší splátky. Bytové jádro a kuchyňská linka původní. Součástí bytu je komora v bytě 2,8 m2 a sklepní box 2 m2. Energetická třída C, po dokončení zateplení B. V okolí veškerá občanská vybavenost (škola, školka, obchody, pošta, MHD), lesopark a dostatečná kapacita veřejného parkoviště. K bytu je možné přikoupit garáž.

Cena: 2 190 000 Kč / celkemPoznámka: Cena včetně provize!
Pronájem obchodních prostor v Jihlavě Pronájem obchodních prostor v Jihlavě

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory 36 m2 v přízemí historického domu v kontaktu pěší zónou v Husově ulici v Jihlavě. Prodejna se nachází v přízemí domu, se vstupem a výlohami z pěší zóny, prostor je využitelný jako obchod, kancelář, kontaktní místo, nebo kavárna - dříve zde byla provozována majitelem. Přímo v prodejně je umyvadlo, sociální zařízení přístupné na chodbě domu. Nabízí se ještě možný pronájem dalších prostor v zadní části domu o ploše 49,1 m2. Prostory i dům jsou ve velmi dobrém stavu a majitelem trvale pečlivě udržovány. Vytápění ústřední plynové. Prostory jsou k pronájmu ihned. Předností je umístění v atraktivní lokalitě centra města a pěší zóny s trvalým příjezdem pro zásobování.

Pronájem nadstandardního bytu Pronájem nadstandardního bytu

Nabízíme k pronájmu exkluzivní byt o rozloze 132 m2 v pěší zóně v centru Jihlavy, ve 3. nadzemním podlaží s výtahem, je jediný na patře. K bytu náleží vyhrazené parkovací stání parkovací místo ve dvoře za domem. Interiér je částečně zařízen nadstandardní kuchyňskou linkou včetně spotřebičů a vestavnými skříněmi. Podlahy v obytných místnostech dřevěné plovoucí a v části koberec a dlažby. Topení je podlahové elektrické, ohřev vody elektrickým bojlerem. V ceně nájemného je již poplatek za vodné a stočné a náklady za služby za společné prostory. Lokalita nabízí maximální komfort bydlení v klidné části centra města s veškerými službami a občanskou vybaveností v blízkém dosahu. Možné i jako kombinaci byt - kancelář.

Cena: 16 500 Kč / celkem / za měsícPoznámka: Podrobnosti u makléře!
Zámecký areál s pozemky v obci Těchobuz, okr. Pelhřimov Zámecký areál s pozemky v obci Těchobuz, okr. Pelhřimov

Nabízíme areál s pozemky (11.562 m2), který obsahuje budovu zámku a dvoupodlažní stavbu s následnou přístavbou ze 70. let minulého století (vč. objektu garáže a skladu). V zámku byly prováděny četné stavební úpravy a změny vnitřní dispozice, objekt o ploše cca 1 800 m2 je napojen na kanalizaci, vodovod, voda je i jímána ze studní umístěných v parku, topení je řešeno kotlem na TP, dle PENB je objekt zařazen do skupiny „F“. Budova provozní č.p. 80 byla v roce 1983 přestavěna do tvaru písmene „L“, následně zde byla prováděna řada st. úprav. Celková pl. cca 450 m2, dle PENB je zařazen do skupiny „C“. Součástí je dále stavba skladu, bez funkčních vnitřních rozvodů, je nezbytná jeho kompletní rekonstrukce. Stavby jsou nemovitou kulturní památkou.

Cena: 12 050 000 Kč / celkemPoznámka: Podrobné informace u makléře!
Prodej bytu po rekonstrukci v historickém jádru Jihlavy Prodej bytu po rekonstrukci v historickém jádru Jihlavy

Ve výhradním zastoupení prodáváme velice pěkný byt 3+kk po pečlivé rekonstrukci v Brněnské ulici nedaleko zooparku v Jihlavě. Bytová jednotka se nachází ve zděném domě, celkem 4 byty, je zde velmi dobře fungující společenství vlastníků bytů, na jaře 2019 bude provedena nová uliční fasáda. Byt prošel rekonstrukcemi - r. 2009 nová dřevěná eurookna, r. 2012 - nové omítky, elektroinstalace, vlastní etážové plynové topení, podlahy a vybudování nového balkonu o ploše 6m2, přístupný z obývacího pokoje, se schodištěm do dvora. K bytu náleží komora na chodbě 1m2 a sklepní box 6 m2 a dále podíl na pozemku dvora za domem. Jedná se o klidnou lokalitu v památkové zóně, s blízkostí lesoparku, veřejné parkování rezidentské.

Poznámka: Po výrazné slevě, podrobnosti u makléře!
Nájem bytu 2+1 v Jihlavě, Březinova ul. Nájem bytu 2+1 v Jihlavě, Březinova ul.

Nabízíme k pronájmu pěkný byt 2+1 ve 4. patře panelového domu bez výtahu na sídlišti Březinky v Jihlavě. Dům je po revitalizaci (zateplení, nová okna, větší balkony, střecha atd.). Jednotka je vybavena novou kuchyňskou linkou se sporákem, dále novou podlahovou krytinou v celém bytě a novými dveřmi. Bytové jádro je původní. Výměra východně orientovaného bytu činí 56,9 m2. Jedná se o větší typ se samostatnou šatnou. K jednotce náleží sklepní kóje v suterénu domu. Možnost parkování na přilehlém parkovišti u domu. V sídlišti se nachází veškerá občanská vybavenost a služby (škola, školka, nákupní centrum, pošta, lékař, kulturní zařízení), dobré spojení do centra městskou dopravou. Volné ihned.

Cena: 9 000 Kč / celkem / za měsícPoznámka: +energie+kauce+provize